4011 відвідувач онлайн

Чотирьох українців, які перебувають на борту лайнера Diamond Princess, госпіталізовано з діагнозом "коронавірус", - МЗС

Чотирьох українців, які перебувають на борту лайнера Diamond Princess, госпіталізовано з діагнозом "коронавірус", - МЗС

Кількість заражених новим коронавірусом SARS-CoV-2 громадян України - членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess становить чотири особи.

Як інформує Цензор.НЕТ, це випливає з відповіді, яку видання "ГОРДОН" отримало від пресслужби МЗС України.

Загалом на борту судна перебувало 25 громадян України.

"Станом на 26 лютого 2020 року чотирьох громадянин України, у яких діагностовано наявність вірусу COVID-19, госпіталізовано до медичних закладів Токіо. Нині стан наших співвітчизників задовільний", - повідомили в МЗС.

Решта громадян України продовжують перебувати на борту Diamond Princess.

За інформацією посольства України в Японії, їм провели тестування на коронавірус, результати дослідження поки невідомі.

"Наші співвітчизники, які отримають позитивні результати тестів, будуть госпіталізовані в місцевих медичних закладах, (які отримали. - Ред.) негативні - продовжать карантин", - розповіли у відомстві.

Нагадаємо, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який став на рейд в японському порту Йокогама на початку лютого, було підтверджено 634 випадки зараження COVID-19.

На судні було 25 українців - всі члени екіпажу.

З 19 лютого пасажири почали залишати лайнер після двотижневого карантину. У багатьох після повернення на батьківщину виявили коронавірус. Щонайменше троє пасажирів Diamond Princess померли від ускладнень, викликаних коронавірусом.

Топ коментарі
+5
Кстати, обратите внимание, за проклятым рубежом - украинцы заражаются вирусом, как обычные люди, а вот внутри государства, - хоть бы одна падла чихнула подозрительно, так нет, хоть выигрыш в лотерею за это предлагай.
показати весь коментар
27.02.2020 14:39 Відповісти
+4
тсссс... українське "таміфлю"... від вірусів...і короною об землю! (помогай Боже!!!)
Четверо украинцев, находящихся на борту лайнера Diamond Princess, госпитализированы с диагнозом "коронавирус", - МИД - Цензор.НЕТ 706
показати весь коментар
27.02.2020 14:45 Відповісти
+3
Блин реально могут на єтом корыте помереть -- в замкнутом пространстве вопрос времени все заразятся
показати весь коментар
27.02.2020 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
интересное кино... до 19 - карантин...а 26 оказались с вирусом..
показати весь коментар
27.02.2020 14:31 Відповісти
Блин реально могут на єтом корыте помереть -- в замкнутом пространстве вопрос времени все заразятся
показати весь коментар
27.02.2020 14:35 Відповісти
"Корыто" уже растасовали, там остался только экипаж. Правда вирус "всплыл" после карантина... Но в Новых Санжарах такого точно не будет! Скалецкой клянусь!..
показати весь коментар
27.02.2020 14:53 Відповісти
Инкубационный период составляет 25-27 дней, а не 2 недели как говорили раньше.
показати весь коментар
27.02.2020 14:58 Відповісти
в подтверждении Ваших слов :
Врачи китайской провинции Сычуань диагностировали новый коронавирус COVID-19 у 56-летней сотрудницы отеля. Верный диагноз удалось поставить только с девятой попытки, сообщает Daily Mail.
До этого женщине делали восемь тестов на протяжении 17-дневного карантина - они показывали только отрицательные результаты. Медики проводили тесты на обнаружение нуклеиновых кислот, чтобы выявить наличие вируса.
По мнению экспертов, инкубационный период общепринято считать составляет 14 -16 дней, но в некоторых случаях он может достигать и 24 и 26 дней. Сама женщина оказалась в карантине в начале февраля.
показати весь коментар
27.02.2020 16:44 Відповісти
Кстати, обратите внимание, за проклятым рубежом - украинцы заражаются вирусом, как обычные люди, а вот внутри государства, - хоть бы одна падла чихнула подозрительно, так нет, хоть выигрыш в лотерею за это предлагай.
показати весь коментар
27.02.2020 14:39 Відповісти
Ви в звичайному житті коли бачили живого китайця останній раз?
показати весь коментар
27.02.2020 14:42 Відповісти
тсссс... українське "таміфлю"... від вірусів...і короною об землю! (помогай Боже!!!)
Четверо украинцев, находящихся на борту лайнера Diamond Princess, госпитализированы с диагнозом "коронавирус", - МИД - Цензор.НЕТ 706
показати весь коментар
27.02.2020 14:45 Відповісти
неудачная идея устроить карантин на пароходе. даже с продвинутой системой кондиционеров и вентиляции.
показати весь коментар
27.02.2020 14:39 Відповісти
Точно!
Прокол янеЛоха со Скалецкой, не догадались весь лайнер разместить в Новых Санжарах...
показати весь коментар
27.02.2020 14:49 Відповісти
по чем нинче слово "Санжари" в коментах?
показати весь коментар
27.02.2020 15:17 Відповісти
Если тебе МВФ дает кредиты - тогда дёшево! А если нет - дорого!
показати весь коментар
27.02.2020 15:27 Відповісти
Думаю на первом этапе они, глядя на скорость распространения, руководствовались что медучереждения и ресурсы скоро понадобятся японцам самим и не было вообще полной информации можно ли вообще этот вирус вылечить. Впрочем четкой информации как бы нет и сейчас.
показати весь коментар
27.02.2020 15:01 Відповісти
Срочно выслать самолет и в Санжары на обсерацию!
показати весь коментар
27.02.2020 14:47 Відповісти
обсервацию
показати весь коментар
27.02.2020 14:48 Відповісти
К стати обсерация более точное описание того, что сделает наша власть
показати весь коментар
27.02.2020 15:01 Відповісти
Первый вариант более уместен
показати весь коментар
27.02.2020 22:41 Відповісти
В Украине просто нет условий чтобы их принять.
показати весь коментар
27.02.2020 14:57 Відповісти
нагадую.


Дін Кунц письменник-фантаст.
показати весь коментар
27.02.2020 17:38 Відповісти
Чуваки небось облизали все перила, лишь бы растянуть удовольствие.
Что такое грипп по сравнению с возвращением в зеленский рай.
показати весь коментар
27.02.2020 15:48 Відповісти
После пети, уже никто не способен помочь Украине, не Зеля не господь.
показати весь коментар
27.02.2020 16:13 Відповісти