11565 відвідувачів онлайн

Для України грип зараз більш небезпечний, ніж коронавірус, - МОЗ

Для України грип зараз більш небезпечний, ніж коронавірус, - МОЗ

За кордоном коронавірус підтверджений у п'яти українців: чотири випадки в Японії і один - в Італії. Водночас для України зараз більш небезпечним є інше захворювання - грип, насамперед - через низький відсоток щеплень і самолікування.

Про це в ефірі програми "Право на владу" повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ із посиланням УНІАН.

"У країні зараз сезон підвищеної захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Щотижня хворіє близько 200-240 тисяч людей, яким надається медична допомога. Навіть є летальні випадки. Є проблема - навіть за наявності вакцини від грипу ми не вакцинуємося. 1,5-2% населення вакцинується від грипу. А грип і коронавірус як грипоподібне захворювання насамперед доволі невибагливе, доволі жорстке до певних груп ризику у людей, у яких є, наприклад, медичні проблеми, з хронічними захворюваннями, із захворюваннями імунної системи, і пізнє звернення до лікаря під час грипу або грипоподібного захворювання може призводити до того, що лікарі не в змозі будуть надати якісну та ефективну медичну допомогу", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що поки увага прикута до коронавірусу, в Україні тільки від свинячого грипу померли 10 людей.

"Для України грип сьогодні на першому місці з небезпеки, оскільки грип є, грип циркулює і цьому епідсезоні в нас померли 43 особи від грипу. Тому від грипу ми маємо захищатися такими ж методами, як і від коронавірусної інфекції. Насамперед від грипу є ефективний захист - вакцинація. І пандемічний штам грипу, так званого свинячого, він входить до складу зони вакцин і люди мають робити щеплення, оскільки це ефективний захист від грипу, який циркулює на території нашої держави", - зазначив головний санлікар.

Топ коментарі
+17
Ідійоти....
показати весь коментар
28.02.2020 08:49 Відповісти
+11
Усложнениями от гриппа хотят маскироваться от коронавируса. Его и не нашли до сих пор, потому что не искали. Как с Чернобылем, лучший вариант для вламти просто молчать...
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
+8
Грип, то фігня. Найбільша загроза ЗЕвірус з короною.

Для Украины грипп сейчас более опасен, чем коронавирус, - Минздрав - Цензор.НЕТ 2605
показати весь коментар
28.02.2020 08:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ідійоти....
показати весь коментар
28.02.2020 08:49 Відповісти
1000 баллов
показати весь коментар
28.02.2020 08:52 Відповісти
Смысл пенять на самолечение, если у нас медица в заднем проходе, как завещал радуцкий?
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
медицина
показати весь коментар
28.02.2020 08:54 Відповісти
мудицина
показати весь коментар
28.02.2020 09:27 Відповісти
Санжарцы шлют тебе привет и благодарность за поддержку.
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
а тобі італійці вітаннячка передають.
вже мовчу про китайців та інших, постраждалих від коронавірусу.
думаю, вони би погодились перехворіти 10 разів грипом, замість коронавірусу.
показати весь коментар
28.02.2020 08:59 Відповісти
Здесь вчера спорили, кто же поддерживает это быдло, порохоботы или зелебобики.
Спасибо за прояснение этого вопроса.
показати весь коментар
28.02.2020 09:11 Відповісти
хочу тебе розчарувати, це вчинили виборці зеленського.
так що ти просперечався.
показати весь коментар
28.02.2020 09:17 Відповісти
Не смеши.
показати весь коментар
28.02.2020 09:20 Відповісти
певно тобі вистачило кеби самовизначитись зі статусом ідійота..
показати весь коментар
28.02.2020 09:26 Відповісти
Жто наверно ТРОЛИ Авакова .Ларсен и Стас Они с Тамарой ходят парой 😀😀😀
показати весь коментар
28.02.2020 09:38 Відповісти
Какое самоназвание у вашей тусовки прикольное.
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
йолопи впевнені, що вони дуже гострі на язик..
показати весь коментар
28.02.2020 09:00 Відповісти
Как вы себя четко и ясно индентифицируете! Прямо сеанс саморазоблачения!
показати весь коментар
28.02.2020 09:39 Відповісти
вас. вас....ідентифікую.
не даремно ви всі позбігались.
показати весь коментар
28.02.2020 09:45 Відповісти
Всі на боротьбу з короновірусом! Петя з Томасом нас приведуть до перемоги!
показати весь коментар
28.02.2020 09:49 Відповісти
а вот и "фельдшерка" подтянулась ...
показати весь коментар
28.02.2020 08:59 Відповісти
фельдшер може знати більше за лікаря.
показати весь коментар
28.02.2020 09:01 Відповісти
и что заканчивал фельдшер ?
показати весь коментар
28.02.2020 09:05 Відповісти
Курсы кройки и шитья на правах строительного техникума.
Ныне - пенсионерка (молодящаяся).
показати весь коментар
28.02.2020 09:13 Відповісти
ідійоти...
повторююсь, але інакше і не скажеш.
показати весь коментар
28.02.2020 09:18 Відповісти
Значит, правда.
показати весь коментар
28.02.2020 09:20 Відповісти
Идиоты это те, кто боится коронавируса в Украине от которого умерло 0 человек и не боятся гриппа от которого уже умерло 43 человека.
показати весь коментар
28.02.2020 10:13 Відповісти
как действовали в 1970 году в Одессе при эпидемии холеры и как пох сейчас на все
https://www.currenttime.tv/a/odessa-cholera-kgb/30427283.html
показати весь коментар
28.02.2020 10:38 Відповісти
«МИНЗДРАВ ПРЕДУПРЕЖДАЕТ- коренье это яд»
БЛИН, Минздрав решил под видом обычного гриппа списать свою недолжную работу по эпидемии короновируса!
показати весь коментар
28.02.2020 08:52 Відповісти
Грип, то фігня. Найбільша загроза ЗЕвірус з короною.

