10187 відвідувачів онлайн

Стан хворого на коронавірус прем'єра Британії Джонсона погіршився, його перевели в реанімацію

Стан хворого на коронавірус прем'єра Британії Джонсона погіршився, його перевели в реанімацію

Прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона перевели в реанімацію, оскільки його стан погіршився.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

Зазначається, що Джонсон попросив міністра закордонних справ Домініка Раабе замінити його "там, де це необхідно".

Нагадаємо, наприкінці березня стало відомо, що прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заразився коронавірусом. Він самоізолювався, але продовжував роботу. Напередодні його доставили в лікарню.

Топ коментарі
+33
Зеленский еще утром пожелал ему скорого выздоровления (на Цензоре было)...
Тогда Джонсон шел на поправку...
показати весь коментар
06.04.2020 22:53 Відповісти
+29
Сил и терпения Бог в помощь
показати весь коментар
06.04.2020 22:53 Відповісти
+25
Почему молчит депутат Шахов, который говорил , что коронавируса не существует, потом поехал в Куршавель, привёз оттуда вирус, заразил коллег, заразился сам, получил осложнения мозга и обвинил большую семёрку, в том числе Джонсона, в распространении коронавируса? Хотелось бы узнать, как Джонсон , заражая Шаховать, заразился сам?
показати весь коментар
06.04.2020 22:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"А - поговорить?"
показати весь коментар
06.04.2020 23:07 Відповісти
краще би фуйла скосило
показати весь коментар
06.04.2020 23:04 Відповісти
Зараза к заразе не пристает, файлов надо принудительно заражать. Лучше всего полонием
показати весь коментар
06.04.2020 23:07 Відповісти
Фуйло
показати весь коментар
06.04.2020 23:08 Відповісти
Деякі файли теж треба. Особливо у кацапських стратегічних системах...
показати весь коментар
06.04.2020 23:18 Відповісти
Зебил ты не президент а ходячий человек-катастрофа зачем ему писал звонил желал выздоровления знаеш что где бы не побывал ты там то землетресение то пожары то люди гибнут с султаном Омана встретился или рядом побывал даже в одном городе тот скончался вот это сила даже боинг наш задел в соседнем Иране Меркель чуть не загнулась рядом стояла трясло так что думал коньки отбросит Трамп чуть не сделали импичмент Нотр Дам спалил не дай бог с Борисом что нибудь случится на твоей совести
показати весь коментар
06.04.2020 23:05 Відповісти
І без шуток, все серйозно.
показати весь коментар
06.04.2020 23:10 Відповісти
Держим кулаки за Джонсона, норм пацан.
показати весь коментар
06.04.2020 23:08 Відповісти
Не распространяйте руцкие фейки
показати весь коментар
06.04.2020 23:08 Відповісти
Співчуваю...
показати весь коментар
06.04.2020 23:09 Відповісти
У себя в "Твиттере" 55-летний Джонсон написал, что поддерживает связь со своей командой, продолжая совместную работу по борьбе с вирусом и заботясь о том, чтобы все были в безопасности.

Официальный представитель премьера сообщил, что Джонсон остается в больнице "под наблюдением". Он также охарактеризовал распространяемые в российских СМИ слухи о том, что Джонсона якобы подключили к аппарату ИВЛ, как дезинформацию.
показати весь коментар
06.04.2020 23:09 Відповісти
Борис борись
показати весь коментар
06.04.2020 23:10 Відповісти
Это рашкинский фейк подхватили -у нас только что передали по телевизору об этом. На самом деле он готовится к выписке.
показати весь коментар
06.04.2020 23:11 Відповісти
а по нем уже тут всплакнули и отпели
показати весь коментар
06.04.2020 23:28 Відповісти
Он переведён в отделение интенсивной терапии, но без интубации.
показати весь коментар
07.04.2020 00:38 Відповісти
Так отож. Я дивлюся: скрізь пишуть про intensive care.
показати весь коментар
07.04.2020 00:48 Відповісти
В Україні відділення реанімації називається відділенням інтенсивної терапії. То ж я теж переклав би як перевели у відділення реанімації.
показати весь коментар
07.04.2020 07:19 Відповісти
Ой, я іноді вже не знаю, як розмовляю. Буває, в голові все переплутується на різних мовах.

