5415 відвідувачів онлайн
17 398 103

Богдан має піти у відставку, - Данилюк

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк вважає, що глава Офісу президента Андрій Богдан не може обіймати свою посаду, тому що є колишнім адвокатом Коломойського.

Про це Данилюк заявив в інтерв'ю "BBC News Україна", інформує Цензор.НЕТ.

На його думку, Богдан як колишній адвокат Коломойського не може уникнути конфлікту інтересів. А отже, має піти у відставку.

"Я вважаю, що якщо ми говоримо про конфлікт інтересів, то Богдан має написати вже не жартівливу, а реальну заяву, як це зробив я. І все. Це була би професійна позиція", - переконаний колишній глава РНБО.

За словами Данилюка, їхні розбіжності з Богданом лежать у площині підходів і цінностей.

"Ми тут звикли, що у нас у всіх є телефони, і ми кого треба наберемо і "повирішуємо" зараз. Це точно - минуле, і це те, що тягне Україну назад. Люди, які приносять це в нову владу, несуть надзвичайні ризики", - сказав він про Богдана.

"Я просто півжиття прожив за кордоном, бачив, як все працює в розвинених країнах. ... Я з повагою ставлюся до парламенту. Я вважаю, що Кабмін працюватиме максимально незалежно і нестиме повну відповідальність. Тоді буде правильний баланс, і в цьому полягає рецепт успіху. Андрій бачить це собі трошки інакше. Я думаю, що це помилкова стратегія, яка створить дуже швидко проблеми", - припустив Данилюк.

Топ коментарі
+45
https://twitter.com/LugaBeg Aндрій ⚓ Луганський‏ @LugaBeg https://twitter.com/LugaBeg/status/1179610095405195265 12 ч.12 часов назад

Мольфари ж казали що наступним Президентом буде жінка, а ви сміялися з них.
А от Моніка зараз сміється з вас.
Отаке життя...
показати весь коментар
03.10.2019 19:05 Відповісти
+33
Смотрящего за преЗЕдентом уволить решил...Данилюк совсем берега потерял...
показати весь коментар
03.10.2019 19:04 Відповісти
+23
Богдан должен уйти в отставку, - Данилюк - Цензор.НЕТ 4188
показати весь коментар
03.10.2019 19:13 Відповісти

Завантаження...