Для Украины грипп сейчас более опасен, чем коронавирус, - Минздрав - Цензор.НЕТ 2605
показати весь коментар
28.02.2020 08:52 Відповісти
Усложнениями от гриппа хотят маскироваться от коронавируса. Его и не нашли до сих пор, потому что не искали. Как с Чернобылем, лучший вариант для вламти просто молчать...
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
Киев находится рядом с Чернобылем- так статус потерпевших от Чернобыля киевлянам так и не дали- БО МНОГО НАРОДА
Совок - он и в Африке совок
показати весь коментар
28.02.2020 08:57 Відповісти
Ну да, але при цьому статус постраждалих мають жителі деяких міст Черкаської області та навіть Заліщиків на Тернопільщині...
показати весь коментар
28.02.2020 09:01 Відповісти
І п"ять років фори виходу на пенсію.
показати весь коментар
28.02.2020 09:15 Відповісти
И жители Курской области.
показати весь коментар
28.02.2020 18:52 Відповісти
ЛЯШКО в отставку !!!

Нечего платить зарплату из налогов украинцев, которых Минздрав решил убить
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
краем глаза глянул вчера и сразу выключил
вся Украина обсуждала кандидатуру нового премьера и как их жопы вылазить
а плюсы зеленые сопли по экрану размазывали
вишенкой та торте был Аваков
его вчерашнему искрометному юмору позавидовал бы даже петросян
походу у него деменция началась
показати весь коментар
28.02.2020 08:53 Відповісти
Ляшко- сколько тест - систем в Украине?
показати весь коментар
28.02.2020 08:54 Відповісти
Куда уходят налоги украинцев? На Оман ?
показати весь коментар
28.02.2020 08:55 Відповісти
Хватит бред писать.
Померяй температуру.
показати весь коментар
28.02.2020 08:57 Відповісти
Пошли на Фер,кацапский троль
показати весь коментар
28.02.2020 08:58 Відповісти
а ты сама кто ? "поцреотка" на медалях ?
показати весь коментар
28.02.2020 09:00 Відповісти
Сколько ты заплатил военного сбора в Украине за 2019 год ?
показати весь коментар
28.02.2020 09:01 Відповісти
читай ниже и начинать выть … хде ваши доказательства ? ...
показати весь коментар
28.02.2020 09:04 Відповісти
ТЫ НЕ ПЛАТИШЬ ВОЕННЫЙ СБОР, тебе ОФИЦИАЛЬНО от силы платят 1000 гр(😀😀😀) , а остальное идёт в конверте ,
показати весь коментар
28.02.2020 09:17 Відповісти
текст жирнее печатай , что бы желчь твою замаскировать …. читай ниже ответ .
показати весь коментар
28.02.2020 09:23 Відповісти
ТЫ ЦИФРУ НАЗОВИ, ЖЕЛЧЬ😀😀😀 не юли
показати весь коментар
28.02.2020 09:35 Відповісти
Взаимно!
показати весь коментар
28.02.2020 09:09 Відповісти
тебе поговорить даже не с кем там , дывылопа ? ты про свои налоги в Украине рассказать не хочешь ?
показати весь коментар
28.02.2020 08:58 Відповісти
Я свои плачу в Украине, а ты лично сколько заплатил военного сбора за 2019 год?
показати весь коментар
28.02.2020 08:59 Відповісти
с 14 года более трёх млн. грн помощи защитникам Украины. Теперь за свои пофантазируй, как "продавая" хатынку посуточно в Словакии , ты платишь налоги в Украине ?
показати весь коментар
28.02.2020 09:03 Відповісти
Міг би сказати і тридцять.
показати весь коментар
28.02.2020 09:11 Відповісти
мог бы и сто, но сказал столько сколько было. Тебе нищеброду не понять ...
показати весь коментар
28.02.2020 09:12 Відповісти
Куди ж мені вас,п#здоболів ватних,зрозуміти.
показати весь коментар
28.02.2020 09:16 Відповісти
а ты оленёнок приезжай в Винницу, будешь 35 хероем который не приехал .
показати весь коментар
28.02.2020 09:25 Відповісти
что примёрз ?
показати весь коментар
28.02.2020 09:45 Відповісти
