10491 відвідувач онлайн
33 266 235

"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді

"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді

У президентській партії за підсумками виборів розраховують на 255 місць у новій Верховній Раді.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, керівник штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко продемонстрував інфографіку можливого розподілу місць у парламенті.

За його словами, до парламенту від "Слуги народу" проходять від 125 до 127 кандидатів у депутати за мажоритаркою та 121 або 122 - за партійним списком.

"Такий вигляд приблизно матиме Верховна Рада", - прокоментував Корнієнко інфографіку.

"Загалом у нас зараз розподіл 416 мандатів, але взагалі їх 426, і за рахунок цього цифра буде змінюватися", - сказав він.

Нагадаємо, станом на 10:45 22 липня Центральна виборча комісія опрацювала 50,01% електронних протоколів. Згідно з результатами опрацювання 50,01% протоколів, проходять партії "Слуга народу" (42,44% голосів виборців), "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ) - 12,87%, "Європейська Солідарність" - 8,65%, ВО "Батьківщина" - 8,02%, "Голос" - 6,39%.

Слуга народу опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді 01

Топ коментарі
+37
Побыли 5лет украинцами, со стороны даже казалось,что состоялась нация, готовая отстаивать свою землю, нация, которую начали уважать в мире
Но к сожалению это была лишь иллюзия
Большинство так и осталось малороссами и совками, уставшими на диванах от войны и жаждущих халявы, да рюзьге ватник - https://censor.net/user/338270RU?
показати весь коментар
22.07.2019 11:53 Відповісти
+26
Взял бы во внимание, но всё что Вы с коллегами говорили последние пол года оказалось враньем. Именно потому порошенковские 24% сейчас стали 7%. Мировіе лидері приняли Зеленского, путин не напал, армия не сбунтовалась, $ не по 100 и т.д. С каждым вашим постом люди всё больше убеждаются что пэтя подлый циничный врун.
показати весь коментар
22.07.2019 11:59 Відповісти
+25
в Украине началась перестройка. Каким должен быть результат главный архитектор перестройки Коломойский рассказал сразу же по приезду из Израиля.Он его назвал красивым иностранным словом.В конце тоннеля должен стоять-как у новобранца-но не штык.Стоять должен дефолт.А дефолт это как бы пропуск в коммунизм по Марксу.От каждого по способностям, каждому по потребностям. Наши цели ясны, задачи определены, за работу, товарищи.
показати весь коментар
22.07.2019 11:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Будем вважати що ми представились один одному.
показати весь коментар
22.07.2019 12:46 Відповісти
Вся Рада зелёная И
"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді - Цензор.НЕТ 6111
показати весь коментар
22.07.2019 12:37 Відповісти
Третий этап возвращения Украины в состав РФ прошел успешно!
ПОЗДРАВЛЯЮ!
============
Сепары, дети НКВДистов убивавших украинцев, любители Мордора большинством зашли в Раду.
показати весь коментар
22.07.2019 12:38 Відповісти
Собаче життя... Щоб жити, тобі потрібно бути псом, жіночої статті, який служить і подає голос.....
показати весь коментар
22.07.2019 12:44 Відповісти
ЗеБилоиды наголосовали
показати весь коментар
22.07.2019 12:41 Відповісти
У нас теж переміг від слуги народу. Хоч я голосував за ЄС і Міщенка, бажаю новій команді успіхів у розбудові України. Боюсь, що зразу після формування Верховної Ради, з СН можуть відколотися кілька десятків обдурених любітєлів рузьге міра. Тому для коаліції їм потрібно буде заручитись підтримкою Голоса. Маю надію, що СН не буде виконувати обіцянок для мірлюбойценів, любителів шари, дешевого газу, рузьгих язиков, а буде працювати на користь України.
показати весь коментар
22.07.2019 12:52 Відповісти
народ ждет фокусов вместо арбайтен
потому и перемога
но это быстро проходит
показати весь коментар
22.07.2019 17:00 Відповісти
Мальдивського не посадять, бо кругова порука але надіюсь заберуть в нього більшість бізнесу, посадка для нього не страшна, а вот те що в нього міліарди заберуть, зароблені на війні буде для нього реальним уроком... Ющ номер два просрав все що можна просрати а в кінці так як Ющ, обьєднався з Ахметом і Медведчуком, в надії що вони йому зроблять вибори на сході а вони його кинули, Ющ хоч не нищив добровольців в котлах..
показати весь коментар
22.07.2019 12:53 Відповісти
Мародерская солидарность 22 места. Место найдется только сыночку, паре шестерок и семье Луценко. Ахаха)))
показати весь коментар
22.07.2019 12:54 Відповісти
Мародерская солидарность 22 места, Зелёная плесень или гниль 255. Как по мне, то больше нравиться ЗЕЛЁНЫЙ ГНОЙНИК
показати весь коментар
22.07.2019 13:12 Відповісти
https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/?__tn__=kCH-R&eid=ARA0GCQFt6hDEgfNKlCA4UQNp2HEy3mPoOjXMEsxyrIvfB8z8b6DoRlzYx8A45BO-v9FeINPy3WAUGGd&hc_ref=ARRbp5tvbPNfIFl0DaWtZ-iNWpTowDhsdXxAOTgs3LOBK5iskAk-dzR_5omq_PGswpU&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y Говорить Великий ЛЬВІВ

