5420 відвідувачів онлайн

17 осіб зі списку на обмін відмовилися повертатися в ОРДЛО, - Лутковська

17 осіб зі списку на обмін відмовилися повертатися в ОРДЛО, - Лутковська

17 осіб, які були заявлені в списках на обмін утримуваними особами, відмовилися переїжджати на окуповану територію.

Про це повідомила представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Валерія Лутковська, інформує Цензор.НЕТ.

"У нас 17 осіб відмовилися переїжджати на територію ОРДЛО. Крім того, є ще близько 30 осіб, які відмовилися взагалі брати участь в обміні. Вони продовжують відбувати покарання", - сказала Лутковська на брифінгу для ЗМІ після приземлення літака зі звільненими під час обміну 76 українцями.

Президент України Володимир Зеленський уточнив, що таким чином наразі в Україні в ув’язненні залишається близько 50 осіб.

"Так, дехто з них був у цьому узгодженому списку, дехто з них звільняється вже, мені здається, в лютому, а дехто з них - у березні. Вони хочуть бути в Україні, їхній термін вже закінчився, деякі з них повернуться за ґрати. Це їхній вибір... Тобто близько 50 людей залишаться за ґратами", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. Пізніше СБУ оприлюднила повний список звільнених українців.

Увечері 29 грудня звільнених українців доставили літаком із Харківської області в київський аеропорт "Бориспіль", де їх зустрів президент України Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+21
Зебилы, а почему не могли вместо того чтобы выпускать беркутовцев поймать Портнова и Медведчука и обменять их на всех?
показати весь коментар
29.12.2019 23:07 Відповісти
+14
17 человек из списка на обмен отказались возвращаться в ОРДЛО, - Лутковская - Цензор.НЕТ 1157
показати весь коментар
29.12.2019 23:12 Відповісти
+12
17 осіб зі списку на обмін відмовилися повертатися в ОРДЛО, - Лутковська - Цензор.НЕТ 2723
показати весь коментар
29.12.2019 23:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зебилы, а почему не могли вместо того чтобы выпускать беркутовцев поймать Портнова и Медведчука и обменять их на всех?
показати весь коментар
29.12.2019 23:07 Відповісти
Мне больше нравится вариант обмена Порошенка! Может, Рябокепка докумекает?
показати весь коментар
29.12.2019 23:12 Відповісти
не факт что зебил так и сделает и пусть кто то докажет что сепары не потребовали по указанию рашки, одним выстрелом два зайца, рашке угадит и отомстит своему конкуренту.
то что порох не согласиться, это не будет озвучивать, ведь первая птичка с видео только от резиденции зебилов уже есть.
показати весь коментар
29.12.2019 23:17 Відповісти
***** спроси об этом потрошенка своего шоколадного короля
показати весь коментар
30.12.2019 00:08 Відповісти
Та шо ж ето за лица?
Хоть нє дєпутати от СН?
показати весь коментар
29.12.2019 23:08 Відповісти
Та там вони усі одне одного варті...
показати весь коментар
29.12.2019 23:11 Відповісти
Чекають на своїх у Києві? Так з такою владою - це скоро буде завиграшки...
показати весь коментар
29.12.2019 23:08 Відповісти
А что ждать? Уже скоро как год 73% малоросов выбрали подху*ловника
показати весь коментар
29.12.2019 23:09 Відповісти
Остальные вернутся в затопленные забои, на разворованные заводы.
На неработающий пять лет Стирол, который только и ждал этого обмена...
показати весь коментар
29.12.2019 23:10 Відповісти
а 30 вообще не согласились изначально на обмен. Лучше за решеткой чем в процветающей Недоносии)))
показати весь коментар
29.12.2019 23:10 Відповісти
У цій історії з "беркутівцями" є ще одна особливість, про яку чомусь майже не пишуть.
Двоє з них - Олег Янішевський і Олександр Маринченко - були заарештовані не відразу і встигли повоювати в АТО в 2014-2015. Обидва мають статус учасників бойових дій.
Тобто, за фактом виходить, що відбувається обмін одних ветеранів АТО на інших.
