9166 відвідувачів онлайн

Хомчак підписав рапорт про звільнення з лав ЗСУ генерала Назарова

Хомчак підписав рапорт про звільнення з лав ЗСУ генерала Назарова

Рапорт про звільнення з лав Збройних сил генерал-майора Віктора Назарова, заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу, 9 серпня підписав начальник Генерального штабу Руслан Хомчак.

Про це на сторінці у фейсбуці повідомляє головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"У Назарова достатня вислуга років для виходу на пенсію. За останній рік, згідно з наказом колишнього НГШ Віктора Муженка, Назарову нараховувалися премії на рівні зарплати начальника Генштабу, тож пенсію буде нараховано високу, зважаючи на ці цифри.

Назаров насправді вів замість Муженка більшу частину роботи з документами у ГШ, міжнародний блок, був другою за впливом людиною, одночасно виконуючи обов'язки першого заступника начальника Генштабу.

Назаров у 2014-му командував штабом АТО на території Донецької та Луганської областей. На цій посаді він ухвалював і ставив підпис під усіма управлінськими рішеннями. Його позиція була багато в чому вирішальною в таких операціях, як відправка Іл-76 у Луганський аеропорт, операції в секторі "Д", під Іловайськом.

Засуджений за службову недбалість, що призвела до загибелі літака Іл-76 у Луганському аеропорту, на 7 років, зараз подав апеляцію, вирок не ухвалено. Також є одним із фігурантів справи щодо Іловайська, стосовно нього зареєстровано окреме провадження, як і щодо інших керівників, але ця справа досі до суду не надійшла.

Знакове звільнення. Муженко та Назаров вибудували в Генштабі систему "ручного керування", де головну роль відігравав контроль, а не самостійне ухвалення рішень у межах своєї компетенції. І тепер для Хомчака справжній виклик: чи зуміє він побудувати оптимальнішу модель роботи. Незабаром побачимо".

Нагадаємо, генерала Віктора Назарова визнали винним у загибелі українських військових у збитому терористами літаку Іл-76 і засудили до 7 років позбавлення волі. При цьому суд не позбавив його військового звання. Моральну шкоду за рішенням суду має компенсувати Міністерство оборони.

Слідом за цим генерал Назаров подав позов проти судді Самоткан, яка винесла йому вирок, однак Вища рада правосуддя відмовилася розглядати скарги Назарова проти судді Самоткан.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було збито літак Іл-76МД. Він загорівся і впав. На його борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Всі загинули. Згідно з висновком комісійної комплексної військово-тактичної криміналістичної експертизи, вжити заходів щодо подолання протиповітряної оборони терористів і гарантувати безпеку перельоту Іл-76 у контрольований бойовиками Луганськ 14 червня 2014 року зобов'язаний був безпосередньо начальник штабу АТО, тобто Назаров. Військова прокуратура звинувачувала генерала, який на момент трагедії очолював штаб АТО, у службовій недбалості. За версією прокуратури, Назаров знав про можливий теракт, але все ж відправив літак на виліт.

Топ коментарі
+28
Интересно что у зебилов Куйло ни в чем не виновато. Виноваты Порошенко, Назаров, от куйло никого не убивало. Погань...
показати весь коментар
10.08.2019 14:14 Відповісти
+16
Но служил Назаров именно Петру. Не украинскому народу, лучших 49 сынов которого он загубил, а именно Петру.
показати весь коментар
10.08.2019 14:10 Відповісти
+15
Хомчака падлу на нари
показати весь коментар
10.08.2019 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"П'ять років тому, 10 серпня 2014 року, біля Луганського аеропорту, за те, що на Своїй землі допомагали Нашій Армії, терористами були по-звірячому розстріляні громадяни України Олена Куліш і її чоловік Володимир Куліш", - йдеться в повідомленні.
показати весь коментар
10.08.2019 15:13 Відповісти
Зачєм ето вспомінатьсейчас, і портіть картінку многосотєнних дємонстацій на рассіі?
показати весь коментар
10.08.2019 16:45 Відповісти
тварям нет искупления...
всех ссук разыскать и расстрелять по ЗВМ)
показати весь коментар
10.08.2019 19:47 Відповісти
А був би Король у нас,то цей генерал за своі помилки залишився б без вихідноі допомоги та з пенсією не генерал- майора, а простого капітана. Он як у Королеви Англіі: просрав корабль адмірал, то й отримав відставку копійчану. Щось не видно тут "принциповість" нашого новоспеченого.Бо він же підписав все це лайно...!
показати весь коментар
10.08.2019 15:29 Відповісти
капитана- до сильно дох..- без пенсии сцуку за абсолютный похеризм и безответственность!!.. - капитан такое бы захерачил- оставили б ему пенсию...???
показати весь коментар
10.08.2019 19:45 Відповісти
це не помилки- читай нижче, адвокат...
показати весь коментар
10.08.2019 19:49 Відповісти
а чо при педро его не увольняли 5 лет?
показати весь коментар
10.08.2019 16:24 Відповісти
Много знал.
показати весь коментар
10.08.2019 16:34 Відповісти
А зараз чому не розкаже?
показати весь коментар
10.08.2019 16:59 Відповісти
Уже все всё знают. (И про Хомчака тоже). Уже никому неинтересно. Секрет Полишинеля. Знаете такого? Комедия дель арте.
показати весь коментар
10.08.2019 18:30 Відповісти
Ви про ЗУГРЕС натякаєте?
показати весь коментар
10.08.2019 22:04 Відповісти
Намекаю на Иловайский "котел" и действия командования ВСУ. На закрытые материалы следствия по этому поводу. На отмазывание от ответственности Хомчака, Литвина, Назарова и прочих.
показати весь коментар
10.08.2019 23:46 Відповісти
Сегодня есть один погибший.
Генштаб молчит в тряпочку.
показати весь коментар
10.08.2019 16:42 Відповісти
в Зє- тряпочку...
показати весь коментар
10.08.2019 16:52 Відповісти
Тіпа, «Ну ви же понімаєтє, в россіі єсть «партія войни»....
Дебіли, вся россія «партія войни» !
показати весь коментар
10.08.2019 16:57 Відповісти
..ну неужели же...- *****, такого ценного генерала утеряно...

