7812 відвідувачів онлайн

"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин

"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин

"Міна", яку військовий і музикант Андрій Антоненко зберігав удома і просив вивезти, - навчальна копія.

Про це повідомив у Facebook волонтер і голова атестаційної комісії МВС України Роман Сініцин, передає Цензор.НЕТ.

Міна з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин 01

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

13 грудня суд відправив під цілодобовий домашній арешт Дугарь, волонтерку Кузьменко взято під варту до 8 лютого 2020 року, так само, як і сержанта ССО Андрія Антоненка.

18 грудня поліція оприлюднила подробиці виносу міни з квартири, в якій жив підозрюваний у справі про вбивство Шеремета Антоненко.

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини.

Топ коментарі
+72
...та фигня, которая сейчас сидит в президентском кресле - походу, тоже учебная копия, причем явно низкокачественная...
показати весь коментар
19.12.2019 01:51 Відповісти
+50
это даже не учебная копия,

ЗЕленский это клоунский реманент
показати весь коментар
19.12.2019 01:54 Відповісти
+44
"Суд" может показать лишь собственные три дачи и пять машин. И то,на родню записанных.
показати весь коментар
19.12.2019 02:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Сережа.У тебя тут целый рассказ-детектив вышел.Есть смысл адвокатам это в суде рассказать.Ведь следствию обвиняемый давать показания отказался.Странно,почему,с такими "железобетонными" аргументами?Наверное,как предположил Синицын,испужался.Пужливый очень.Ну тогда придется ждать суда.Там в суде все свои версии-отмазки и расскажите.
показати весь коментар
19.12.2019 09:19 Відповісти
А навіщо слідакам, які тільки й шукають, як зараз викрутитися, щось казати? Якщо мусора пішли вже на арешт то, мали мати якісь вагомі докази, хай їх і пред'являють в суді. Вони апріорі в кожному слові будуть шукати якусь зачепку аби хоть щось навісити. Якщо не по цій справі то, хоч по якійсь іншій. Є адвокати, яким платят гроші, хай вони і спілкуються з мєнтами. Це, сама надійна позиція для підозрюваного.
Запам'ятайте раз і на завжди: кожен засуджений сам зшив собі справу своїми устами.
показати весь коментар
19.12.2019 09:37 Відповісти
Суд уже первое свое решение вынес,взять под арест.Значит аргументы обвинения были убедительней аргументов защиты.Пусть Синицын топает к адвокатам подозреваемого,и им все рассказывает.Странно,что он на первом суде этого не рассказал?Наверное обвиняемый не только следователям,но и своим адвакатам боялся показания давать?
показати весь коментар
19.12.2019 10:01 Відповісти
Який суд? Печерський де Вовк годується? Та у нього вже такий шлейф рішень що, за тими рішеннями він сам мав давно сидіти, а не судити.
показати весь коментар
19.12.2019 11:03 Відповісти
Який суд?- https://censor.net/user/212656. Как какой,наш украинский,успешно Пецей рехформированный.Есть еще европейский по правам человека.Есть Гаагский трибунал.Выбор за тобой.Не на Цензоре же его судить?
показати весь коментар
19.12.2019 12:04 Відповісти
Ото, як до європейского дійде тоді і подивимося. Хоч я сумніваюся. Надіньку вже посадили, а там були теж круті відео.
показати весь коментар
19.12.2019 12:27 Відповісти
https://censor.net/user/212656

