10223 відвідувача онлайн

Фракція "СН" прийняла рішення задовольнити заяву про відставку Гончарука, - Дубінський

Про це заявив Дубінський після засідання фракції журналістам, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

За його словами фракція прийняла рішення задовольнити заяву Гончарука про відставку.

"Гончарук заяву написав, у парламент передав, ми зараз проголосували фракцією її задовольнити. Він вже більше не прем'єр-міністр", - сказав він.

За його словами, під час голосування утрималося 3 особи, серед яких нардеп Мотовиловець.

Нардеп Михайло Радуцький заявив: "Гончарук подав заяву. Є заява. ... Заяву було продемонстровано спікером Верховної Ради. Коли саме її було подано - я думаю, ви зайдете на сайт Верховної Ради і побачите".

Топ коментарі
+35
Шулєра и мошенники,мздоимцы,боже,за что ты так с Украиной?!
показати весь коментар
03.03.2020 21:18 Відповісти
+29
Фракция "СН" приняла решение удовлетворить заявление об отставке Гончарука, - Дубинский - Цензор.НЕТ 5595
показати весь коментар
03.03.2020 21:20 Відповісти
+24
Фракция "СН" приняла решение удовлетворить заявление об отставке Гончарука, - Дубинский - Цензор.НЕТ 2559
показати весь коментар
03.03.2020 21:18 Відповісти

Завантаження...