8717 відвідувачів онлайн
3 086 34

Ми глибоко стурбовані оскверненням пам'ятника жертвам Голокосту в Кривому Розі, - посольство США

Ми глибоко стурбовані оскверненням пам'ятника жертвам Голокосту в Кривому Розі, - посольство США

Посольство США в Україні висловило стурбованість у зв'язку з актом вандалізму над пам'ятником жертвам Голокосту в Кривому Розі.

Про це сказано в повідомленні посольства на сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Ми глибоко стурбовані нещодавніми новинами про акт вандалізму над пам'ятником жертвам Голокосту в Кривому Розі. Ми сподіваємося на ретельне та оперативне розслідування, завдяки якому причетні до цього неприйнятного та тривожного діяння будуть притягнуті до відповідальності", - йдеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, 19 січня посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон повідомив, що невідомі зафарбували фарбою текст на пам'ятнику жертвам Голокосту в Кривому Розі і опублікував у своєму твітері фотографію, звернувши увагу на те, що пошкоджений пам'ятник розташований неподалік будинку батьків президента України Володимира Зеленського.

20 січня поліція встановила чоловіка, який пошкодив пам'ятник жертвам Голокосту в Кривому Розі.

Топ коментарі
+14
А сбитым Ираном самолетом обеспокоены глубоко или просто обеспокоены?
показати весь коментар
21.01.2020 15:07 Відповісти
+12
Як виявилося, що це зробив місцевий, то зебіли одразу замовкли. Чому це так?
показати весь коментар
21.01.2020 15:20 Відповісти
+12
Тобто українські пам'ятники можна плюндрувати, а єврейські на дай Боже...
А чому так ? І чи справедливо ЦЕ ?
показати весь коментар
21.01.2020 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А сбитым Ираном самолетом обеспокоены глубоко или просто обеспокоены?
показати весь коментар
21.01.2020 15:07 Відповісти
а причем здесь США?
У Израиля речь отнялась что ли...?
США на побегушках, да?
показати весь коментар
21.01.2020 15:08 Відповісти
Криворожской гопоты где только нет.
показати весь коментар
21.01.2020 15:08 Відповісти
А чё нельзя творить чё хочешь? Одним можно нарушать что попало, другим нельзя? Так не бывает или всем можно, или всем нельзя.
показати весь коментар
21.01.2020 15:09 Відповісти
Писали, что в Харькове памятник воинам УПА оскверняют каждые два месяца. И тишина-привыкли. В Кривом еще так раз пять шесть, и тоже привыкнут.
показати весь коментар
21.01.2020 15:52 Відповісти
В Харькове ладно.
Там ватников полно.
В Польше то же регулярно оскверняют.
показати весь коментар
21.01.2020 18:39 Відповісти
Мы глубоко обеспокоены осквернением памятника жертвам Холокоста в Кривом Роге, - посольство США

