Києво-Печерська лавра закривається на карантин. Там вже понад 90 підтверджених випадків захворювання COVID-19, - Кличко. ВIДЕО
Києво-Печерська лавра, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці, закривається на карантин.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції.
"Я звертаюся до правоохоронних органів проконтролювати дотримання цього рішення", - сказав він.
Він зауважив, що із 79 випадків захворювання, зареєстрованих за минулу добу, 63 – у Києво-Печерській лаврі. Всього у Лаврі вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
"Місто сьогодні направить до Лаври мобільні рентгени і бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестування. Ми повинні мати реальну картину про осередок захворювання", - наголосив Віталій Кличко.
Топ коментарі
+65 Igor L
показати весь коментар
13.04.2020 12:22 Відповісти Посилання +53 Lena Lena #437520
показати весь коментар
13.04.2020 12:22 Відповісти Посилання +51 Сергей Толмачев #258031
показати весь коментар
13.04.2020 12:19 Відповісти Посилання