6531 відвідувач онлайн

ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов

ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов

Росія призупинила розслідування у справі захоплених у полон у Керченській протоці українських моряків.

Про це повідомив у фейсбуці адвокат Микола Полозов, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні слідчий Слідчого управління ФСБ сповістив про прийняте процесуальне рішення щодо призупинення попереднього слідства у справі військових українських моряків. Підстави і мотиви ухваленого процесуального рішення будуть відомі після отримання захистом копії постанови слідства", - розповів Полозов.

ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов 01

Нагадаємо, 18 листопада командування Військово-морських сил Збройних сил України повідомило, що українські катери "Нікополь", "Бердянськ" і буксир "Яни Капу", захоплені Росією, почали рух в напрямку материкової України. За даними командувача ВМС ЗС України Ігоря Воронченка, "росіяни їх угробили. Зняли навіть плафони, розетки і унітази".

Пізніше колишній військовий прокурор Анатолій Матіос опублікував документ, у якому зазначено перелік пошкоджень і вкраденого майна на українських кораблях "Нікополь", "Бердянськ" та буксирі "Яни Капу".

Нагадаємо, звільнений з полону моряк Андрій Ейдер повідомив, що з корабля, серед іншого, зникла навіть його спідня білизна.

Рік тому, 25 листопада, ВМС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

7 вересня відбувся взаємний обмін українських політв'язнів і військовополонених, утримуваних Кремлем в заручниках, на осіб, підозрюваних або засуджених за злочини проти України. Цього ж дня звільнені українці прилетіли до Києва.

Імена всіх осіб, яких Україна передала Росії в рамках обміну.

Повний список українців, які повернулися на Батьківщину в рамках обміну з РФ.

Топ коментарі
+9
Шо сейчас будет, даже трудно представить
показати весь коментар
27.01.2020 12:31 Відповісти
+8
Будет, шо обычно - зрадная зрада.
показати весь коментар
27.01.2020 12:32 Відповісти
+6
ФСБ РФ приостановила следствие против украинских моряков, - Полозов - Цензор.НЕТ 8536
показати весь коментар
27.01.2020 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо сейчас будет, даже трудно представить
показати весь коментар
27.01.2020 12:31 Відповісти
Будет, шо обычно - зрадная зрада.
показати весь коментар
27.01.2020 12:32 Відповісти
Перемога переможна !!! Уря !!!
показати весь коментар
27.01.2020 12:37 Відповісти
Ще треба підстрибувати.
ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов - Цензор.НЕТ 6970
показати весь коментар
27.01.2020 12:39 Відповісти
держи 11.80, кацапа
показати весь коментар
27.01.2020 12:56 Відповісти
Мабуть, вирішили розібратися, чи самі вони туди вирішили піти, чи їх туди хтось для чогось відіслав.
показати весь коментар
27.01.2020 12:37 Відповісти
Хто вирішив розібратись? Міжнародний Трибунал розібрався. З'ясував, що кацапи- винні в захопленні українських кораблів і їх екіпажів. Ви не погоджуєтесь з їх рішенням? Ви кацап?
показати весь коментар
27.01.2020 12:51 Відповісти
зебіл він...
показати весь коментар
27.01.2020 14:33 Відповісти
До чого тут кацап чи не кацап?

Ви про одне, а людина про інше говорить - цитую:"...чи самі вони туди вирішили піти, чи їх туди хтось для чогось відіслав..." А Трибунал не в цьому питанні розбирався.
показати весь коментар
27.01.2020 15:12 Відповісти
І до речі ... Чий Крим?
Який дешевий популізм. В дусі свідків соєвої секти від Петра.

Відповідаю - як на мене Крим був, є і буде в майбутньому українськім. Те, що зараз він під кацапською навалою для мене особисто нічого не міняє. **** не вічний. Ми ще дочекаємось свого шансу і вікористаємо його.

