Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

У Міноборони немає місця корупціонерам: причетним до справи "Львівського арсеналу" вручено підозри

Служба безпеки України та Національна поліція України за сприяння Міністерства оборони України вручили підозри причетним до розкрадання майже 1,5 млрд грн на мінометних пострілах.

"Міністерство оборони продовжує безкомпромісну боротьбу з тими, хто розкрадає гроші на закупівлях зброї. У нас немає місця для корупціонерів. Ведемо боротьбу не лише проти російських окупантів, а й внутрішніх зрадників. Це зміни, про які ми попереджали, і ця робота триватиме", – наголосив заступник Міністра оборони та мій безпосередній керівник Дмитро Кліменков.

У жовтні 2022 року фігуранти уклали з Міноборони контракт на постачання 100 тис. мінометних пострілів іноземного виробництва. Жодна поставка не відбулась, попри зобов'язання розпочати їх у грудні 2022 року. Контракт передплачений Міністерством оборони на 97%. Пʼятьом фігурантам провадження повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені організованою групою).

Серед підозрюваних – експосадовець Міноборони, затриманий під час спроби втечі з України на пункті перетину кордону. Крім того, серед підозрюваних – нинішній керівник Департаменту військово–технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони, очільник та комерційний директор компанії "Львівський арсенал", а також їхній спільник – представник іноземної комерційної структури. Питання щодо запобіжних заходів для них наразі вирішується.

Якщо вам здалось це тривіальною новиною, то хочу сказати вам таке: документи по цій справі передавались неодноразово абсолютно всім правоохоронним органам ще за каденції Резнікова. Жодного руху ми не спостерігали. Це дійсно революційні зміни, які зараз стають можливими.

Саме такі затримання дають надію на те, що ми нарешті переламаємо хребет корупційній гідрі. Маю надію, що МО і далі буде працювати за принципом нульової толерантності до корупції.

Топ комментарии
+19
Резніков про все точно знав і не міг бути не в темі. Тому нікого не посадять, потримають певний час і спустять справи в унітаз. Покарай виконавців - треба Резнікова теж в тюрму. А це - зась. Бідолашні наші "правохоронці" - мають лівою ногою дістати до правого вуха, аби створити вигляд бротьби з корупцією і не зачепити Резнікова-Єрмака-Зеленського.
показать весь комментарий
28.01.2024 13:23 Ответить
+11
Жодному фігураниу справи не требя хвилюватись - объявление підозри в Україні це вища міра покарання.
показать весь комментарий
28.01.2024 15:13 Ответить
+10
а чому там написано, волонтер? вона вже чиновник. ну, то ж звісно. посада, вона ж таке собі...
"Дану Ярову призначили радницею в Міноборони"

а ще, міністр яєць не винний. він просто помилявся.
"Резников не смотрел внутрь министерства. И то же самое я сейчас наблюдаю за Умеровым"
показать весь комментарий
28.01.2024 13:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Резніков про все точно знав і не міг бути не в темі. Тому нікого не посадять, потримають певний час і спустять справи в унітаз. Покарай виконавців - треба Резнікова теж в тюрму. А це - зась. Бідолашні наші "правохоронці" - мають лівою ногою дістати до правого вуха, аби створити вигляд бротьби з корупцією і не зачепити Резнікова-Єрмака-Зеленського.
показать весь комментарий
28.01.2024 13:23 Ответить
тоді ЗеПрезидент вимагав бігом-бігом і все одразу. Не виключено, чо у мирній ситуації у когось гальма і спрацювали б.
показать весь комментарий
28.01.2024 15:09 Ответить
Які там гальма? В мирний час скомуніздили би гроші і міни не поставили, і все було би шито-крито, бо міни в мирний час нікому не потрібні. Гальма повинні були спрацювати у воєнний час - бо міни такі потрібні. Але клептоманія - серйозна хвороба.
показать весь комментарий
28.01.2024 16:10 Ответить
Все вірно, але якщо думати, що армії потрібні тільки міни.
показать весь комментарий
28.01.2024 17:16 Ответить
Армії в першу чергу потрібний Верховний головнокомандувач, а не "тряпка якась". До того ж бажано, щоби ця "не тряпка" працювала на власну країну, а не на ворога.
показать весь комментарий
29.01.2024 10:52 Ответить
А що не так ? У більшості притомних країн Президент цивільна особа.