Он в цифрах не тянет - этот из тех кому ЗЕ платит мифические 4000 уе в месяц😀😀😀
показати весь коментар
28.02.2020 09:15 Відповісти
СКОЛЬКО ты заплатил военного сбора за 2019 год ? Военный сбор платится с зарплаты .

Не надо умничать о миллионах- просто дай цифру за 2019 год
показати весь коментар
28.02.2020 09:13 Відповісти
это у тебя и таких как ты "девелоперов" зарплата или процент, который вам выделяет хозяин фирмы. Так вот, я и есть хозяин фирмы который платит военный сбор с дивидендов сошласно 163 и 164 статьи Налогового кодекса Украины.
показати весь коментар
28.02.2020 09:22 Відповісти
*согласно
показати весь коментар
28.02.2020 09:24 Відповісти
И сколько ? Не стесняйся 😀😀😀
показати весь коментар
28.02.2020 09:34 Відповісти
вот сразу видно что общаюсь с несусветным дном которое косит под умную. Дивиденды за 2019 год начисляются в марте месяце и только после этого выплачиваются все платежи и налоги. За 2018 год ВС был уплачен в размере 36 000 грн. за год . Теперь давай свою математику .
показати весь коментар
28.02.2020 09:44 Відповісти
она залетная. 0 грн налогов.
показати весь коментар
28.02.2020 10:14 Відповісти
Что никак не подсчитаешь свои "налоги" в Украине мудозвон ?
показати весь коментар
28.02.2020 17:10 Відповісти
Більш небезпечнішим для України ніж коронавірус зараз є вірус зебілізму .
показати весь коментар
28.02.2020 09:02 Відповісти
Для України ще більш небезпечним являється ЗЄшобло, котре проявляє злочинну недбалість щодо загрози вірусу.
показати весь коментар
28.02.2020 09:06 Відповісти
Зебола?
показати весь коментар
28.02.2020 09:13 Відповісти
И почему зебилы выбрали идиотов? Он в курсе шо от гриппа есть вакцина - хто хочет может вакцинироваться. А от китайского вируса прививок нет.
показати весь коментар
28.02.2020 09:07 Відповісти
Ти більше схожий на оленя петрова,свинопесик ватномовний.
показати весь коментар
28.02.2020 09:10 Відповісти
Витёк,кто это тебя так попользовал,что ты речь человеческую забыл?
показати весь коментар
28.02.2020 09:13 Відповісти
Мій вітьок тобі в пащеку не влізе,а що до (чєловєческого)то в окупантській собачій фені людського нічого нема.На ній тільки ***** добре звать. Мій собака знає дві мови а ти одну ,і хто ти думаєш з вас розумнішій?
показати весь коментар
28.02.2020 09:18 Відповісти
Ти дивись,лахта задньоприводна прапорець поміняла.Під українського патріота сьогодні працюєш?
показати весь коментар
28.02.2020 09:23 Відповісти
Взагалі то я на дебілів не звертаю уваги,вас тут таких багато свинопесів.
показати весь коментар
28.02.2020 09:38 Відповісти
Обидно шо голосовало за Осла? Думать головой надо.
показати весь коментар
28.02.2020 09:15 Відповісти
Навіщо ж ти голосував за осла.Осел осла обирав а він не пройшов,бо більшість не підтримала.
показати весь коментар
28.02.2020 09:23 Відповісти
Так, козлорожий урод. Тобі вже час йти в баню. А то ти вже геть паршою покрився та і воші по тобі табунами бігають
показати весь коментар
28.02.2020 09:19 Відповісти
Що ти там таке вживаєш з самого ранку дебілок,що по тобі щось бігає.Ти звернувся не за адресою,я не лікар.
показати весь коментар
28.02.2020 09:36 Відповісти
Идет классическая подготовка фальсификаций. Тест-системы выдаваться на места не будут. На местах, только отдельным пациентам, будут браться анализы и отправляться в ЦОЗ.
В такой ситуации, под таким давлением, ЦОЗ никогда не выдаст положительный результат.
показати весь коментар
28.02.2020 09:13 Відповісти
це грубо..