Ото, як до європейского дійде тоді і подивимося


Полоностью с этим согласен.Будем ждать.
показати весь коментар
19.12.2019 12:31 Відповісти
время покажет так же как бабченко и другие єпизоты
показати весь коментар
19.12.2019 12:40 Відповісти
ох уительно! просто ох бл!не верится что был Майдан,уже не верю в Украинскую нацию-хохлы это ДА,сплошные хохлы-селюки
показати весь коментар
19.12.2019 09:06 Відповісти
а вы кто?
монсеньор д.Артаньян шоле?(снимает шляпу)
показати весь коментар
19.12.2019 10:16 Відповісти
Гражданин Украины!надеюсь знаете что означает слово гражданин и какие обязанности у граждан по конституции?
показати весь коментар
19.12.2019 10:21 Відповісти
сочувствую
наверное знаю - защищать терр. целостность и т.д.
но ведь за это садят. боевик напишет заявление, или его семья и вопреки конституции мона присесть на 10 лет.
надеюсь вы знаете в какой стране вы, к своему сожалению, живешь?
показати весь коментар
19.12.2019 10:25 Відповісти
я об гражданской ответственности поэтому в Украине есть хохлы,а есть граждане Украины
показати весь коментар
19.12.2019 10:31 Відповісти
а я о чем то?
"ответишь" по конституции - ласкаво просимо в КПЗ.
почти как на Рашке где винтят просто за плакат с цитатой их же "конституции" то