"працює на ворога" - це припущення. По факту, працює на своїх виборців.
показать весь комментарий
29.01.2024 15:44 Ответить
Верховний головнокомандувач не значить "професійний військовий". Але це значить людина, яка бере на себе ВСЮ ПОВНОТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за обороноздатність держави та безпеку її громадян.
А якщо очільник країни після купи повідомлень від розвідок інших держав про неминучість великої війни бреше своїм громадянам про "не нагнітайте паніку", "ніякої небезпеки нема", "в травні шашлики", а сам тим часом скорочує армію, урізає фінансування оборонної промисловості, розміновує напрями головного удару ворога, виводить з ладу ППО, засипає існуючі укріплення і забороняє підривати мости, то це і є ознаки ДЕРЖАВНОЇ ЗРАДИ "верховного" говнокомандавача.
показать весь комментарий
29.01.2024 16:59 Ответить
Не виправдовую, але в історії було повно випадків урядів у екзилі, у вигнанні, які потім повертались і керували.

Згадайте ще історію Франції у 1940 - 1945 рр. Де Голль !!
показать весь комментарий
29.01.2024 18:36 Ответить
До чого тут "уряди в екзілі" взагалі? Боневтік краще б втік, як януковоч, тоді би може вже не лише Південь, але й Донбас звільнили.
показать весь комментарий
29.01.2024 19:42 Ответить
та да ... з лопатами б звільнили
показать весь комментарий
29.01.2024 20:28 Ответить
І я сильно сумніваюся, що 150 тис. загиблих маріупольців зможуть підтвердити, що верховний зелений говнокомандувач в 2022 спрацював саме на них, хоча ВОНИ точно проголосували за нього в 2019.
показать весь комментарий
29.01.2024 17:04 Ответить
Не нагнітайте. Точних даних немає. Це типу "80 тис. у одному морзі". Від того, що ви напишете більшу цифру і добавите трагічності.

До речі. Прапорець у вас з Дойчланд.
показать весь комментарий
29.01.2024 18:34 Ответить
Точних даних нема. Але є оцінкові підрахунки з використання непрямих даних від самих рашистів. І 2 різні способи виводять на близькі результати: загинуло 140-150 тис.

А щодо прапорців, то по-перше, я можу його змінити, але не бачу потреби щось робити на поталу тролям. А по-друге, має значення не звідки людина пише, а що саме. У вас он прапорець нібито жовто-блакитний, але аквареш вам би підійшов більше. Або принаймні партійний банер "слуги урода".
показать весь комментарий
29.01.2024 19:40 Ответить
Ще раз. Це інфа з розряду "80 тис. у одному морзі".
показать весь комментарий
29.01.2024 20:30 Ответить
Одна із схем завалити справу, це зібрати докази з порушеннями. В суді такі докази не приймають, підозлюваного відпускають. Результат- суд поганий!
показать весь комментарий
29.01.2024 11:05 Ответить
а чому там написано, волонтер? вона вже чиновник. ну, то ж звісно. посада, вона ж таке собі...
"Дану Ярову призначили радницею в Міноборони"