падле бы сидеть 20-ку с разжалоблением до бойца и без пенсии....
показати весь коментар
10.08.2019 19:42 Відповісти
Хомчак, "вмовив" Назарова подати в відставку, що насправді дає йому можливість перевести стрілки за Іловайськ на Назарова, якому він напевне пообіцяв іммунітет від переслідування. Хомчак вітає знищення військової прокуратури. ... Вітаю, зебіли.
показати весь коментар
10.08.2019 21:00 Відповісти
та там 99% з 73,22% навіть не уявляють про що Ви кажете...
показати весь коментар
10.08.2019 22:07 Відповісти
А чому при пороху це чмо не було звільнене і не сиділо,а був замнач?Вітаю порохобот
показати весь коментар
11.08.2019 13:44 Відповісти
ТО ЕСТЬ СУД ВЫНЕС РЕШЕНИЕ, НО ,,ПРОВИНУ НЕ ДОВІВ"??????
В КАКОМ ДИТЯЧЕМ ДУРДОМЕ НАБИРАЮТ КОМАНДУ ПРАХОБОТОВ?????? 😂😅😂
показати весь коментар
11.08.2019 17:08 Відповісти
НУ ТО І ПОДАВАЙ В СУД НА СУД. 😂😅😂
ДОКАЖИ СВОЄ ГОРЕ ОД УМА. 😂😅😂
показати весь коментар
11.08.2019 17:26 Відповісти
ЧЕМ ТЫ НЕДОВОЛЬНА???????
ПРИ ,,СВЯТОМ ******" И ЭТОГО НЕБЫЛО.
ИЗБЕРИ БЫ ВЫ ,,СВЯТОГО" парашонку НА ВТОРОЙ СРОК ТО И УШЁЛ БЫ НАЗАРОВ НА ПОЧЁТНУЮ ПЕНСИЮ СО ВСЕМИ ПОЧЕСТЯМИ ПРЯМО С ДОЛЖНОСТИ НЕСМОТРЯ НА РЕШЕНИЕ СУДА. А МОЖЕТ ЕЩЁ И НА ПОВЫШЕНИЕ, НАПРИМЕР НА НАЧ ШТАБА ВСУ.
ПОКА ХОТЬ ТАК, И ТО ПРОГРЕСС.
показати весь коментар
11.08.2019 17:06 Відповісти
Леонида, девочка, твоя точка зрения вчерашнего дня и сослагательного наклонения. Сходи на шопинг, купи себе голубые стринги и ... помечтай...
показати весь коментар
11.08.2019 17:24 Відповісти
ОБИДА ЗАСЦАТОГО ПЕНСА - ЭТО И ВСЁ ЧТО ТЫ МОЖЕШЬ ВОЗРАЗИТЬ?????? 😂😅😂
А ПО СУЩЕСТВУ ТО И ВОЗРАЗИТЬ ТО НЕЧЕГО. 😂😅😂
ПРИ парашёнке ТО СЛУЖИЛ ГЕНЕРАЛ назаров ЗАМ НАЧАЛЬНИКА ШТАБА ВСУ И ГОРЯ НЕЗНАЛ. И ПИ Х УЙ ЕМУ БЫЛО РЕШЕНИЕ СУДА, И ОН САМ УВОЛЬНЯЛ ДАВШИХ СВИДЕТЕЛЬСТВА ПРОТИВ НЕГО. ШО НЕ????? 😈
А ЕСЛИ СТАРОГО МАРАЗМАТИКА ПЕНСА ДО СИХ ПОР ТАК МУЧАЕТ ПИСЮНКОВЫЙ ВОПРОС, ТО ВЕШАЙ НА СВОЙ НИК ЯЙЦА. 😂😅😂
показати весь коментар
11.08.2019 17:32 Відповісти
Я понял. Стринги не помогут. Покупай сразу фаллоимитатор, гель и анальную пробку. ... Никак, кстати, не могу стремление девочек писать болдом... Это по Фройду как большая машина для владельца микроскопического члена...
показати весь коментар
11.08.2019 17:46 Відповісти
ТРУХА ОБОСЦАННАЯ ТЫ САЙТЫ ПЕРЕПУТАЛО. АНАЛ КАНАЛЫ, ЭТО НЕ НА ЦЕНЗОРЕ. 😂😅😂
А ВООБЩЕ МНЕ ТЕБЯ НЕМНОГО ЖАЛКО. ТЕБЕ ДАЖЕ ВНУКОВ НЕДОВЕРЯЮТ. ВОТ И ПРОХОДИТ ВСЯ НИКЧЕМНАЯ ЖИЗНЬ НА ВИРТУАЛЬНЫХ ФОРУМАХ, НО МИМО РЕАЛЬНОЙ ЖИЗНИ. 😂😅😂
показати весь коментар
11.08.2019 18:42 Відповісти
