10021 відвідувач онлайн

Києво-Печерська лавра закривається на карантин. Там вже понад 90 підтверджених випадків захворювання COVID-19, - Кличко. ВIДЕО

Києво-Печерська лавра, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці, закривається на карантин.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції.

"Я звертаюся до правоохоронних органів проконтролювати дотримання цього рішення", - сказав він.

Він зауважив, що із 79 випадків захворювання, зареєстрованих за минулу добу, 63 – у Києво-Печерській лаврі. Всього у Лаврі вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

"Місто сьогодні направить до Лаври мобільні рентгени і бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестування. Ми повинні мати реальну картину про осередок захворювання", - наголосив Віталій Кличко.

Топ коментарі
+65
Московських попів потрібно виселити з Лаври, вони не є громадянами України, хай їдуть в свою Московію. Після набуття Незалежності в Лавру приїхало два потяги монахів з росії і окупували українську святиню! Прийшов час повернути цих загарбників на історичну батьківщину.
показати весь коментар
13.04.2020 12:22 Відповісти
+53
Києво-Печерська лавра закривається на карантин. Там вже понад 90 підтверджених випадків захворювання COVID-19, - Кличко - Цензор.НЕТ 7296
показати весь коментар
13.04.2020 12:22 Відповісти
+51
Мракобесы мокшанские.
показати весь коментар
13.04.2020 12:19 Відповісти

Завантаження...