а кто не "хохол" то? может Садовый? Или Кива? Или прочие гончаренки-билецкие-тягнибоки?
кричать ярусский я патриот - не всегда = быть им.
плюс еще попы беснуются как черти от марихуаны, или чем там их "изгоняют"?
показати весь коментар
19.12.2019 10:36 Відповісти
мусора авакова пугливые как лани и тупые как курицы.. дороговалютная операция "рехворма" для главного мусора прошла не даром..
показати весь коментар
19.12.2019 09:06 Відповісти
Зачем же аваков на шустер лайф говорил,что мина полуразобрана,брехня и подстава...
показати весь коментар
19.12.2019 09:12 Відповісти
Аваков говорив те, що йому впарювало найближче оточення. Я б на місці Авакова запитав би їх: "А якого хріна ви це зробили?"
показати весь коментар
19.12.2019 09:31 Відповісти
Так всё логично, взрывчатки в мине нет, поражающих элементов нет, стало быть что? Мина "полуразобрана"... что дает основание, пока не проведена "экспертиза", (а менты не могут без "экспертизы" от настоящего, даже игрушечный пистолет отличить...) выйти на крыльцо почесать себе яйцо устроить брифинг...
показати весь коментар
19.12.2019 09:32 Відповісти
и так во всем имитация деятельности все 5 лет будет а зе овцы будут визжать
показати весь коментар
19.12.2019 09:17 Відповісти
Ми вже третє десятиліття спостерігаємо лише бурхливу імітацію за якою ховають тотальне розкрадання країни.
показати весь коментар
19.12.2019 09:26 Відповісти
Є нова версія, це була "міна для Авакова". Йому свідомо впарили туфту аби виставити повністю некомпетентним ідіотом, який підставляє президента та генпрокурора. Була роздута версія, яка має єдину перспективу- зміщення Авакова.
І головне що, у нього тепер нема до кого апелювати. Після підстави Авакова не підтримає діюча влада, а тим більше не підтримає патріотичне суспільство. Ну, а для оппоблока він токсичніше від Ківи.
показати весь коментар
19.12.2019 09:22 Відповісти
то есть ава зара компетентный идиот?
показати весь коментар
19.12.2019 10:14 Відповісти
Ну, якщо хтось з близького оточення побачив можливість кар'єрного росту то, підставити керівника не складе йому проблеми. Офісні війни бувають дуже жорстокі.
показати весь коментар
19.12.2019 10:36 Відповісти
Серія перша - то не міна, то роутер. Серія друга - то не роутер, то навчальна копія міни.
Якщо навчальна копія та не вибухне, то чому заарештований, скористувавшись правом зателефонувати до адвоката, просив брата дружини швидко вивезти "навчальну копію"?
показати весь коментар
19.12.2019 09:25 Відповісти
По-перше, тому що має право і все робить правильно. По-друге, а чого не розіграти дурнів, які самі ведуться? По-третє, йому дали козир для суду. Хіба цього не досить?
показати весь коментар
19.12.2019 09:29 Відповісти
розіграти? тобто він заздалегідь, ще не знаючи про арешт, сховав оту штуку, щоб розіграти? Сам сховав чи хтось це зробив за нього? Інші можливі фігуранти справи чи справжні організатори? СБУ розігрує МВД? Коли ховають отаку нібито невибухову штуку у житловому будинку, то це нагадує телефонний дзвінок про мінування вокзалу. Всім весело, окрім мешканців будинку.
показати весь коментар
19.12.2019 09:43 Відповісти
А що такого в тій "штуці"? ММГ продаються в магазинах і доставляються Новою поштою чи Укрпоштою. Може заборонимо ще і дитячі іграшкі бо це, предмети, які зовнішнє нагадують зброю. Якщо правоохоронці не здатні відрізнити справжню зброю то, їм варто змінити професію. Це, небезпечно для них і оточуючих.
показати весь коментар
19.12.2019 10:12 Відповісти
я кажу про неможливість заздалегідь сховати штуку для розіграшу, навіть ще не знаючи про можливий арешт, якщо справді непричетний. Але якщо штуку можна нашпигувати вибухівкою та зробити з "макету" вибухонебезпечний пристрій, то це може бути поясненням того, чому "іграшку" сховали.
показати весь коментар
19.12.2019 10:21 Відповісти
Попробуйте з усім цим піти до суду. Крім домислів "а якщо" тут нічого немає.
показати весь коментар
19.12.2019 10:34 Відповісти
як там буде у суді, ще побачимо. Домисли є і у Вас, бо Ви так само, як і я чи інші дописувачі тут, поінформовані лише про те, що у справі повідомляють ЗМІ. Факт, що якби у Антоненка (Кузьменко також) було надійне алібі на момент скоєння вбивства і якби вони у телефонних розмовах не натеревеніли на серйозну підозру, то не сиділи би зараз у СІЗО. Є певні моменти, які викликають певні питання, наприклад 7 смартфонів Яни Дугар, які вона переховувала у арендованій квартирі, де ніхто не жив. На які кошти було придбано смартфони та арендовано квартиру звичайною медсестрою та навіщо, якщо вона проживає у іншій квартирі, а стаціонарно перебуває у ООС, чому про це не повинна була дізнатися поліція.
показати весь коментар
19.12.2019 12:07 Відповісти
В СИЗО сиділа і Надінька, і Завіруха, і багато з тих чиї звинувачення поліція так і не змогла довести.
показати весь коментар
19.12.2019 12:31 Відповісти
Грищенки теж донедавна сиділи у СІЗО, але ж бачите, їх випустили, зараз проходять у справі як свідки. То навіщо нервувати? Нехай у суді адвокати дуже грунтовно доводять непричетність своїх підзахисних/безпідставність звинувачень.
показати весь коментар
19.12.2019 12:38 Відповісти
обвинувачень, малося на увазі
показати весь коментар
19.12.2019 12:49 Відповісти
до речі, ствердження про розіграш з іграшковим макетом - це так само домисел.
показати весь коментар
19.12.2019 12:13 Відповісти
Це, не домисел, а жарт. Ну, так воно реально виглядає, коли поліція намагається роздути справу з того що, потім виявляється ляпом.
показати весь коментар
19.12.2019 12:33 Відповісти
ніхто не знає, чим закінчиться ця історія - ляпом чи ні. Найсерйозніше у цій історії те, что СБУ була зацікавлена приховати обставини та виконавців злочину, бо нею було вилучено відеокамери та знищено певні записи-докази, які б полегшили розслідування.
показати весь коментар
19.12.2019 12:45 Відповісти
Ця "співмешканка ...П" довела до смерті одного ,тепер другого , просто якась павучиха ,що жере своїх коханців ! Мужики ,чому ви лізете до таких потвор ?!!! Залишаєте своїх дружин ,дітей і йдете до таких ... ?!!!
показати весь коментар
19.12.2019 09:25 Відповісти
Духи забугорные высокотехнологичные всему причина.
показати весь коментар
19.12.2019 09:36 Відповісти
Игрушкой можно до смерти напугать, если мозки подготовлены пугаться.
показати весь коментар
19.12.2019 09:35 Відповісти
соя закидывает нелепые версии чтоб след сбить. как раша с МН17, там тоже десяток отвлекающих версий было.
показати весь коментар
19.12.2019 09:37 Відповісти
слушай,в следующий раз как гамна пожрешь рот хоть полощи
показати весь коментар
19.12.2019 10:29 Відповісти
Ты постоянно живешь на гамне и не полошешь.Зачем ей это делать?
показати весь коментар
19.12.2019 12:43 Відповісти
обьясняю для дебилок - ты и есть мое гамно,так и живу,т.е. я живу а ты гавно
показати весь коментар
19.12.2019 15:12 Відповісти
вот это ты всё не мне, не обо мне, а само о себе написало. читай само себе о себе: "слушай,в следующий раз как гамна пожрешь рот хоть полощи. Ты постоянно живешь на гамне и не полошешь.Зачем ей это делать? бьясняю для дебилок - ты и есть мое гамно, так и живу,т.е. я живу а ты гавно"
показати весь коментар
30.12.2019 13:19 Відповісти
дыбильное - это о тебе,живи теперь с этим
показати весь коментар
01.01.2020 08:51 Відповісти
ты всё не мне, не обо мне, а само о себе написало. читай само себе о себе: "дыбильное - это о тебе,живи теперь с этим"
показати весь коментар
03.01.2020 12:04 Відповісти
дура иди подмойся
показати весь коментар
03.01.2020 12:21 Відповісти
ты всё не мне, не обо мне, а само о себе написало. читай само себе о себе: "дура иди подмойся"
показати весь коментар
05.01.2020 00:19 Відповісти
Над Аваковым с подручными будет хохотать весь мир.
показати весь коментар
19.12.2019 09:46 Відповісти
Как тонко его развели, однако.
показати весь коментар
19.12.2019 09:47 Відповісти
Все пропало, и жинка-*********, на фото, резиновая.
показати весь коментар
19.12.2019 09:47 Відповісти
довго думав ?
показати весь коментар
19.12.2019 10:00 Відповісти
Какая к черту мина? Оболочка - "железяка"
показати весь коментар
19.12.2019 09:59 Відповісти
пласмаска
показати весь коментар
19.12.2019 10:39 Відповісти
Вчера в 9-30, Апелляционный суд должен был рассмотреть апелляцию Яны Дугарь, по отмене меры пресечения.Но ввиду того, что не пришли материалы дела с Печерского суда, заседание не состоялось.Документы "потерялись" где-то, по пути?...и это резонансное дело,которому министр МВД, Президент и Генпрокурор посвятили брифинг на всю страну.
показати весь коментар
19.12.2019 10:09 Відповісти
Мина настоящая, только взрывной заряд вынули.

