10873 відвідувача онлайн
7 863 119

Зеленський підписав закон про відповідальність нардепів за кнопкодавство

Зеленський підписав закон про відповідальність нардепів за кнопкодавство

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Документ має на меті забезпечити належне виконання народними депутатами України повноважень в частині обов'язку персонального голосування.

Законом вносяться зміни до Кримінального кодексу України, Закону України "Про статус народного депутата України" і до Регламенту Верховної Ради України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях ВРУ.

"Проєктом закону пропонується встановити кримінальну відповідальність за вчинення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата (неособисте голосування). Таке діяння буде каратися штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться в пояснювальній записці.

Зокрема, закон запроваджує кримінальну відповідальність за умисне голосування парламентарем на пленарному засіданні Верховної Ради замість іншого народного депутата (неособисте голосування). Таке діяння каратиметься штрафом від 3 тис. до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Топ коментарі
+18
А какая разница, что он там подписал?
показати весь коментар
13.01.2020 15:45 Відповісти
+12
https://twitter.com/_nachtigal_ ********* ЗСУ 🔞‏ @_nachtigal_ https://twitter.com/_nachtigal_/status/1216227483093213184 12 янв.

-Та прийде Антихрист, народжений від м'ясорубки та лісапеда. І буде на ньому тавро від піаніно. Зрадіють убогі та безмозглі, вибируть ЦЕ царем. І будет ЦЕ початком їх кінця! (Послання українцям від 21.04.2019)
показати весь коментар
13.01.2020 15:57 Відповісти
+10
Ежу понятно, появляйся на горизонте, луГАНДОНец!
показати весь коментар
13.01.2020 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Яка різниця,що він там пидписав.
показати весь коментар
13.01.2020 16:43 Відповісти
А интересно сколько денег переводится на счет депутата за голосование ЗА за нужный законопроект?
показати весь коментар
13.01.2020 16:46 Відповісти
всё правильно.
показати весь коментар
13.01.2020 17:09 Відповісти
Штраф от 3 тыс. до 5 тыс. необлагаемых минимумов доходов граждан. От чего зависит вилка? Сильнее надавил или слабее? Что за очередной бред от нашего зелёного пациента? Если раньше давали по 5 тысяч зелёных в конверте, теперь будут давать по 15 тысяч за "правильное" нажатие кнопки, чтобы перебить цену предполагаемого штрафа? Вот это реформа!!! За кнопкодавство сразу же лишать депутатского мандата! Раз и навсегда. И кнопкодавство закончится после первого так наказанного.
показати весь коментар
14.01.2020 00:22 Відповісти
а за вызов шлюх по телефону, бездеятельность в стенах парламента ничего ?
показати весь коментар
13.01.2020 17:23 Відповісти
И что интересно, что пациент до сих пор спокойно себе подписывает какие-то законы. А трибунал за измену Родины уже не работает?
показати весь коментар
14.01.2020 00:26 Відповісти
Помнится, пару лет назад на цензор писали, как некая польская депутатка была итстранена от работы в связи с кнопкодавством!
А в Украине почему бы не ввести такое же положение?
показати весь коментар
13.01.2020 17:25 Відповісти
А про вже давно встановлену на місцях дупутатів систему з дактилоідентифікацією, на яку викинули х.з.н. скільки коштів, ніхто й не згадує.
показати весь коментар
13.01.2020 17:48 Відповісти
Валить треба нахрін із цієї зелебенської країни!!!!
Тут ніколи Правди і Справедливості не було і не буде!
показати весь коментар
13.01.2020 17:49 Відповісти
Вали.
показати весь коментар
13.01.2020 22:06 Відповісти
Зеленський підписав закон про відповідальність нардепів за кнопкодавство - Цензор.НЕТ 451
показати весь коментар
13.01.2020 19:16 Відповісти
Зеленський підписав закон про відповідальність нардепів за кнопкодавство - Цензор.НЕТ 2677
показати весь коментар
13.01.2020 19:17 Відповісти
Всё это до лампочки, нихрена не будет, на бумаге закон есть, а вот на деле, так и не будет действовать.
показати весь коментар
13.01.2020 19:38 Відповісти
Гарант Конституції начхав на...Конституцію. КС визнав Законопроект Зе НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ!!!Я не прихильник цього гамняного суду,але вже він який є,такий є,але виконання його рішень має бути ОБОВЯЗКОВИМ! Зе весь час забуває що він не на виступі 95-го кварталу,а в кріслі президента найбільшої європейської країни. Чого далі очікувати від шоумена?Побачимо..
показати весь коментар
13.01.2020 21:16 Відповісти
молодець !
показати весь коментар
13.01.2020 23:42 Відповісти
Правильно. Надо ещё привлечь всех кто ранее кнопкодавил. Фальсификация ВОЛИ народа( их избранниками)и принятие законов,которые не должны быть приняты должно получить криминальную оценку.
показати весь коментар
14.01.2020 02:46 Відповісти
тю, і це все!!!! настрашили їжака голою сракою!!! 3-5 тис. мінімумів (17 грн.) це по курсу ТІЛЬКИ 2-3 ТИСЯЧІ БАКСІВ!!! Включать у "витрати" при серйозних голосуваннях і додадуть до тих 4 чи 5 чи скільки там тисяч нардУпи в конвертах беруть.... Тим більше там один нардУп може за трьох а то і ЧОТИРЬОХ проголосувати! то виходить МЕНШЕ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПІДРОБЛЕНИЙ ГОЛОС!!!
показати весь коментар
14.01.2020 06:45 Відповісти
А почему не тюрьма? А почему за подделку лекарств не пожизненное заключение?
показати весь коментар
14.01.2020 10:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2