9105 відвідувачів онлайн
31 717 235

Немає результату - не маєш займати місце, - Зеленський про звільнення Рябошапки. ВIДЕО (оновлено)

Нехай народні депутати голосують щодо недовіри Генеральному прокурору Руслану Рябошапці, як вони самі вважають за потрібне.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу на Полтавщині, передає Цензор.НЕТ.

"Я чесно вважаю, це моя особиста думка ... Тут, до речі, і посли "Великої сімки"... Добре, що ви запитали, думаю, мене будуть питати: "Ай-ай-ай. Не можна чіпати Генпрокурора". Хоча, ви знаєте, ми з ним пройшли довгий шлях виборчої кампанії. Але, моя особиста думка, нехай там голосують депутати, як вони хочуть. Моя особиста думка дуже проста: немає результату - не маєш займати місце", - заявив Зеленський.

"Я, президент, ставлю собі таку ж (вимогу. - Ред.). Якими б ми не були красивими, і з якими б красивими намірами, очима, кроками, з відкритим серцем. Якщо ти не маєш результату - до побачення. Більш того , мені здається, що справедливо, коли ти сам про це говориш ", - додав президент.

"Я дійсно вважаю, що в ДБР Венедіктова тільки прийшла. Я дійсно вважаю, що до неї поки що немає питань, тому що людина тільки прийшла. Потрібно якийсь час. Я дійсно вважаю, що СБУ, Генпрокуратура і НАБУ не працюють на 100%. Я дійсно вважаю, що більше часу було у НАБУ ніж у всіх цих органів. НАБУ більше всіх працювало - 5 років. Я вважаю, що це не результат для такого органу, тому що саме вони займаються чиновниками", - зазначив Зеленський.

"Коли ви ставите питання про топчиновників. Пройшов аудит попередників чи не попередників, ми в принципі про людей, які працювали, грабували і де відповідь? Тому це дійсно питання до НАБУ", - акцентував президент.

"Я дійсно вважаю, що Руслан (Рябошапка. - Ред.) гарний спеціаліст, що стосується Генпрокуратури. Я вважаю, що він не показав результату. Я дійсно так вважаю. Тут немає ніяких пріоритетів, то товариш, то не товариш. Я дійсно вважаю, що в Службі безпеки України ситуація краща, ніж в Генпрокуратурі. Це моє враження. Хоча, наприклад, я сьогодні знав інформацію про Нові Санжари, що саме місцева Служба безпеки України відреагувала дуже запізно, що готувалися акції і ми, як держава, не отримали цю інформацію. І вже зробили люди блокпости. І вже палили шини. Після цього приїхала Нацгвардія. Саме Служба безпеки займається безпекою і повинні були повідомити. Значить людину, який займає місце в обласній Службі безпеки України, повинні замінити", - пояснив Зеленський.

"Коли ми говоримо про Генпрокурора, я вам пояснюю, не може Генпрокурор сказати: "Я ні при чому. Це прокурор тут у Полтаві з чимось не впорався". Ні, чи його звільняй, чи сам іди з посади. Воно так не працює по-іншому. Хтось повинен нести відповідальність. У мене таке ж відношення було і до уряду. Всі люди, які були в уряді, ніхто не взяв хабаря. Ви пам'ятаєте такий уряд? Ні. Але це не причина. Я нічого не беру - я нічого не зробив. Може бути і так. Це теж не підходить. Треба знаходити якийсь баланс. Не береш і щось роби. Немає ніяких людей, пріоритетів, друзів, когось, я не знаю кого. Немає результату, треба міняти людей. Ось і все", - резюмував президент.