Так вважаю зрозуміло?
І мене дуже цікаво ось це для себе прояснити "Наказ Трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно"
Власне чим цей трибунал так покарав кацапів за те що вони скоїли?
показати весь коментар
27.01.2020 15:37 Відповісти
Правда? І що ж в такому випадку розглядав Міжнародний Трибунал, як не хто, де, коли, куди та на якій підставі? Моряки виконали наказ командування, який не суперечив міжнародному праву. Єдина країна, яка з цим не погоджується, це мордор. Агресор, загарбник. Та кацапські прихвостні
«Наказ Трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно. Затримання трьох військових кораблів та 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом". І до речі ... Чий Крим?
показати весь коментар
27.01.2020 15:35 Відповісти
Трошки не туди запостив у гілці. Читай вище.
показати весь коментар
27.01.2020 15:38 Відповісти
Якщо і для вас Крим український, то який закон порушили наші моряки? Тим більше, що перехід був плановим. Хто в такому випадку злочинець? Фуйло не вічне. То може нам нікуди й не рипатись, допоки воно не представиться? Це ж в дусі Вови та його зебільної секти. Смиренно очікувати, не сердити, відступати, загравати, плазувати перед ворогом. Задобрювати. З приводу рішення Міжнародного Трибуналу ... То бубу ж його похрінив. Цікаво, що саме змусило Зеленського, забрати у мордора наших людей і розікрадені катери на кацапських умовах?
показати весь коментар
27.01.2020 16:24 Відповісти
Цікаво, що саме змусило Зеленського, забрати у мордора наших людей і розікрадені катери на кацапських умовах?

Чому Ви вважаєте що на кацапських умовах? А питання що саме змусило забрати людей з мордорського полону.... Мені більш цікаво, що це питання приміром Порошенка зовсім не турбувало. Наші моряки ніяких законів не порушували. Так як наприклад Ви будете йти умисне повз гопників не порушуючи ніяких законів. Але реакція останніх на Вас прогнозована. Тому Ви, як розумна людина обійдите їх їншою дорогою, або заручитесь підтримкою своїх товарішів. Бо гопники поважають тільки силу. Це логічно та зрозуміло. І тільки нашому Петру незрозуміло було. І найбільше мені сподобалася реакція його на ці події. За пʼять років кацапської агресії приводів вводити воєнний стан в нього не було. А тут одразу зʼявився. І то що це сталося напередодні виборів просто співпадіння. Ага, ага. Я дуже в це вірю. Бо вчора народився. Особисто я вважаю, що Порошенко використав моряків в своїх політичних мутняках. Ось така моя особиста думка. І доречі моряків він так з полону не визволив і катери не повернув. Хоча всі терміни виконання постанови трибуналу пройшли.
показати весь коментар
27.01.2020 16:37 Відповісти
Ось як? Через те, що Порошенка "не цікавила" доля наших моряків, Україна подала позов до мордору в Міжнародний Трибунал і виграла. До цього наші кораблі робили такі проходи, чи це був перший ПЛАНОВИЙ прохід? І ще раз. Суд визнав дії України законними, як би ви не пнулись. Хоча, для вас зрозуміліше, маючи сусіда гопника, виходити з квартири через вікно. Бо поведінка бидлюка прогнозована. Я стверджую, що Зеленський плюнув на міжнародне рішення і забрав наших людей на мокшанських умовах. "24 українські моряки були звільнені під зобов'язання моє як людини, яка заслуговує на довіру відповідно до ст.3 КПК України"- Денісова." https://censor.net/ua/n3147419 Ще один факт співпраці влади з мордором. Чому хлопців тягалитна допити в ДБР?
показати весь коментар
27.01.2020 17:10 Відповісти
Чому хлопців тягалитна допити в ДБР?
А Ви не здогадуєтесь? Тому щоб зʼясувати обставини справи. Кто, чому і як давав команду на прохід.
До цього наші кораблі робили такі проходи, чи це був перший ПЛАНОВИЙ прохід?
Це був другий прохід. А самостійно перший. Бо перший прохід був під наглядом літаків-спостерігачів Британії та Штатів.

І ще раз. Суд визнав дії України законними, як би ви не пнулись.
І що від цього втратив мордор? Ну визнав, а кацапи не визнавали та не збиралися визнавати.

Хоча, для вас зрозуміліше, маючи сусіда гопника, виходити з квартири через вікно.


