8322 відвідувача онлайн
15 031 130

Ексадвокат Януковича Бабіков став першим заступником голови ДБР

Колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков став першим заступником директора Державного бюро розслідувань.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідна інформація з'явилася на офіційному сайті ДБР.

Ще вдень 20 січня в розділі керівництво була інформація тільки про тимчасову виконуючу обов'язки директора Бюро Ірину Венедіктову.

Однак, у своєму відеозверненні вона повідомила, що комісія з відбору завершила роботу, кандидати на посади заступників пройшли перевірку, а накази про їхнє призначення підписано.

Імен вона не назвала, але ввечері на сайті з'явилися Олександр Бабіков, який став першим заступником директора ДБР, а також Олександр Соколов - заступник голови відомства.

Ексадвокат Януковича Бабіков став першим заступником голови ДБР 01

Інформація про можливе призначення Бабікова з'являлася раніше. Так громадська організація "Сім'ї Героїв Небесної сотні" виступила проти призначення Бабікова через конфлікт інтересів.

Водночас у своєму зверненні Венедіктова запевнила, що жодного конфлікту інтересів не буде, а критика призначення Бабікова є "маніпуляцією".

"Про маніпуляції "заступник голови ДБР, адвокат Януковича розслідуватиме справи Майдану" - я неодноразово підкреслювала і повторюю ще раз, щоб громадськість була впевнена в неупередженості: підрозділ у справах Майдану підпорядкований виключно директору ДБР, обов'язки якого сьогодні виконую я. Вжито всі передбачені законом заходи, спрямовані на недопущення конфлікту інтересів", - сказала вона.

Топ коментарі
+67
Тому ЗЕ і закрив коменти, щоби не читати який він муділо.
показати весь коментар
20.01.2020 22:55 Відповісти
+43
ув комплєкт

Аллан Левитов с Levitov Allan и https://www.facebook.com/allanlevitov/posts/1800183373449683# ещё 2 .
https://www.facebook.com/allanlevitov/posts/1800183373449683 4 ч. · https://www.facebook.com/allanlevitov/posts/1800183373449683#

Безопасность Укрзалізниці - в надежных руках "ДНР"?
Пишут:
"Укрзалізниця" взяла на посаду заступника директора ПО БЕЗПЕЦІ Південно-західної залізниці Ігоря Сагунова, якого, свого часу, висували на посаду - "ГЕНПРОКУРОРА "ДНР"
Вот его профиль на "Миротворце"
https://myrotvorets.center/criminal/sagunov-igor-mikhajlovich/ https://myrotvorets.center/crimi…/sagunov-igor-mikhajlovich/
Если это ТОТ САМЫЙ Сагунов - это даже не "Сивохо в РНБО" и не Башаров на концерте.
Это уже "гибридная оккупация" - как она есть.
Сирожу Лещенко тэгать не буду - там явно "возражений нет"; у него все хорошо, и зарплата 400.000+ гривень. "Заработал".
Тэгну уважаемых народных депутатов.
Возможно, с этим можно что-то сделать.
показати весь коментар
20.01.2020 22:55 Відповісти
+37
https://twitter.com/SarganLarysa Лариса Сарган‏ @SarganLarysa https://twitter.com/SarganLarysa/status/1219314627349221376 3 часа назад

Наказ про призначення адвоката Януковича на посаду заступника директора ДБР підписала в.о. директора, яка сама ще не пройшла конкурс.