Бездоганно буде Для офіційної статистики сертифікувати лише українські тест-системи(на основі російських реагентів або реагентів 'від Бахтєєвої" виробництва Іванградської лабораторії гіпсового заводу)
показати весь коментар
28.02.2020 09:25 Відповісти
Ну и правильно.
показати весь коментар
28.02.2020 09:40 Відповісти
У Осла Оманского везде полный развал. Работать никто не умеет, пишут фантастические сценарии, устраивают провокации, пиарятся на горе. Так долго продолжаться не будет. Сроки поджимают. На окраине Ростова белят свинячий сарай.
показати весь коментар
28.02.2020 09:14 Відповісти
для Украины опаснее иметь дебилов в минздраве
показати весь коментар
28.02.2020 09:16 Відповісти
боротьба МОЗ з COVID-2019 перейшла на наступний рівень..
від 'нам нє страшен сєрий волк'
до 'єсть звєрі страшнєє волка'
показати весь коментар
28.02.2020 09:19 Відповісти
Воно грипом називає короновірус,чи все в купі Традиція ігнорувати епідемії грипу...
показати весь коментар
28.02.2020 09:23 Відповісти
Для Украины сейчас и насморк смертелен - главное шоб лечить не начали!
показати весь коментар
28.02.2020 09:27 Відповісти
Дохтур,будемо лікувати,чи,хай трохи,ще, поживе , Нехай,трохи,ще поживе...
показати весь коментар
28.02.2020 09:29 Відповісти
Дебилы в минздраве - это яйца глиста от кабмина и офиса перзидента!
Главное - где матка "чужого"!
Для України грип зараз більш небезпечний, ніж коронавірус, - МОЗ - Цензор.НЕТ 587
показати весь коментар
28.02.2020 09:32 Відповісти
МєдіаїхСпєрди "пасавєталі" відвернути увагу на біль звичні види хвороби! "Крєатівщікі аднака" з кривого рогу рагулі!
показати весь коментар
28.02.2020 09:34 Відповісти
коронавирус посмотрел на министра здравозахоронения и сбежал...к уям с Украины
показати весь коментар
28.02.2020 09:42 Відповісти
головний санітарний лікар віктор ляшко , їдь нхй в Ухань. і кловуна з собою візьми.
показати весь коментар
28.02.2020 09:42 Відповісти
У нас и не будет коронавируса, наши твари бездарные его просто переименовали в грипп.
И даже не собираются ничего делать по причине своего дебилизма.
показати весь коментар
28.02.2020 09:50 Відповісти
Потому что все будут списывать на грипп, тестов нема.
показати весь коментар
28.02.2020 09:54 Відповісти
О чем разговор, когда в стране отсутствует нормальная статистика.
показати весь коментар
28.02.2020 10:04 Відповісти
самый опасный для нас это зелёнокоронокацаповирус !
показати весь коментар
28.02.2020 10:10 Відповісти
Їм навіть не приходить в голову,що те,що вони називають грипом може виявитись короновірусом...