10185 відвідувачів онлайн
8 031 70

Польська PGNiG заявила, що виграла у Газпрому арбітраж на $1,5 млрд

Польська PGNiG заявила, що виграла у Газпрому арбітраж на $1,5 млрд

Польська газова компанія PGNiG заявила, що виграла у "Газпрому" арбітраж на $1,5 млрд.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє агентство Bloomberg.

PGNiG ініціювала арбітражний розгляд проти ПАТ "Газпром" і "Газпром експорту" в 2015 році з вимогою про перегляд ціни на природний газ, що поставляється до Польщі за контрактом від 25 вересня 1996 року. Він передбачав поставку близько 10 млрд куб. м газу на рік, мінімальна річна контрактна кількість - 8,7 млрд куб. м на рік. Договір діє до 2022 року.

29 червня суд ухвалив проміжне рішення у справі. Польська компанія заявила, що арбітри визнали право польського імпортера PGNiG вимагати зниження ціни в контракті на поставку російського газу газогоном Ямал - Європа. Але в "Газпром експорті" помітили, що трибунал не погодився із запропонованими польською компанією способом зміни ціни і ціновою формулою. Крім іншого, суд не погодився і з доводами PGNiG про те, що єдиний релевантний фактор для ціноутворення в довгострокових контрактах на поставку газу - це ціни на хабах. "Газпром експорт" не погодився з висновками арбітражного трибуналу про наявність у трибуналу повноважень змінити формулу ціни на власний розсуд і 1 жовтня 2018 року звернувся до шведського національного суду з вимогою про скасування першого арбітражного рішення від 29 червня 2018 року.

Топ коментарі
+60
Трахают козломордых все кому не лень
показати весь коментар
30.03.2020 22:46 Відповісти
+44
у Газпрома теперь новое название: "Газпром-Курва"..
показати весь коментар
30.03.2020 22:48 Відповісти
+39
Прохання до Саудівської Аравії; Дожміть козломордих.

Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 3384
показати весь коментар
30.03.2020 22:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трахают козломордых все кому не лень
показати весь коментар
30.03.2020 22:46 Відповісти
😀
показати весь коментар
30.03.2020 23:02 Відповісти
Молодці поляки!!! Ще один удар по путінському Лаптьорейху!
показати весь коментар
30.03.2020 23:28 Відповісти
Польська PGNiG заявила, що виграла у Газпрому арбітраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 9252
показати весь коментар
31.03.2020 02:29 Відповісти
россия односторонне отменила санкции против европейский производителей сельхозпродукции, которые ввела в ответ на санкции Евросоюза за окупацию Крыма и развязывание войны на Донбасе
показати весь коментар
31.03.2020 05:04 Відповісти
А ЗЕлені кобельки відмовилися "взути" Газпром на 12 МЛРД.дол. Тепер просять у МВФ - 8 млрд.дол.... щоб віддати українську землю...

https://censor.net/ua/n3185554?fbclid=IwAR1BwU6gL-RCDOy8QOIlF5itGOTFmT9BpC-c4IbraGdUEJ0J7epyZjdvbok
https://censor.net/ua/n3185554?fbclid=IwAR1BwU6gL-RCDOy8QOIlF5itGOTFmT9BpC-c4IbraGdUEJ0J7epyZjdvbok
показати весь коментар
31.03.2020 00:03 Відповісти
Пойду за поляков сотку дёрну.
А больше делать нечего.
показати весь коментар
30.03.2020 22:48 Відповісти
Хорошая новость. Легче будет заснуть.
показати весь коментар
30.03.2020 22:48 Відповісти
у Газпрома теперь новое название: "Газпром-Курва"..
показати весь коментар
30.03.2020 22:48 Відповісти
показати весь коментар
30.03.2020 23:12 Відповісти
Рукоплещу стоячи!
показати весь коментар
30.03.2020 22:49 Відповісти
Поторопитесь свои деньги забрать пока Газпром не обявил о своем банкротстве
показати весь коментар
30.03.2020 22:51 Відповісти
поляки молодцы.
показати весь коментар
30.03.2020 22:54 Відповісти
...и в хвост и в гриву...
показати весь коментар
30.03.2020 22:55 Відповісти
Прохання до Саудівської Аравії; Дожміть козломордих.

Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 3384
показати весь коментар
30.03.2020 22:56 Відповісти
Арабам не победить русню в ценовой войне без поддержки Штатов. А Трамп их поддерживать, обваливая собственную добычу, явно не настроен.
показати весь коментар
30.03.2020 22:59 Відповісти
Норвегія теж наростає обсяги видобутку нафти:

Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 6082
показати весь коментар
30.03.2020 23:06 Відповісти
Уточню. Ни норвегам, ни венесуэльцам, ни арабам не победить русню в ценовой войне без поддержки Штатов. Русня слишком неприхотлива, имеет слишком большие резервы и слишком большое собственное нетопливное производство. Если Трамп не подключится - всё зря.
показати весь коментар
30.03.2020 23:10 Відповісти
Діма , не переживай так за ординців. В осяжному майбутньому будуть відповіді...
показати весь коментар
30.03.2020 23:15 Відповісти
Марин, если бы в в 1939 был бы интернет, Гитлера бы не разбили. Все бы до сих пор ждали пока Рейх рухнет от санкций и постили картинки.
показати весь коментар
30.03.2020 23:18 Відповісти
Щось зовсім не по темі. Та я вас почула, про можливості кремля.
показати весь коментар
30.03.2020 23:23 Відповісти
Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 9196
показати весь коментар
30.03.2020 23:19 Відповісти
сегодня вроде пуйло с Трампом "тёрли" по телефону...интересно об чём...?
показати весь коментар
30.03.2020 23:32 Відповісти
коронавирус им поможет...
показати весь коментар
30.03.2020 23:30 Відповісти
У 1991 році русня була ще більш невибаглива.
показати весь коментар
31.03.2020 07:14 Відповісти
Це від Трампа мало залежить, https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-28/pipelines-ask-u-s-oil-drillers-to-curb-output-as-tanks-fill-up сховища переповнюються і треба зрізати видобуток.
показати весь коментар
30.03.2020 23:19 Відповісти
-"і треба зрізати видобуток. "
Це залежить тепер не від кремля ...
показати весь коментар
30.03.2020 23:25 Відповісти
А хіба колись залежало?
показати весь коментар
30.03.2020 23:27 Відповісти
Ваш вираз :
- " і треба зрізати видобуток." , кого стосується ?
показати весь коментар
30.03.2020 23:32 Відповісти
Багато кого. Прогнозують скорочення попиту під час епідемії на 25-35% від "довірусного". А конкретно у моїй відповіді йдеться про тих, про кого в статті по лінку написано
показати весь коментар
31.03.2020 00:00 Відповісти
Схоже ,що саудити не будуть суттєво зменшувати видобуток. Хоча б задля того, щоб приструнити московітів у ціновій політиці , а так зменшити їх ринок "нафтопродажі".
показати весь коментар
31.03.2020 00:12 Відповісти
Будуть, куди вони дінуться, обвал попиту надто великий, сховища не гумові.
показати весь коментар
31.03.2020 00:26 Відповісти
деды добывали
показати весь коментар
30.03.2020 23:02 Відповісти
нажаль, вони цензор не читають
показати весь коментар
30.03.2020 23:15 Відповісти
..это есть польска зер гуд! ...
показати весь коментар
30.03.2020 22:57 Відповісти
Bardzo dobrze! zrobiem Rosja razem!
показати весь коментар
30.03.2020 23:14 Відповісти
Скоро пісенька С.Слепакова "Хочу быть акционером газпрома" буде викликати жалісливу посмішку. )
показати весь коментар
30.03.2020 23:01 Відповісти
Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 3474
показати весь коментар
30.03.2020 23:02 Відповісти
московитам писюны в жопу заталкивают уже все, кому не в падлу..... а Трамп сказал, что санкции х*й снимет.... тем временем, московиты раскопали заначку и заточили пилы на рыжье и камушки.... ))
показати весь коментар
30.03.2020 23:06 Відповісти
головне, що пересічному московиту дістануться тільки "камни", але не ці.
показати весь коментар
30.03.2020 23:12 Відповісти
Молодцы, кремлевскую банду демркратический мир должен уничтожать.
показати весь коментар
30.03.2020 23:06 Відповісти
To dobrze ! Ruska kurwa spi spokojnie )
показати весь коментар
30.03.2020 23:06 Відповісти
Bardzo dobrze! zrobiem Ruska kurwa razem!
показати весь коментар
30.03.2020 23:15 Відповісти
что курцарбайт? время смотрю появилось
показати весь коментар
30.03.2020 23:19 Відповісти
Йо , курцарбайт на разі до 15 квітня , але то не головне , всі відпустки попердоліло як поляки кажуть , повна непонятки куди на моря іхати ??
показати весь коментар
31.03.2020 08:06 Відповісти
Щиро Вітаємо!
показати весь коментар
30.03.2020 23:07 Відповісти
украинский ежель подтянется все порешает...
показати весь коментар
30.03.2020 23:07 Відповісти
хто ще не .бав газпром?
показати весь коментар
30.03.2020 23:10 Відповісти
Интересно менеджеры этой PGNIG по сколько лямов получили премии?
показати весь коментар
30.03.2020 23:10 Відповісти
рахувати чужі гроші - не є гарною звичкою...
показати весь коментар
30.03.2020 23:18 Відповісти
Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 8175
показати весь коментар
30.03.2020 23:11 Відповісти
Как теперь не веселиться, как же не порвать живот?
Вновь на Цензоре танцует замечательный Енот!
Мы давно уже узнали и поверили тебе -
Раз Енот наш зажигает - что-то вновь не так в трубе!