До речі, дякую Вам за пояснення про той гудрон, що Ви смоктали і ті залізні (ужас !) пломби.
показати весь коментар
07.04.2020 07:31 Відповісти
Про інтубацію тут у статті нічого не написано.
показати весь коментар
07.04.2020 07:19 Відповісти
Інтенсивної терапії це далеко від виписки, в Україні це і є відділення реанімації.
показати весь коментар
07.04.2020 07:21 Відповісти
Борис, борись!! Свсобакам на зло.
показати весь коментар
06.04.2020 23:13 Відповісти
БОРЯ, ДЕРЖИСЬ!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!
показати весь коментар
06.04.2020 23:23 Відповісти
Борис- борись!
показати весь коментар
06.04.2020 23:51 Відповісти
Блеать " И ты Брут" ?
https://www.bbc.com/russian/news-52181109

- Хаим, я слышал вы выиграли миллион в лотерею! Это правда?
- Не совсем.
- Что значит не совсем?
- Ну во-первых не миллион, а тысячу. Во-вторых, не в лотерею, а в карты. И в третьих, не выиграл, а проиграл.
показати весь коментар
06.04.2020 23:53 Відповісти
Блин из многих политиков, как раз этот был более-менее ) Ни одну настоящую падлу зараза не взяла, потому, как берегут себя )
показати весь коментар
07.04.2020 00:17 Відповісти
Даже странно, почему в теме нет поста вроде: А сколько премьер-министров перевели в реанимацию из-за гриппа год назад, а?
показати весь коментар
07.04.2020 00:25 Відповісти
Мировая война - она такая... Когда танками и пушками бесполезно (ЯО, однако !), приходится вирусами.
показати весь коментар
07.04.2020 00:25 Відповісти
Он назначил человека, который будет его полностью замещать. Это Доменик Рааб. Значит, состояние действительно плохое.
показати весь коментар
07.04.2020 00:33 Відповісти
Спаси і помилуй тебе, Божечко. Одного друга маємо, дай йому здоров'я!!!
показати весь коментар
07.04.2020 00:47 Відповісти
Пане Джонсон, одужуйте !
показати весь коментар
07.04.2020 00:49 Відповісти
Чогось думаю, що агенти москви прикладають руку до тих, хто у них в чорному списку.
показати весь коментар
07.04.2020 00:52 Відповісти
Выздоровеет элементарно. даже не сомневайтесь) Сильные мира сего спустившие на всех нас этот коронавирус играют роли типа "мы тоже болеем".
показати весь коментар
07.04.2020 00:55 Відповісти
Сто процентов, мол, смотрите, никто не застрахован, так что сидите весной в квартирах, выходите только в намордниках и так далее.
показати весь коментар
07.04.2020 07:58 Відповісти
У ********** слабка печінка через гепатити - так що є варіанти, що не витягнуть.
показати весь коментар
07.04.2020 01:12 Відповісти
за себе переживаєшь ?
показати весь коментар
07.04.2020 02:17 Відповісти
Джонсону полюбому нужно выкарабкаться .У него куча дел и беременная жена с короновирусом
показати весь коментар
07.04.2020 01:13 Відповісти
А я нагадаю, як Боріс Джонсон та британський уряд ігнорували заклики ваести карантин. Як Британія проводила масові спортивні та інші заходи. Як уряд Британії відмовився вводити карантин в вищих учбових закладах та школах. Дійшло до того, що 220 провідних вчених відкритим листом впрошували Джонсона вводити надзвичайні заходи, а Шотландія, користуючись скромними можливостями самоврядування, змогла ввести лише обмеження на масові заходи з кількістю учасників більше 500 чоловік. За що на них полився шквал критики.
А ще треба нагадати, що Британія має всього 5000 апаратів штучної вентиляції легень. Для порівняння, Німеччина має понад 30 тисяч.
На наших очах уряд націоналістів Джонсона, країна та він сам починає платити саму високу ціну за свою злочинно безвідповідальну у часи пандемії політику.
І тепер варто подумати, якщо Джонсон дійшов до реанімації, то скільки простих роботяг, пенсіонерів тощо в Британії не вийде з неї, або й не потрапить туди, вмираючи вдома, або в пристосованій палаті, без допомоги, бо її просто немає.
Зате самі, без ЄС.
Навряд чи Джонсон задумається про це з трубкою в горлі, якщо він не думав про наслідки, коли був ще без трубки.
Треба згадати і Трампа, який писав, шо і ліки в нього вже є, і що він легко і швидко переможе епідемію і т.д. А в США позавчора померло 1000 людей, вчора 1200 і так далі...
Побудуй стіну, Трамп, і сховайся разом з Путіним за нею. Це не допоможе, але будуй, бо це грандіозно, могутньо, епохально.
Історія демократії ще згадає цих бундючних остолопів та наслідки їх правління...
показати весь коментар
07.04.2020 02:45 Відповісти
Терміново повідомляють польські ЗМІ:
Lekarze przekonują, że stan premiera wymagał skrupulatniejszej uwagi - poinformował brytyjski korespondent TVN24.
Premier Johnson jest przytomny. Podawano mu tlen - dodano.
Boris Johnson obecnie przebywa w Szpitalu św. Tomasza w Londynie.

