10708 посетителей онлайн

В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе

В Марше равенства в Киеве, организованном по инициативе ЛГБТ, приняли участие 1,5 тыс. человек.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Украинские новости", об этом заявила глава Национальной полиции Хатия Деканоидзе на брифинге.

"В марше приняли участие около 1,5 тыс. участников", - сказала она. По ее информации, правопорядок охраняли 5,5 тыс. полицейских и 1,2 тыс. бойцов Национальной гвардии.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": 57 человек задержали, составлено 10 админпротоколов. Часть уже отпустили, - Деканоидзе об итогах Марша равенства
Топ комментарии
+19
В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 276
показать весь комментарий
12.06.2016 14:31 Ответить
+18
Було 800, тепер 1500. До вечера буде 6800 ( для звітування перед продвинутою Європою запише в демонстранти і мєнтів. Різниця то чисто віртуальна.)
показать весь комментарий
12.06.2016 14:05 Ответить
+15
В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 2230
показать весь комментарий
12.06.2016 14:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Банда отвлекает народ от главного - вора Поросенка,непомерных тарифов,чудовищной коррупции.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:05 Ответить
А ще ставить раком всю Україну та права людей , порушуючи Конституцію .

Ця "влада " вже нелегітимна .
показать весь комментарий
12.06.2016 15:22 Ответить
Ради дешовых преференций от гнилого запада мы позоримся на всю сирану перед нашими детьми.. Ну как им после этого рассказывать о роли материнства и о защите отечества.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:07 Ответить
Каким образом, простите, демонстрация за всеобщее равенство позорит вас в глазах ваших детей?
показать весь комментарий
12.06.2016 15:32 Ответить
Да нет, не ради дешевых. В офшоры карамельный @андон не дешевые МВФовские бабки выводит.
показать весь комментарий
12.06.2016 23:12 Ответить
Мне интересно---сколько денег потрачено на охрану это дияния??? Может Деконоидзе скажет?? А то как-то с бюджетом не лады получаются...
показать весь комментарий
12.06.2016 15:12 Ответить
Батальон"Радуга",равняйсь,смирно.На первый -второй расчитайсь.Ать два
показать весь комментарий
12.06.2016 15:14 Ответить
В стране, где идет война, 63 тысячи мужиков поехали во францию смотреть футбол. Позор, что на марш Равенства вышли жалкие слезки!в Польше на аналогичный марш вышло 35 тысяч. Вот на кого мы должны равняться. И в польше не потерпели бы ********** в конституционном суде, а мы терпилы терпим. И правый сектор поддерживает ********** из конституционного суда, к чему бы это?
показать весь комментарий
12.06.2016 15:15 Ответить
як це 1,5 тисячі? Тільки від МВС було 6 тис. учасників. Сама Деканоїдзе казала.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:24 Ответить
После угрозы опущенных уголовников превратить марш в море крови 6 тыс. полицейских это насмешка, тогда как на одного корбана выделяли 500.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:27 Ответить
Вони їм градами погрожували? Ви новини з фронту дивилися? А чому мене не охороняє 6 поліцаїв? Тому, що я традиційна людина. Тоді де рівність? Чому вони до воєнкомату не йдуть, раз рівності з нормальними чоловіками хочуть?
показать весь комментарий
12.06.2016 15:38 Ответить
Шановна...а звідки вам знати чи є геї в АТО чи нема? Ви що провіряли їх на "гейство"? Мер Івано-Франківська від Свободи оскандалився на всю країну фразою.."Гей не може бути патріотом"..Я от даю вам силку почитайте.... виявляється що геї є в АТО і воювали...http://patrioty.org.ua/society/ia-hei-ia-bl-v-ato-hod-ia-vydel-smert-ia-terial-druzei-ia--patryot-svoei-stran--ukrainskyi-viiskovyi-vrazyv-vidvertoiu-zaiavoiu-106186.html
показать весь комментарий
12.06.2016 16:05 Ответить
Ті що на були на фронті по цих парадах не ходять. Нормальні геї взагалі в цих акціях участі не беруть.
показать весь комментарий
12.06.2016 16:29 Ответить
Перепрошую..а як ви розрізняєте нормальних геїв від не нормальних? Ті що були на фронті скоро на "парад" під Адміністрацію Порошенка прийдуть...забрати те що було обіцяно і не дано!
показать весь комментарий
12.06.2016 16:47 Ответить
Нормальні геї поводять себе як нормальні гетеросексуали. Сплять з ким вважають за потрібне і з цього приводу не марширують. Я взагалі не розумію маршів з приводу інтимних питань.
показать весь комментарий
12.06.2016 18:59 Ответить
В мире 3% людей с нетрадиционной половой ориентацией.
Но когда едешь видишь их всех на дороге.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:28 Ответить
В странах ЕС, в Канаде, в Австралии, в Бразилии (самый большой парад в мире провели) нет такой шумихи как у нас? Ну прошлись ЛГБТ с плакатам и что? Конец света наступил? Гетеросексуал стал геем? Мы сами своими руками делаем себе проблемы...Небыло б гопников-молокососов в балаклавах не на до бы и столько полиции на улицу выгонять.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:36 Ответить