Припев :Пап-пап Па-па-да-па Пап-пап
Па-па-да-па Пап-пап Пап-па-да-па-па
Ла-ла-ла Ла-лаПап-пап Па-па-да-па Пап-пап
Па-па-да-па Пап-пап Пап-па-да-па-па

Утром зазвонит будильник, мне будильник ни к чему,
Потому что доверяю я Еноту своему.
Рано утром позвонит он прямо Миллеру в Гаспрём
А потом как затанцует - значит у того дурдом!

Припев:Пап-пап.......

На работе день проходит, возвращаюсь ровно в пять,
Вижу: в компе кто-то пляшет - значит нефть летит опять
Целый день "акционеров" развлекается толпа.
Спорят, кто теперь влетает, и кому опять труба.

Припев:Пап-пап.......

И Енота кто не любит очень злятся,ну и пусть!
Но зато мы эти танцы заучили наизусть.
Я всё больше привыкаю и поверьте мне друзья,
Никогда не засыпаю,если не увижу я:

Припев: Пап -пап....
показати весь коментар
31.03.2020 10:22 Відповісти
а вам не кажется, что расея своей наглостью и хамством так всех за*бала, что весь цивилизованный мир решили с ней тупо покончить?
показати весь коментар
30.03.2020 23:12 Відповісти
если б китайцы им тестов не подогнали - на 9 мая диды на палках торчащих из задов маршировали
показати весь коментар
30.03.2020 23:17 Відповісти
Російські свині, швидше купуйте долар, бо скоро буде по 115 рубасіків за один.
показати весь коментар
30.03.2020 23:16 Відповісти
по ниточке , по ниточке , так Рашка-недострана и без- трусов останется .
показати весь коментар
30.03.2020 23:18 Відповісти
Кілька років відсуджували суму = тижневій виручці Газпрома, такими темпами пропливаючий труп ворога доведеться чекати до 4-го тисячоліття.
показати весь коментар
30.03.2020 23:26 Відповісти
Zajebiste! Поляки щось затівають Польская PGNiG заявила, что выиграла у Газпрома арбитраж на $1,5 млрд - Цензор.НЕТ 9301
(оту, яку треба затівати)
показати весь коментар
30.03.2020 23:20 Відповісти
читаешь-и глаз радуется
мелочь-а как приятно
показати весь коментар
30.03.2020 23:24 Відповісти
Там ******* козырял, что у него много золотовалютых резервов и он сможет годик пропетлять с низкими ценами на нефть
Вот поляки эти запасы уже немного уменьшили
А завтра, быть может, какой-нибудь трибунал по бонигу выставит ******* компенсацию на сумму всех его золотовалютных запасов.
А не захочет ******* платить - введут эмбарго на нефть марки уралс добытой из параши
Это называется много ходов очка
Может ******* убраться из донбасса и крыма пока не поздно?
Впрочем и так и так ******* придется оттуда спетлять
