9106 відвідувачів онлайн

"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради

"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради

Депутати Львівської обласної ради на позачерговій сесії 2 жовтня підтримали дві заяви - про неприпустимість відведення сил і засобів Збройних сил України з лінії фронту і проти реалізації "формули Штайнмаєра".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, заявляємо про те, що анонсовані 1 жовтня 2019 року президентом України Володимиром Зеленським наміри з реалізації так званої "формули Штайнмаєра" є, на нашу думку, неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні", - йдеться в заяві Львівської облради.

Львівська облрада вважає, що в результаті реалізації "формули Штайнмаєра" "Україна отримає саме легітимізацію та тривале консервування терористичних окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької і Луганської областей через проведені вибори", проведення наступних виборів в український парламент на цих територіях "остаточно закріпить присутність представників терористичних окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні".

Депутати Львівської облради заперечують спроби розміняти перспективи української державності на примарний світ ціною приниження країною-агресором.

"Закликаємо органи місцевого самоврядування Львівської області висловлювати свої протести проти початку капітуляції. Підтверджуємо готовність Львівської обласної ради та звертаємось до профільних асоціацій органів місцевого самоврядування України з пропозицією провести позачергові сесії на Майдані Незалежності або під стінами Верховної Ради ... Вимагаємо від Президента України припинити практику прийняття доленосних для держави рішень без урахування думки суспільства та за його спиною", - вказано в заяві.

У другій заяві Львівська облрада заявляє про неприпустимість анонсованих 1 жовтня Володимиром Зеленським заходів щодо відведення сил і засобів.

"Нагадуємо Президентові України Володимирові Зеленському про те, що цілями державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях є звільнення тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях і відновлення на цих територіях конституційного ладу", - йдеться в документі.

Підкреслюється, що факт остаточного виведення і повної відсутності всіх збройних формувань Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях встановлюється міністром оборони і міністром внутрішніх справ України шляхом спільного подання президенту, який "виключно на цій підставі ухвалює відповідне рішення".

"Проанонсований 01.10.2019 року Президентом України Володимиром Зеленським приклад успішного відведення військ на ділянці фактичної лінії розмежування сторін, що проходить в околицях Станиці-Луганської Луганської області, не відповідає дійсності, оскільки представники окупаційної адміністрації Російської Федерації не виконали жодних вимог тристоронньої контактної групи, а життя та безпека жителів вказаного населеного пункту перебувають під серйозною загрозою.

Закликаємо Президента України, Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України захищати невіддільне суверенне право України на відновлення та збереження її територіальної цілісності в межах міжнародно визнаного державного кордону, включаючи територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя", - говорится в заявлении.

Нагадаємо, 1 жовтня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи. За підсумками президент Зеленський озвучив домовленості на переговорах ТКГ стосовно Донбасу в Мінську. - обмін заручниками, зустріч нормандської четвірки і початок розведення сил в Петровському і Золотому.

Топ коментарі
+66
Как обычно, первый просыпается Львов. Хотя он наверное и не спал.
показати весь коментар
02.10.2019 17:56 Відповісти
+59
Львовский облсовет всегда играл ключевую роль при двух майданах и начале сопротивления режиму, молодцы! С них бы пример брать другим облсоветам!
показати весь коментар
02.10.2019 17:56 Відповісти
+50
Молодці львів'яни ! Пора підніматися на боротьбу з зеленими людцями.
показати весь коментар
02.10.2019 17:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Агов ботофєрма, годі вже обговорювати формули, поїхали поспілкуємось вживу)
показати весь коментар
02.10.2019 18:03 Відповісти
им за это не заплатили. Вернее, заплатили, но не всем ))
показати весь коментар
03.10.2019 00:19 Відповісти
насмотрелся я на разных депутатов, внешне патриоты, а внутри думают, где что украсть, а критиковать любой дурак может, а что делать дальше есть у них предложение?
показати весь коментар
02.10.2019 18:03 Відповісти
Та повно... повернути порошенка, думати де вкрасти і зовні бути патріотом...
показати весь коментар
02.10.2019 18:12 Відповісти
"Формула Штайнмайера" - неприкрытая сдача национальных интересов и начало капитуляции, - заявление Львовского облсовета - Цензор.НЕТ 8591
показати весь коментар
02.10.2019 18:26 Відповісти
Згідна зі всім, окрім першого речення))
показати весь коментар
02.10.2019 18:39 Відповісти
Николаев столица Украины, я тебе гарантирую, питухи донецкие згниют. Слава Україні!
показати весь коментар
02.10.2019 18:46 Відповісти
Формула Штайнмайера это часть (или метостаза если хотите) "Минска" и не более того.
Путинская РФ изначально требовала выполнения с пункта 1 и далее по списку. Украинские политологи, чиновники, политики какие-то кастраты - избегают признаться в порочности минских договорняков. Может быть на момент подписания Украина боялась открытого вторжения (тем более тогда были крупные потери) Но валить на "зелю" зраду проще и приятнее, чем признаться в своей слабости.
показати весь коментар
02.10.2019 18:06 Відповісти
Нормальные люди все понимают