Лікарі переконують, що стан британського прем'єра вимагав більш серйозної уваги,- інформує британський кореспондент TVN24.
Прем'єр Джонсон притомний, йому подають кисень, - термінове уточнення.
В даний час Борис Джонсон перебуває в госпіталі Св.Томаса в Лондоні.
--------
Він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії (реанімації). За європейськими стандартами, у відділенні інтенсивної терапії знаходяться лише пацієнти, життя яких під загрозою.
показати весь коментар
07.04.2020 03:28 Відповісти
Просто пандемию недооценили. Это факт. Не закрыли во время учебные заведения- это главная ошибка,. Мы уже две недели в Одессе не учились, а наш знакомый ребёнок- однолетка моих детей в англии в ходил в школу. А здесь каждая неделя на вес золота.
Никто не знает, как правильно. Нет готовых рецептов. Поэтому мы все участвуем в эксперименте, Кто выживет- тот и прав.
показати весь коментар
07.04.2020 07:44 Відповісти
Прсто вони не зрозуміли і не сприйняли це як біологічну зброю з самого початку. Якби всі змі трубили що насправді це біологічна зброя, то люди б самі скарантинілись без вказівки урядів. А так коронвірцс та коронавірус якийсь. Що він там за корона якщо корона це ж пивко? То мабуть фігня. Але треба ж було підлизати дупку одній країні звідки цей вірус пішов...
показати весь коментар
07.04.2020 07:53 Відповісти
Да , вы правы. Но виноваты все-таки, китайцы. И демократия.
Нужно было перекрыть всего лишь всем эту клоаку моментально. Но когда уже началась Италия, то и это стало бесполезно. Тот случай, когда желание продолжать зарабатывать победило разум.
показати весь коментар
07.04.2020 08:17 Відповісти
Это ещё не биологическое оружие. Потому что оно поражает всех подряд. У разработчика должна быть вакцина, лекарства и т.д.
А ничего этого нет. Ни у кого.
Поэтому это либо природный вирус, циркулировавший себе в природе, пока стечение обстоятельств не привело к заражению, либо биологическое оружие на какой-то стадии разработки, полуфабрикат.
Судя по астрономическим экономическим потерям Китая, которые нарастают - вирус и его распространение был и остаётся для них тяжелейшим ударом. Как и для всех остальных.
Судя по смертям и заражениям в США, судя по неадекватной реакции Трампа, никакой защиты у них нет.
Это не Иран, там полный песец тоже.
Пока под вопросом Россия, уже давно завоевавшая титул Ымпердии Зла... Но лекарств, вакцин и сывороток нет и там, а инфекция быстро распространяется, и до пика далеко...
Поэтому логика подсказывает, что это природная инфекция.
И есть только один плюс, вернее, вообще беспрецедентное событие!
В китайском Шеньжене приказом местных властей с 1 мая запрещено поедать кошек и собак. Так и пишут в приказе, что кошек и собак связывают с человеком наиболее тесные отношения, и что их в цивилизованных странах не едят, в пример приводят Сингапур и ещё кого-то.
Поскольку летучие мыши, передавшие коронавирус, а также шакалы, крысы и проч. ёжики в список имеющих дружеские отношения с человеком не входят, то о них в приказе ничего не говорится, и их, вероятно, китайцам кушать можно.
показати весь коментар
07.04.2020 13:00 Відповісти
Желаем здоровья.
показати весь коментар
07.04.2020 04:20 Відповісти
Похоже на инсценировку, мол, смотрите, даже Боря хворый. А вот загадочный суицид высокого немецкого чиновника, ответственного за борьбу с коронавирусом в Германии порядком озадачивает. https://gordonua.com/news/worldnews/v-germanii-chinovnik-zanimavshiysya-borboy-s-koronavirusom-pokonchil-s-soboy-1493174.html Чиновник оставил прощальную записку, содержание не разглашается. Возможно, что-то знал и не хотел в этом участвовать.
показати весь коментар
07.04.2020 07:54 Відповісти
Сторінка 2 з 2