показати весь коментар
30.03.2020 23:35 Відповісти
..а наш Рыжий чертила имел на 19 лярдов зелени выиграшных дел у Газмяса и спустил все кацапам..весь кремль неделю бухал на радостях над идиотом, у которого мама любит деньги... ...и снова су*еныш ушлый на потоки нехилые присел в Нафтогазе, нах никому не нужном посреднике..
показати весь коментар
30.03.2020 23:43 Відповісти
А тут ще за рішенням щодо ЮКОСа пині треба шукати 50 млрд. USD. Може пиня ще у високосному 2020 втратити все... А взагалі то складається таке враження що цей "короновірус" запущено, щоб по тихому поділити Рашу, бо якщо воювати з нею то загинуло б більше народу. Та й війна 3 світова нікому не потрібна. А тут як "подарочок" і ціни на нафту впали. В раші буде карантин по федерокругах, якраз хороший момент до параду суверенітетів республік.
показати весь коментар
30.03.2020 23:50 Відповісти
Чергова клізьма для козломордих.
показати весь коментар
31.03.2020 00:35 Відповісти
Оу, круто!!! Поздравляю наших братушек - Поляков!!!
показати весь коментар
31.03.2020 01:27 Відповісти
Украина должна завалить исками Россию. на днях была новость, как они добывают газ на Украинской территории. Нужно им там вкрутить столько бабла за это в исках и еще иски за моральный ущерб и за агрессию и захват вышек! Все страны вокруг РФ должны исками закидывать РФ по всем спорным моментов, а таких в истории море!!! Надо их затюкать!!!))) Чтобы РФ сама повесилась от моря этих исков и сумм огромных и всем вокруг!))) РФ большая и сильная, но мы куча маленьких стран вместе сильнее!!! Надо кооперироваться и со всех сторон РФ иметь!!!)))
показати весь коментар
31.03.2020 01:33 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2020 04:07 Відповісти
1. Экспортная выручка грязьпрома за январь 2020 меньше на 41,1% по сравнению с январем 2019. это уже сам запоребрик признает https://www.vedomosti.ru/business/articles/2020/03/11/824983-viruchka-gazproma

2. желание эрэфии наказать сланцевиков сша с выходом из сделки с опек, и последующее обрушение цен саудитами на жижу, правильно отразилось на звр эрэфии:
- 13.03.2020 - 581,0 лярдов $:
- 20.03.2020 - 551,2 лярда $. https://www.cbr.ru/hd_base/mrrf/mrrf_7d/
итого за неделю минус почти 30 лярдов американских гривен. вот такая многоходовочка
показати весь коментар
31.03.2020 06:26 Відповісти
Правильно! Надо трахать рузькых свиней!
показати весь коментар
31.03.2020 10:24 Відповісти