7383 відвідувача онлайн

НАБУ і ГПУ проводять обшуки в Окружному адмінсуді Києва (оновлено)

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці НАБУ у Facebook.

"Детективи НАБУ разом з Управлінням спеціальних розслідувань ГПУ здійснюють санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК) в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК. Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в травні 2017 року в цьому суді НАБУ також проводило обшуки.

Топ коментарі
+14
Ужас какой. Зеленский,астанавись!
показати весь коментар
26.07.2019 12:07 Відповісти
+11
Завтра заявят - этот суд самый честный в мире.
В кабинетах бабла не нашли.
показати весь коментар
26.07.2019 12:19 Відповісти
+8
Сутенеров их обыщите.
Эффективнее будет.
показати весь коментар
26.07.2019 12:08 Відповісти

Завантаження...