а ще, міністр яєць не винний. він просто помилявся.
"Резников не смотрел внутрь министерства. И то же самое я сейчас наблюдаю за Умеровым"
показать весь комментарий
28.01.2024 13:32 Ответить
Черговий 3,14#@.ж для відмазування прислуги хєрпіду
показать весь комментарий
28.01.2024 13:46 Ответить
От що значить отримати посаду.
показать весь комментарий
28.01.2024 15:02 Ответить
заздрите ? Зробіть як вона
показать весь комментарий
28.01.2024 15:08 Ответить
НІ, дякую. Я свою душу та совість не продаю.
показать весь комментарий
28.01.2024 15:11 Ответить
Легко. Сидячи на дивані нікуди не втручатися і ніде не світитися.
показать весь комментарий
28.01.2024 17:18 Ответить
Це як? Після отримання посади відмазувати корупціонерів?
показать весь комментарий
28.01.2024 15:18 Ответить
Це про кого ?
показать весь комментарий
28.01.2024 17:17 Ответить
заздрите...що зробити, назвати виробництво товарів для дітей Даная, це з дитинства привчати їх до високого мистецтва...рембрандт і всьо такоє...
показать весь комментарий
28.01.2024 22:08 Ответить
Жодному фігураниу справи не требя хвилюватись - объявление підозри в Україні це вища міра покарання.
показать весь комментарий
28.01.2024 15:13 Ответить
Пані Ярова , дуже вам дякую за вашу роботу .Моя пошана .
показать весь комментарий
28.01.2024 15:36 Ответить
дана дипломатія у висловлюваннях ні до чого не призведе бо зебіл голий, а в ОПі всі недоторкані, оскільки знають на чому сидить торчок недорозвинений:

Це дійсно революційні зміни, які зараз стають можливими.

Саме такі затримання дають надію на те, що ми нарешті переламаємо хребет корупційній гідрі. Джерело:
показать весь комментарий
28.01.2024 18:56 Ответить
Смешно
Пока президент - Зеленский
Ничего не будет
Никто не сядет
И никогда мы не выиграем войну
Можно ,конечно, поупираться
Вот только пока мы все будем упираться
Страна будет разрушена на 50%
Путин будет в восторге
Хочу понять - почему мы терпим Зеленского?
Что нам всем дороже?
Украина ,или Зеленский ?
И только не пишите мне про демократію
У нас война
Она все меняет
В том числе и требования к власти
У которой было время.
Власть все просрала
Пора ставить на этом точку
А не писать - какие у нас достижения в МО!
Мобилизация - в жопе
Производство оружие - в жопе
Сколько можно это терпеть?
показать весь комментарий
28.01.2024 19:04 Ответить
Так чому не почати з вимоги відставки Єрмака, а не писати блоги без жодної користі. Це ж не виборна посада. Подати петицію про це президенту.Впевнений що вона набере необхідну кількість за 2-3 дні.Тільки не говоріть що це нічого не дасть.Це не так. На ньому тримається вся найвища корупція , всі ці негідники ,саботажники , провокатори , любителі руського мира і т.п. Його нейтралізація і вибудованої ним піраміди відкриє шлях щоб прогнати і херпіду.Але ніхто з великих патріотів не хоче очолити такі дії. Треба взяти уроки у Безуглої як тролити небажаних осіб.
показать весь комментарий
28.01.2024 20:16 Ответить
Картина маслом
Ермак виноват?
Бабушки у моего подъезда так говорят
Все печалятся бабули, что мешают президенту
Как и Сталину когда-- то
За все ГОВНО в этой стране отвечает один
Фамилия у него - ЗЕЛЕНСКИЙ
Должность - ПРЕЗИДЕНТ
показать весь комментарий
28.01.2024 20:54 Ответить
І як уявляєте відстороння Зеленського від влади?
показать весь комментарий
28.01.2024 21:10 Ответить
смєтьом, як казали ті, хто обрав, а зараз кажуть, прийдуть хлопці з перемогою і смєтут...
показать весь комментарий
28.01.2024 22:11 Ответить
Есть элита украинского общества
Известные политики
Известные военные - нынешние и ушедшие в отставку
Известные бизнесмены
Известные ученые
Известные писатели
Известные журналисты
Главы церквей
Совсем недавно
Бизнесмены написали МАНИФЕСТ 42
И он напугал власть
А когда Манифест напишут 1000 человек
Власть уйдет сама
Вам ,наверное,кажется,что Янукович сбежал от МАЙДАНА?
Он сбежал, когда понял ,что его элиты не поддерживают
показать весь комментарий
28.01.2024 23:01 Ответить
Яка петиція? Ви про що? Вам же боневтік сказав чітко: разом прийшли, разом і підемо. Залишається лише фантазувати, якого розміру в єрмака компромат на зеленського, щоби він так захищав свого куратора.
показать весь комментарий
29.01.2024 10:58 Ответить
поки резніков на волі,все це балачки,до речі цю інфу має озвучувати прес-секретар МО,а не радниця одного із семи замів міністра оборони
показать весь комментарий
28.01.2024 19:12 Ответить
Ой, не треба шоу видавати за вчинення правосуддя
показать весь комментарий
28.01.2024 19:25 Ответить
Не хочу розганяти зради, але одиничний випадок ні про що не говорить або говорить про піарність, показовість)