Дивує "надзвичайна обізнаність" щодо мого приватного життя і володіння "дедуктивним методом". Дурепа, ти хоч іноді сама читай що пишеш і спробуй спрогнозувати яке це справляє враження про тебе саму.
показати весь коментар
11.08.2019 19:00 Відповісти
ЖЁНОНЕНАВИСТНИК ТРУХЛЯВЫЙ, ТЫ ПАМПЕРСЫ НЕЗАБУДЬ ПОМЕНЯТЬ. И ПЕСОЧЕК ЗА СОБОЙ ПОДМЕТИ. 😂😅😂
показати весь коментар
12.08.2019 09:02 Відповісти
Хомчак підписав рапорт про звільнення з лав ЗСУ генерала Назарова - Цензор.НЕТ 7920
показати весь коментар
10.08.2019 22:50 Відповісти
Совершенно верно!
Только выпускники МВВКУ (МосВОКУ) им. Фрунзе должны быть на рук. должностях ВСУ.
Ни Киевской, ни Ленинградской академий, а только МоВОКУ.
показати весь коментар
11.08.2019 00:56 Відповісти
ПРИ ПРАВЛЕНИИ ПОРОШЕНКА НАЗАРОВ И ИМ ПОДОБНЫЕ ТОЛЬКО НАЖИВАЛИСЬ НА ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЯХ В УКРАИНЕ, ИМ ЖИЗНИ ВОЕННОСЛУЖАЩИХ ПО БАРАБАНУ. КОГДА ВОИНЫ ВСУ КАЖДЫЙ ДЕНЬ РИСКУЮТ СВОИМИ ЖИЗНЯМИ, РУКОВОДСТВО ВСУ УЛУЧШАЕТ ФИНАНСОВОЕ ПОЛОЖЕНИИ СВОИХ ГЕНЕРАЛОВ - МЕСТО КОТОРЫХ В ТЮРЬМЕ. С ПРИХОДОМ ЗЕЛЕНСКОГО, МАЛЕНЬКАЯ НО ВСЁ ЖЕ РАДОСТЬ, ЧТО УВОЛИЛИ САМОУВЕРЕННОГО, НАГЛОГО И ЗАЖРАВШЕГОСЯ ГЕНЕРАЛУШКУ НАЗАРОВА, НО ТАКИХ В РЯДАХ ВСУ ЕЩЁ МНОГО СОВКОВЫХ ГЕНЕРАЛОВ.
показати весь коментар
11.08.2019 07:47 Відповісти
как вы ****** порохочерви уже всех ******* своим хряком-алкоголиком. он ограбил всю страну, угробил молодых пацанов. а вы гниды хлопаете ему в ладоши, а похлопать надо вас по ***** галошей.
показати весь коментар
11.08.2019 13:32 Відповісти
судя по вашему жаргону в том что он у вас есть
показати весь коментар
11.08.2019 13:41 Відповісти
у кацапов всех одинаковый жаргон - зек-быдло стайл рабов
показати весь коментар
11.08.2019 15:16 Відповісти
Так по закону він повинен бути позбавленим військового звання і вислуги...і зону топтати ублюдок
показати весь коментар
11.08.2019 13:40 Відповісти
хто в дубку, хто в канадці, хто в бундесі. Не було навіть одностроїв, що говорити про бронежилет, шоломи кевларові, дисципліна (дезертирство, надмірна випивка), звязок переважно gsm телефон - важай відкритий ефір, досвіду мізер, після 2-ї хвилі танками керували трактористи, добре як, додай масову кацапську агентуру у військах - дякуючи тому бидлу яке до війни голосувало за промосковські сили і пацифістів.
Всі розумні заднім розумом. Обєктивно тоді було мало шансів протистояти регулярам кацапні. В тих умовах хлопці зробили подвиг вибивши ватну срань з половини донбасу.
Слава героям, вічна память полеглим.
показати весь коментар
11.08.2019 14:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2