10870 відвідувачів онлайн

Верховний суд скасував реєстрацію нардепа-втікача Онищенка кандидатом на виборах у Раду

Верховний суд скасував реєстрацію нардепа-втікача Онищенка кандидатом на виборах у Раду

Верховний суд задовольнив апеляцію ЦВК на рішення Шостого адмінсуду Києва, який зобов'язав комісію зареєструвати Олександра Онищенка кандидатом в депутати.

Про це повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії, інформує Цензор.НЕТ.

"Рішенням Верховного Суду від 21 липня 2019 року апеляційну скаргу Комісії на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2019 року, яким ЦВК було зобовʼязано зареєструвати Онищенка О.Р. кандидатом у народні депутати в ОВО № 93, задоволено. Згадане рішення Шостого апеляційного адміністративного суду скасовано.
При цьому Верховний Суд дійшов висновку, що обставини, на які посилався Онищенко О.Р., а саме – викладені в рішенні Печерського суду від 12 липня 2019 року, яким встановлено, що Онищенко О.Р. навчався за кордоном, та які були визнані Шостим апеляційним адміністративним судом нововиявленими, існували на час прийняття судового рішення, про перегляд якого просив заявник, були йому відомі, він був учасником цих подій і, окрім того, під час розгляду справи займав активну позицію щодо доведеності цих обставин у суді.

У своєму рішенні Верховний Суд встановив, що надання неналежної правової оцінки встановленим фактичним обставинам справи привело Шостий апеляційний адміністративний суд до помилкового висновку.

Верховний суд скасував реєстрацію нардепа-втікача Онищенка кандидатом на виборах у Раду 01

Топ коментарі
+11
Слуги його не посадять, бо ворон ворону ока не виклює.
показати весь коментар
21.07.2019 08:02 Відповісти
+11
Вже проголосував за № 10 "Європейську солідарність".
показати весь коментар
21.07.2019 08:20 Відповісти
+10
Та ;барига; навіть Гулаг не побудував і суди трійок не відновив. А совкова душа так бажала скрєп!
Так, кротику?
показати весь коментар
21.07.2019 08:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А завтра скажут ,что восстановили Украинцы умеют посмеяться.
показати весь коментар
21.07.2019 07:57 Відповісти
Жалко, было бы с Петей в "Раде",о чем поговорить.
показати весь коментар
21.07.2019 07:58 Відповісти
Так треба не пустити Петю в Раду.
показати весь коментар
21.07.2019 08:03 Відповісти
а 13% твоїх зеиляків ригів тебе абсолютно не хвилює?
показати весь коментар
21.07.2019 08:21 Відповісти
Дуже добре.
Ця істота довго не проживала в Україні.
В тюрягу його !
показати весь коментар
21.07.2019 07:59 Відповісти
Слуги його не посадять, бо ворон ворону ока не виклює.
показати весь коментар
21.07.2019 08:02 Відповісти
Скільки посадив "ворон" Барига?
показати весь коментар
21.07.2019 08:03 Відповісти
Та ;барига; навіть Гулаг не побудував і суди трійок не відновив. А совкова душа так бажала скрєп!
Так, кротику?
показати весь коментар
21.07.2019 08:08 Відповісти
Ти привезеш їх до України?
Вслед за Януковичем в 2014 году в Россию сбежали около 5 ТЫСЯЧ украинских чиновников, :
- Министр МВД Виталий Захарченко,
- Министр обороны Павел Лебедев,
- Глава украинской внешней разведки Григорий Ильяшов.
- Глава Службы безопасности Украины Александр Якименко,......»
https://censor.net/news/308064/vsled_za_yanukovichem_v_rossiyu_sbejali_okolo_5_tysyach_ukrainskih_chinovnikov_i_ih_rodstvennikov_begletsy
показати весь коментар
21.07.2019 12:10 Відповісти
Олекса́ндр Рома́нович Они́щенко - український олігарх-мільярдер, нафтогазовий трейдер; колишній український політик-нардеп ВР України VII і VIII скликань від Партії регіонів. Колишній боксер, спортсмен-кіннотник, організатор численних кіннотних змагань та конкурсів жіночої краси «Міс Україна». https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BD%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Вікіпедія
показати весь коментар
21.07.2019 08:00 Відповісти
Не хвилюйтеся. Гадаю, Зеленський знайде Онищенку тепле і хлібне місце.
показати весь коментар
21.07.2019 08:07 Відповісти
Не ошибочная оценка, а пачка бабла привела апелляционный суд к решению
показати весь коментар
21.07.2019 08:09 Відповісти
Все вірно.
Йому потрібно із слідчими спілкуватись, а не засідати у ВР.
А то взяли моду ....
показати весь коментар
21.07.2019 08:15 Відповісти
Онищенко - кінь педальний.
показати весь коментар
21.07.2019 08:18 Відповісти
И один из друзей Пети и выполнял его деликаатныее поручеения.
Дверь в администрацию Пороха открывал ногой до тех пор, пока не сошлись в дележе бабла.
показати весь коментар
21.07.2019 10:28 Відповісти
Вже проголосував за № 10 "Європейську солідарність".
показати весь коментар
21.07.2019 08:20 Відповісти
Я теж скоро буду їхати.
показати весь коментар
21.07.2019 08:22 Відповісти
Щастить же людям...
показати весь коментар
21.07.2019 08:25 Відповісти
Юрко дурнык ты
показати весь коментар
21.07.2019 12:15 Відповісти
Невипадково ординські телеАнали часто показують інтерв'ю з цією тварюкою.
показати весь коментар
21.07.2019 08:24 Відповісти
Ну что, малороссы, сегодня ваш день? Шанс снова насрать в борщ клятым порохоботам.
показати весь коментар
21.07.2019 08:25 Відповісти
У зебень одна проблема, но большая , как говорили в старину- плюнут вниз попадают себе на ноги, плюнут вверх попадают себе в лицо.Хотят обгадить других, но гадят в первую очередь себе и стране, в которой живут сами и будут жить их дети.
показати весь коментар
21.07.2019 08:34 Відповісти
Нет бы как нормальные хрякоботы: плевать на всех, себе на радость.
показати весь коментар
21.07.2019 11:02 Відповісти
це ви, всі вороги з **********, плюєте на весь світ. По собі оточуючих міряєте.
показати весь коментар
21.07.2019 11:06 Відповісти
Жалюгідні 7 відсотків це ще не "весь світ".
показати весь коментар
21.07.2019 13:03 Відповісти
Сам ти жалюгидный, потому что вынужден врать , чтобы затыкать людям рты.
Экзитпол
Слуга народа - 41,4%
ОПЗЖ - 14,1%
ЕС Порошенко - 8,5%
Батькивщина - 8,1%
Голос - 5%
Смешко - 4,7%
Оппоблок - 4,2%

