У Міноборони немає місця корупціонерам: причетним до справи "Львівського арсеналу" вручено підозри
Служба безпеки України та Національна поліція України за сприяння Міністерства оборони України вручили підозри причетним до розкрадання майже 1,5 млрд грн на мінометних пострілах.
"Міністерство оборони продовжує безкомпромісну боротьбу з тими, хто розкрадає гроші на закупівлях зброї. У нас немає місця для корупціонерів. Ведемо боротьбу не лише проти російських окупантів, а й внутрішніх зрадників. Це зміни, про які ми попереджали, і ця робота триватиме", – наголосив заступник Міністра оборони та мій безпосередній керівник Дмитро Кліменков.
У жовтні 2022 року фігуранти уклали з Міноборони контракт на постачання 100 тис. мінометних пострілів іноземного виробництва. Жодна поставка не відбулась, попри зобов'язання розпочати їх у грудні 2022 року. Контракт передплачений Міністерством оборони на 97%. Пʼятьом фігурантам провадження повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені організованою групою).
Серед підозрюваних – експосадовець Міноборони, затриманий під час спроби втечі з України на пункті перетину кордону. Крім того, серед підозрюваних – нинішній керівник Департаменту військово–технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони, очільник та комерційний директор компанії "Львівський арсенал", а також їхній спільник – представник іноземної комерційної структури. Питання щодо запобіжних заходів для них наразі вирішується.
Якщо вам здалось це тривіальною новиною, то хочу сказати вам таке: документи по цій справі передавались неодноразово абсолютно всім правоохоронним органам ще за каденції Резнікова. Жодного руху ми не спостерігали. Це дійсно революційні зміни, які зараз стають можливими.
Саме такі затримання дають надію на те, що ми нарешті переламаємо хребет корупційній гідрі. Маю надію, що МО і далі буде працювати за принципом нульової толерантності до корупції.
"працює на ворога" - це припущення. По факту, працює на своїх виборців.
А якщо очільник країни після купи повідомлень від розвідок інших держав про неминучість великої війни бреше своїм громадянам про "не нагнітайте паніку", "ніякої небезпеки нема", "в травні шашлики", а сам тим часом скорочує армію, урізає фінансування оборонної промисловості, розміновує напрями головного удару ворога, виводить з ладу ППО, засипає існуючі укріплення і забороняє підривати мости, то це і є ознаки ДЕРЖАВНОЇ ЗРАДИ "верховного" говнокомандавача.
Згадайте ще історію Франції у 1940 - 1945 рр. Де Голль !!
До речі. Прапорець у вас з Дойчланд.
А щодо прапорців, то по-перше, я можу його змінити, але не бачу потреби щось робити на поталу тролям. А по-друге, має значення не звідки людина пише, а що саме. У вас он прапорець нібито жовто-блакитний, але аквареш вам би підійшов більше. Або принаймні партійний банер "слуги урода".
"Дану Ярову призначили радницею в Міноборони"
а ще, міністр яєць не винний. він просто помилявся.
"Резников не смотрел внутрь министерства. И то же самое я сейчас наблюдаю за Умеровым"
Це дійсно революційні зміни, які зараз стають можливими.
Саме такі затримання дають надію на те, що ми нарешті переламаємо хребет корупційній гідрі. Джерело:
Пока президент - Зеленский
Ничего не будет
Никто не сядет
И никогда мы не выиграем войну
Можно ,конечно, поупираться
Вот только пока мы все будем упираться
Страна будет разрушена на 50%
Путин будет в восторге
Хочу понять - почему мы терпим Зеленского?
Что нам всем дороже?
Украина ,или Зеленский ?
И только не пишите мне про демократію
У нас война
Она все меняет
В том числе и требования к власти
У которой было время.
Власть все просрала
Пора ставить на этом точку
А не писать - какие у нас достижения в МО!
Мобилизация - в жопе
Производство оружие - в жопе
Сколько можно это терпеть?
Ермак виноват?
Бабушки у моего подъезда так говорят
Все печалятся бабули, что мешают президенту
Как и Сталину когда-- то
За все ГОВНО в этой стране отвечает один
Фамилия у него - ЗЕЛЕНСКИЙ
Должность - ПРЕЗИДЕНТ
Известные политики
Известные военные - нынешние и ушедшие в отставку
Известные бизнесмены
Известные ученые
Известные писатели
Известные журналисты
Главы церквей
Совсем недавно
Бизнесмены написали МАНИФЕСТ 42
И он напугал власть
А когда Манифест напишут 1000 человек
Власть уйдет сама
Вам ,наверное,кажется,что Янукович сбежал от МАЙДАНА?
Он сбежал, когда понял ,что его элиты не поддерживают
Надайте статистику недійсних контрактів - наскільки я пам'ятаю там була сума 32млрд, по яким є провадження, скільки повернуто і яка динаміка.
Ви повернули один, а може динаміка від'ємна, розумієте? В ТА це називається дивергенція)
І нам це не треба, ми все одно не розуміємося, а створіть наглядову раду з опозиційних, провладних, незалежних діячів **********, щоб вони вже пояснювали...
Я до того, що на заході рахують кожну копійку, кожна собака на обліку, компанії чи структури такими наділяються характеристиками, що допомагає з'ясувати, чи варто інвестувати, чи недооцінена ця структури, чи буде в ній ще ріст якийсь, чи це труп, а у нас 7 місяців не було ніякої реакції від влади на корупцію в оточенні Резнікова взагалі, а не - були відчайдушні побрехеньки про найкращого міністра всіх часів і народів)
Це і є дивергенція - зусилля по боротьбі від'ємні, але демонструється наче якийсь результат. В технічному аналізі це сильний сигнал спаду, який от-от почнеться!
Це в тому сенсі, що всі корупційні посади вже зайняті своїми людьми і інших злодіїв нема куди брати?
Я розумію, що Яровій мабуть приємно відчувати свою дотичність до якихось антикорупційних тілорухів, але зе-шобла проводила вже не один показовий виступ на публіку, який закінчувався нічим. По-справжньому зе-зрадники саджають лише українських патріотів, як Червінського.