"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 6057
показати весь коментар
19.12.2019 10:18 Відповісти
у меня тоже есть такая учебная и 3 пфмки учебных с учений,у нас многие с 5го поста такое п...дили когда на посту стояли,то шо ,может и мы Шеремета убили?Мусорня,вcе дебилы от рождения и это утверждение.
показати весь коментар
19.12.2019 10:21 Відповісти
Если есть, то вы знаете что на учебной есть такая белая полоска. А у мины Антоненко ее нет.

"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 4607
показати весь коментар
19.12.2019 10:25 Відповісти
откуда ты знаешь шо этой полоски там нет,также как и то шо ее менты сами не принесли?
показати весь коментар
19.12.2019 10:27 Відповісти
"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 8736
показати весь коментар
19.12.2019 10:32 Відповісти
не будь смешным,у меня фото верхом на якорной мине пмд3я и на птсе есть и судя по твоей логике и мина и транспортер стопудово мои?
показати весь коментар
19.12.2019 10:45 Відповісти
Мабудь це фото і дало мусорам "зацепку".
показати весь коментар
19.12.2019 11:00 Відповісти
Мина у него была, и не учебная. Это не доказывает что он убил Шеремета. Но куда он дел пластит из мины?
показати весь коментар
19.12.2019 10:37 Відповісти
а хто сказав що, це він пластид кудись дів? Є парочка військових частин, яка займається цим професійно на законній основі. А потім деактивована зброя йде в роздрібну торгівлю, як ММГ.
показати весь коментар
19.12.2019 10:44 Відповісти
а кто тебе сказал шо она с пвв была и шо он его вынял?
показати весь коментар
19.12.2019 10:46 Відповісти
А кто тебе сказал что он , как ДУРАК, убив Шеремета , это бы хранил?Этож для дЭбилов, за уши притянутое фуфло
показати весь коментар
19.12.2019 12:46 Відповісти
Отуда мені знати, що ти не підар кремлівський, направлений на Цензор, щоб срати та хитати Україну, своїми дебільними постами?
показати весь коментар
19.12.2019 16:52 Відповісти
тоби не треба знати ,ты йододефицитный дебил и тебе не дано от природы.
показати весь коментар
19.12.2019 20:14 Відповісти
На тих, які продаються, як ММГ їх теж нема. Бо то не навчальна у військовій частині, де можуть переплутати зі справжньою, а ММГ.
https://*******.info/threads/mmg-mon-50.560717/