"НАС Є ЗАНАДТО МАЛО, ЩОБ МИ МІЖ СОБОЮ З'ЯСОВУВАЛИ СТОСУНКИ", -https://www.facebook.com/oleg.synyutka?__tn__=KH-R&eid=ARDNdMKLvYFFcWz-fsXEPya70cmOtf64wAg9V9jjAszjlCBzDOQWVQaplz--********************&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y Олег Синютка (Oleg Synyutka) заявив про готовність "ЄС" об'єднуватися із проєвропейськими силами. https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%8C%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ https://www.facebook.com/hashtag/govorytvelykyilviv?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #govorytvelykyiLVIV https://www.facebook.com/hashtag/lviv?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #Lviv https://www.facebook.com/hashtag/ukraine?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #Ukraine https://www.facebook.com/hashtag/show?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #show https://www.facebook.com/hashtag/%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%88%D0%BE%D1%83?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #токшоу https://www.facebook.com/hashtag/nta?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y&__tn__=%2ANKH-R #NTA https://www.facebook.com/espreso.tv/?__tn__=KH-R&eid=********************************************************************************&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARAFkljf0LmALnmQhaoSkSaLWL6LPkdxFBIfkJvZ6D362Epi_swHaeZ2lSKFLcwQe0pWD2PNEAqVXsJnsAIfYfIO7hkwNk9lqYSmKEJHD6VHUhtQrLsZ3eP6pe3CiRMP_b52ti8kdLrGaN_f6qjhmrBNZIdAgk6Sjt2QGb-V93yeUthL81R6IaRkdRlo5uUjcgKeYg6XDG-mBHyfkrZxSya26C8F7ksbOrzGeDb3DZufzXXfR3WwFWIf7UQ5p6dGbP_u5u3rRGsVKnjoZrF3o1_6UEZ6k20oCsXdBd5eTGO21KBmMClB97OHUtg-FeqiPWeKwdl2tyPg9LCizU-_NNKWCSDmiwFL9KpRjEBSMuGeFR_CP2HQ4NGzHulf49hWVcs-Y-lY592mReTOhyp_GtL0Hl2XGdxjdUXh96Vy0-67zgSN_tnCExJR-w2uq8m8mmSRshweTODr8gkX5yFuTfvutH_u_0-oMPX21SYTC9_t7d5kNKuAIkMFGKW6Z-Y espreso.tv

просте запитання.. Брехунам із ЄС.

НЕ ВИ ЗАМОВЛЯЛИ РЕЙТИНГ КМІС:"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді - Цензор.НЕТ 6200
показати весь коментар
22.07.2019 14:01 Відповісти
у тебя в фамилии вторая "d" лишняя
показати весь коментар
22.07.2019 21:19 Відповісти
Там еще есть герой Украины, генерал Забрдский, который командовал ДШВ. Он в первой пятерке ЕС. Еще есть Яна Зинкевич, которая организовала волонтерскую службу Госпитальеры, до сих пор работающую на фронте и спасающую жизни раненых военных, она тоже в первой пятерке. Так что место найдется не только сыночку.
показати весь коментар
22.07.2019 13:17 Відповісти
а ниче, что до сих пор жизни раненых спасают волонтеры, а не государство, през которого был владельцем доходов, газет, пароходов и сам не особо сильно волонтерил?
показати весь коментар
22.07.2019 14:05 Відповісти
ДОСІ Є ВОЛОНТЕРИ -ЦЕ ОЗНАЧАЄ ЩО НА ПЕРЕДОВІЙ є ПРОБЛЕМИ З ЛОГІСТИКОЮ.

для бізнесу це важлива складова.
Порошенко! ти виявляється щей бізнесмен хріновий?
показати весь коментар
22.07.2019 14:15 Відповісти
А ничего, что и сейчас ничего не изменилось в лучшую сторону... только ещё и президентом стал уклонист от призыва?
показати весь коментар
22.07.2019 14:51 Відповісти
Вильям, а Вы дебаты смотрели? Публичный чел, каким является Зе, не может бегать от призыва, так что вопрос был закрыт, а Порох с этим своим обвинением был посрамлен - как и со всеми остальными. Вопрос в задачнике - а зачем он так добивался этих дебатов, чтобы так опозорится.
показати весь коментар
22.07.2019 17:18 Відповісти
Софийка дебаты смотрел, и фразу эту я помню... но в ней нет никакого смысла, тем более «посрамления для Пороха». Что он хотел сказать: «Я как публичный человек не бегал, а сознательно уклонился?» или «Я слишком публичный, чтобы мне просто идти и защищать страну?» или «Я слишком был занят развлекая кацапов, чтобы ещё получать ваши повестки?» смыслов может быть много, но суть одна.
показати весь коментар
22.07.2019 18:47 Відповісти
Не може, а бігав, ...
показати весь коментар
23.07.2019 00:01 Відповісти
а ниче, что до сих пор жизни раненых спасают волонтеры
============
тебе такой треш сказал, убогая?
показати весь коментар
22.07.2019 21:21 Відповісти
"Вести" проанализировали первые 35 кандидатов списка Петра Порошенко и нашли в нем много занятных несостыковок. А вот 50% новых лиц, как обещал экс-президент Украины, не обнаружено.https://vesti-ukr.com/politika/340213-spisok-poroshenko-lvovjane-udarovtsy-i-proverennye-partrabotniki "Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді - Цензор.НЕТ 6059"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді - Цензор.НЕТ 6059



