11887 відвідувачів онлайн

Макрон запропонував Греції та Болгарії допомогу в захисті кордонів від мігрантів

Макрон запропонував Греції та Болгарії допомогу в захисті кордонів від мігрантів

Президент Франції Емманюель Макрон у твітері в ніч на понеділок висловив солідарність із Грецією та Болгарією щодо напливу мігрантів з боку Туреччини, яка відкрила кордон з Євросоюзом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Повна солідарність із Грецією і Болгарією. Франція готова зробити внесок у європейські зусилля, щоб надати їм термінову допомогу і захистити кордони", - йдеться в повідомленні французького президента.

"Ми готові діяти спільно, щоб уникнути гуманітарної та міграційної кризи", - запевнив Макрон.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив минулої суботи, що його країна відкрила кордони з ЄС для мігрантів.

Після цього оголошення, за даними європейських ЗМІ, на кордоні з Грецією з турецького боку в неділю зібралося близько 12 тис. мігрантів, що намагаються проникнути на грецьку територію.

Головний міграційний тиск випав на долю країн "передових позицій" – Греції та Болгарії.

Топ коментарі
+23
Микрон - ничтожество, путинский холуёк. Получай угля, Европа, за свой пир с людоедами!
показати весь коментар
02.03.2020 08:27 Відповісти
+21
Припекает, шкура макронная
показати весь коментар
02.03.2020 08:27 Відповісти
+19
Ты думай, как ты беженцев у себя скоро размещать будешь, а не о защите Греции и Болгарии
показати весь коментар
02.03.2020 08:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ты думай, как ты беженцев у себя скоро размещать будешь, а не о защите Греции и Болгарии
показати весь коментар
02.03.2020 08:26 Відповісти
Жабоед засуетился -- Греции так и надо наложили вето пусть теперь получают по полной программе !!! А фашики с жабоедами вместо нагнуть ***** хотят с беженцами бороться вот она толерантность !
показати весь коментар
02.03.2020 08:51 Відповісти
Припекает, шкура макронная
показати весь коментар
02.03.2020 08:27 Відповісти
А кто поможет сирийским беженцам?
показати весь коментар
02.03.2020 08:27 Відповісти
_А помогали. Обеспокоенность, говорили, такая - кушать не можем! И даже вот свет на Эйфелевой Башне выключали... Помогали, в общем, изо всех сил. Махали утопающему платочком и веслом отгоняли.
показати весь коментар
02.03.2020 08:34 Відповісти
Чого вони всі в Європу лізуть, хай їм , може,допомагають єдиновірці - емірати, саудити всякі, у тих грошей хоч задом жуй.
показати весь коментар
02.03.2020 08:42 Відповісти
А это уже следствие выбора Европы в пользу пира с людоедами! Осознал?
Кто завтракает с людоедами - оказывается в меню на ужин.
показати весь коментар
02.03.2020 08:59 Відповісти
там же работать придется. а в Европе ИМ все на шару!...
показати весь коментар
02.03.2020 11:44 Відповісти
Микрон - ничтожество, путинский холуёк. Получай угля, Европа, за свой пир с людоедами!
показати весь коментар
02.03.2020 08:27 Відповісти
чего не пишешь?
показати весь коментар
02.03.2020 08:37 Відповісти
Перевод корректен. Обсуждать там нечего.
показати весь коментар
02.03.2020 08:39 Відповісти
ах ты ж муся-пуся! слив засчитан. не мужик. не хрен на тебя время тратить.
показати весь коментар
02.03.2020 08:41 Відповісти
Твоё мнение крайне важно для я. Не сомневайся.
показати весь коментар
02.03.2020 08:43 Відповісти
засчитан, засчитан. и ты, как аутентичный кацап после Бородино... паршиво выглядишь
показати весь коментар
02.03.2020 08:44 Відповісти
Да мне пох, тормоз.
показати весь коментар
02.03.2020 08:47 Відповісти
вижу, что на работе. вижу, что не блещешь.
показати весь коментар
02.03.2020 08:48 Відповісти
Что там было про тратить время, ботинок путинский? Понимаю: работа такая...
показати весь коментар
02.03.2020 08:51 Відповісти
да понимаешь, украинец липовый, мы сейчас с тобой ситуационные союзники... я не слишком сложно излагаю?
показати весь коментар
02.03.2020 08:53 Відповісти
Твоих союзников сейчас в Идлибе турки на корм червям перерабатывают.
показати весь коментар
02.03.2020 08:56 Відповісти
тримай ще, нікчемо.
показати весь коментар
02.03.2020 08:57 Відповісти
Подгорает. А почему молчит фрау?
показати весь коментар
02.03.2020 08:29 Відповісти
фрау уже лобок выбривает для встречи чж опых муслимов
показати весь коментар
02.03.2020 09:13 Відповісти
а как же милосердность, толерантность, человеческие и европейские ценности.... - вот это все?

