1 333 21

Выдрин: «Самое главное событие – взаимные объятия Ющенко и Кучмы на встрече с Элтоном Джоном»

Такое мнение «Столичным новостям» высказал Дмитрий Выдрин.

Комментируя самое главное событие в украинской политике на прошлой неделе, господин Выдрин отметил «взаимные объятия президента Ющенко и экс-президента Кучмы на встрече с Элтоном Джоном».

«В политике, наверное, самое главное событие – взаимные объятия президента Ющенко и экс-президента Кучмы на встрече с Элтоном Джоном, – заявил он. – Это фактор, который показывает, что в Украине нет плохой или хорошей власти, а есть просто власть».

Источник:  Цензор.НЕТ
Комментировать
Сортировать:
Цензор.НЕТ
показать весь комментарий
19.06.2007 16:49 Ответить
Fotograf
nu kak ge BATKO !!! - kadr "Vitja i Papa", nugno delat fotogalereyu pod etim nazvaniem !!!!

Net, luchshe fotogalereju "Papa i Vitki !"
V chislo vitkov objazatelno vkluchit:
1. Viktora Yu...,
2. Viktora Ya.... (v narode proFFessor!), i
3. Viktora Me.... (byvshego lidera bessmertnoj SDPU-0)
показать весь комментарий
19.06.2007 17:03 Ответить
Без Имени
мне стыдно
показать весь комментарий
19.06.2007 17:24 Ответить
Вася
кто видел эти объятия? Господин Выдрин в своих экстатических видениях под воздействием музыки Сэра Джона?
показать весь комментарий
19.06.2007 17:16 Ответить
Гнат_
Елтон Джон ввів Ющенка в "іскушеніє" і змусив обійнятися з Кучмою

15.06.2007, 22:17
Tablo ID
"Це не мрія! Сер Елтон Джон справді в Києві". Так розпочав зустріч з Елтоном Джоном в ПінчукАртЦентрі господар вечірки Віктор Пінчук. Здається, такої масштабної та елітної тусовки Київ ще не бачив.
А ще в її результаті стало зрозуміло одне: або політика – це великий блеф, або світське життя – це велике лицемірство. Бо де ще можна було побачити нинішнього президента Віктора Ющенка, який обіймається з головним своїм ворогом Леонідом Кучмою?
показать весь комментарий
19.06.2007 17:27 Ответить
Kolia
Пан Видрін, мабуть, намагається сказати, що всі політики, мовляв, однакові. І таким чином виправдати свою продажність. Це так схоже на Юліни істерики с приводу обійм Єханурова і Кучми! Чи тоді сам Видрін цими істериками керував?
Явно лукавить Видрін. І не червоніє (хоча я його не бачив). Сам факт обійм ні про що, звичайно, не говорить. Хіба навіть йолопу не зрозуміло, що це така форма вітання? А не вітатитися просто нечемно. Як і в чужий монастир зі своїм уставом ходити. Тим більше, що Кучма (на відміну від тих, до кого перебіг Видрін і його самого) у політику нині не сунеться, має хоч якісь поняття про пристойність. Чи пан Видін сам інколи не віьається зі своїмим опонентами? А тепер лише уявимо, щоб про Ющенка сказали нормальні люди, якби він цього не зробив.
показать весь комментарий
19.06.2007 17:33 Ответить
Kolia dumaj !!!
Kolja, a kak ty dumaesh, skolko форм вітання suschestvuet? Kak menjaetsja форма вітання v zavisimosti ot otnoshenij megdu ludmi?
_
_
P.S. Kolja, ne suj ty vezde Timoshenko, gde nugno, i gde ne nugno, a to ved do absurda doti mogno, mol "Timoshenko slechku dergala, kogda Yuschenko i Kuchma celovalis" !!! Ponimaesh?
P.S. 2 Vydrin prav, sobytie v plane otnoshenij v ukrainskoj pravjaschej verhushke znakovoe. Skoree vsego v novoj rade budet partia (koalizia) oligarhov, a narod na vyborah nadujut, t.k. oligarhi poydut na vybory 2-mia partitami PR & NSNU ... Timoshenko prosto ne pustjat opjat k korytu, t.k. .....
показать весь комментарий
19.06.2007 17:59 Ответить
Yarilo
Постоянная ссылка: http://www.pravda.com.ua/ru/news/2007/6/19/60501.h  tm
Елтон Джон проти Міши Шуфутинського, або чи стане субкультура народною в Україні?
19.06.2007___ Егор Чечеринда, для УП

Ніколи не був шанувальником творчості сера Елтона Джона, але минулої неділі таки прийшов на Майдан Незалежності послухати його спів.