Топ коментарі
+87
А у самого есть результаты?
показати весь коментар
05.03.2020 16:30 Відповісти
+46
Нет результата - не должен занимать место, - Зеленский об увольнении Рябошапки - Цензор.НЕТ 5863
показати весь коментар
05.03.2020 16:34 Відповісти
+42
Немає результату - не повинен займати місце, - Зеленський про звільнення Рябошапки - Цензор.НЕТ 5044
показати весь коментар
05.03.2020 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Влітку, минулого року американський експерт по Україні сказав, що події розвиваються як у знаменитому фільмі, а точніше фільм є планом подій в Україні.
Рябошапка, мабуть розуміє, чім закінчеться турборежим аля янукович..
Немає результату - не маєш займати місце, - Зеленський про звільнення Рябошапки - Цензор.НЕТ 8975
показати весь коментар
05.03.2020 20:18 Відповісти
криворіжський довб...б
показати весь коментар
05.03.2020 20:23 Відповісти
Ух шавки разгавкались.
Шо у Зе нет результатов? А какие они должны или могли бы быть?
показати весь коментар
05.03.2020 20:25 Відповісти
Та хоч один результат назви.
показати весь коментар
05.03.2020 22:41 Відповісти
охреніти, зелена шмаркля триндонула ні про що, почала зі служби, а закінчила рябошляпкою про нема результату. Якого ти результату хотів, придурок? Почитай повноваження прокурора.
показати весь коментар
05.03.2020 20:30 Відповісти
4:40 - "надо знаходити баланс". Тобто хабарі брати і при цьому щось робити? Щоб була видимість служби народові.
Обмовочка...
показати весь коментар
05.03.2020 20:32 Відповісти
Немає результату - не маєш займати місце



це шмаркля про себе?







показати весь коментар
05.03.2020 20:53 Відповісти
ЗЕ раздает люлей всем и когото увольняет. а кто говорил: это мой человек и я ему доверяю. ты поставил всех этих бесхребетных на должности и ты лично должен отвечать за все что они просрали за полгода ты не захотел иметь в команде ученых, прфессоров и вообще нормальных, успешных илюдей. ты собрал часть аферистов и часть недоумков(депутатов) и думал прокатит. хрен тебе. с таким подходом ты даже не представляе что ждет Украину и тебя лично в недолеком будщем. ОДУМАЙСЯ, если ты дествительно не ЛОХ
показати весь коментар
05.03.2020 21:03 Відповісти
КАЗЕЛ ОН,А НЕ ЛОХ !!!!!!!!
показати весь коментар
05.03.2020 21:36 Відповісти
Сцикло. Звичайне сцикло.
показати весь коментар
06.03.2020 00:00 Відповісти
шо значит нет результатов - так посади бубочку....... ты ж блть генпрокурор или кепка ???
показати весь коментар
05.03.2020 21:06 Відповісти
Потрібен прокурор без власноі думки,тому що "потрібен" Порох.
показати весь коментар
05.03.2020 21:08 Відповісти
Потрібен прокурор без власноі думки,тому що "потрібен" Порох.
показати весь коментар
05.03.2020 21:09 Відповісти
Впереди выходные. Кто имеет желание, найдите в Гугле книжку Евгения Наумова, "Коралловый город". Почитайте. Книга лёгкая - для младшего и среднего школьного возраста... Я для своих детей её купил, когда-то, но и сам прочитал... Открыл её на днях. Чуть-ли не "один в один" - сегодняшняя Украина... Есть и "Великий Треххвост" - Зеленский, и "Лупибей" - Аваков, и "Храбрый Ёрш" - Маруся Звиробий...
показати весь коментар
05.03.2020 21:11 Відповісти
Петро Олексійович, а уявіть якщо раптом Ірина Венедіктова стане Ген.Прокурором
От тоді у вас життя цікаве стане, забурлить, закипить
показати весь коментар
05.03.2020 21:33 Відповісти
ОХ,ДОЖДЕМСЯ МЫ ОХ-ГО ШУХЕРА В УКРАИНЕ,ПРИ ТАКОМ ДОЛБ-БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
05.03.2020 21:34 Відповісти
Как это - нет результата? А, хата в Париже, трое наследников - граждане Франции, в Париж ездит чаще, чем в рабочий кабинет. Ошибается Зеленский - даже очень замечательный и ощутимый результат для лично Рябошапки!
показати весь коментар
05.03.2020 21:38 Відповісти
Итак, из четырех ключевых фигур , с которыми Зеленский пришел к власти, не уволен только Разумков. Но это лишь вопрос времени, когда выкинут и его . Разумков это отлично понимает, поэтому и начинает свою игру против Зеленского.
Зато " испытательный срок " успешно прошел Аваков.