скукАтіща! (с)
показати весь коментар
20.01.2020 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Было ясно сразу,что венедиктова это ничто. Подписалка хотелок портнова,не более.
показати весь коментар
21.01.2020 02:48 Відповісти
Ексадвокат Януковича Бабіков став першим заступником голови ДБР - Цензор.НЕТ 4223
показати весь коментар
21.01.2020 05:16 Відповісти
Продажный кремлёвский холуй кроваввый ЗЕК - Иуда Янук...: «Признавать Голодомор как факт геноцида к какому-то народу неправильно и несправедливо» Об этом московский резидент прихвостень как президент Украины заявил, выступая на заседании ПАСЕ в Страсбурге и ему яростно рукоплескала вся делегация вражеской Украине фашисткой паРаши. По мнению этого лютого врага Украины Голодомор якобы был общей трагедией народов кровавого ссср. Но до этого 28 ноября 2006 года Верховная Рада приняла закон «О Голодоморе 1932-1933 годов в Украине», который гласит: «Голодомор в Украине в начале 30-х годов XX века является геноцидом украинского народа», а вторая статья отмечает: «Публичное отрицание Голодомора 1932-1933 годов в Украине признается надругательством над памятью жертв миллионов украинцев искусственного Голодомора , унижением достоинства украинского народа и является противоправным». И первым начал отрицать Голодомор в оккупированной кремлём Украине ( УНР) как геноцид украинского народа марионетка кремля проклятый ЗЕК - Иуда. После такого выступления продажного холуя паРаши...резидента ЗЕКА 28 апреля 2010 года Парламентская ассамблея Совета Европы отказалась признать голод в кровавой тюрьме народов ссср 1930-х годов геноцидом украинского народа....
Чтобы и сейчас у нас не повторилось это ужасное предательское прошлое уже и с новым ЗЕКОМ - 2, украинофобом кремлёвским ...резидентом экс- клоуном - ЗЕбилом -капитулянтом.
показати весь коментар
21.01.2020 05:22 Відповісти
Это несомненно перемога))
показати весь коментар
21.01.2020 06:02 Відповісти
Такси Одесса Николаев цена 1050 грн