https://pancer.com.ua/*******-suveniry/stilizovannyy-nabor-mon-50-1

Якщо цікавить то, на ОЛХ є багато всякого ММГ, шукайте там винних в злочинах.
показати весь коментар
19.12.2019 10:56 Відповісти
Ты дебил? Учебные мины это все боевые только без взрывчатки.
показати весь коментар
19.12.2019 12:27 Відповісти
Багато ММГ виговляють власними руками з бойових екземплярів, шляхом видалення вибухової речовини та деактивації підривачів, і продають, бо нема ВВ - нема справи. Інше діло, якщо експертиза "керована" - намалюють шо треба. Раз в рік і дід - Мороз.
показати весь коментар
19.12.2019 10:46 Відповісти
на фоне всего этого печальнее всего выглядит преЗЕдент...
от нахера он вляпался в это шоу? какова его роль была в этой... так сказать презентации????
с диаспорой или матерями военнопленных времени мало встретиться...а от 2 часа слушать матюки с прослушки - нашлось время...
(подставила авака хлопчика...)
показати весь коментар
19.12.2019 10:53 Відповісти
Я думаю Богдан намалював йому прекрасний привід для піара.
показати весь коментар
19.12.2019 10:58 Відповісти
Это чтоб на должности оставить? А тут обсер! какая незадача...Все улики и косвенные...ОБСЕР по полной программе!
показати весь коментар
19.12.2019 12:47 Відповісти
ЗІ: До речі, я не можу щось пригадати аби в таких бріфінгах приймали участь папєрєднікі Зеленського. Тут він показав майстер-клас
показати весь коментар
19.12.2019 11:08 Відповісти
от нахера он вляпался в это шоу?
Тому що "это шоу".
Тобто, справа в якій він дока, а розуму утриматися від виступу в шоу не вистачило. Умовний рефлекс - шоу це круто і наше фсьо.
показати весь коментар
19.12.2019 12:14 Відповісти
Країна захлобується в лайні Кримінальника сабакяна
показати весь коментар
19.12.2019 11:05 Відповісти
'Ка-***** маладих рефарматарав' в черговий раз класно обіср_лася Поздоровляю, квн продовжується
показати весь коментар
19.12.2019 12:13 Відповісти
Черта Авакова на нары!
показати весь коментар
19.12.2019 12:27 Відповісти
Подбросили УЧЕБНУЮ мину?
Дъявольский замысел!
показати весь коментар
19.12.2019 12:44 Відповісти
УЧЕБНАЯ МИНА "Указанный предмет был спрятан в купюроприемник терминала."
показати весь коментар
19.12.2019 13:03 Відповісти
Учебной она стала возможно,когда из неё весь "ливер" вытащили.
показати весь коментар
19.12.2019 13:21 Відповісти
Не забуваймо гастролер Собаков вбив патріотів України Лісника і Сашка Білого.
показати весь коментар
19.12.2019 13:46 Відповісти
"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 4126
показати весь коментар
19.12.2019 14:15 Відповісти
Може цю "учебну копію" закласти в квартиру цьому волонтеру?
Може справді не спрацює?

