Ми глибоко стурбовані оскверненням пам'ятника жертвам Голокосту в Кривому Розі, - посольство США

Посольство США в Україні висловило стурбованість у зв'язку з актом вандалізму над пам'ятником жертвам Голокосту в Кривому Розі.
Про це сказано в повідомленні посольства на сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Ми глибоко стурбовані нещодавніми новинами про акт вандалізму над пам'ятником жертвам Голокосту в Кривому Розі. Ми сподіваємося на ретельне та оперативне розслідування, завдяки якому причетні до цього неприйнятного та тривожного діяння будуть притягнуті до відповідальності", - йдеться в повідомленні посольства.
Нагадаємо, 19 січня посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон повідомив, що невідомі зафарбували фарбою текст на пам'ятнику жертвам Голокосту в Кривому Розі і опублікував у своєму твітері фотографію, звернувши увагу на те, що пошкоджений пам'ятник розташований неподалік будинку батьків президента України Володимира Зеленського.
20 січня поліція встановила чоловіка, який пошкодив пам'ятник жертвам Голокосту в Кривому Розі.
А чому так ? І чи справедливо ЦЕ ?