6180 відвідувачів онлайн
5 501 37

На 5 лютого заплановано підписання дорожньої карти з Deutsche Bahn, - Гончарук

Про це він повідомив під час брифінгу за результатами засідання уряду, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"З цієї великою компанією ми ведемо переговори про укладення стратегічної партнерської угоди. Вона може бути наповнена багатьма сенсами. На 5 лютого заплановано підписання дорожньої карти щодо того, що відбуватиметься цього року (щодо питання "Укрзалізниці". - Ред.)", - сказав Гончарук.

Відповідаючи на запитання, чого хоче українська сторона від Deutsche Bahn, Гончарук сказав: "Ми хочемо інвестицій, ми хочемо партнерства з глобальною компанією, в якій є довіра, яка має унікальний досвід управління подібними проєктами, яка є фактично синонімом ефективності в Європі. Ми хочемо, щоб українська залізниця стала також зразком ефективності".

У четвер, 23 січня, на "Українському сніданку" в Давосі прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд хоче передати компанію "Укрзалізниця" (УЗ) в управління Deutsche Bahn. "Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - зазначив Гончарук.

У Deutsche Bahn заявили, що консультуватимуть "Укрзалізницю", а не керуватимуть нею.

Раніше Гончарук заявив, що співпраця "Укрзалізниці" з німецьким оператором Deutsche Bahn не означатиме втрату контролю України над компанією або її продаж.

Топ коментарі
+8
А этот все никак не угомонится...

Единственный результат поездки - немцы обещали, если будет свободное время и желание поржать, шото посоветовать ЗЕленым идиотам по реформированию УЗ.

Но Профан Гончарукоблудович уже вторые сотки поет соловьем, что Дойче Бан будет теперь вместо него реформировать УЗ, не смотря на то, что немцы уже опровергли эту версию событий.
показати весь коментар
24.01.2020 14:39 Відповісти
+8
/// я ж знал, что пригодиться это высказывание Рыбникова Василевса :
Оглушительный успех команды реформаторов "95 квартала" на инвестиционном форуме в Давосе позволяет президенту Владимиру Зеленскому не только объяснить своим детям, почему он 248 дней не появлялся дома, но и отдать "Укрзализныцю" в управление Дитеру Болену. Дети, конечно, могут спросить, почему именно Дитеру Болену, а Зеленский-старший тогда объяснит им, что Доктор Албан занят, и вообще, прошлого раза ему хватило, Титомир вообще сторчался, а реформировать железную дорогу кому-то надо уже сейчас.
показати весь коментар
24.01.2020 14:47 Відповісти
+4
А почему не подписали с Уолтом Диснеем? А то с каким то Дойче Баном, да и ещё не понятно что подписали об обмене делегациями или узкоколейку проведут от Рады до офиса осла Оманского.
показати весь коментар
24.01.2020 14:40 Відповісти

Завантаження...