Для мене зрозуміліше заручитися підтримкою інших сусідів, щоб поставити його на місце, якщо я сам здолати його не в змозі. До того всі дії з мого боку можуть тільки привести до прогнозованих і поганих відносно мене наслідків.
Доречі, наші військові моряки, якщо вже було таке завдання пройти, навіть не спробували дати відсіч кацапським оркам. Здалися без бою. Чи в них було таке завдання від командування? Чи наше командування, якщо щось планує, не враховує можливу агресивну реакцію з боку ворога і не проробляє план дій в такому випадку? Не повірю.
показати весь коментар
27.01.2020 17:24 Відповісти
Любите переливати з пустого в порожнє? Його ставили на місце. Шаную пам'ять про "антипутінську коалицію". Та ви так хочете звинуватити Порошенка, що, навіть, визнаєте право кацапів затримувати наші кораблі в наших і нейтральних водах. Вас не влаштовує рішення Міжнародного Трибуналу, бо воно абсолютно виправдовує дії українських військових і їх командування. Наші військові моряки робили ПЛАНОВИЙ перехід, а не планували бойове зіткнення і загострення ситуації на морі. Але ж ви, разом з портновським дбр і мокшанами наполягаєте на тому, що це "Провокация ВМС Украины в Керченском проливе"
показати весь коментар
27.01.2020 18:08 Відповісти
Снимут санкции , достроят Nord Stream 2 .
показати весь коментар
27.01.2020 12:38 Відповісти
0чередгая подеда 3енелейского .
.!
.
.
Моряки еще долго не поедут в росцийсские тюрьмы.
.
.
показати весь коментар
27.01.2020 12:34 Відповісти
ФСБ РФ приостановила следствие против украинских моряков, - Полозов - Цензор.НЕТ 8536
показати весь коментар
27.01.2020 12:37 Відповісти
а що, перемога ?
ну і де ?
показати весь коментар
27.01.2020 12:39 Відповісти
Перемога в цій справі може настати, якщо покарати винного в цій справі.
показати весь коментар
27.01.2020 12:41 Відповісти
ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов - Цензор.НЕТ 9608
показати весь коментар
27.01.2020 13:00 Відповісти
Бидло хаває, чому ж не годувати.
показати весь коментар
27.01.2020 13:15 Відповісти
Ага, навіщо Порох їх туди послав.. А ***** тут ні до чого.
показати весь коментар
27.01.2020 13:11 Відповісти
А чому не можна було зробити другий прохыд так само як зробили перший - під наглядом Америки та Британії? Наші партнери таким "проходом" були дуже здивовані.
показати весь коментар
27.01.2020 17:39 Відповісти
Так і я ж написав, що про те, що звільнення моряків з полону - це зрада зрадна! Чим ти ще не задоволена в данному конкретному випадку?
показати весь коментар
27.01.2020 12:42 Відповісти
видать, ви обидва з нижнім добре беніну пайку хаваєте
показати весь коментар
27.01.2020 14:34 Відповісти
ФСБ РФ призупинила слідство проти українських моряків, - Полозов - Цензор.НЕТ 4443
показати весь коментар
27.01.2020 12:45 Відповісти
"приостановила", но не закрыла...
показати весь коментар
27.01.2020 12:37 Відповісти
Ждут от короля-осла закрытия дела по "беркутовцам".
показати весь коментар
27.01.2020 12:45 Відповісти
Не остановила,а приостановила,...богатый русско ордынский язык,только в годы войны катились вы колбаской, .по Малой Спасской
показати весь коментар
27.01.2020 12:44 Відповісти
За это надо вернуть пары сепаров из наших тюрем.
показати весь коментар
27.01.2020 12:48 Відповісти
Блискуча перемога зелених. Порохоботів та зрадофілів черговий раз посоромлено.
показати весь коментар
27.01.2020 12:48 Відповісти
ЗЕ победители успокойтесь, раша не закрыла дела , а приостановила.
показати весь коментар
27.01.2020 12:49 Відповісти
Но это тоже по беда
показати весь коментар
27.01.2020 12:52 Відповісти
А тупым зелебобам это слишком сложно. Им невдомек, что приостановленные уголовные дела могут возобновиться в любой момент, по отмашке.
показати весь коментар
27.01.2020 12:56 Відповісти
Не вижу причин для радости среди некоторых населявших Украину. Приостановление- не закрытие. Благодаря слаженным действиям дипломатической команды Украины - морской трибунал принял и вынес справедливое решение по нашим морякам. Главзебил, как обычно стал сбоку и сказал, что его заслуга во всех победах и "дякую дуже дякую". А реально-это обычное зелёное враньё , как и все прочее что было мощно провалено во внешней политике. Но 73% схавают , они же думают , но не головой
показати весь коментар
27.01.2020 12:56 Відповісти
Из-за засранца Зеленского Азовское море продолжает быть блокировано для украинского судоходства. Это цена так называемого "звільнення наших моряків".
показати весь коментар
27.01.2020 13:33 Відповісти
Предположу - Приостановили в связи с объявлением в межд розыск
По крайней мере у нас дела яныка и его свиты под этим соусом приостанавливали!
показати весь коментар
27.01.2020 15:45 Відповісти