8203 відвідувача онлайн
1 166 29

Словаччина підтримує Україну в питанні будівництва "Північного потоку-2", - президент Чапутова на зустрічі з Гончаруком

Словаччина підтримує Україну в питанні будівництва "Північного потоку-2", - президент Чапутова на зустрічі з Гончаруком

В Україні досі існує пострадянський вплив на енергетику, який необхідно мінімізувати, тому пріоритет Уряду на наступні декілька років — створити конкуренцію на ринку енергетики.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою, яка перебуває в Україні з офіційним візитом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Будемо раді, якщо частиною цього та інших українських ринків будуть і словацькі компанії. Адже Словаччина — наш добрий сусід, з якою у нас є спільна історія", — зазначив Гончарук.

У свою чергу президент Словацької Республіки наголосила, що її країна підтримує Україну на міжнародній арені.

"Словаччина підтримує позицію, яку займає Україна щодо "Північного Потоку-2", Російської Федерації, а також наміри України щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО", — наголосила пані Чапутова.

Прем’єр-міністр України додав, що Уряд починає впровадження низки важливих реформ. У планах Кабінету Міністрів – відновити інфраструктуру країни, реформувати залізницю та змінити правила використання внутрішніх річок. Останнє дозволить повністю оновити систему перевезень всередині країни. Олексій Гончарук додав, що його команда планує провести велику реформу освіти та науки, а також завершити реформу охорони здоров‘я, яку було розпочато два роки тому. Окрім цього, особливу увагу політики приділили питанню боротьби з контрабандою на українсько-словацькому кордоні.

"Наші країни мають і спільні складнощі. Ми маємо разом побороти контрабанду. Для цього можемо спробувати обговорити систему обміну інформацією про переміщення митних товарів. Я дуже сподіваюся, що наступного разу, коли поїду на кордон України зі Словаччиною, це не буде пов‘язано із боротьбою з контрабандою", — сказав Гончарук.

Топ коментарі
+7
Заголовок такой, будто бы Украина строит этот поток-2.
показати весь коментар
16.09.2019 19:16 Відповісти
+3
Я сам прочитал, что Украина и Словакия поддерживает северный поток-2.
показати весь коментар
16.09.2019 19:18 Відповісти
+2
Думаю что проще тут. Красивая тётка за свой народ думает. Это первая заповедь президента в любой стране кроме одной. Газок то из Словакии нам идёт. Копеечка кап-кап в бюджетик. А там той Словакии---Братислава с окресностями! Лафа! Мир давно живёт сверх рационально. Чем получается---тем и зарабатывают!
показати весь коментар
16.09.2019 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заголовок такой, будто бы Украина строит этот поток-2.
показати весь коментар
16.09.2019 19:16 Відповісти
Я сам прочитал, что Украина и Словакия поддерживает северный поток-2.
показати весь коментар
16.09.2019 19:18 Відповісти
В Украине до сих пор существует постсоветское влияние на энергетику, которое необходимо минимизировать

