9508 посетителей онлайн
3 657 18
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Meta (Фейсбук та Інстаграм) НЕ припинять банити АЗОВ

Meta (Фейсбук та Інстаграм) НЕ припинять банити АЗОВ

Стосовно зміни політики Meta щодо полку АЗОВ. Не хотілося б псувати свято, проте...

Згідно офіційній англомовній заяві (https://kyivindependent.com/tech/meta-azov-regiment-no-longer-meets-criteria-for-dangerous-organization-on-facebook-instagram), тепер за згадки про полк АЗОВ у Фейсбук та Інстаграмі не будуть банити. Відтепер журналісти можуть вільно писати про полк Нацгвардії України АЗОВ, а підрозділ навіть може відкрити свою офіційну сторінку.

Але. Ці правила не розповсюжуютья на старий шеврон батальйону (з силуетом чорне сонце) - за нього продовжать банити. І тепер корпорація Meta буде розрізняти АЗОВ як полк та АЗОВ як рух.

Зліва - новий шеврон (за нього не банять), справа - старий (за нього банять):

Дослівно: "Meta makes a distinction between Azov Regiment and Azov Movement. Other groups associated with the Azov Movement, including its founder Andriy Biletsky and his far-right political party National Corps, are still designated as “dangerous” by Meta. Azov Movement “has strong ties to far-right extremists in many EU countries and the U.S.

Дописи про Азовський Рух продовжать цензурити, за публікацію знаку Ідея Nації банити, азовських волонтерів блокувати. Як нейромережі взагалі будуть розрізняти пости про полк АЗОВ та, наприклад, про Патронатну службу Азову (ту, що займаєтья полковими пораненими та загиблими) - загадка.

Це лише нова ієзуітська форма цифрової цензури, а ніяка не справедливість.

Написав Олексій Рейнс (позивний Консул),

Більше в телеграм-каналі: https://t.me/ACRains

Топ комментарии
+6
Не нова ієзуїтська форма цензури а лівацька цензура! Називай речі своїми іменами!
показать весь комментарий
20.01.2023 10:01 Ответить
+5
Питання у іншому,чому у телеграмі ніхто нікого не банить? Тому що телеграм котролюється ФСБ? Це до того, на жаль, що немає ідеального рішення.
показать весь комментарий
20.01.2023 12:05 Ответить
+4
А коли фейсбук був за справедливість?
Він створювався, як інструмент цензури, впливу та контролю. Нічим не краще В контакте чи іншої Соцмережі. Власники просто різні.
В мене фейсбук давно в бані і видалений. Є багато інших способів донести інформацію.
показать весь комментарий
20.01.2023 09:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А коли фейсбук був за справедливість?
Він створювався, як інструмент цензури, впливу та контролю. Нічим не краще В контакте чи іншої Соцмережі. Власники просто різні.
В мене фейсбук давно в бані і видалений. Є багато інших способів донести інформацію.
показать весь комментарий
20.01.2023 09:19 Ответить
Не нова ієзуїтська форма цензури а лівацька цензура! Називай речі своїми іменами!
показать весь комментарий
20.01.2023 10:01 Ответить
Цитуючи класика:
"Как там пААААгодк в мАААААцквє?"
показать весь комментарий
20.01.2023 11:23 Ответить
netflix, одна з лівацьких контор штибу cnn, штампує фільми про вікінгів аж гай гуде (vikings, viking's valhalla, the last kingdom).
в цих фільмах повно людських жертв, рун, тату, "неоднозначних емблем" і решти "язичницьких примочок".
навіть голівудська mgm вже підключилася, бо "бабки" текуть рікою.
а той же game of thrones з його надміру жорстокою інтерпретацію "війни роз" - там навіть діти вбивають, ножами.
і все це "нєо-язицництво" показують по на всю країну.
тому що ліваки переважно атеїсти (крім ірландських емігрантів), а католики та протестанти переважно республіканці.

а тут якісь емблеми Азову в країні на краю золотомільйярдної ойкумени ...

ви не розумієте в якому світі ви живете.
показать весь комментарий
20.01.2023 13:25 Ответить
Meta - це приватна компація.
Чия компанія - той в ній і встановлює правила.
Не подобаються правила чужої компанії - створюйте свою з своїми правилами.
Ще питання є?
показать весь комментарий
20.01.2023 12:03 Ответить
Є!
показать весь комментарий
20.01.2023 20:35 Ответить
Питання у іншому,чому у телеграмі ніхто нікого не банить? Тому що телеграм котролюється ФСБ? Це до того, на жаль, що немає ідеального рішення.
показать весь комментарий
20.01.2023 12:05 Ответить
Немає доказів, що Дуров зливає данні ФСБ. Навіть розвідка США це не підтвердує.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:17 Ответить
Те, що тебе троля кинули "на Телеграм", вже говорить про зацікавленість ФСБ "не торкатися цієї теми". Привіт "розвідці"!
показать весь комментарий
20.01.2023 19:08 Ответить
Що поробиш, треба користуватися новим шевроном ....
Хоча хіба патріотизм Азову заключається в одному шевроні чи то його сутність.
показать весь комментарий
20.01.2023 13:10 Ответить
Хто йде, той і прийде
показать весь комментарий
20.01.2023 14:02 Ответить
Маємо вимогати,щоб не блокували!!! Слава

" Азову"! Героям Слава!!!
показать весь комментарий
20.01.2023 20:36 Ответить