Уже не работает, да?
Они что, беженцев собрались с вертолетов расстреливать?...

"Полная солидарность с Грецией и Болгарией. Франция готова внести вклад в европейские усилия, чтобы предоставить им срочную помощь и защитить границы", - говорится в сообщении французского президента.Источник: https://censor.net/n3178757
показати весь коментар
02.03.2020 08:29 Відповісти
Се са, микрон, се врейо... бороться надо не с причиной, а со следствием...
Это как предлагать старой жене мазь от морщин...
показати весь коментар
02.03.2020 08:30 Відповісти
Жабоед, в чем дело? Какая защита границ? Ворота настежь и вперед лобызать и принимать в лоно франции беженцев!
показати весь коментар
02.03.2020 08:31 Відповісти
не отвлекайся, макрон. выбирай колорадскую ленточку у модного кутюрье для путенского парада.
показати весь коментар
02.03.2020 08:33 Відповісти
Не пускать беженцев - это не гуманно! Прос-рали свою страну ...
Болгарам и грекам нужно не защищать границу, а организовать транзитный коридор!
"Беженцам" не интересны бедные Болгария и Греция. А защитить дыры через кучу островов и морскую границу невозможно.
показати весь коментар
02.03.2020 08:38 Відповісти
Нах вони мені тут потрібні в Німеччині ?? Вони ж курва не попруть до Макарона, там нехрен ловити у Франції ,а зупинятся у Німеччині.
показати весь коментар
02.03.2020 08:44 Відповісти
Скажи спасибо немецкой власти за грязные делишки с путлером!
показати весь коментар
02.03.2020 08:49 Відповісти
Так справа то в тому що в цій ситуації німецької влади похрен (!!!) всі ці трабли ляжуть на плечі простого народу,чи це народ винен в тому що влада лиже дупу *******?
показати весь коментар
02.03.2020 08:58 Відповісти
Да. Виновен. Разумеется.
показати весь коментар
02.03.2020 09:01 Відповісти
??Поясни
показати весь коментар
02.03.2020 09:03 Відповісти
Если сам не осознал, пояснять - напрасный труд.
показати весь коментар
02.03.2020 09:05 Відповісти
та моя справа що я там асазнал чи ні, мені хочеться послухати твою особисту позицію, якщо ти сказав А то говори вже і B
показати весь коментар
02.03.2020 09:12 Відповісти
У нас 73% идиотов уже не признают, что голосовали за ничтожество. Так понятно?
показати весь коментар
02.03.2020 09:20 Відповісти
Ха) Ви в Україні вже 30 років вибираєте хрін знає кого, а потім розводите руками і говорите Ну ми ж не знали що ВІН чи ВОНИ виявиться таким! А по-друге з якого бодуна німці повинні прораховувати любов чи нелюбов своїх виборних політиків по відношенню до Росії, Монголії , Зімбабве? Їм більше робити нічого?
показати весь коментар
02.03.2020 09:23 Відповісти
Ты конкретно тупой. Ты задал вопрос виноват ли народ Германии в провальных действиях властей Германии. Я тебе на примере выбора Украинцев намекнул на то, что и народ Германии ошибся в своем выборе. А ты съехал на "30 лет разводите руками"
показати весь коментар
02.03.2020 09:35 Відповісти
Мені здається що це як раз ти конкретно тупий) Ти читати чужі меседжі вмієш? Чи тільки свої?- з якого бодуна німці повинні прораховувати любов чи нелюбов своїх виборних політиків по відношенню до Росії, Монголії , Зімбабве? Їм більше робити нічого?
показати весь коментар
02.03.2020 09:42 Відповісти
Ігор, якщо виборцям не подобаються дії влади, то, як мінімум, вони виходять на протести і зносять цю владу. Що роблять німці в даній ситуації? нічорта.....
показати весь коментар
02.03.2020 10:03 Відповісти
Згоден!Але нiмцям це тре ??? Ви не думайте що тут тлуми німців топлять за Україну і горланять Путін *****
показати весь коментар
02.03.2020 10:12 Відповісти
Ну не тре, так молча принимайте гостей. Не нойте! Плуги.
показати весь коментар
02.03.2020 10:18 Відповісти