https://takci.biz.ua/такси-николаев-одесса/amp
показати весь коментар
21.01.2020 10:33 Відповісти
Зедовбой..оби, браво!!!
показати весь коментар
21.01.2020 06:58 Відповісти
Ну вот, а говорите "нельзя". Можно. Но с другой стороны, именно этого вы и добивались. И добились. Упорство вознаграждается.
показати весь коментар
21.01.2020 07:02 Відповісти
Судячи з усiх цих призначень та "конкурсiв" на посади,пора перейменовувати ДБР на iншу назву -фiрма "Рога и Копыта"-дочерное предприятие "Квартала-95".Ура,"правильной "дорогой идете-ЗЕБИЛОЛОХИ!
показати весь коментар
21.01.2020 07:12 Відповісти
Интересно когда эту шайку уже будут бить?
показати весь коментар
21.01.2020 07:59 Відповісти
Поки у них ще є значна підтримка населення, їх не будуть чіпати. Нажаль треба дати їм можливість зруйнувати економіку аби повністю втратити довіру зебілів. Лише тоді можна буде скинути цю зелень, і думаю це станеться цього року, спочатку вибори до ВР, потім імпічмент, а може ішак оманський втомиться і сам піде.
показати весь коментар
21.01.2020 08:31 Відповісти
Конкурс провели за два дня, уже и проверки прошли, как и в ситуации с Оманом нам вешают лапшу на уши и большинство ведь кушает.
показати весь коментар
21.01.2020 08:05 Відповісти
Надеюсь, что с каждым таким "решением" период полураспада сторонников ЗЕуродов будет сокращаться в двое. Ведь больше всего напрягает не враждебная власть, а то количество биомассы, кто выбрал тех упырей!
показати весь коментар
21.01.2020 09:02 Відповісти
математика проста, первый тур: зеля 30%, порох 15%, остальное каша 45%.
второй тур зеля 75% порох 25%.(каша расплескалась примерно 3 к 1)
т.е. реальные избиратели зели 30% их не переубедишь уже никак, выбрали своего. мнение каши в свою очередь меняеться очень-очень быстро, что мы собственно и видим.
показати весь коментар
21.01.2020 09:45 Відповісти
В такой "математике" я был "каша" в первом туре...
Во втором пришлось выбирать лучшее из худшего - Поро...
Прости Господи.
Но ведь в первом было реально много кандидатов, и даже нормальные, как на мой взгляд.
А массы верят в TV&Spaghetti...
показати весь коментар
21.01.2020 09:59 Відповісти
достойный поступок. переступил через обиду ради страны.
показати весь коментар
21.01.2020 10:08 Відповісти
А що я казав! Янек, Пєця і Зєля - три російські шпигуни, а протистояння між ними удаване, постановочне. Факти ж кажуть про це!
показати весь коментар
21.01.2020 09:27 Відповісти
Все йде по плану. Не змогли взяти своїми сцикливими військами в лоб, то пішли іншим шляхом, запустили своївоші і наші гниди всередину українців. Вони не розуміють, що цими діями вони по всій території зроблять ОРДЛО. Звичайно, їм є куди втікати, а що ви любітелі ліверної ковбаски? Це ви робите таке майбутнє свооїм дітям і внукам?
показати весь коментар
21.01.2020 09:40 Відповісти
Зараз у Зеленського і його адвокатської банди етап захоплення влади на ключових постах держави. Наступний крок - прийняття законів більшість парламенту, яка це захоплення затвердить. Потім захоплення власності: землі, банків і реприватизація майна. Після цього сепаратний мир з росією в угоду росії і західним кредиторам. Завдання українцям - вижити як нації і не допустити цього.
показати весь коментар
21.01.2020 13:12 Відповісти
достойный человек. когда работал в прокуратуре, был одним из немногих прокуроров, которые вызывали у меня уважение. тем более как раз опытный специалист в следствии, точно справится с этой должностью
показати весь коментар
21.01.2020 09:42 Відповісти
наплювали ще раз....- обтирайтесь зЄбіли....
показати весь коментар
21.01.2020 09:42 Відповісти
Даже плюнуть некуда - везде "новые" лица !!!
показати весь коментар
21.01.2020 09:51 Відповісти
Іщьо раз зє-******* зделала всєх...кушайтє, нє абляпайтєсь
показати весь коментар
21.01.2020 10:04 Відповісти
А в Україні влада українська? Та ні, проросійська, патріотів України ******** і сажають. Скоро всі хто вигнав ригів, захистив Україну будуть засудженні за те захищали державу від агресора. Ось така многоходовочка від Зебілів. Там в основному зібрані не проукраїнські Зебіли, майже ніхто з них не відстоював свободу на Майдані і не захищав Україну з зброєю в руках, там ухилянти від служби в ЗСУ, одним словом малороси, вороги державності України. А яких ви дій хотіли від сучки Портнова!? Скоро Портнов буде прокурором, а Медведчук прем'єром, Беня головою НБУ, Яник послом в Московії ... Зе! Невже немає конфлікту інтересів у цих ворогів України!? Чи у Земанди вже інші інтереси - кремлівські?! Гнати їх і Вас Зебілів треба поки не пізно.
показати весь коментар
21.01.2020 10:07 Відповісти
Можно просто російська. В Україні російська влада яка працює над знищенням держави за технологією "малих кроків".
показати весь коментар
21.01.2020 12:12 Відповісти
Вже просто немає слів, щоб коментувати те, що зе-покидьки роблять з Україною
показати весь коментар
21.01.2020 10:39 Відповісти
Поздравляю всех избирателей Зеленского с выбором замом ГБР "человека из народа".
Вот так вашими силами может и Янукович вернется, и рубль вернется, и умереть в Росиюшке сможете.
показати весь коментар
21.01.2020 12:11 Відповісти
Зелені п.дари.
показати весь коментар
21.01.2020 13:02 Відповісти
бібіков, соколов, венедіктова - кацапські прізвища. Символічно для влади з обрізаними кінцями. І повчально для українців.
показати весь коментар
21.01.2020 13:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2