9999 відвідувачів онлайн

Я пішов з РНБО, оскільки виник конфлікт інтересів після націоналізації Приватбанку, - Данилюк

Як передає Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю українській службі BBC

Данилюк зазначив: "Було кілька факторів, але останньою краплею були події навколо "ПриватБанку". Впродовж останніх тижнів відбулися події, які викликали величезний резонанс. Це стосується і обшуків у "ПриватБанку", і підпалу машини невістки і будинку Валерії Гонтаревої.

Тобто була така концентрація подій, яка послала дуже негативний сигнал. І я як людина, яка поставила на кін свою репутацію під час передвиборчої кампанії, коли заявляв, що буду робити все, щоб вплив Коломойського в Україні був обмеженим, звичайно, я не міг на це не реагувати.

Це було питання не тільки репутації, це було питання цінностей. І тому це стало останньою краплею".

Відповідаючи на запитання чи говорив він про це з президентом Володимиром Зеленським, Данилюк зазначив, що мав із ним розмову навіть під час передвиборчої кампанії.

"Коли конкретні люди, які під час націоналізації представляли інтереси олігарха (Ігоря Коломойського - ред.), намагалися формувати позицію президента (тоді ще кандидата) щодо цього процесу. І моя позиція проста, я навіть озвучив її публічно. Тому що ми були по різні боки барикад. І ми все одно маємо конфлікт інтересів. ми не можемо втягувати президента в це питання, взагалі ніяк", - зазначив Данилюк.

Топ коментарі
+22
Перед вторым туром выборов ,на программе "свобода слова " , его об этом предупреждал Порошенко.
показати весь коментар
03.10.2019 17:21 Відповісти
+9
не для того квитка розцвила, що б заяву на звильнення писать!
показати весь коментар
03.10.2019 17:20 Відповісти
+9
Понятно. Приватбанк уже практически Коломойского.
Буду ржать если он опять выведет бабки в офшоры перед побегом Зеленского.
показати весь коментар
03.10.2019 17:27 Відповісти

Завантаження...