4541 відвідувач онлайн
1 519 52

Європарламент погодився відстрочити Brexit ще на 3 місяці

Європарламент погодився відстрочити Brexit ще на 3 місяці

Лідери політичних груп Європейського парламенту погодилися перенести Brexit до 31 січня 2020 року, тобто на три місяці.

Конференція очільників політичних фракцій направила голові Європейської ради Дональду Туску лист, в якому рекомендувала йому продовжити переговори щодо Brexit до 31 січня 2020 року. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на УНІАН.

"Відтермінування дозволить Сполученому Королівству уточнити свою позицію, а Європейському парламенту – належним чином виконувати свою роль", – наголосив голова Європарламенту Давид Сассолі.

Нагадаємо, 17 жовтня, Європейська рада схвалила угоду про вихід Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії з Європейського Союзу.

19 жовтня Палата громад британського парламенту проголосувала за поправку, яка передбачає, що Brexit буде відстрочений навіть у тому випадку, якщо пізніше законодавці затвердять проект угоди про вихід з ЄС.

У червні 2016 року у Великій Британії було проведено референдум про вихід країни з Європейського Союзу. Це рішення тоді підтримало 51,9% британців. Дату виходу призначили на 29 березня 2019 року.

Британський парламент 13 березня проголосував проти Brexit за схемою "без угоди". При цьому Палата громад кілька разів відхиляла урядовий варіант угоди щодо Brexit.

На саміті 10 квітня лідери країн Євросоюзу затвердили відстрочку Brexit до 31 жовтня.

Джонсон заявляв, що дата Brexit більше переглядатися не буде, отже, можливий вихід без угоди.

Топ коментарі
+7
Почему так мало?
Надо было на три года...
И два из них вообще сделать ввиде каникул...
Чтобы могли отдохнуть от этой Брэксит Барбары
показати весь коментар
24.10.2019 22:27 Відповісти
+7
The year is 2192. The British Prime Minister visits Brussels to ask for an extension of the Brexit deadline. No one remembers where this tradition originated, but every year it attracts many tourists from all over the world.
показати весь коментар
24.10.2019 22:29 Відповісти
+7
Европарламент согласился отсрочить Brexit еще на 3 месяца - Цензор.НЕТ 4819
показати весь коментар
24.10.2019 22:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Європа дуже лояльна - до друзів.
показати весь коментар
24.10.2019 22:24 Відповісти
интересно, кто бы так панькался с Украиной??
показати весь коментар
24.10.2019 23:06 Відповісти
Почему так мало?
Надо было на три года...
И два из них вообще сделать ввиде каникул...
Чтобы могли отдохнуть от этой Брэксит Барбары
показати весь коментар
24.10.2019 22:27 Відповісти
Роды перенесли на 3 месяца. это ж Европа
показати весь коментар
24.10.2019 22:37 Відповісти
ПЕСье, расскажите как Сатановская ришуче "закрыла" Сбербанк рассии, отделения которого и сейчас на каждом углу в Киеве? И почему она с триб уны ВР верещала, что это бюджетообразующий банк
показати весь коментар
24.10.2019 22:53 Відповісти
Боже, які ж смішні бобіки)))

Все пізнається в порівнянні.
Але, щоб порівнювати, в голові потрібно мати мізки, а не Зелені шмарклі!
показати весь коментар
24.10.2019 22:56 Відповісти
https://censor.net/user/435984
...американским прокси...

Якщо ти системний ****@с, не варто дивуватися, що тобі системно бажають. Якщо ти агресивний системний ****@с, не варто дивуватися, що тобі агресивно бажають. Бо дивно читати, що системний агресивний токсичний ****@с плокаєт..


показати весь коментар
24.10.2019 22:55 Відповісти
Очень мне нравится как кацапье ругается, прячась за жопами кацапских мусоров в Мацкве. А в Киеве такое сможешь повторить, абрек диабетный?
показати весь коментар
24.10.2019 22:56 Відповісти
який же він гарненький - малорос ))

в атаку пішов.
показати весь коментар
24.10.2019 22:59 Відповісти
Так что насчет Киева, башкир под прокси? Очко жим-жим?
показати весь коментар
24.10.2019 23:00 Відповісти
Постою, послухаю.... малороса з зарплатою в 100 фунтів на місяць)
показати весь коментар
24.10.2019 23:05 Відповісти
Где постоишь, башкир? В Уфе на улице Салавата Юлаева? Ну постой, постой
показати весь коментар
24.10.2019 23:08 Відповісти
Європарламент погодився відстрочити Brexit ще на 3 місяці - Цензор.НЕТ 4999
показати весь коментар
24.10.2019 23:12 Відповісти
Из какого ты города, башкир? Не крути хвостом
показати весь коментар
24.10.2019 23:17 Відповісти
Та не трогайте ви цього Таргана...
Він може бути заразним
показати весь коментар
24.10.2019 22:59 Відповісти
ЗЕбілє, малорос, цікаво, чи будуть купувати касові апарати вчителі, які займаються репетиторством англійської мови?

