8719 відвідувачів онлайн
4 677 35

Онищенка судитимуть заочно, - САП

Онищенка судитимуть заочно, - САП

2 місяці тому колишнього нардепа затримали в Німеччині, але досі не екстрадували в Україну.

Відповідне рішення було прийнято на підготовчому засіданні суду у вівторок, 21 січня. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу САП.

"Вищий антикорупційний суд призначив до спеціального судового розгляду так звану газову справу, де фігурує колишній народний депутат і його фінансовий директор", - сказано в повідомленні.

Крім того, судді звернулися в порядку міжнародного співробітництва в Федеративну Республіку Німеччина для виклику колишнього народного депутата.

Наступне засідання суду призначено на 4 травня.

Центр протидії корупції, представники якого були присутні на засіданні, повідомляє, що адвокати Онищенка виступали проти заочного слухання. За їхніми словами, екснардеп перебуває під вартою в Німеччині, а отже, не може прибути до суду через об'єктивні причини.

Як повідомлялося, німецькі правоохоронці затримали Онищенка 29 листопада 2019 року за запитом української сторони. Онищенко виїхав з України влітку 2016 року.

Нагадаємо, 27 липня 2018 року НАБУ повідомило, що завершило розслідування щодо Онищенка, підозрюваного в організації корупційної схеми з розкрадання коштів на видобутку і продажу природного газу.

За версією слідства, в період з січня 2013-го по червень 2016- го члени злочинної організації протиправно заволоділи коштами, отриманими від реалізації газу в розмірі понад 1,6 млрд, в результаті чого "Укргазвидобування" зазнала збитків на більш ніж 740 млн грн.

Серед фігурантів справи, крім Онищенка, зазначені його мама, 75-річна Інеса Кадирова, і адвокат Валерій Пісний - у минулому бізнес-партнер Ігоря Коломойського.

5 липня 2016 року Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт нардепа Онищенка. На момент голосування нардеп вже втік за кордон.

26 липня 2019 року матір нардепа-втікача Онищенка Інесу Кадирову затримали в аеропорту "Бориспіль". 74-річній Кадировій заборонили залишати Київ і зобов'язали співпрацювати зі слідством. Рішення ухвалив Солом'янський райсуд столиці.

Топ коментарі
+13
Це той самий Онищенко що на ординських каналах відкладав купки лайна про Порошенко?
Тобто зебіли зараз будуть топити за нього.
показати весь коментар
21.01.2020 17:04 Відповісти
+8
Не виносьте їм мозок, чи що у них там відповідає за розумову активність.
показати весь коментар
21.01.2020 17:07 Відповісти
+6
Якщо це правда, то чому до цих пір не порушена справа? Це ж шикарний 100% привід посадити Баригу про що ви цілодобово мрієте аж кушать нє можєтє!
показати весь коментар
21.01.2020 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це той самий Онищенко що на ординських каналах відкладав купки лайна про Порошенко?
Тобто зебіли зараз будуть топити за нього.
показати весь коментар
21.01.2020 17:04 Відповісти
Не виносьте їм мозок, чи що у них там відповідає за розумову активність.
показати весь коментар
21.01.2020 17:07 Відповісти
А що записи брехливі... Чи цей хрєн не вкрав 2 лярда з бюджету, чи не купував депутатів цілим фракціями, по проханню Пе...
показати весь коментар
21.01.2020 17:12 Відповісти
Якщо це правда, то чому до цих пір не порушена справа? Це ж шикарний 100% привід посадити Баригу про що ви цілодобово мрієте аж кушать нє можєтє!
показати весь коментар
21.01.2020 17:15 Відповісти
Це той , хто з Періс Хілтон розважався відваливши за неї кучу грошей . З жиру Бісився .
показати весь коментар
21.01.2020 17:11 Відповісти
а когда пэдра сядет )))
кончайте глаза замыливать чувырлы !!!
показати весь коментар
21.01.2020 17:20 Відповісти
"а когда пэдра сядет"
До тебя так и не дошло? Бедный бедный зелебобик.
показати весь коментар
21.01.2020 18:03 Відповісти
зебилы будут его судить, чего не сделал порошенко, которого онищенко топил. Порви уже свой шаблон.
показати весь коментар
21.01.2020 17:27 Відповісти
Онищенко будут судить заочно, - САП
а,шо,и сидеть будет заочно?)
показати весь коментар
21.01.2020 17:06 Відповісти
а,шо,и сидеть будет заочно?)

Та да. Ночной домашний арест с отбыванием в Германии или в другой любой стране пребывания фигуранта...
показати весь коментар
21.01.2020 17:08 Відповісти
І потім він гроші по факсу поверне...
показати весь коментар
21.01.2020 17:10 Відповісти
Ну ладно, судить можете и заочно. Но на кол посадить надо реально
показати весь коментар
21.01.2020 17:11 Відповісти
Ну Ви і садист... Достатньо і четвертувати...
показати весь коментар
21.01.2020 17:13 Відповісти
його повісити просто треба, урочисто, не витрачайте час
показати весь коментар
21.01.2020 17:12 Відповісти
В прямому ефірі... Глядачів буде - мілліони
показати весь коментар
21.01.2020 17:15 Відповісти
Посадити в Теслу і закатати до смерті!
показати весь коментар
21.01.2020 17:16 Відповісти
О!, зверни увагу! "мілліони" - з трьома помилками. Явно висрав не носій державної! Явно -ботва пригожинська!
показати весь коментар
21.01.2020 17:38 Відповісти
Вдалося головою в стінку, придурок метровий...
показати весь коментар
21.01.2020 18:02 Відповісти
а, по вихідним , приспускати на флагштоці..
показати весь коментар
21.01.2020 18:39 Відповісти
Прокуратура высунула --цензор,либо пишите на Украинской Мове либо на козячьем наречии, а то возникает вопрос, что она ему туда всунула?
Пишіть краще рідною Мовою!)) Тоді все буде зрозуміло))
показати весь коментар
21.01.2020 17:16 Відповісти
Боятся, что бы много не наговорил, вот и спешат. кто то очень не хочет, что бы он на суде дал показания.
показати весь коментар
21.01.2020 17:21 Відповісти
Не по пацански.
Пацан обещал лично бене, что приедет давать показания против барыги!
показати весь коментар
21.01.2020 17:34 Відповісти
" - Ой, Моня, тебя когда нету, то они про тебя такое говорят!
- Абрам, когда меня нету они могут меня даже бить" (С)
показати весь коментар
21.01.2020 18:01 Відповісти
Надеюсь Онищенко потянет за собой и пороха.
показати весь коментар
21.01.2020 18:29 Відповісти
🤣
показати весь коментар
21.01.2020 18:53 Відповісти
Оставь надежду, всяк за зелю голосующий.

Онищенка судитимуть заочно, - САП - Цензор.НЕТ 4945
показати весь коментар
21.01.2020 21:37 Відповісти
що ж буде з кінним спортом в Україні..!?
показати весь коментар
21.01.2020 18:43 Відповісти
Зеленскому не выгодно садить противников порошенко, даже если они липовые! Так, что через месяц два онищенко заочно амнистируют нынешний свой с доску генпрокурор и своя в доску директорка ДБР. Всё будет шито крыто!!
показати весь коментар
21.01.2020 21:04 Відповісти
САП позавчера дал разрешение на улет Микитася .но благо поймали .
показати весь коментар
21.01.2020 21:51 Відповісти
Онищенка судитимуть заочно, - САП - Цензор.НЕТ 2014" />