поржалЪ... это не та ли гордая Словакия, которая уже более 40 лет зависит от газпромовского газа чуть больше, чем полностью...прям как важный карапуз, учащий других подслушанными у взрослых словами...
показати весь коментар
16.09.2019 19:18 Відповісти
Думаю что проще тут. Красивая тётка за свой народ думает. Это первая заповедь президента в любой стране кроме одной. Газок то из Словакии нам идёт. Копеечка кап-кап в бюджетик. А там той Словакии---Братислава с окресностями! Лафа! Мир давно живёт сверх рационально. Чем получается---тем и зарабатывают!
показати весь коментар
16.09.2019 19:25 Відповісти
Словакия транзитная страна, через неё газ идёт в Чехию и Австрию. При постройке СП-2 газ пойдёт в Чехию и Австрию через Германию.
показати весь коментар
16.09.2019 19:35 Відповісти
Так і буде, враховуючи обмеження Газпрому на використання потужностей. План дотягнути великі об'єми до Баумгартена накривається тазіком з кольорових маталів.
показати весь коментар
17.09.2019 23:36 Відповісти
За данными 20-летней давности мощность прокачки ГТС на западной границе 142,5 млрд. м3. По условиям 3-го энергопакета Газпром сможет загрузить только 50% мощностей (72 млрд. м3). В прошлом году Газпром прокачал 86 млрд. м3. Значит как-то будут выкручиваться. Возможно сжиженным газом. Уже сейчас Новатэк поставляет сж. газа в Европу гораздо больше чем американцы (производство газа у Новатэка в 2018 г. 23 млн. т.). В 2020 г. Новатэк удвоит производство сж.газа, а в 2023 г. ещё раз удвоит до 80 млн. т.
показати весь коментар
18.09.2019 04:50 Відповісти
А Газпром продовжить башляти за 85% потужностей словацької "труби" та за 100% для балтійських "потоків" та німецьких виводів з них. Вері гуд бізнес
показати весь коментар
18.09.2019 17:23 Відповісти
Я думаю и OPAL на 90% загрузят если зима очень холодная будет, и NEL тоже. И ложили они на ЕК и суды. Решение будет принимать Германия.
показати весь коментар
18.09.2019 17:51 Відповісти
ну так, ну так, газ же буває лише руцкій, пеши сче
показати весь коментар
18.09.2019 18:01 Відповісти
А Вы наверно думаете, что в Украину с Польши будут американский сжиженный газ качать.
показати весь коментар
19.09.2019 08:11 Відповісти
Хз чий вони будуть качати, може й норвезький. Але не бачу жодної причини чого б Сєвпотоки були понад половину заповнені. І навіть половини потужності укртранзиту в зах. напрямку цілком достатньо для хазпрома.
показати весь коментар
19.09.2019 08:34 Відповісти
Да ничей, в Украину с Польши газ поступать не будет. В Свиноуйсьце принимают газ Новотэка, амерский сразу в Азию идёт, где для него цены подходящие.
Половина ГТС 72 млрд. м3, за 2018 г. прокачали 85 млрд. м3. Куда деть ещё 13 млрд.
показати весь коментар
19.09.2019 09:33 Відповісти
Нікуди не дєть, Турецпотік обнулить укртранзит в південному напрямку.
ЗПГ експортують 2 десятки країн, і це число ростиме. Дивно, для амерів ціни в Азії підходящі, а для Новатека непідходящі чи що?
показати весь коментар
19.09.2019 09:52 Відповісти
На 2020 год сумма прокачки газа получается меньше прокачки За 2018 год (для Газпрома). Новватэк возит газ с Ямала, транспортное плечо до Азии очень большое. Для Европы у Новотэка нет конкурентов.
показати весь коментар
19.09.2019 10:05 Відповісти
"транспортное плечо до Азии очень большое."

Що значить "очень большое", з GoM коротше?

"Для Европы у Новотэка нет конкурентов."

Я зрозумів, ваша версія: Новатек з 23-го року постачатиме в ЄС 110млрд м3 газу. І чий же газок він витіснить з ринку?
показати весь коментар
19.09.2019 10:19 Відповісти
Новотэк к 2023 году будет производить не больше 80 млрд. м3. И будет в Европу возить газ частично вытесняя газпромовский и амерский газ. Хотя сазать, что американцы поставляют газ в Европу можно сказать с натяжкой, его очень мало. Газпромовский газ будет уходить в Китай по "СС" и "СС-2". Если будет работать Севпуть вокруг Сибири немного газа попадёт в Азию. Но там свои поставщики Катар, немного американцы, Сахалин, строится завод в Приамурье скорее всего для газпромовского газа. А Вы как видите ситуацию с газом.
показати весь коментар
19.09.2019 11:44 Відповісти
то 80млн т, то 80млрд м3, незрозуміло. Отже розширення експортних потужностей трубою з рашки в ЄС непотрібне?
показати весь коментар
19.09.2019 11:54 Відповісти
Вам надо ознакомиться с единицами перевода сжижиного газа в газообразный. Но думаю Вам это известно. Просто троллите.
показати весь коментар
19.09.2019 17:10 Відповісти
Словакия кацапий подхалим, голосование в ПАРЬЕ все показало.
показати весь коментар
16.09.2019 19:40 Відповісти
не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, бо її там не було...
показати весь коментар
16.09.2019 23:14 Відповісти
Ти шось приймаеш ?
показати весь коментар
16.09.2019 23:39 Відповісти
тикатимеш своєму партнеру