Переконав товариш. Мовляв, якщо ти вважаєш себе "просунутим інтелігентом", обов"язково маєш відвідати цей історичний для України захід. Потрапивши до п"ятої фанатської зони був приємно вражений присутністю зовсім поруч, на віп-трибуні Віктора Ющенка разом з дружиною та дітьми. Тут же був і Леонід Кучма, який спочатку щось шепотів на вушко Таїсії Повалій, а потім хвацько витанцьовував під пісні сера Елтона з Наталкою Могилевською.

Концерт тривав дві з половиною години, а енергії та запалу 60-річного Джона, здавалося, не було кінця. Чим далі, тим більше я переконувався, що все ж за рівнем фаховості та сценічного класу нашим так званим "мега-зіркам" ще надто далеко до світової вищої ліги шоу-бізнесу.

І за рівнем вокалу, і за здатністю заводити публіку, і навіть за можливістю організовувати власні тури.

Втім, імовірно, в останньому я можу помилятися. Адже велику частину підготовки шоу Елтона Джона на Майдані просто неба взяв на себе Фонд доньки Леоніда Кучми Олени Франчук "Анти-СНІД" та Арт-центр бізнесмена і мільярдера Віктора Пінчука.

Ніколи не був палким шанувальником зятя другого президента, (який, за словами Віктора Ющенка два роки тому нібито "за одну ніч вкрав у українців "Криворіжсталь", яку потім повернув державі), втім "післяреволюційна діяльність" Віктора Пінчука викликає дуже приємні враження. Принаймні, у мене, як журналіста.

Це і відкриття величезного Центру ********* мистецтва у центрі Києва (вхід до якого є безкоштовним), і проведення щорічного міжнародного економічного форуму у Ялті, на який цього року має завітати Білл Клінтон, і фінансова підтримка акції проти СНІДУ за участю Елтона Джона.

З меценатськими здібностями, як і з фінансовими, у Пінчука все гаразд. Адже він перший з українських олігархів збагнув абсолютно зрозумілу на заході річ - гарний імідж справжнього мецената у ********* світі бізнесу неодмінно дасть пряму чи опосередковану фінансову вигоду у майбутньому. Я вже не кажу про те, що саме меценатство є найкращим позитивним пі-аром для будь-якого політика.

Коли вже йшов після концерту додому, чомусь подумав - цікаво, якби Пінчук народився не у Дніпропетровську, а, скажімо, в Донецьку, чи в Єнакієвому, чи займався він тим самим, що робить нині? Так приклад іншого українського багатія, Рената Ахметова, дає можливість небезпідставно сумніватися в цьому.

Адже у Донецьку в силу різних причин не надто шанують усе західне. А значить, і професійне. У тому числі й мистецтво. Більш зрозумілими на батьківщині Олексія Стаханова є східні зразки.

Зокрема, й музики. Михайло Шуфутинський, його тезка, кілька років тому вбитий бандитами, Михайло Круг, Ірина Аллегрова або Альона Апіна. Йосип Кобзон – у найкращому випадку.

Такі зірки як Елтон Джон сприймаються донецькою бізнес-елітою, та й більшістю тамтешніх пересічних громадян, як щось геть інородне та незрозуміле.

Принаймні, на його концерті у центрі Києва з "донецьких" членів уряду не було геть нікого. Ані прем"єра, ані жодного з його заступників, ані представників гуманітарного блоку.

Єдиним урядовцем, хто прийшов послухати сера Елтона, був Нестор Шуфрич. Втім, він не типовий представник донецької команди, адже народжений на західноукраїнському Закарпатті.

Натомість цього понеділка Міністерство вугільної промисловості урочисто оголосило, що в Україні вже розпочато підготовку до Дня шахтаря, яке відзначатимуть аж 26-го серпня.

Згідно з програмою, на святкування запросять усіх колишніх керівників міністерства, очільників вугільних підприємств, героїв України та простих вуглекопів. Не сумніваюся, що зі сцени перед присутніми співатимуть все ті ж ігорі крутиє, іосіфи кобзони та міші шуфутинські.

Для видимості балансу можливо, запросять ще й когось з українських аналогів. Подібного музичного свята, яке було цієї неділі на столичному Майдані Незалежності, у центрі Донецька навряд чи можна чекати. Надто вже специфічні смаки у тамтешніх меценатів.

