8928 відвідувачів онлайн

У Раді зареєстрували 11 законопроєктів про ринок землі, - нардеп від СН Сольський

У Раді зареєстрували 11 законопроєктів про ринок землі, - нардеп від СН Сольський

Депутати і уряд зареєстрували в парламенті 11 законопроєктів про ринок землі.

Про це 11 жовтня під час брифінгу повідомив нардеп від "Слуги народу", глава комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради Микола Сольський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ГОРДОН".

"Загалом зареєстровано 11 законопроєктів - один основний (№2178) і десять альтернативних", - повідомив Сольський.

Він підкреслив, що термін подачі альтернативних законопроєктів закінчився 10 жовтня. Один із законопроєктів (№2178-10) був поданий депутатами від "Слуги народу", в якому відображені думки експертів і глави держави.

Зокрема, пропонується, що до 2024 року купувати землю можуть тільки українці. Компанії, які вже сьогодні орендують українську землю, і серед власників яких є іноземці, будуть мати право на покупку землі вже з 2020 року, коли ринок сільгоспземель відкриють.

"Усі ці законопроєкти будуть обговорюватися не тільки в комітеті, але і з іншими учасниками ринку і всіма громадянами. Я впевнений, що ми знайдемо рішення, яке буде враховувати інтереси всіх", - сказав Сольський.

Топ коментарі
+5
Я бы не доверил этой школоте украинскую землю.
показати весь коментар
11.10.2019 14:27 Відповісти
+4
Моя бабуля говорила,-когда двор без собаки ,вор ходит без палки.
показати весь коментар
11.10.2019 14:35 Відповісти
+3
В'ячеслав Ільченко ...За підсумками першого етапу земельної реформи в Польщі, який завершився в 2003 р., виявилось, що у них з'явились земельні ділянки без обробітку - які обертались виключно як спекулятивний актив. Обсяг цих ділянок був від 70 тис. га. А Польща, нагадаю, виставила на продаж всього 4,7 млн. га. (це 19% земель). Після чого Польща законодавчо обмежила допустимий обсяг ділянки в 300 га. і додатково включила до повноважень Земельної Адміністрації виключне право викупу землі, якщо її перепродають в перші 5 років після купівлі.
А тепер просто окиньте оком всю проблему з висоти пташиного польоту. Ми виставляємо на продаж рекордні для планети обсяги - 42 млн. орної землі. Стільки ніхто не виставляв. При цьому ми не ставимо ніяких обмежень проти спекуляцій і допускаємо на ринок іноземні холдинги - як прямо у вигляді юридичних осіб так і непрямо, через афільованих осіб та осіб з подвійним громадянством. При цьому українські громадяни - як фермери, так і фізособи - принципово не мають доступу до грошового ресурсу. Навіть кредитний ресурс - і той недоступний, бо мінімальний відсоток ставки (із усіма програмами і пільгами) - цілих 14%.
Це - фантастичний по своєму обсягу "шведський стіл" для світових фінансових організацій, які уже з ніг збились, шукаючи, куди приткнути нічим не забезпечені гроші напередодні фінансової кризи. Як ви гадаєте, вони проявлять благородство і високі цінності?...
показати весь коментар
11.10.2019 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я бы не доверил этой школоте украинскую землю.
показати весь коментар
11.10.2019 14:27 Відповісти
Это Коломойский со своей ОПГ школота???
показати весь коментар
11.10.2019 14:34 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2019 14:29 Відповісти
я за рынок земли 2-мя руками и еще ногами..., но в стране, где судебная система весьма отдаленно напоминает то, что называют основной частью правового государства..., я даже не знаю....
показати весь коментар
11.10.2019 14:31 Відповісти
Понятно, главное руки-ноги, а не голова с мозгами.
показати весь коментар
11.10.2019 16:39 Відповісти
"В частности, предлагается, что до 2024 года покупать землю могут только украинцы, а потом и иностранцы"

Да понятно тут все - Скупим землю сразу мы олигархи и перепродадим в три дорога, помашем вам рукой и скажем - До побаченьня, и Слава Украине рабы !!!
показати весь коментар
11.10.2019 14:31 Відповісти
Еврейская ОПГ захватила страну и все распродает до последней пяти земли.
показати весь коментар
11.10.2019 14:32 Відповісти
Каламойський купить все. Він же місцевий і особа наближена до крон-принца.
показати весь коментар
11.10.2019 14:33 Відповісти
мало хто читав закон, тому й говорити про ноього нема чого
показати весь коментар
11.10.2019 14:34 Відповісти
Моя бабуля говорила,-когда двор без собаки ,вор ходит без палки.
показати весь коментар
11.10.2019 14:35 Відповісти
Законопоект насквозь пропитан шахрайством. Земля в опастности!
показати весь коментар
11.10.2019 14:38 Відповісти
Український народ проти продажу землі. Зупиніться поки не пізно. Столипінська аграрна реформа в Росії призвела до революції і громадянської війни. Тим самим закінчиться і спроба введення ринку землі в Україні. Просто Зеленський зі своєю бандою втечуть, а розгрібати це все доведеться нам.
показати весь коментар
13.10.2019 01:05 Відповісти