Ця обставина зайвий раз доводить, що "беркута" справді винні в розстрілах прихильників Майдану, що б там не писали портнови-лукаши. Більш того, їх участь в цих розстрілах в очах Кремля переважує навіть участь у війні проти бойовиків "ЛДНР" на Донбасі. Ясна річ, що звичайних "карателів" і "фашистів" Путін би просто так ні в які списки на обмін не включав би.
показати весь коментар
29.12.2019 23:11 Відповісти
17 человек из списка на обмен отказались возвращаться в ОРДЛО, - Лутковская - Цензор.НЕТ 1157
показати весь коментар
29.12.2019 23:12 Відповісти
17 человек из списка на обмен отказались возвращаться в ОРДЛО, - Лутковская - Цензор.НЕТ 3771
показати весь коментар
29.12.2019 23:13 Відповісти
Я всегда говорил что нельзя брать наемников и киллеров в плен. Почему Окуева тогда ету тварь не застрелила? Теперь она в земле а етот выродок завтра будет сидеть за столом с ****** и пить коньяк.
показати весь коментар
29.12.2019 23:22 Відповісти
Рашка страна террористов.
показати весь коментар
30.12.2019 00:09 Відповісти
Мене більше цікавить кого вона кума, що при любівй владі - при посаді.
показати весь коментар
29.12.2019 23:14 Відповісти
результат договорняка між ****** і зейлом
показати весь коментар
29.12.2019 23:22 Відповісти
Соколову. Ты по видимому дурак. Каждый новый президент сделал что то положительное для государства. Тебе, никогда не сидевшему в этом кресле, непонятен груз той большой ответственности перед народом, НАРОДОМ. А ты рассуждаешь как люмпен, для которого ответственность ничто
показати весь коментар
29.12.2019 23:19 Відповісти
так соколов - це і є кацапський люмпен
показати весь коментар
29.12.2019 23:23 Відповісти
«дело не только в том, что у нас почти не остается этого «мужского обменного фонда» и для нового возвращения своих заложников украинское правительство будет вынуждено в дальнейшем торговать....жопой Сивохо!))
показати весь коментар
29.12.2019 23:22 Відповісти
В московское дерьмо едут только шизанутые на всю тупую башку
показати весь коментар
29.12.2019 23:42 Відповісти
17 осіб зі списку на обмін відмовилися повертатися в ОРДЛО, - Лутковська - Цензор.НЕТ 2723
показати весь коментар
29.12.2019 23:43 Відповісти
еще раз спрошу - какое отношение к АТО и к войне в луганде имеют беркуты и харьковские подрывники приговоренные к пожизненному ? это всеравно что взять и обменять на наших пленных в луганде к примеру пашинского . хотя я бы ничуть о нем не сожалел, но согласитесь абсурд! кто их (беркутов и подпывников) включил в этот список? и чье это было требование и почему мы за столь важных для рашки птиц получили так мало наших военных? почему основная масса обменяных это какие то лугандоновские торгаши, блогеры, перевозчики и т.д.?
показати весь коментар
29.12.2019 23:50 Відповісти
Ох, непосильную ношу ,,по приколу,, взял на себя шут гороховый. Пупок развяжется - дерьмо вывалится - нутро вскроется - вонь развеется. И оно ему было нада ? А, квартал 95? Как у вас с билетами на вашу туфту без бубочки ? А ведь назад в ваш квартал оно не вернется...Было у вас шоу хоть для быдла, но прибыльное, а станет убыточной шарашкиной конторой. И поделом.!
показати весь коментар
30.12.2019 00:02 Відповісти
Простите, но мы кажется так не договаривались!..
В ОРДЛО - значит в ОРДЛО!!! Нах. нам нужны здесь эти преступники???
показати весь коментар
30.12.2019 00:14 Відповісти
гражданє під обмєн получили навіть не амністію, а повну процесуальну очистку та цим задовольнились
показати весь коментар
30.12.2019 01:07 Відповісти
треба робити украінський моссад..і проводити процесуальну очістку..Очіщать так очіщать!
показати весь коментар
30.12.2019 09:27 Відповісти
отто ж бо! Якшо наслідувати, то не тільки в разовому пропагандиському обміні "один на тищу", а й в усіх подальших кроках - всіх тих терористів знищили точковими ударами. Скарати в умовах ув'язнення нізззя, а от випустили шоп знищити. А Зє!біл випустив беркутів, терористів, диверсантів та кіллєрів шоп звільнити