Скорость трансформация Зеленского поражает.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008993618796&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARC4druI_toSPGIsPzheOVgvDS-JmXNWtSScuuwOeXkc7app8j-39OZf-GhLaDDpykT-yXFvpk-bKX0r&hc_ref=ARSfCF62GrLtggd3TxExGdEtg8YFvFlzhoRYWFT-iKUEim3vZz_oXZWZYcqAgiZnrwU&fref=nf Головачев Андрей
показати весь коментар
05.03.2020 21:49 Відповісти
Самокритика однако
показати весь коментар
05.03.2020 21:52 Відповісти
Да, Зеленский сам явно не справляется, пора бы заявление на увольнение писать.
А новый Кабмин, как в том анекдоте про три пакета, первый пакет УЖЕ вскрыли.
показати весь коментар
05.03.2020 22:11 Відповісти
Вова, той що презЕдент! Нема результату-не займай місце. Саме Вова Зе і обіцяв, "посадки", мир і високі пенсії і зарплати.
показати весь коментар
05.03.2020 22:26 Відповісти
Як це "нема результату"?
Як хто за півроку 5 разів їздив відпочивати? Та це ж абсолютний рекорд серед усіх президентів, і не тільки українських. Напевно, до книги рекордів Гінеса занесуть!
А хто говорив "треба просто перестали стріляти"? Н-у-у-у? Він же не говорив, що з обох боків! Наші вже перестали... Цим не результат? А те, що наші хлопці стали гинути ще більше, ніж до нього, так він і не обіцяв, що гинути не будуть. Він говорив "я хочу, щоб наші не гинули..." Так він і зараз хоче! - О, ще одне досягнення!
А наїзди на волонтерів, атовців та влогерів? Жоден політик при здоровому глузді не наважився б заводити карну справу за пародію на себе, тим більше, якщо ти більшість свого життя саме цим і заробляв свої мільони... Але таку сміливу і мужню людину ніщо не зупинить у помсті за дріб'язкові вигадані образи...
А ще він поставив керівником своєї адміністрації кремлівського агента. Всі думали, що після втечі януковоча ще років 20 ніхто не наважиться на таке... Ну хіба цене досягнення?
Може результати не зовсім такі, як намалювали в своїх нестримних фантазіях 73% голосунів... То й хто їм лікар?
показати весь коментар
06.03.2020 00:46 Відповісти
Нет результата - не должен занимать место, - Зеленский. Я правильно понял - Аваков фсьо?
показати весь коментар
05.03.2020 22:31 Відповісти
Нет результата вали на предшественников, потом на подчинённых. А дальше на кого ?...
показати весь коментар
05.03.2020 23:04 Відповісти
Ну выбрали зеленую соплю, ладно ошиблись, но зачем нужно было ещё и парламент ему отдавать, то есть всю власть в стране ?
показати весь коментар
05.03.2020 23:17 Відповісти
Нет результата-не занимай место....Пророческие слова...Похоже это МоникаЗе о себе...Как говорил Гепа из известного мультсериала-похоже мы краю грандиозного шухера.
показати весь коментар
05.03.2020 23:31 Відповісти
Слухайте величного світового лідера - нашого ВОШдя.
показати весь коментар
06.03.2020 00:05 Відповісти
Чия б кішка нявчала... Тільки не порохолюбної повіні, що затопила Цензор, вже практично НЕТ.

Два факти, а донедавна один - Аваков міністр, (а не відповідач у суді за РюкзАки) і звільнення Рябошапки - чи не єдиного, що почав вичищати гній з кравчуково-кучмово-ющенково-януковичевих стаєн ставлять під великий сумнів кінцевий результат Зе-президентства, яким мала би стати нарешті Нова Україна

Але!
Для порохо- вати,- ботів, -сосів і щирих -любів кілька зауважень:

До сих пір Зе не зробив і малої долі того, що йому намагаються навантажити, і що, натомість, вже наробив Сіньор Памідор.

Наприклад, Зе:

- не бив себе в груди і не обіцяв продати вже завтра свій бізнес, а потім ще два роки успішно торгував рошенками (і платив податки Рашенрейху, на які виготовляли кулі і снаряди, що наших вояків вбивали) виробництва Ліпецької фабрики, яку ну ніяк не міг продати - замало грошей пропонували жабі, блін...