Нам хватит , чтобы не дать зебеням сдать Украину кацапам.
показати весь коментар
21.07.2019 15:03 Відповісти
Говну слава!
показати весь коментар
21.07.2019 09:16 Відповісти
читаю новости каждый день про регистрацию кандидатов особенно про куницких..шарийов и и других беженцев из страны..в ЦВК тупорылые неадекваты...никак неразбируться с ними и их регистарацией. дрочатся каждый день с ними...то зарегестрируют....то сниму! потом ветер подует им с другой стороны...придурки снова зарегистрируют... ветер подул снова с другой стороны....снимают...хахаха,скажите что не так? спрашиваю в адекватных людей естественно а не у ботов малолетних...
показати весь коментар
21.07.2019 08:49 Відповісти
Какой ещё ветер? Суд принимает решение - они выполняют, как и должно быть в правовом государстве. Другое дело, что в судах не всё так просто.
показати весь коментар
21.07.2019 10:40 Відповісти
ага...значит суд говорите! ну ветер значит подул с другой стороны в суд... ну что тут не ясного?! а суд он что справедливый или БОЖИЙ? ну не смешите вы всех адекватных трезвомыслящих людей....)) сами в конце и признали...сами себе и противоречите.какой смысл было мне отвечать?
показати весь коментар
21.07.2019 11:49 Відповісти
Не читай тільки Г+Г, ну, того ж самого дубінського. Або: якщо читаєш, то паралельно інші, більш відповідальні ресурси та ЗМІ.

Бо ти навіть не зрозумів, чому Верховний суд скасовував рішення ЦВК про відмову в реєстрації... А там були прості причини: СБУ, ДПС та МВС не надали запит ЦВК документів про відсутність імярек на території України, чи про їхні інші громадянства, тощо. Через це ЦВК користувалось відкритими даними в неті. Тому й ВС повернув ЦВК їхню постанову з вимогою "розглянутиповторно", але після шуму силовики вже й надали для ЦВК необхідні документи.
показати весь коментар
21.07.2019 11:04 Відповісти
знаю кто такой дубинский..кое что слушал его..а вообще то нет! так здесь же тоже написано и на других ресурсах и новостях то о снятии то о принятии их в списки... так им тоже не верить...я читаю разное и делаю выводы то что с открытых источников... шоу не шоу силовики не силовики...дали не дали документы мне фиолетово. я не в их команде как и вы.чтобы знать что кому что дал.так что мне нерасказывайте что я прочитал первое попавшее заявление ЦИК и даю ответ. такие вопросы к малолеткам что здесь занимаются тролингом не читая новостей..примерно так.
показати весь коментар
21.07.2019 11:45 Відповісти
Суды у нас,как участники ток шоу,друг другу противоречат.
показати весь коментар
21.07.2019 09:03 Відповісти
Йулин корешь
показати весь коментар
21.07.2019 09:53 Відповісти
Смішно звучить висновок Вишки про те, що адмінсуд просто... помилився)
показати весь коментар
21.07.2019 11:51 Відповісти