10150 відвідувачів онлайн

Пресконференцію за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" перенесено на пізніший час

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Укрінформ".

Раніше повідомлялося, що "нормандський саміт" має початися о 17:00 за київським часом.

При цьому анонсована раніше на 19:45 підсумкова пресконференція лідерів Франції, України, Німеччини і Росії перенесена щонайменше на 22:00.

За неофіційною інформацією, лідери ще матимуть робочу вечерю.

Топ коментарі
+12
От здав би вован в свій час аналіз, все б було добре, і далі грав би собі на піаніно, а тепер всьо.
показати весь коментар
09.12.2019 18:05 Відповісти
+11
скорее всего будут новые Харьковские договорняки"" как у Яныка в 2013
показати весь коментар
09.12.2019 18:02 Відповісти
+10
Зелю они будут иметь.
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
скорее всего будут новые Харьковские договорняки"" как у Яныка в 2013
показати весь коментар
09.12.2019 18:02 Відповісти
скоріше всього не будемо прогнозувати, цим займаються (безуспішно) політологи. І чекати на інфу
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
Пенсію ОРДЛО будуть платити по черзі Україна і Россія?
показати весь коментар
09.12.2019 18:10 Відповісти
Жители ОРДЛО уже забыли что такое гривна или нет?
показати весь коментар
09.12.2019 18:16 Відповісти
Шо у Путіна на умє:
Пресс-конференция по итогам встречи "нормандской четверки" перенесена на более позднее время - Цензор.НЕТ 5064
показати весь коментар
09.12.2019 18:19 Відповісти
ПУТИН и ЗЕЛЕНСКИЙ. Первая встреча. Часть 1 | ПРЯМОЙ ЭФИР
https://www.youtube.com/watch?v=okPB6ifDE4g&feature=emb_logo
показати весь коментар
09.12.2019 18:02 Відповісти
По неофициальной информации, лидеры еще будут иметь рабочий ужин.

...
******, мля.
Результати ДЕ?!
показати весь коментар
09.12.2019 18:03 Відповісти
Зелю они будут иметь.
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
Петикам жалко Зелю? Ну, если он пожертвует собой на благо Украины, то войдёт в историю.
показати весь коментар
09.12.2019 18:07 Відповісти
пусть входит,а не ,как сизоносый,вступыв...Пресс-конференция по итогам встречи "нормандской четверки" перенесена на более позднее время - Цензор.НЕТ 380
показати весь коментар
09.12.2019 18:11 Відповісти
я б не радив щось їсти
показати весь коментар
09.12.2019 18:05 Відповісти
наніч ніхто не їсть
показати весь коментар
09.12.2019 18:20 Відповісти
Ужин - это величайшая победа.

Впервые за три года они вместе поужинают
показати весь коментар
09.12.2019 18:08 Відповісти
Накриють столи на одну мінімальну українську зарплату🐸
показати весь коментар
09.12.2019 18:09 Відповісти
а сколько на одну минимальную зарплату можно наловить жаб ?

