8 019 43

Справа про побиття Найєма: підозрювані Саітови "втратили пам'ять", Тамербулатов відмовився давати свідчення, - Масі Найєм

Про це повідомив його брат, адвокат Масі Найєм, передає Цензор.НЕТ.

"Обвинувачені Саітови Ахмед та Магомед-Саліх під час свого допиту раптово втратили пам’ять і на більшість запитань відповідали що нічого не пам’ятають. Обвинувачений Тамербулатов Умолт після допиту своїх друзів взагалі відмовився давати покази. Не зрозуміло, чи він злякався чи також забув", - написав він.

За його словами, адвокати, керуючись принципом змагальності сторін та свободи в наданні своїх доказів, подали три клопотання для забезпечення об'єктивного і неупередженого судового розгляду кримінального провадження.

"Із трьох клопотань, вислухавши доводи захисників обвинувачених, суддя Голуб О.А. задовольнила тільки одне. На наступному судовому засіданні відбудеться допит в якості свідка Саітова Магомеда-Аміна, який разом із своїми братами та Тамербулатовим Умолтом обвинувачувався у вчиненні хуліганських дій та нанесенні тілесних ушкоджень Мустафі. Одразу після інциденту Магомед-Амін втік за кордон на 1,5 роки, а після повернення разом із своїми захисниками затягує ознайомлення із матеріалами досудового розслідування, відкритими їм в порядку ст. 290 КПК ще у жовтні 2019 року.

Тепер ми можемо робити припущення що це робиться для того, щоб суд не об’єднав кримінальні провадження і слухав їх окремо. І це не дивлячись на те, що ці особи обвинувачуються у вчиненні ОДНОГО кримінального правопорушення", - розповів Найем.

Він додав, що наступне судове засідання відбудеться 07.04.2020 о 15:00.

Нагадаємо, увечері 30 квітня 2018 року  внаслідок дорожнього інциденту був побитий народний депутат Мустафа Найєм. Сам потерпілий заперечує всіляке політичне підґрунтя того, що сталося.

Пізніше народний депутат Антон Геращенко оприлюднив інформацію про те, що трьох учасників нападу на Найєма затримали. Нардеп Сергій Лещенко повідомив, що Найєм прооперований, а нападники намагаються "вирішити" питання. Також стало відомо, що двоє підозрюваних мають громадянство Російської Федерації.

1 травня 2018 року глава київської поліції Андрій Крищенко заявив, що в цій справі відкрито ще одне кримінальне провадження за статтею "Умисне тілесне ушкодження середнього ступеня". Пізніше в мережі були оприлюднені відео початку конфлікту на дорозі з участю нардепа Найєма, а також самого побиття нардепа Найєма під час дорожнього інциденту.

2 травня 2018 року Шевченківський райсуд Києва відмовився поміщати під варту підозрюваного в побитті Найєма Саітова Магомеда-Саліха Арбуєвича та обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Ахмеда Абубакаровича Саітова також відпустили, призначивши йому нічний домашній арешт. Також суд відправив під нічний домашній арешт громадянина РФ Темербулатова. 2 травня стало відомо, що ще одного підозрюваного у побитті Найєма Саітова олошено в розшук.

Справа про побиття Найєма: підозрювані Саітови втратили память, Тамербулатов відмовився давати свідчення, - Масі Найєм 01

