Помер султан Оману Кабус бін Саїд

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters.
Він правив 50 років після того, як прийшов до влади в 1970 році унаслідок перевороту, який підтримала колоніальна британська влада.
Кабус не мав дітей і публічно не призначив наступника престолу. У такому разі правляча сім'я має обрати нового султана упродовж трьох днів після смерті попереднього. Однак, якщо родина не дійде згоди, новим правителем стане людина, чиє ім'я було таємно написано султаном у запечатаному листі.
Поехал в Париж - сгорел нотердам
Поехал к Трампу -процедура импичмента
Поехал в Оман - умер султан
Все таки я я за что бі зебил поехал на 9е мая к пуйлу!!!