А ще цікаво, чи будуть вчителі давати кешбек за своє репетиторство, як того вимагає закон?
показати весь коментар
24.10.2019 23:02 Відповісти
... ... ...
показати весь коментар
24.10.2019 23:06 Відповісти
Зебіл, навіщо їм репетиторство з зарплатою в 4 тис. дол., так?
показати весь коментар
24.10.2019 23:10 Відповісти
Мне нравится, что все свиноботы берут себе или кацапские кликухи или киргизские. Невже не вистачило клепки назватись Едік Тарганюк, прихильник свиночолого гетьмана? І патріотичненько так
показати весь коментар
24.10.2019 23:04 Відповісти
Бльоооооооо...Малорос, це вже нижче паску удар, боляче...

Європарламент погодився відстрочити Brexit ще на 3 місяці - Цензор.НЕТ 2802
показати весь коментар
24.10.2019 23:07 Відповісти
...клепки назватись...



Підлога країни немає сечі )

https://twitter.com/ChopperWatte/status/1187386046092324867/photo/1
показати весь коментар
24.10.2019 23:09 Відповісти
Петики никого не могут заразить. От них люди шугаются как от прокаженных.
показати весь коментар
24.10.2019 23:06 Відповісти
Європарламент погодився відстрочити Brexit ще на 3 місяці - Цензор.НЕТ 1506
показати весь коментар
24.10.2019 23:00 Відповісти
Засуха і дощ одночасно це страшне діло для борща.
показати весь коментар
24.10.2019 22:54 Відповісти
The year is 2192. The British Prime Minister visits Brussels to ask for an extension of the Brexit deadline. No one remembers where this tradition originated, but every year it attracts many tourists from all over the world.
показати весь коментар
24.10.2019 22:29 Відповісти
Це ти із блогожаби передрав? А де фотка? Без фотки не так прикольно.
показати весь коментар
24.10.2019 22:43 Відповісти
давайте ее сюда)
показати весь коментар
24.10.2019 23:11 Відповісти
Допоки жива параша, про міжусобиці слід забути!
показати весь коментар
24.10.2019 22:30 Відповісти
Европарламент согласился отсрочить Brexit еще на 3 месяца - Цензор.НЕТ 4819
показати весь коментар
24.10.2019 22:39 Відповісти
Европарламент согласился отсрочить Brexit еще на 3 месяца - Цензор.НЕТ 7383Европарламент согласился отсрочить Brexit еще на 3 месяца - Цензор.НЕТ 287
показати весь коментар
24.10.2019 22:44 Відповісти
Тот самый случай когда ..."господа, вы будете смеяться, но брексит опять отсрочен"
показати весь коментар
24.10.2019 23:05 Відповісти
И правда смешно. Какими убогими стали все выбшие империи.
показати весь коментар
24.10.2019 23:17 Відповісти
убогие те, кто с ними носится, как дурень с писаной торбой.
показати весь коментар
24.10.2019 23:27 Відповісти
Опять что-ли? им не надоело. отменяйте уже тот Брексит или выходите. а не отодвигайте в который раз.
показати весь коментар
24.10.2019 23:26 Відповісти
то бриты так сильно хотят выйти. цену набивают...
показати весь коментар
25.10.2019 00:25 Відповісти
Была когда то Великая Британия.
Превратилась в посмещище с Омарами Мухаммедами вместо самих себя.
Засохшее чучело империи, а не королевство.
показати весь коментар
24.10.2019 23:38 Відповісти
19 октября Палата общин британского парламента проголосовала за поправку, которая предусматривает, что Brexit будет отсрочен даже в том случае, если законодатели утвердят проект соглашения о выходе из ЕС. Источник: https://censor.net.ua/n3155839

А в анекдоте вроде евреи прощаются и не уходят, а не англичане.
показати весь коментар
25.10.2019 00:05 Відповісти
Безотвественные политики превратили уважаемую когда-то страну в мировое посмешище. Больше ада! Как же они задолбали!
показати весь коментар
25.10.2019 01:12 Відповісти