так я не про Україну.... переконаний, що більшість німців не дуже задоволені тим, що зробила фрау Меркель, пустивши в країну криміногенних біженців
показати весь коментар
02.03.2020 10:28 Відповісти
Та звичайно багато не задоволенi !Але никто не буде тут палити шини пiд Бундестагом ,бо ще не припекло так крепко
показати весь коментар
02.03.2020 10:35 Відповісти
"А по-друге з якого бодуна німці повинні прораховувати любов чи нелюбов своїх виборних політиків по відношенню до Росії, Монголії , Зімбабве? Їм більше робити нічого?"
_Не просчитывайте, тупые мещане. Тешьте себя иллюзиями что ваша хата с краю и пожар до неё не дойдёт. Боже, какие ослы... Один в один евромещане перед ВМВ. Тем тоже казалось что их хата с краю...
показати весь коментар
02.03.2020 10:17 Відповісти
Тобi теж всього найкращого
показати весь коментар
02.03.2020 10:22 Відповісти
Власть в Германии - это пришельцы из космоса? Или результат выбора немцев?
показати весь коментар
02.03.2020 09:20 Відповісти
Ха) Ви в Україні вже 30 років вибираєте хрін знає кого, а потім розводите руками і говорите Ну ми ж не знали що ВІН чи ВОНИ виявиться таким! А по-друге з якого бодуна німці повинні прораховувати любов чи нелюбов своїх виборних політиків по відношенню до Росії, Монголії , Зімбабве? Їм більше робити нічого?
показати весь коментар
02.03.2020 09:24 Відповісти
Ну если ты так разбираешься, то просвети, за кого сейчас можно голосовать в Германии: AFD?, да, они против наплыва мигрантов но по сути поклонники путина и ультра правые. Леваки? - плавали знаем CDU /SPD? - они без яиц. Зелёные туда же.
показати весь коментар
02.03.2020 09:28 Відповісти
Ну, тогда не жалуйтесь на мигрантов. Та да, Украинцы виноваты в вашем "неправильном" выборе.
показати весь коментар
02.03.2020 09:37 Відповісти
Та справа не в тому що хто то тут скаржиться на емігрантів, а справа в тому що наші дорогі співвітчизники радіють що сирійські емігранти будуть гвалтувати наших дружин і дітей в Німеччині, ось що вражає
показати весь коментар
02.03.2020 09:46 Відповісти
Если бы только сирийские. Тут уже черти со всего Ближнего Востока и половины Африки обосновались.
Кстати а вы по какому пораграфу в Германии? Случаем не по закону о контингентных беженцах?
показати весь коментар
02.03.2020 09:56 Відповісти
нi, дружина етнічна німкеня
показати весь коментар
02.03.2020 10:08 Відповісти
Да причём тут украинцы. Правда в том, что у немцев сейчас нет возможности выбора. Так как центристские партии облажались - активно идёт к успеху АФД (альтернатива для Германии) - они предлагают простые решения для сложных вопросов и они внимание :друзья вашего врага!растолковывают они это плебсу приблизительно так:" путин мудрый правитель уж он то мигрантов к себе не пустит " мы наведем порядок с мигрантами, и с РФ, наладим отношения". И кстати почему вообще бегут в Европу сирийцы? - потому что путин поддерживает асада. А теперь задай себе вопрос, кому это всё действительно на самом деле выгодно.
показати весь коментар
02.03.2020 09:53 Відповісти
Тільки народ. Поговори з німцями, більшість за співпрацю з росією.
показати весь коментар
02.03.2020 12:19 Відповісти
Говорив.... Більшості абсолютно похер та співпраця з простої причини вони не в темі і акцій Газпрому у них немає, тобто їм від цього ні холодно ні жарко, а захоплення - дикий васторг перед матрьошками, балалайками і рускай водкай (яка вже давно лайно лайном ) вже давно пройшли .
показати весь коментар
02.03.2020 12:40 Відповісти
Іноземний легіон вже в готовності номер 1, в самий раз для вирішення проблеми
показати весь коментар
02.03.2020 08:40 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2020 09:20 Відповісти
Макрон предложил Греции и Болгарии помощь в защите границ от мигрантов:

