Meta (Фейсбук та Інстаграм) НЕ припинять банити АЗОВ

Стосовно зміни політики Meta щодо полку АЗОВ. Не хотілося б псувати свято, проте...
Згідно офіційній англомовній заяві (https://kyivindependent.com/tech/meta-azov-regiment-no-longer-meets-criteria-for-dangerous-organization-on-facebook-instagram), тепер за згадки про полк АЗОВ у Фейсбук та Інстаграмі не будуть банити. Відтепер журналісти можуть вільно писати про полк Нацгвардії України АЗОВ, а підрозділ навіть може відкрити свою офіційну сторінку.
Але. Ці правила не розповсюжуютья на старий шеврон батальйону (з силуетом чорне сонце) - за нього продовжать банити. І тепер корпорація Meta буде розрізняти АЗОВ як полк та АЗОВ як рух.
Зліва - новий шеврон (за нього не банять), справа - старий (за нього банять):
Дослівно: "Meta makes a distinction between Azov Regiment and Azov Movement. Other groups associated with the Azov Movement, including its founder Andriy Biletsky and his far-right political party National Corps, are still designated as “dangerous” by Meta. Azov Movement “has strong ties to far-right extremists in many EU countries and the U.S.”
Дописи про Азовський Рух продовжать цензурити, за публікацію знаку Ідея Nації банити, азовських волонтерів блокувати. Як нейромережі взагалі будуть розрізняти пости про полк АЗОВ та, наприклад, про Патронатну службу Азову (ту, що займаєтья полковими пораненими та загиблими) - загадка.
Це лише нова ієзуітська форма цифрової цензури, а ніяка не справедливість.
Написав Олексій Рейнс (позивний Консул),
Більше в телеграм-каналі: https://t.me/ACRains

Він створювався, як інструмент цензури, впливу та контролю. Нічим не краще В контакте чи іншої Соцмережі. Власники просто різні.
В мене фейсбук давно в бані і видалений. Є багато інших способів донести інформацію.
"Как там пААААгодк в мАААААцквє?"
в цих фільмах повно людських жертв, рун, тату, "неоднозначних емблем" і решти "язичницьких примочок".
навіть голівудська mgm вже підключилася, бо "бабки" текуть рікою.
а той же game of thrones з його надміру жорстокою інтерпретацію "війни роз" - там навіть діти вбивають, ножами.
і все це "нєо-язицництво" показують по на всю країну.
тому що ліваки переважно атеїсти (крім ірландських емігрантів), а католики та протестанти переважно республіканці.
а тут якісь емблеми Азову в країні на краю золотомільйярдної ойкумени ...
ви не розумієте в якому світі ви живете.
Чия компанія - той в ній і встановлює правила.
Не подобаються правила чужої компанії - створюйте свою з своїми правилами.
Ще питання є?
Хоча хіба патріотизм Азову заключається в одному шевроні чи то його сутність.
" Азову"! Героям Слава!!!