Фракція "СН" прийняла рішення задовольнити заяву про відставку Гончарука, - Дубінський

Про це заявив Дубінський після засідання фракції журналістам, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
За його словами фракція прийняла рішення задовольнити заяву Гончарука про відставку.
"Гончарук заяву написав, у парламент передав, ми зараз проголосували фракцією її задовольнити. Він вже більше не прем'єр-міністр", - сказав він.
За його словами, під час голосування утрималося 3 особи, серед яких нардеп Мотовиловець.
Нардеп Михайло Радуцький заявив: "Гончарук подав заяву. Є заява. ... Заяву було продемонстровано спікером Верховної Ради. Коли саме її було подано - я думаю, ви зайдете на сайт Верховної Ради і побачите".
Топ коментарі
+35 (unknown) #146542
показати весь коментар
03.03.2020 21:18 Відповісти Посилання +29 Lvbnhj
показати весь коментар
03.03.2020 21:20 Відповісти Посилання +24 Червоно-Чорний
показати весь коментар
03.03.2020 21:18 Відповісти Посилання