Кстати по сравнению с тем что при Пете наподписывали сейчас прогресс - предлагаются более чёткие критерии когда раша не соблюдает (протокол или отсутствие протокола ОБСЕ)
показати весь коментар
02.10.2019 18:12 Відповісти
Кацапе, на відміну від Петі зараз в тому що наказала підписати твоя улюблена Моніка ака "Сцикло" Зелінськи нема ані слова про відповідальність Свинособакії за невиконання домовленостей.
показати весь коментар
02.10.2019 18:42 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 2080
показати весь коментар
02.10.2019 20:15 Відповісти
"Формула Риббентропа" - неприкрытая сдача национальных интересов и начало капитуляции."Формула Штайнмайера" - неприкрытая сдача национальных интересов и начало капитуляции, - заявление Львовского облсовета - Цензор.НЕТ 5823
показати весь коментар
02.10.2019 18:07 Відповісти
Депеша львівської облради завжди була як маркер початку кінця діючій владі.
показати весь коментар
02.10.2019 18:14 Відповісти
Слугів урода на гиляку!
показати весь коментар
02.10.2019 18:19 Відповісти
Чем дальше от Донбаса, тем смелей патриоты!
показати весь коментар
02.10.2019 18:21 Відповісти
Насколько помню там большинство было у БПП - скорее "чем ближе к шоколаду".
показати весь коментар
02.10.2019 18:53 Відповісти
Ну так не забывай
показати весь коментар
02.10.2019 20:32 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 8573
показати весь коментар
02.10.2019 20:17 Відповісти
Ты типа кого-то бамбасом пугаешь?
показати весь коментар
02.10.2019 20:31 Відповісти
В Европе одобрили эту формулу,свиноботы -против.
показати весь коментар
02.10.2019 18:24 Відповісти
А ещё в Европе одобрили п...дить тебя каждое утро
показати весь коментар
02.10.2019 20:34 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 8470
показати весь коментар
02.10.2019 20:44 Відповісти
Нормальна формула: їдуть наші агітатори на БТРах, перевіряють документація не українською, виборча комісія хоч один має російський паспорт - вивели на двір, розстріляли за законом про особливий статус ОРДЛО. І так в кожному районі, на кожній дільниці. Після цього вибори. Пенсії ордловцям платить місцева влада з місцевих надходжень, після відрахувань на поновлення інфраструктури, та плати всіх загальноукраїнських податків. Ордловці голосують за кандидатів до Верховної Ради після здачи іспиту з української мови та історії.
показати весь коментар
02.10.2019 18:25 Відповісти
👏👏👏👏👏👏👏👏
показати весь коментар
02.10.2019 18:41 Відповісти
Пишаюсь що є таке українське місто!
показати весь коментар
02.10.2019 18:26 Відповісти
Предлагаю ввести новый налог на Долбас, процентов 50 от дохода, 73% поддержут!
показати весь коментар
02.10.2019 18:29 Відповісти
Если бы еще и платили только они, то можно было бы и на органы их сразу пустить.
показати весь коментар
02.10.2019 19:54 Відповісти
Хоч десь в Україні залишилась притомна влада.
показати весь коментар
02.10.2019 18:35 Відповісти
"Формула Штайнмайера" - неприкрытая сдача национальных интересов и начало капитуляции, - заявление Львовского облсовета - Цензор.НЕТ 7986
показати весь коментар
02.10.2019 18:39 Відповісти
Боюсь, що після нових місцевих виборів і Львівська облрада дуже позеленіє. Зелена пошесть знищує Україну руками самих українців.
показати весь коментар
02.10.2019 18:44 Відповісти
Не хвилюйтеся пані. ПоЗєленіють хіба що гіляки 😃
показати весь коментар
02.10.2019 18:48 Відповісти
Дай Боже
показати весь коментар
03.10.2019 00:23 Відповісти
зеЛя мразь!подписал себе путевку на ростов!
показати весь коментар
02.10.2019 18:45 Відповісти
нет эту "Монику Зеленски" нужно тут повесить, а не в Ростове
показати весь коментар
02.10.2019 18:56 Відповісти
Первый пошел. Все как при яныке. Яныка выгнали за куда меньшую наглость. К выходным половина Украины откажется признавать клоуна президентом. Если он лебезит перед трампом и макроном и плюет в лицо всей стране, то чьи интересы он защищает?
показати весь коментар
02.10.2019 18:45 Відповісти
Фигово то, что это ватное говно не только на выборы попало, но и победило в них. Хуже того - оно уже полгода "правит" своим именем и волей Коломойского.
показати весь коментар
02.10.2019 19:59 Відповісти
Зє-ка ГЕТЬ !
показати весь коментар
02.10.2019 18:46 Відповісти
ЛЬВОВСКИЙ ОБЛСОВЕТ? ЭТО ПОНЯТНО.
Что то не слышно по этому вопросу короля мусора и вони. Ведь он так за Зе топил.
"Формула Штайнмайера" - неприкрытая сдача национальных интересов и начало капитуляции, - заявление Львовского облсовета - Цензор.НЕТ 4059
показати весь коментар
02.10.2019 18:48 Відповісти
Жидокацапи типу зелебенських ніколи Україні добра не бажали, спитайте Кагановича, або Жириновського, або Каломойського!!!!!!!
Отого Кагановича, що організовував Голодомор 32 в Україні!!!!!
А ЛЬВОВУ РЕСПЕКТ, ВОНИ ТАМ УКРАЇНЦІ, А НЕ хохли!!!!
показати весь коментар
02.10.2019 18:48 Відповісти
Абсолютно вірне тлумачення. Путін виграв війну - Крим взяв, в Україні вплив зберіг, і ще й збільшив завдяки кишенькового президента-клоуна, і, практично, сформував повніст. підконтрольну територію Донбасу, яка тепер буде як гиря висіти на шиї України, не даючи їй потрапити ні в НАТО, ні в ЄС. Що лишилось Україні? Хіба половинчастий безвіз та церква. Асоціація + реально непідйомні борги. Плюс безглуздий русофільний уряд на чолі з тронутим клоуном. Та ще українцям - проста можливість линяти за кордон на заробітки.
показати весь коментар
02.10.2019 18:54 Відповісти
А ты уже кормил вшей или ты тоже депутат?
показати весь коментар
02.10.2019 19:08 Відповісти
львів'яни - красені!
показати весь коментар
02.10.2019 18:59 Відповісти
"Требуем от президента Украины прекратить практику принятия судьбоносных решений без учета мнения общества и за его спиной" - https://interfax.com.ua/news/general/587921.html Команда Зеленского предлагает "прямую демократию": референдумы, народные инициативы и "народное вето". "Система народовластия, которую предлагаем мы, это система, которая во всем мире называется "прямая демократия". Мы изучали опыт стран Скандинавских стран, Швейцарии, Канады, США, и из каждого пытались взять те вещи, которые дадут возможность народу ощутить реальный контроль и власть в этом государстве", - сказал Руслан Стефанчук.
Как перед выборами красиво пели, не хуже чем Порошенко. После выборов все свои песни забыли.
показати весь коментар
02.10.2019 19:09 Відповісти
так порохоботы бегом в военкомат патриоты страны
показати весь коментар
02.10.2019 19:13 Відповісти
Порохоботи підуть. Але спочатку позеленіють дерева в Києві і повірте не від листя.
показати весь коментар
02.10.2019 20:36 Відповісти
Як жеце Зеленське бидло і чмо достало всіх українців.... Дивлюсь на його клоунську морду, і так хочеться плюватися... Слава Львову і ганьба зрадникам з команди Зеленського!
показати весь коментар
02.10.2019 19:23 Відповісти
Львівщина готова до спротиву капітуляції: активісти створили "Штаб захисту України"
https://www.youtube.com/watch?v=mNvodF2R9HI
показати весь коментар
02.10.2019 19:24 Відповісти
вот пример сплоченности мононационального государства - им не нужна дискуссия "сдавать-не сдавать"..
показати весь коментар
02.10.2019 20:06 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 2741
показати весь коментар
02.10.2019 20:25 Відповісти
Миротворців ООН підмінили капітуляцією за формулою.
показати весь коментар
02.10.2019 19:30 Відповісти
СТРИМ З МАЙДАНУ https://www.youtube.com/watch?v=xKRVoiqkouo
показати весь коментар
02.10.2019 19:35 Відповісти
двапрацента--это максимальный предел работы мозга зебила?
показати весь коментар
02.10.2019 19:47 Відповісти
Оно просто думает, шо в 2014-м Госдеп целую армию мобилизовал, шоб Яныка завалить.