Дввайте яснее: обеспокоены или озабочены?
показати весь коментар
21.01.2020 15:09 Відповісти
Если хочешь сделать Украине больно - оскверни памятник евреям,полякам..И ущерб от этого.не меньше, чем от ордынского вторжения.Это сделано умышленно перед визитом ЗЕ в Израиль.
показати весь коментар
21.01.2020 15:12 Відповісти
Тобто українські пам'ятники можна плюндрувати, а єврейські на дай Боже...
А чому так ? І чи справедливо ЦЕ ?
показати весь коментар
21.01.2020 15:21 Відповісти
95-й квартал - местность в Кривом Роге. Расположен на границе Саксаганского и Металлургического районов, на левом берегу реки Саксагани.
Вот от куда ноги ростут ! 😁
показати весь коментар
21.01.2020 15:15 Відповісти
зе-Гідрант й каплі не проронив. Пока думає т. Ото ж.
показати весь коментар
21.01.2020 15:18 Відповісти
Как искоренить вандализм?
Поймали и лет по 15 дали.
Больше желающих не будет 100%.
показати весь коментар
21.01.2020 15:19 Відповісти
В данном случае в свете последних событий в стране- это плитическая позиция.
показати весь коментар
21.01.2020 15:54 Відповісти
Як виявилося, що це зробив місцевий, то зебіли одразу замовкли. Чому це так?
показати весь коментар
21.01.2020 15:20 Відповісти
Пам'ятник жертвам Голокосту в Кривому Розі спаплюжив раніше судимий місцевий житель - поліція (ВІДЕО)
У спаплюженні пам'ятника жертвам Голокосту у Кривому Розі підозрюється 31-річний раніше судимий місцевий житель.
В нього було вилучено балончик із фарбою, за допомогою якого, ймовірно, було здійснено вандалізм. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.
Зазначається, що встановити особу підозрюваного вдалося завдяки опитуванню свідків та вивченню відео з камер відеоспостереження.
Наразі здійснюються заходи зі встановлення місця перебування підозрюваного.
Пам'ятник жертвам Голокосту розташований у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. 19 січня на цій пам'ятній стелі червоною фарбою було замальовано текст, який повідомляв, що нацисти в роки Другої світової війни замордували в цьому місті 15 тис. євреїв.
За фактом вандалізму відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна). За це правопорушення законодавство передбачає покарання у виді штрафу, виправних робіт, обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, https://racurs.ua/ua/n132305-u-kryvomu-rozi-zamaluvaly-farbou-napys-na-pam-yatnyku-jertvam-golokostu-foto.html за словами посла Ізраїлю в Україні Джоела Ліона, спаплюжений пам'ятник у Кривому Розі розташований неподалік від житла батьків президента України Володимира Зеленського. https://racurs.ua/ua/n132368-pam-yatnyk-jertvam-golokostu-u-kryvomu-rozi-spaplujyv-ranishe-sudymyy-miscevyy-jytel-policiya.html
показати весь коментар
21.01.2020 15:31 Відповісти
А якби був далеко від місця проживання батьків Зеленського, то щось-би, помінялось?... В моєму селищі, на розі вулиць, пам"ятник стоїть... До війни, на тому місці, був колодязь. В 41-му німці туди повкидали кілька десятків євреїв... Живими. Дітей, жінок, старих... Тепер там пам"ятник.. Забутий усіма... Лише сусіди, час від часу, в день Перемоги, кладуть туди квіти... НІ ОДИН єврей, що живе в селищі, "пальцем не ворухнув", щоб його обновить... Нема у нас в Україні, євреїв... Є "професійні " євреї.. Їх в Одесі іменують "маланцями".. Коли треба - вони "правовірні іудеї".. А коли не вигідно - то і сало жеруть... Єдине, чого нема по селах у моїх місцях - "русскаязычных прафессианальных евреев".. Бог милував.......
показати весь коментар
21.01.2020 16:27 Відповісти
Родители поцЗЕдента живут в Металлургическом районе, а памятник в Центрально-городском
показати весь коментар
21.01.2020 17:18 Відповісти
Та вам глубоко обеспокаиваться, шо дураку с горы катиться!
показати весь коментар
21.01.2020 15:20 Відповісти
Лучше бы обеспокоились холокостом, который может начаться как реакция на результаты правления еврейских марионеток.
показати весь коментар
21.01.2020 15:22 Відповісти
Если они так обеспокоены, пусть расследуют. И будут сильно удивлены. Пока зюзи не пришли к власти никто ничего не осквернял. А сейчас массово оскверняют мемориалы защитникам Укораины. А заодно решили и по холокосту поройтись .
А какая разница? Или одни других лучше?
показати весь коментар
21.01.2020 15:24 Відповісти
За 30 лет в Украине уничтожено 15 млн. населения. США апплодируют успехам демократизации и либерализации.
показати весь коментар
21.01.2020 15:25 Відповісти
Что за ватная комуняцкая вонь?
показати весь коментар
21.01.2020 15:42 Відповісти
Это разлагается твой мозг.
показати весь коментар
21.01.2020 16:01 Відповісти
Вернись под шконку,дурак.
показати весь коментар
21.01.2020 16:58 Відповісти
ета ізза нєзалєжнасті?
показати весь коментар
21.01.2020 16:57 Відповісти
Это из-за симуляции незалежности.
показати весь коментар
21.01.2020 17:12 Відповісти
Кроме Гепы в Украине никто украинские памятники не плюндруе.А вот еврейские и польские -тьма.Вчерашнее событие в Польше- повод для заявления МИД.Но никак не не ответное плюндрування
показати весь коментар
21.01.2020 15:36 Відповісти
памятника воинам УПА не обеспокоеньі? ********** соросовские
показати весь коментар
21.01.2020 15:36 Відповісти
Обеспокоены так, как Крымом и Донбассом, или ещё глубже?
показати весь коментар
21.01.2020 15:45 Відповісти
Детские пасочки. Вот как надо осквернять.
youtube.com/watch?v=ZKVTj0TUnHk
показати весь коментар
21.01.2020 16:03 Відповісти
КАКАЯ ВАМ РАЗНИЦА?
(В.А. Зеленский)
показати весь коментар
21.01.2020 16:51 Відповісти
Родители поцЗЕдента живут в Металлургическом районе, а памятник в Центрально-городском
показати весь коментар
21.01.2020 17:19 Відповісти
С приходом зелёной нечисти в стране твориться полный трындец. В небольших сёлах закрыли амбулатории и перестали приезжать терапевты, преследуют волонтёров и защитников. Децентрализацию кончили, образование кончили, медицину кончили, спецслужбы сливают врагу, территории отдают и оттуда убивают наших солдат... В стране вакханалия и беспредел... Зебилы! Вы просрали Украину избрав ублюдка малоросса.
показати весь коментар
21.01.2020 20:12 Відповісти
Вони б так абєспакоілісь, кол пам'ятники захисникам України плюндрували... А з такими слугами урода ще й не таке скоро почнеться...