8688 відвідувачів онлайн
5 230 14

Радіація в Києві в нормі, - Центр ядерної та радіаційної безпеки. КАРТА

Про це сказано в повідомленні Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, інформує Цензор.НЕТ.

Максимальне значення концентрації радіоцезію (Cs-137) в повітрі в північно-західній частині Києва в середу не перевищить допустимі безпечні показники, прогнозують експерти.

"За прогнозними розрахунками, потенційної концентрації Cs-137 в навколоземному шарі атмосферного повітря північно-західної частини Києва максимальні значення можуть досягти 1,0-2,0 мБк/м3 в період з 13:00 до 15:00 8 квітня 2020 року", - сказано в повідомленні центру.

Радіація в Києві в нормі, - Центр ядерної та радіаційної безпеки 01

При цьому в ньому наголошується, що, згідно з нормами радіаційної безпеки України (НРБУ-97), допустима концентрація Cs-137 (PC inhal В) встановлена ​​на рівні 800 мБк/м3.

За глобальним даними метеорологічного прогнозу GFS NOAA (США), впродовж дня 8 квітня напрямок вітру в Київській області має мінливий характер.

Як наголошується, співробітники Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки провели низку прогнозних оцінок розповсюдження потенційно забрудненої хмари, причиною якої стала пожежа в Чорнобильській зоні.

Топ коментарі
+3
Киев в смоге то ли пожара, то ли Зеленский опять что-то курит, цезия нет.
показати весь коментар
08.04.2020 16:19 Відповісти
+2
а в это время зеленая радиация вместе с шоколадной разъедают основы незалэжности
показати весь коментар
08.04.2020 16:20 Відповісти
+2
Что вы нам тычете один лишь цезий ? А остальные показатели? Кожа лица горит от разражения, словно песком сыпанули - так же было и первые годы после 1986-го когда рванул Чернобыль. Кто тогда был совершеннолетним - хорошо помнит. На улице довольно сильный ветер, пол пятого вечера, а синяя дымка видна невооружённым глазом. Горло першит, в глазах ощутимая резь, есть лёгкая слабость - конечно, сейчас удобно свалить на вирусы, а особенно, когда 16000 поправок в защиту Коломойского. Не удивлюсь, если если чернобыльским поджигателям платилось из денег Бени фициара - великого патриота Украины.
показати весь коментар
08.04.2020 16:45 Відповісти

Завантаження...