Надайте статистику недійсних контрактів - наскільки я пам'ятаю там була сума 32млрд, по яким є провадження, скільки повернуто і яка динаміка.

Ви повернули один, а може динаміка від'ємна, розумієте? В ТА це називається дивергенція)

І нам це не треба, ми все одно не розуміємося, а створіть наглядову раду з опозиційних, провладних, незалежних діячів **********, щоб вони вже пояснювали...
показать весь комментарий
28.01.2024 20:47 Ответить
Поправка: дивергенція це коли динаміка позитивна, а зусилля падають, тоді чекай спаду в динаміці)

Я до того, що на заході рахують кожну копійку, кожна собака на обліку, компанії чи структури такими наділяються характеристиками, що допомагає з'ясувати, чи варто інвестувати, чи недооцінена ця структури, чи буде в ній ще ріст якийсь, чи це труп, а у нас 7 місяців не було ніякої реакції від влади на корупцію в оточенні Резнікова взагалі, а не - були відчайдушні побрехеньки про найкращого міністра всіх часів і народів)
показать весь комментарий
28.01.2024 21:03 Ответить
Зара час тотальної цифровізації, оцифрують усе, а ми неможемо навіть оцінити зусилля влади по боротьбі з корупцією в своїх рядах. Тобто ми можемо бачити лише спротив - тривалі замовчування і побрехеньки, залякування журналістів і очерненя їх роботи, це від'ємні зусилля. І при цьому якийсь ви демонструєте результат.

Це і є дивергенція - зусилля по боротьбі від'ємні, але демонструється наче якийсь результат. В технічному аналізі це сильний сигнал спаду, який от-от почнеться!
показать весь комментарий
28.01.2024 21:12 Ответить
висказався...добре, що встиг, а то забудеш...
показать весь комментарий
28.01.2024 22:12 Ответить
Шапіто...
показать весь комментарий
28.01.2024 22:24 Ответить
Суддів спочатку , іначе ще вийде , що злочинці - жертви, як у виродка чернігівської судді білоруського агента та мусорської заподанки Логвіної
показать весь комментарий
29.01.2024 00:04 Ответить
Не будьте наївною, Дано! Це просто показовий виступ. Цих в розхід, а своїх і значних по коштах, вони всіх прикриють/сховають/притрусять. Якщо Умєров каже, що вернув 1,5 ярди, то чи є докази фізичного повернення коштів на рахунки Міноборони від Львівського Арсеналу? Вже Микитася на хабарях ловили і де ті всі звинувачення тепер і він сам? Це замилювання очей для 73% гупі
показать весь комментарий
29.01.2024 10:53 Ответить
"У Міноборони немає місця корупціонерам..."

Це в тому сенсі, що всі корупційні посади вже зайняті своїми людьми і інших злодіїв нема куди брати?

Я розумію, що Яровій мабуть приємно відчувати свою дотичність до якихось антикорупційних тілорухів, але зе-шобла проводила вже не один показовий виступ на публіку, який закінчувався нічим. По-справжньому зе-зрадники саджають лише українських патріотів, як Червінського.
показать весь комментарий
29.01.2024 11:06 Ответить