Там що війна, купа молодих вдів, малих сиріт, матерів біля могил синів? В Канаді зарплата некваліфікованого робітника-емігранта - 2000 кан. дол., а комунальні - 200. За 20 доларів повний пакет продуктів із супермаркета (без випивки та цигарок), бензин - 30-90 кан. центів. Соціальний захист людей, демократія, підзвітність влади народу. Про що Ви кажете? Якби канадійців геноцидила власна влада, то їх би теж гей-паради дратували б. Вони добрі від благополуччя, а ми злі, оскільки наша влада мародерська вбиває вже все, що матеріальне, що моральне.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:43 Ответить
Шановна..ми самі заслуговуємо на ту владу яку самі собі її і обрали і паради тут ні до чого. В Канаді на першому місці стоять права людини. Канада перша країна західної півкулі яка визнала гейшлюби на законодавчому рівні..і що? Канада розвалилася? Згоріла в вогні?..ні.. Нам ніколи не жити на такому високому життевому рівні як вони бо в нас люди інші..
показать весь комментарий
12.06.2016 15:53 Ответить
То давайте спочатку захистимо право людини на життя, а потім вже з правами геїв точно проблм не буде. Ці учасники параду гранти відпрацьовують, нічого за них хвилюватися. з їхніми правами все добре.
показать весь комментарий
12.06.2016 16:02 Ответить
Ви говорити словами путіна..в нього теж хто проти влади то гранти відпрацьовує. З їхніми правами як раз не все гаразд..бачите скільки гопоти в балаклавах хоче їх бити? Мене от завжди цікавило чому не звертють увагу на секту "Свідків Єгови"..До мене за мої 40 з лишніх років ще не один гей не приставав з пропозицією стати їхнім..а от свідки проходу не дають на вулиці, до дому приходять? А ви в курсі що вони закликають не воювати, не служити в армії..тобто пропагують такі речі що відомий блогер Коцаба якого режим Порошенка в в"язницю кинув, є невинним ягням?
показать весь комментарий
12.06.2016 16:10 Ответить
А чому це геї проти влади? Їх якраз влада підтримує. Це ж ті самі продажні грантоїди. Порядні сексменшини на паради не ходять. Там ще не всі геї були. Дехто хоче статус отримати в нормальній країні по лінії захисту від утисків. До Вас геї не чіпляються з тих же причин, що до мене лесбі. Вони бачать хто їхній або потенційно може бути, піддасться на вмовляння. Але чому на їх охорону - 6 поліцаїв на 1-го нетрадиційного, виділяють гроші платників податків. Чому мене жлден поліцай не охороняє? Що Лещенко гей? Ні. Він гранти західні відпрацьовує. На національне відродження українців після кацапо-більшовицького геноциду грантів немає, а на сексменшини - є. Захід просто через свою ситість не розуміє які у нас проблеми є фундаментальними, а не локальною фігнею. Краще б за ці гроші виявляли рахунки наших можновладців та заарештовували їх. В Європі теж козлів-аферистів повно. Там вони не завжди можуть розвернутися, то тепер їх радниками та міністрами почали брати до нас наші мародери. От європейські аферисти й зароблять ціною життів українців. А Ви тут про геїв турбуєтеся.
показать весь комментарий
12.06.2016 16:38 Ответить
В мене до Вас запитання..а як ви ставитися до "парадів" релігійних громад? От влаштовують шибко релігійні бабулі з іконками паради по вулицях міст?
показать весь комментарий
12.06.2016 16:51 Ответить
Та ніяк я до них не ставлюся. Бабки з іконками - це, переважно, дурепи, котрих, як правило, хтось використовує. Я колись особисто бачила біля Верховної Ради бабку років біля 80-ти з якоюсь хоругвою про царя. Ну там ікона, цар, вже подробиць не пам"ятаю. Це було років 5 тому. Я проходила повз і зацікавилася. Тут підходить журналіст до бабці та розпитує чого вона там сидить з цими хоругвами незрозумілими, хто є цар, що за цар. А бабця каже: Янукович - наш цар. І вираз обличчя в жінки геть дитячий, може стареча деградація якась вже почалася. Це неважливо. Важливо те, що якесь же падло з партії регіонів її туди з тими хоругвами посадило та сказало, що Янукович цар. Ще не забувайте, що 20% людей є легкопереконувані. І якщо за них беруться професійні пройдисвіти, то вони вам на будь-який марш вийдуть навіть без грошей. А є недовірливі щодо різної дурні, але за гроші теж ходитимуть де хочеш.
Але це хоч парад не з приводу інтиму. Ну як можна марширувати за секс якогось там виду? Секс - це інтимна штука. Невже все треба напоказ виставляти?
показать весь комментарий
12.06.2016 19:12 Ответить
Я дивився сьогодні стрім трансляцію з цього параду чи як вони кажуть прайду..так от я там не побачив ніякого натяку на інтим (ні тобі поцілунків в засос, ні вульгарного вбрання я не побачив)...вимоги бути рівними в суспільстві..все..! До речі...а знаєте кого я побачив в першій шерензі?... скандально відому адвокатшу Монтян..от так от. А один старший чоловік з своєю дружиною сказав що він вийшов на цей парад тільки за то щоб підтримати цих в основному молодих людей.. і як би не було "опонентів" в балаклавах то він би і не виходив. А дві жінки в інвалідних колясках в колоні (гетеросексуальних) теж вийшли за інтим чи може добиватися рівних прав серед інвалідів..
показать весь комментарий
12.06.2016 23:29 Ответить
Мне лично как то по хер сколько взяло участь в параде, освещайте сколько погибло наших хлопцiв и по чей вине!
показать весь комментарий
12.06.2016 15:36 Ответить
Марш рівності збоченців з притомими людьми.
показать весь комментарий
12.06.2016 15:42 Ответить
боже сколько *********
показать весь комментарий
12.06.2016 16:02 Ответить
Лесбиянок всегда больше
показать весь комментарий
12.06.2016 20:59 Ответить
У Марші рівності в Києві взяло участь близько 1,5 тис. осіб, - Деканоідзе