Фахівців розвелося...якась пи.дота , ще й з атестаційної коміссії...
показати весь коментар
19.12.2019 16:50 Відповісти
"Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 2585

Обратите внимание на рост подозреваемых! Эксперты Авакова точно не бухают?!
показати весь коментар
19.12.2019 18:57 Відповісти
Тут справа в тому, що Аваков Шеремета і замовив. Бо в Шеремета було щось на Авакова. А виконав замовлення https://www.economics-prorok.com/2019/12/%D1%8D%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%81%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%B8%D0%BC%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%81.html#respond Сергій Коротких (Малюта).
показати весь коментар
19.12.2019 19:31 Відповісти
Очень даже может быть, зная волосатого армянина и его принципы работы. Он везде ищет выгоду, параллельно топя врагов. Не даром, на Шустере заявил, что ему мешали распри между различными силовыми структурами СБУ и ГРУ Украины и если бы было общее руководство..., тонко намекая на себя.
показати весь коментар
19.12.2019 19:49 Відповісти
полоумная сое-ботва уже не знает какого горбатого слепить.
показати весь коментар
19.12.2019 21:54 Відповісти
http://www.poetryclub.com.ua/upload/poem_all/00858026.jpg "Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 305
Ну, що зебіли? Не прозріли досі, Бо бродить в голові з «плюсів» лайно? І в поміч думці пальцем крутиш в носі, «Слуга народу» дивлячись кіно. Пора той палець всунути в гузицю, Чим думаєш, то там і копирсай! Ти ж «по приколу» і «нема різниці», Тож того пальця там собі зламай. Зробили разом, як і вихвалялись, Нагнули раком, ще нагнуть не раз, А ви на що придурки сподівались, Що манна з неба упаде на вас? Здолали вже епоху зубожіння, Тарифи, ціни стрімко лізуть вниз? На патріотів почалось гоніння, Ригнеться кров'ю нам ще той Париж. Вони прийшли щоб землю розпродати, Змінити курс з Брюселя до Кремля, По міліметру будуть розвертати Щоб не втекла з під ніг ота земля… Немає сил і слів, дивіться далі, «Сватів», «Слугу», «Квартал» і ті ж «плюси» Флешмоб із грою хером на роялі На Новий рік почати попроси! 15.12. 2019 р.
ID: 858026
Рубрика: http://www.poetryclub.com.ua/rubrpoem.php?lang=ua&rtype=43 Вірші,
автор: http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=16199 Мирослав Вересюк
показати весь коментар
20.12.2019 00:12 Відповісти
http://www.poetryclub.com.ua/upload/poem_all/00858026.jpg "Міна" з квартири фігуранта справи про вбивство Шеремета Антоненка - навчальна копія, - Сініцин - Цензор.НЕТ 5075
Ну, що зебіли? Не прозріли досі, Бо бродить в голові з «плюсів» лайно? І в поміч думці пальцем крутиш в носі, «Слуга народу» дивлячись кіно. Пора той палець всунути в гузицю, Чим думаєш, то там і копирсай! Ти ж «по приколу» і «нема різниці», Тож того пальця там собі зламай. Зробили разом, як і вихвалялись, Нагнули раком, ще нагнуть не раз, А ви на що придурки сподівались, Що манна з неба упаде на вас? Здолали вже епоху зубожіння, Тарифи, ціни стрімко лізуть вниз? На патріотів почалось гоніння, Ригнеться кров'ю нам ще той Париж. Вони прийшли щоб землю розпродати, Змінити курс з Брюселя до Кремля, По міліметру будуть розвертати Щоб не втекла з під ніг ота земля… Немає сил і слів, дивіться далі, «Сватів», «Слугу», «Квартал» і ті ж «плюси» Флешмоб із грою хером на роялі На Новий рік почати попроси! 15.12. 2019 р.
ID: 858026
Рубрика: http://www.poetryclub.com.ua/rubrpoem.php?lang=ua&rtype=43 Віршi
автор: http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=16199 Мирослав Вересюк
показати весь коментар
20.12.2019 00:14 Відповісти
Почитайте интервью Денисултанова . по поводу Шеремета , Окуевой , Осмаева и Коротких , ну и само собой Авакова .Скоро он даст большое интервью более раскрытое .
показати весь коментар
03.01.2020 12:28 Відповісти
Сторінка 5 з 5