Топ коментарі
+17
...черноту всю эту давно из киева гнать на пинках нужно на родину или куда угодно...разсадники ворья, бандитизма, и пр. "ништяков" .... ..
показати весь коментар
16.03.2020 14:28 Відповісти
+14
А, что ты хотел плешивый пуштун? Начинай визжать про злочину владу. Можно и на фарси.
показати весь коментар
16.03.2020 14:17 Відповісти
+13
это Киев или масковия вообще??..саид маид..султан-бек....
показати весь коментар
16.03.2020 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А, что ты хотел плешивый пуштун? Начинай визжать про злочину владу. Можно и на фарси.
показати весь коментар
16.03.2020 14:17 Відповісти
САМ ТО, ЧИЇХ БЄНЄЙ БУДЕШ, ПОЦ ОБРІЗАНИЙ?
показати весь коментар
16.03.2020 15:41 Відповісти
ксенофоб ви , батєнька, очень некрасівиє слова изригаєтє
показати весь коментар
16.03.2020 15:49 Відповісти
які ще Саїтови? то Мусю на колчаківських фронтах
показати весь коментар
16.03.2020 14:18 Відповісти
Да ладно! Я уж обрадова...ь, а, оказывается, еще два года назад! Вспомнила бабка как девкой была. Позорище...
показати весь коментар
16.03.2020 14:19 Відповісти
Хотіли абреки волонтерську премію в 600 тис. грн. відібрати, але наш пуштун вистояв.
показати весь коментар
16.03.2020 14:19 Відповісти
Средней тяжести - это на хулиганку похоже
показати весь коментар
16.03.2020 14:20 Відповісти
Не понял.
Какие-то чучмеки что то делят в нашем суде.
Раздеть всех, вывалять в перьях и сбросить в джунглях.
показати весь коментар
16.03.2020 14:21 Відповісти
"Нє понял", бо - тупий кацап чи зєльний поц, а ці Українці воювали І "нє на калчакавських франтах", а в АТО і на МАЙДАНІ, і показали себе БІЙЦЯМИ, а не сцикунами-уклоністами. Так що заткни хайло своє вонюче і не сери тут, на форумі. Для цього в тебе твоя раша, чи то пак, параша Є, хоча, це- одне й те ж. Не кашляй, чучмек, не розповсюджуй віруси, бо КАРАНТИН.
показати весь коментар
16.03.2020 15:39 Відповісти
это Киев или масковия вообще??..саид маид..султан-бек....
показати весь коментар
16.03.2020 14:26 Відповісти
Ну, раньше, канешна, Порох мешал правосудию.
А сейчас-то кто?!
показати весь коментар
16.03.2020 14:27 Відповісти
открою вам маленький секрет - зеленский,только он ))
показати весь коментар
16.03.2020 14:33 Відповісти
...черноту всю эту давно из киева гнать на пинках нужно на родину или куда угодно...разсадники ворья, бандитизма, и пр. "ништяков" .... ..
показати весь коментар
16.03.2020 14:28 Відповісти
Я би не узагальнював. Є серед них люди, які, наприклад, шиють чудові рюкзаки.
показати весь коментар
16.03.2020 14:30 Відповісти
Все одно - спочатку усіх "гнать" геть, а вже потім декого "гнать" назад.
показати весь коментар
16.03.2020 15:41 Відповісти
обойдемся без назад..хрен ты их выкуриш отсюда просто так теперь...у них паспотра укр., а то и 3..
показати весь коментар
16.03.2020 16:03 Відповісти
...они не шьют, они тупые перекупщики с наваром на собственный карман...
показати весь коментар
16.03.2020 16:01 Відповісти
почему то у нас считают прибалтов иностранцами а грузин и др. кавказцев своими.
показати весь коментар
20.06.2020 12:37 Відповісти
Да, вместе с Найемом, пусть отправляется в свой Афган.
показати весь коментар
16.03.2020 17:03 Відповісти
..наем здесь не решает ничего, последним если только, ты по барам-ресторанам пройдись вечером поздним..я охренел, одна чернота там кутит средних лет.. ..точно как когда то в маскве ..
показати весь коментар
16.03.2020 17:20 Відповісти
таджики они , а не пуштуны...
показати весь коментар
16.03.2020 14:30 Відповісти
Там живут кстати пуштуны,!
показати весь коментар
16.03.2020 14:48 Відповісти
мася тримайся
показати весь коментар
16.03.2020 14:32 Відповісти
чекаємо на остаточний вердикт суду: всі ці "рафікі" ніучьому не винуваті
показати весь коментар
16.03.2020 14:32 Відповісти
Тю, а Швейк за ніч забув як читати і писати!
показати весь коментар
16.03.2020 14:35 Відповісти
они бы могли обойтись и судом махкама шария ..... уже бы все решили
показати весь коментар
16.03.2020 14:36 Відповісти
а что-то не видать местного форумного абдулу. интересно его мнение услышать как "щиро коренного".
задрали чурки, не меньше, чем жи2.
показати весь коментар
16.03.2020 14:36 Відповісти
Что наем слуга внешних хозяев, что чурки безнаказанные зверьки, которых приютила Украина, а они беспредельничают типа у себя в аулах..... Мерзкие особи.
показати весь коментар
16.03.2020 14:37 Відповісти
это какой то позор
показати весь коментар
16.03.2020 14:43 Відповісти
саид побил мустафу..... похоже на какие-то азиатские разборки......
показати весь коментар
16.03.2020 14:44 Відповісти
Чурбану ,чурбаны настучали.И видно мало.При новой власти у него все честные,никто не ворует.Визга про злочинну владу нет.Видно в правильное место ногой попали!
показати весь коментар
16.03.2020 14:46 Відповісти
Всех участников процесса оштрафовать, а деньги отдать на борьбу с вирусом! А с Мутафы можно даже двойной штраф, все-равно в оборонпроме сотни тысяч загребает...
показати весь коментар
16.03.2020 14:46 Відповісти
мало дали соресовській гніді ...
показати весь коментар
16.03.2020 14:51 Відповісти
Надо же..... Такие молодые а уже маразматики!!!!
Еще раз подтверждение - что занятие спортом до добра не доводит!!!
Совсем мальчикам мозги отбили!!!
показати весь коментар
16.03.2020 14:59 Відповісти
Справа про побиття Найєма: підозрювані Саітови "втратили пам'ять", Тамербулатов відмовився давати свідчення, - Масі Найєм - Цензор.НЕТ 5520
показати весь коментар
16.03.2020 15:01 Відповісти
Ребят надо к награде представить за борьбу с действующей коррупцией!
Как по мне,что Бузына,что Шарий,что Мустафа - одного поля ягоды...
показати весь коментар
16.03.2020 15:06 Відповісти
Ребята - у тебя в засрашке,лижут жопу ботоксу и кадырке.
показати весь коментар
16.03.2020 15:09 Відповісти
И что нельзя с этими путинскими ушлепками разобраться по правильному?
показати весь коментар
16.03.2020 15:08 Відповісти
Выслать бы их всех из Украины на родину, пусть там свои звериные инстинкты показывают.
показати весь коментар
16.03.2020 15:33 Відповісти
Почему этих свиней не лишить гражданстаа и не депортировать ?
показати весь коментар
16.03.2020 15:46 Відповісти
эти чурки все ссыкливые, они герои только толпой, доказано жизненным опытом