Піонер Гриша (бадьоро). Жаба живе в саду, живиться продуктами народного господарства, тому жаба - шкідник, її треба знищувати. Наш народ вже даво оголосив війну жабі.
показати весь коментар
09.12.2019 18:19 Відповісти
- Покушаем вместе!..
(с) х/ф "Зелений слонік"
показати весь коментар
09.12.2019 18:11 Відповісти
это хардкор
показати весь коментар
09.12.2019 18:30 Відповісти
Пресконференцію за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" перенесено на пізніший час - Цензор.НЕТ 828
показати весь коментар
09.12.2019 18:36 Відповісти
таке кохання на любітєля )))
показати весь коментар
09.12.2019 18:41 Відповісти
под дичь(с)
показати весь коментар
09.12.2019 18:22 Відповісти
Бухать будут сидоры.капитуляцию приливать
показати весь коментар
09.12.2019 18:12 Відповісти
кого низя называть опаздывает, говорят, что это чтобы если кто спланирует теракт по времени, чтобы не совпало....
показати весь коментар
09.12.2019 18:03 Відповісти
улетит незаплпнировано в маскву
показати весь коментар
09.12.2019 18:06 Відповісти
Мабуть нічого нормального не вирішено, як і планувалося.
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
що і ким планувалося?)
Саміт розпочався 5 хвилин тому, якщо розпочався.
показати весь коментар
09.12.2019 18:05 Відповісти
Рішення готували заздалегідь, а перенесли бо хотіли мабуть кулуарно їх змінити.
показати весь коментар
09.12.2019 18:07 Відповісти
Петиками, конечно. У них зрада будет по-любому.
показати весь коментар
09.12.2019 18:08 Відповісти
братан если зеля сделает что то хорошее я искренне извинюсь но предпосылки такие что он под благовидным предлогом присоединит украину к ордилососам.
показати весь коментар
09.12.2019 18:12 Відповісти
Твоим сыньоносым четыре года шось "планувалось", но его пинали, как козлину последнюю. Зеленский за пол года собрал самит и рулит, утрись
показати весь коментар
09.12.2019 18:15 Відповісти
Путина мысленно садим на кол и поджариваем в аду!
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
Ну слава богу , у Зели будет время еще одной дорожкой "подкрепиться" .
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
Наконец-то, петики озаботились о Зеле. Уважают!
показати весь коментар
09.12.2019 18:18 Відповісти
ha рф допоможе збудувати стіну.... gl
показати весь коментар
09.12.2019 18:04 Відповісти
От здав би вован в свій час аналіз, все б було добре, і далі грав би собі на піаніно, а тепер всьо.
показати весь коментар
09.12.2019 18:05 Відповісти
Очень плохо, петики. Скоро вам платить не будут. Работать придётся.
показати весь коментар
09.12.2019 18:20 Відповісти
а зебилы с кацапьем - завидущие,только на бояру заробатывающие))))не бзди - нам демократы из госдепа платят
показати весь коментар
09.12.2019 18:23 Відповісти
Дуракам не платят-они за соєвую идею!
показати весь коментар
09.12.2019 19:15 Відповісти
А 13 апос( секретутокОП) с иудой тоже покормят?
показати весь коментар
09.12.2019 18:06 Відповісти
тому що ЗЕ стірає портки
показати весь коментар
09.12.2019 18:07 Відповісти
А где будет Ермак ао время обеда? Тезисы Лаврова в туалете записывать?
показати весь коментар
09.12.2019 18:07 Відповісти
та их при кухне офуршетят )))) ну где холуи должны быть когда баре трапезничают ? ))))
показати весь коментар
09.12.2019 18:10 Відповісти
Напрасно ваше ожидание, пока ничего не решат, даром на Майдане будут мерзнуть.
показати весь коментар
09.12.2019 18:10 Відповісти
Вот это Зеленский пресонул фрау с макроном, шо те аж пресуху переносят.
А соедебилы говорили, что встреча так себе
показати весь коментар
09.12.2019 18:11 Відповісти
бачиш, як акція "ні капітуляції" подіяла - прямо чарівний пєндєль під зелену дупу.
буде добре, якщо ЗЕ все ж таки обрав Київ, а не ростов в чумайдані футіна.
показати весь коментар
09.12.2019 18:14 Відповісти
Видишь, как заявления всех, начиная от Зеленского, заканчивая уборщицей ОП о НЕ сдачи никаких интересов Украины действуют на саммит?
И только соечмо верит в путч сыньоносого диабетика
показати весь коментар
09.12.2019 18:20 Відповісти
Що там пресуху, вони вже від посад відмовились, думають Зеля призначить їх головою Крижопільскої РДА.
показати весь коментар
09.12.2019 18:19 Відповісти
А, чем тебя, пэдриот чокнутый, не устраивает пгт Крыжопль?
показати весь коментар
09.12.2019 18:31 Відповісти
а фуйло ще запізниться.
показати весь коментар
09.12.2019 18:12 Відповісти
говорят, что проезжая по улице в Париже...х.ла кортеж вынуждены были тормознуть...ибо какой-то велосипедист вдруг решил проехаться....а не стоял по стойке смирно))))
показати весь коментар
09.12.2019 18:17 Відповісти
Нужно подкорректировать, чтоб не сразу украинцев обухом (Досягненнями бубочки) по голове.
показати весь коментар
09.12.2019 18:13 Відповісти
https://censor.net/news/3164327/dvoe_osujdennyh_sbejali_iz_kolonii_v_jitomirskoyi_oblastihttps://censor.net/news/3164327/dvoe_osujdennyh_sbejali_iz_kolonii_v_jitomirskoyi_oblasti