- Вклоніться, ***** милостивому, зніміть з нього санкції - і буде вам щастя!
показати весь коментар
02.03.2020 08:41 Відповісти
Президент Франции Эмманюэль Макрон лучше бы выразил солидарность с Турцией и помог ей в борьбе портив России, поскольку именно она это все организовала. Но видимо кишка коротка, поэтому он лишь решил бороться против безоружных эмигрантов, которые доведены до отчаяния.
показати весь коментар
02.03.2020 08:43 Відповісти
Назови хоть одного президента Франции (после Наполеона) у которого была кишка не тонка
показати весь коментар
02.03.2020 08:50 Відповісти
Де Голль
показати весь коментар
02.03.2020 09:21 Відповісти
та ще подорва не краще Мікрона. Він свого часу, на прохання СРСР, відмовився поставляти вже оплачену зброю Ізраїлю, коли Єгипет, Сирія, Іорданія та Ірак готували інтервенцію.
До речі, всім відома пісня https://www.youtube.com/watch?v=0Zmtvz_71m0 Non je ne regrete rien "Я ні про що не жалію" є піснею Іноземного легіону і стала популярною після того, як Перший полк парашутистів Іноземного легіону було розформовано за підтримку повстання проти тиранії де Голля. Коли вони строєм покидали казарми в Зеральді то, йшли вулицями співаючи "Non je ne regrete rien". Тоді на їх підтримку Едіт Піаф стала виконувати цю пісню, як протест проти де Голля.
показати весь коментар
02.03.2020 11:43 Відповісти
Де Голль и был тот кто огласил алжирцев "согражданами", стал выдавать им французские паспорта и впускать во Францию. С него и началась эта толерастия.
показати весь коментар
02.03.2020 14:44 Відповісти
и тот не француз ( Наполеон ).
показати весь коментар
02.03.2020 15:00 Відповісти
та не, макрон..... не не надо помощь - стели палатки на елисейских полях и начинай принимать.....
показати весь коментар
02.03.2020 08:45 Відповісти
Нужно убирать причину появления беженцев, а не бороться с последствиями! И не заглядывать в глаза Хулио, надеясь рассмотреть там что-то человечное...
показати весь коментар
02.03.2020 08:51 Відповісти
Макрон и поедет на парад в Москву, чтобы там "защищать" границы Евросоюза. Путин его "проконсультирует".
показати весь коментар
02.03.2020 08:58 Відповісти
Впервые, массово, беженцы пошли из Ливии, в 2011 году, тогда же и из Сирии повалили, иракцы увидели, что так можно. Причину объяснять? Раша пришла только в Сирию, и через 4 года.
показати весь коментар
02.03.2020 09:45 Відповісти
Кацапія була в Ірані задовго до 2011-го, та й в Сирії вона вже довше за півстоліття. Нагадати про радянські бази в Сирії? Вони там з часів, коли Ізраїль дав сирійцям з єгиптянами копняка у відповіть на погрозу "втопити всіх євреїв у морі".
показати весь коментар
02.03.2020 11:25 Відповісти
В тексте ираКцы, иранцы в ЕС не бегут. В Сирии были базы СССР, даже не базы, а военные, на сирийских базах.После развала, советские военнослужащие оттуда ушли. В 2011, США и Ко начали ликвидацию Асада, и Сирии, как страны. Раша вернулась, на оставленные совком позиции. А сама Сирия, уже была в руинах.
показати весь коментар
02.03.2020 14:04 Відповісти
Причина - раздача халявы в ЕС всем кто скажет что он "беженец от войны".
показати весь коментар
02.03.2020 14:45 Відповісти
А Муркель і Макарон збираються на 9 травня на День Победобесія в Москву?
Колорадські стрічички начеплять, і Путлером будуть на Мавзолеї стояти????
Мені здається вони глибоко заблукали, як Сусанін в лісі!