- не призначив міністром оборони мусарського полковника - нуля в армійських справах;

- або начальником генштабу Вітю Катафалка, відомого тільки тим, що активно лизав сраку Гопнику, але не воєнним вмінням, що він "блискуче" довів спочатку Саур Могилою, потім Іловайським, і нарешті, ще гірше Дебальцевим;

- не призначав головою Нацбанку свою свою інвестиційну банкіршу типу Гонтарєвої;

- або Генпрокурором свого колишньогно начальника охорони типу Шокіна;

- а ще не кричав, що Україні не потрібен спеціалізований антикорупційний суд, і т.д., і т.п...

Ну і найголовніше.

- Зеленський й на дещицю не наблизився до ганебного Мінського Договорняка, в якім Україні прописана постійно діюча гангрена ОРДЛО в її тілі, і яку завзято і з усих сил пропагував Сіньор Памідор, як такій, що не має альтернативи - не забули, панове?

Ці зауваження жодним чином не є виправданням Зеленського - він свою заявлену місію і без мене "успішно" завалює (хоча поки ще і не так безнадійно, як колись Рошенський марнославець), а лише печальна спроба оцінки - хто більше Україні накапостив і тут Зе має величезну фору.

Але нам від цьог не легше. Sic!
показати весь коментар
06.03.2020 00:20 Відповісти
Хто всрався? Невістка.
показати весь коментар
06.03.2020 04:07 Відповісти
ПОЦзедннту нужен
результат по делу Шеремета
Чтобы посадить патриотов!!
показати весь коментар
06.03.2020 02:14 Відповісти
Вот если бы он зех..ула посадил,стал бы героем остатков настоящих украинцев.
показати весь коментар
06.03.2020 06:19 Відповісти
Второй конверт Зеленского

Вся вчерашняя речь президента в ВР была популистской и демагогической от первого слова до последнего. Проблемы Украины носят сложный системный характер и решить их без болезненных , длительных и решительных реформ невозможно. Сохранить высокий рейтинг в период таких тяжелых преобразований невозможно. Поэтому у Зеленского изначально , сразу после выборов, была альтернатива: или реформы или рейтинг. Зеленский , не ********* , выбрал рейтинг .
Трудно было даже представить более неудачный момент для смены правительства. В мире свирепствует коронавирус , который грозит обвалить финансовые рынки. Еврооблигации Украины на вторичном рынке падают. Зарубежные инвесторы стали испытывать скепсис по поводу украинских ОВГЗ. МВФ не готов возобновить кредитование. Уже в мае в бюджете не будет средств чтобы оплачивать государственный долг.
И на этом фоне Зеленский принимает решение сменить всю правительство, которое реально ставит Украину под риск дефолта!
Что его подвигло к этому сверх рискованному решению, которое на Западе вызвало недоумение, раздражение и даже сомнения в адекватности?
Причин три :
1. Зависимость от Коломойского
2. Страх перед олигархами
3. Нежелание идти на тяжелые , болезненные реформы, которые приведут в падению рейтинга .
Но зачем идти на один срок и волноваться за рейтинг?! Наверное в душе хочется побыть два срока!
По существу вчера Зеленский вскрыл второй конверт и попросил общества дать ему еще один шанс. Правда , попросил подленько. Попытка дистанцироваться от действий правительства , типа " Кто эти люди? Как они попали в правительство? Уберите их!", выглядела глупо, безответственно и трусливо. Но почему мы решили, что Зеленский умен , ответственен и смел? Возможно таким был его киногерой Голобородько, которого они слепили вместе с ИВК, но не сам Зеленский .
Впереди Зеленского неизбежно будет ждать бесславное падение. Его новое правительство -это сборище приспособленцев и назначенцев олиграхов, под которых Зе прогнулся. Это правительство импотентов, которое сможет только раздать деньги лоббистам и , скорее всего, доведет страну до дефолта.
Вчера Президент лишился значительной , возможно, решающей поддержки Запада, а через 3-4 месяца от него отвернется весь креативный класс Украины, - свободные , самодостаточные люди , которые не хотят зависеть от бюджета , которые требуют отстранения олигархов от власти и создания нормальной рыночной среды и обеспечения верховенства права.
Третий конверт Зеленского , когда он через 7-9 месяцев вынужден будет уволить никчемного Шмыгаля, будет последним.

Головачев Андрей
показати весь коментар
06.03.2020 06:59 Відповісти
Оптимистично я дам Шмыгалю 3-4 месяца😂