https://censor.net/news/3164340/presskonferentsiya_po_itogam_vstrechi_normandskoyi_chetverki_perenesena_na_bolee_pozdnee_vremya
показати весь коментар
09.12.2019 18:14 Відповісти
Ботокс потек???
показати весь коментар
09.12.2019 18:14 Відповісти
Все подписанные договара между Украиной и Рашкой способствовали только потери украинских территорий и Азова. Никаких договоров с окупантами.
показати весь коментар
09.12.2019 18:14 Відповісти
А что на ужин?
показати весь коментар
09.12.2019 18:17 Відповісти
Не знаю що на вечерю, але скоморохи будуть.
показати весь коментар
09.12.2019 18:17 Відповісти
та что там может быть на ужин ))))

Пресс-конференция по итогам встречи "нормандской четверки" перенесена на более позднее время - Цензор.НЕТ 3626

.
показати весь коментар
09.12.2019 18:19 Відповісти
Пресс-конференция по итогам встречи "нормандской четверки" перенесена на более позднее время - Цензор.НЕТ 5311
показати весь коментар
09.12.2019 18:21 Відповісти
Так выше петики писали: каждому дорожку. Только вот Зеля привычный...
показати весь коментар
09.12.2019 18:22 Відповісти
Успехов Вам, пан президент!
показати весь коментар
09.12.2019 18:17 Відповісти
Ветерани АТО напередодні зустрічі у Нормандському форматі прибули до будівлі Єлисейського палацу.)
показати весь коментар
09.12.2019 18:18 Відповісти
вони вже вспіли і прапори рашки та л/днр розшматувати...і у французській поліції побувати (вже випустили... свої знамена не віддали).. і знову там, пісні співають...їх трохи відгородили від рашаговносмі...бо ті жахались і папірці з заготовками тіряли ))))
показати весь коментар
09.12.2019 18:21 Відповісти
"Я привез вам мир", сказал Невилл Чемберлен, сходя с трапа самолета, после подписания Мюнхенских соглашений.
Через 1 год и 29 дней, началась Вторая мировая война.
Какой мир привезет нам Владимир Зеленский?
показати весь коментар
09.12.2019 18:18 Відповісти
А что х**ло опять опоздал?
показати весь коментар
09.12.2019 18:19 Відповісти
да...там велосипедист какой-то проехал...так бронеавто х.ла (кстати он на своем...не доверяет свою душонку никому) чуть на дыбы не встало... так жахонулось-тормознуло))))
показати весь коментар
09.12.2019 18:23 Відповісти
требую, что бы офис Ютуба перенесли в Киев, иначе инфовойну отосрем.
показати весь коментар
09.12.2019 18:20 Відповісти
Легше виключити москалям світло.
показати весь коментар
09.12.2019 18:22 Відповісти
не не не, только голодомор поправит глобально ситуацию, ну так шоб больше никагда, наверняка тоесть.......
показати весь коментар
09.12.2019 18:26 Відповісти
да там зебубочка просто невменяемая - пуйлу рожки ставит,может заигрывает...
показати весь коментар
09.12.2019 18:20 Відповісти
Главное, чтобы петикам результат понравился. Зеля для них готов на всё!
показати весь коментар
09.12.2019 18:24 Відповісти
чому нема Сівохи?
показати весь коментар
09.12.2019 18:23 Відповісти
Дегустирует...
показати весь коментар
09.12.2019 18:25 Відповісти
Дохріна місця в самольоті займає.І так не всі влізли-ні візажиста,ні суфлера не прихопили,за маму Рімму вже мовчу(хто сопельки витиратиме ?)
показати весь коментар
09.12.2019 18:27 Відповісти
Дєлов !-дали якісь бумажки-підписав-свободєн !
І давайте об'єднаємо свято ! 12 грудня Рада ЄС буде розглядати питання продовження санкцій проти РФ у зв'язку із невиконанням і не імплементацією Мінських угод.Шоб у кремлі конкретне свято було,і жирік з шампанським вітав обох Владіміров !
показати весь коментар
09.12.2019 18:24 Відповісти
Яка різниця,як закінчиться самміт?Пітеркам-сепаркам все одно прийдеться ЛЬНР мутити-з НР їм -посадки з конфіскацією!
показати весь коментар
09.12.2019 19:22 Відповісти
Виховання студента теж переноситься. Ще потеліпається трохи.
показати весь коментар
09.12.2019 19:50 Відповісти