Оно не в курсе, шо пока оно сидело у телека, именно эти 2% (если не меньше) изменили Украину.
показати весь коментар
02.10.2019 19:56 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 9750
показати весь коментар
02.10.2019 20:39 Відповісти
всенародный Президент лучше знает,как объединить Украину - ведь он отец нации...
показати весь коментар
02.10.2019 20:01 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" - неприхована здача національних інтересів і початок капітуляції, - заява Львівської облради - Цензор.НЕТ 351
показати весь коментар
02.10.2019 20:20 Відповісти
Ніякий це не початок - це завершення. "Імплементація", так би мовити.
Але перед незалежними суверенними облрадами вона відкриває "нові перспективи".
показати весь коментар
02.10.2019 21:15 Відповісти
Браво Львів!
показати весь коментар
03.10.2019 00:09 Відповісти
Это не просто отдача, это легализация террористов которые будут терроризировать и убивать украинцев и Украину до тех пор пока днр будет существовать. Эти люди ненавидят Украину со дня рождения и будет шанс убивать. Позор 40 миллионам страна с сильной армией не смогла освободить территорию от вооружённых убийц.
показати весь коментар
03.10.2019 05:16 Відповісти
Зеленский все правильно делает. Нужно вести переговоры по норманскому формату. Тем более обещать не значит жениться. И Украина в любой момент может дать задний ход.Вопли "капитуляция-капитуляция-капитуляция" кричат те кто наживается на войне и беспорядках по причине войны. Боятся что денежный поток для них закончится с наступлением мира