10597 відвідувачів онлайн

МЗС підтвердив інформацію про смерть українки від коронавірусу в Італії

МЗС підтвердив інформацію про смерть українки від коронавірусу в Італії

Громадянка України померла в італійській провінції Брешіа.

Відповідне повідомлення розміщено на сторінці МЗС у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в італійській провінції Брешіа померла українка, у якої раніше діагностували коронавірус. МЗС України висловлює щирі співчуття родичам і близьким", - сказано в повідомленні.

Раніше про смерть українки повідомила в Фейсбуці ще одна наша співвітчизниця, яка живе в Італії - Оксана Федьків. За її інформацією, 65-річна Раїса Малишева працювала в м. Ровато в провінції Брешія. 4 дні тому її госпіталізували з підозрою на коронавірус, пізніше діагноз підтвердився.

МЗС підтвердив інформацію про смерть українки від коронавірусу в Італії 01

Топ коментарі
+6
МЗС підтвердив інформацію про смерть українки від коронавірусу в Італії - Цензор.НЕТ 9619
показати весь коментар
13.03.2020 23:12 Відповісти
+5
царство небесне
показати весь коментар
13.03.2020 22:49 Відповісти
+4
Новина сумна. Як і будь-яка, де йдеться про смерть людини. Але в мене питання: а ті троє загиблих воїнів не варті були уваги та заяв преЗЕдента, МЗС, РНБО? Зовсім ні?
Якщо так, то при владі зрадники та популісти, якщо ні - то це цинізм найвищого ґатунку. В обох випадках - на печерських пагорбах зовсім не українська влада.
Саме таке моє ІМХО.
показати весь коментар
13.03.2020 22:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Министр здравоохранения Украины https://www.obozrevatel.com/person/ilya-emets.htm Илья Емец сделал необдуманное заявление по поводу пенсионеров и https://www.obozrevatel.com/topic/koronavirus-2019-ncov/ коронавируса в стране.
На заседании комитета Верховной Рады по вопросам здоровья нации он сказал, что все пенсионеры умрут от COVID-2019. Об этом в Facebook сообщил нардеп от "Голоса" Ярослав Железняк.
показати весь коментар
13.03.2020 22:43 Відповісти
"Новый министр здравоохранения только что на заседании профильного комитета заявил, что из-за вируса "умрут все пенсионеры" …
показати весь коментар
13.03.2020 22:44 Відповісти
Так їм того й треба - бюджетна діра зменшиться
показати весь коментар
13.03.2020 22:50 Відповісти
им нужно 10-15 миллионов
показати весь коментар
13.03.2020 22:52 Відповісти
Тю! Так то ж всього три чверті пенсіонерів! Зиску з них ніякого, а так хоч діру своєю смертю затнуть... Це ж не стосується можновладців! Тому й не переймаються... Їм же, покидькам, "какая разница" та "хужє нє будєт"
показати весь коментар
13.03.2020 23:01 Відповісти
Дипломат 80-го уровня. Трускавецкая школа.
показати весь коментар
14.03.2020 09:08 Відповісти
царство небесне
показати весь коментар
13.03.2020 22:49 Відповісти
Власть должна действовать жёстко- перекрытие границ - проверка всех людей на местах - ограничение передвижение людей .
показати весь коментар
13.03.2020 22:54 Відповісти
МЗС підтвердив інформацію про смерть українки від коронавірусу в Італії - Цензор.НЕТ 9619
показати весь коментар
13.03.2020 23:12 Відповісти
Так померяй сам у себя температуру дурачёк .Ты ж знаешь ситуацию.Ты ж умный .И при этом ждёшь когда тебе градусник в жопу вставят.
показати весь коментар
13.03.2020 23:25 Відповісти
Він приїхав поділитися вірусом з Українцями! Ще й тішиться тим скотина!
показати весь коментар
14.03.2020 00:13 Відповісти
Новина сумна. Як і будь-яка, де йдеться про смерть людини. Але в мене питання: а ті троє загиблих воїнів не варті були уваги та заяв преЗЕдента, МЗС, РНБО? Зовсім ні?
Якщо так, то при владі зрадники та популісти, якщо ні - то це цинізм найвищого ґатунку. В обох випадках - на печерських пагорбах зовсім не українська влада.
Саме таке моє ІМХО.
показати весь коментар
13.03.2020 22:56 Відповісти
Не тобі визначати українська чи неукраїнська влада! Ти таких повноважень не маєш! Люди зробили вибір і поважай його. Трампа теж не всі вибирали і *******, але для них всі США понад усе, а в нас тільки то і роблять що ділять народ а не думають про країну!
показати весь коментар
14.03.2020 00:15 Відповісти
Тобто писати позов до суду на волонтерів, а потім їх поздоровляти - то не є цинізмом? Ну тоді вибачай!
А стосовно "не тобі визначати", то я ж написам, що то моє ІМХО. І якщо ти кажеш, що треба поважати вибір інших, то вже будь послідовним і поважай мою думку.
показати весь коментар
14.03.2020 11:28 Відповісти
Хто скаже, що померла стара пенсыонерка??????????????????????????????????
Що за бред несуть змі постійно???
показати весь коментар
13.03.2020 23:10 Відповісти
Вона Зе не дуже стара була
показати весь коментар
13.03.2020 23:20 Відповісти
Ты сволочь!
показати весь коментар
14.03.2020 06:28 Відповісти
А перед цим була "переможна" новина, що виписали з лікарні.(( Доктор сказав в морг - значить в морг?
показати весь коментар
14.03.2020 06:52 Відповісти