Шановний адмін, прошу змінити даний абзац на правдивий, а саме:"Сьогодні в Києві провели через воєнізовану охорону, колону симпатиків ЛГБТ..."
показать весь комментарий
12.06.2016 16:04 Ответить
https://censor.net/user/190767 а это шо было?..а?..подавись шоколадом..м*дила.

В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 7231
показать весь комментарий
12.06.2016 16:06 Ответить
Главный организатор просто шантажировал Украину - интервью сказал: не будет парада, об Европе можете забыть. Просто отработка грантовых денег. В нашей армии же нет запрета геям служить? Равенство прав означает равенство обязанностей
показать весь комментарий
12.06.2016 16:11 Ответить
Интересный выбор, или с геями Европы или ********** рашки, может должен быть свой путь?
показать весь комментарий
12.06.2016 16:20 Ответить
Не преувеличивай - хотя конечно, надеюсь 10 серебренников он получил (не то время сейчас""парады" проводить((((
показать весь комментарий
12.06.2016 21:02 Ответить
С людьми ясно, а ********* сколько?
показать весь комментарий
12.06.2016 16:18 Ответить
В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 1317
показать весь комментарий
12.06.2016 17:30 Ответить
це раді 1.5 тис п...дарів потрібно було гвалтувати всю УКРАЇНУ???
А 5ТИС. гвардійців (в смислі мусссорні) давно чекають в АТО .
тим більше там не вбивають а тільки ранять.!!!
а це каноїдзе нехай їде в грузію цілувати своїх під. в сраку.
показать весь комментарий
12.06.2016 17:49 Ответить
В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 38
показать весь комментарий
12.06.2016 18:28 Ответить
равенство

В Марше равенства в Киеве приняли участие около 1,5 тыс. человек, - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 8052
показать весь комментарий
12.06.2016 18:46 Ответить
интересно у этой заморской сучки в Джорджии тоже заднеприводные ходят парадами?
показать весь комментарий
12.06.2016 23:10 Ответить
а головні п..си з Банкової участь у параді не взяли...
показать весь комментарий
13.06.2016 12:40 Ответить
Надо нам ориентироваться на США(Орландо), как-никак деньги на полицию дали, у них вон 50-ых геев завалили, а у нас? Закон об оружии надо срочно принимать до выборов, чтобы честнее были.)))))
показать весь комментарий
13.06.2016 17:28 Ответить
Страница 3 из 3