Пізно пропонувати допомогу, треба було робити висновки від російсько-грузинської війни, а може і Придністров'я......
показати весь коментар
02.03.2020 09:12 Відповісти
Гуманист ты наш Кто хочет в ЕС, который готов выкинуть женщин и детей обратно под бомбы, лишь бы не мешали им жить?
показати весь коментар
02.03.2020 09:16 Відповісти
Большинство Украинцев
показати весь коментар
02.03.2020 09:23 Відповісти
и правильно готов.
показати весь коментар
02.03.2020 14:47 Відповісти
макрон мог и не писать, пусть у себя разберётся... был я в Париже, он теперь Африку напоминает
показати весь коментар
02.03.2020 09:33 Відповісти
Принимай гостей любитель бабушек. Это все последствия твоих миньетов пуйлу.
показати весь коментар
02.03.2020 09:34 Відповісти
он как и путлер любитель мальчиков ,бабуня для картинки
показати весь коментар
02.03.2020 14:58 Відповісти
Дибіл французький який аплодує ху@лу роздає поради, мразь кончена.
показати весь коментар
02.03.2020 09:40 Відповісти
Бу га га. Щас греки и болгары попросят по 3 млрд евро. Затем 3млрд евро Румыния и т.д аж до границ франции и германии😷
показати весь коментар
02.03.2020 09:50 Відповісти
Засупонив ноженятами, жабоїд. Сцикот.о, коли хаос вже близенько. А говорив, що його влаштують біженці з африки, я думаю, що й з азії підійдуть. Аби не українці та болгари. Раджу Болгарії та Герції взяти приклад з Турції і допомогти макрону з втіленням його мрії
показати весь коментар
02.03.2020 10:01 Відповісти
Лучше бы помог Эрдогану валить свинособак с Асадом и беженцы сами вернутся домой
показати весь коментар
02.03.2020 10:24 Відповісти
Путинский холуй пойдёт против путлера? Не, это фантастика.
показати весь коментар
02.03.2020 10:27 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/13,2_mm_Hotchkiss_M1929 Макрон запропонував Греції та Болгарії допомогу в захисті кордонів від мігрантів - Цензор.НЕТ 4536
показати весь коментар
02.03.2020 11:16 Відповісти
Ну, Раджибушка сказав що, раз не бажаєте вирішувати проблему в Сирії то, вирішуйте її в Європі, а я замахався утримувати мільйони біженців сам та ще й вести боротьбу з терористами. "Не подобається зять? Кохайте вашу дочку самі." Ердоган вже звертався до Макрона але той вирішив бути красивим і не бруднити руки. Завжди легко бути добрим гуманістом за чужий рахунок. Не захотів бруднити руки у протистоянні терористам, хай забруднить їх в боротьбі з біженцями.
показати весь коментар
02.03.2020 11:19 Відповісти
Всіх біженців тільки до Макрона, французи ******* щоб араби їх шпокали.
показати весь коментар
02.03.2020 12:06 Відповісти
Жабарі розуміють що як що біженців не пристроїти денебуть подальше від себе то біженці доберуться і до Франції та до їх колоній.
показати весь коментар
02.03.2020 13:05 Відповісти
Голубой петух закукарекал !
показати весь коментар
02.03.2020 14:57 Відповісти
що робити бідним Греції та Болгарії при такій навалі біженців в Європу?
В умовах глибокої занепокоєності і обіцянках солідарної допомоги?

лише брати приклад з Турції і відкрити наступний кордон
показати весь коментар
02.03.2020 19:11 Відповісти
Это что стрелять по безоружных миргантах будут?
показати весь коментар
02.03.2020 19:56 Відповісти
А як би допомагав Ердогану в Сірії,то біженці вбачаючи надію на швидку перемогу не ломанулися б у Європу....Насправді це ж тужно покинути домівку і перти з крамом і дітьми за тисячі кілометрів....І от дивишся, із усього НАТО,лише американці і турки виступили на захист цивілів..