Ростислав Павленко
Депутат Верховной Рады VII и VIII созывов. С декабря 2014 года по июль 2018 года - заместитель главы Администрации президента Украины.
Именно авторству Павленко принадлежат поправки в законопроект об антикоррупционном бюро(НАБУ), которые он внес вместе с депутатом от "Батькивщины" Сергеем Пашинским. По мнению представителей Центра противодействия коррупции, эти изменения лишили орган политической независимости.



Наталья Бойко
Заместитель министра энергетики и угольной промышленности Украины по вопросам европейской интеграции Игоря Насалика с февраля 2017 года. Заняла должность в возрасте 27 лет. Назначение связывали с ее отцом, членом Верховного совета правосудия (Второй дисциплинарной палаты) Андреем Бойко.


Наталья БаласиновичПредседатель Васильковского районного совета VII созыва (Киевская область) с 2015 года от Блока Петра Порошенко. В 2014 году возглавляла избирательный штаб БПП на округе №94 (Обуховский и Васильковский районы Киевской области) и депутата Киевского облсовета Глеба Лирника, которого называют подопечным бизнесмена и политика Льва Парцхаладзе
показати весь коментар
22.07.2019 14:10 Відповісти
Теж мені авторитет знайшли - "Вєсті...."
показати весь коментар
23.07.2019 00:03 Відповісти
Какое-то зеленое болото получилось, а не ВР.
показати весь коментар
22.07.2019 13:27 Відповісти
Читаю комменты зелебобиков и думаю: а что же вы все будете писать после нового года, или весной? Думаю, вы смените ники свои, потому как стыдно вам будет.
показати весь коментар
22.07.2019 13:35 Відповісти
ДУМАТЬ ВРЕДНО.
МОЛІСЬ НА ПЄТЮ
показати весь коментар
22.07.2019 14:12 Відповісти
молитимемося, все буде добре, відмінно буде
"Слуга народу" опублікувала інфографіку можливого розподілу місць у Раді - Цензор.НЕТ 6879
показати весь коментар
22.07.2019 17:22 Відповісти
коли ПеПе казав, що "все продам"...він не мав на увазі свої активи...
тому Свинарчуки, та Гройсмани так гарно керували ....
показати весь коментар
22.07.2019 22:12 Відповісти
А порохобобикам не стыдно за пять лет позора вашего Пса?
показати весь коментар
22.07.2019 18:11 Відповісти
Танюша, тебе 36 лет?
Ну и какой же позор был за последние 5 лет?
То, что защитили Украину от орды?
Или то, что возродили армию?
Или за ассоциацию с ЕС стыдно?
Или за безвиз?
Или за томос?
показати весь коментар
22.07.2019 18:31 Відповісти
Ничего из вами перечисленного, не то что до конца не доведено...даже на четверть не выполнено...
Кроме безвиза, который существенного влияния на положение в стране не оказывает!
показати весь коментар
22.07.2019 22:15 Відповісти
Вообще-то садиться должны секторально... а не горизонтально... но зелибобы думают занять все первые ряды к трибуне, за собой посадили своих друзей из жоплатформы... а всех, кто хоть сколько мог бы их нах#й посылать - как можно дальше!
показати весь коментар
22.07.2019 14:54 Відповісти
там контр-марка
показати весь коментар
22.07.2019 21:24 Відповісти
и что, все клоуны будут управляемы за веревочку?
показати весь коментар
22.07.2019 16:54 Відповісти
Ні ЧССР це країна, яка була утворена після розпаду Австро-Угорської імперії в1918 році. Проіснувала до 90-х, а ротім за ініціативою Президента Вацлава Гавела був проведений референдум і країна розділиласяна Чехію і Словаччину.
Камбоджа і Лаос були під окупацією військ в'єтконгу, які в свою чергу були союзниками СССР у війні з армією республіки В'єтнам. Про що тобі ще розтлумачити? Абхазію , Карабах Осетію, дебіл косорилий.
показати весь коментар
23.07.2019 00:00 Відповісти
Сторінка 3 з 3