Якось пару років тому потрапив в один з розважальних закладів у центрі Донецька.
Одночасно там співали караоке, танцювали стриптиз, пили та розважалися у суцільному тютюновому мареві представники середнього класу Донецька.

Репертуар закладу, складений здебільшого з пісень буремної юності нинішнього українського прем"єр-міністра, робив усе дійство дуже схожим на кадри зі старих радянських фільмів про "воровські малини" 20-х років минулого століття.

Не вистачало хіба що радісних пострілів у стелю після чергового вдалого виступу на сцені.

Особливо вразив запальний стриптиз юної донеччанки під "Владімірскій централ" покійного Круга. При цьому сам "Централ" співав під караоке один з гостей закладу. Такого я справді ще ніколи і ніде не бачив.

На запитання, як ти можеш відпочивати у подібних закладах, мій товариш – керівник одного з підрозділів тодішньої Донецької облдержадміністрації, зі щирим подивом відповів: "Старий, ти не розумієш! Це – Донбас! Це – субкультура!".

Я зовсім не проти існування субкультур. Єдине, чого я дуже остерігаюся, щоб різноманітні субкультури сумнівного походження не витісняли у нашій країні культуру без префікса "суб".

І коли майже в кожному маршрутному автобусі, навіть у столиці, я чую музичний репертуар того чи іншого "Шансону" та пісні "про колючку і про фінку", розумію, що моє занепокоєння не є безпідставним.

Єгор Чечеринда, головний редактор Інтернет-порталу INTV.
показать весь комментарий
19.06.2007 17:35 Ответить
Без Имени
Если кто-то и видел как Ющ лобызался с кучмой-может это и правда,я не видел(хотя не отходил от первых рядов ни на секунду),но это не значит ,что этого не было.Ющ может и обнимался,а проФФФФФФФФФФФФФессор все льготы вернул.Шахтерам зарплату не платят,а кучмо с его миллионым состоянием еще и от государства дерет немеряно
показать весь комментарий
19.06.2007 17:38 Ответить
Гнат_
Отож. Несправедливость кругосм. Льготы вернул Янукович а Кучма обнимает и цалует Ющенко....
показать весь комментарий
19.06.2007 17:40 Ответить
x
da, v strane skoro vybory, lubaja novost tolko v etom svete i IZVRASCHAETSJA !!!! Mozgi u naroda uge normalno ne rabotayut !!!
показать весь комментарий
19.06.2007 18:02 Ответить
Янукович Витя
В челюсть ему заехать надо было,а потом два контрольных за то,что толпу на майдане не расстрелял и меня на президентский трон не посадил.
показать весь комментарий
19.06.2007 18:10 Ответить
Мартын Козалуп
Отец и сын встретились в объятиях !
показать весь комментарий
19.06.2007 18:31 Ответить
Без Имени
Это была картина под названием "Возвращение блудного сына". Обнял Ющенко своего своего родного отца Кучму и поцеловал. - Батьку, я повернувся. Отож.
показать весь комментарий
19.06.2007 18:38 Ответить
Ха!
«Самое главное событие – взаимные объятия Ющенко и Кучмы на встрече с Элтоном Джоном»
...
Точно! Ничего важнее просто нет... И Элтон Джон так думает.
И его раздолбанное очко так полагает!
показать весь комментарий
19.06.2007 19:03 Ответить
5-й
Выдрину видать хочется чтобы они прилюдно подралися.
Ну подралися бы .
Всё равно нашлись бы недовольные одни фак5том драки, другие неэффективностью ударов...
Власть не любит шум.
Выдрин работал на Кучму, Януковича , Тимошенко.. а результат- везде получал пинок под зад.
Руки чешутся?
показать весь комментарий
19.06.2007 19:28 Ответить
Destin
Ну що може іще казати Тидрін... Скоро на прогноз погоди перейде і буде звинувачувати в жарі чи посусі Президента...
показать весь комментарий
19.06.2007 20:31 Ответить
Безенчук
Теперь Кучма заболеет прыщами, бедняга.
показать весь комментарий
19.06.2007 20:35 Ответить
5-й
Власть заразная штука.
показать весь комментарий
19.06.2007 20:37 Ответить
Марио
Все бы ничего, да только помнится кое-кто в 2004-м Кучму преступником называл. Помнится, даже судить его обещал показательно. Как же так? Пошутили - и ладно?
А как же Гонгадзе безвинно убиенный "преступным режимом Кучмы"? А как же ваше собственное "отравление"?
Виктор Андреевич, за свои слова отвечать положено...
показать весь комментарий
19.06.2007 22:51 Ответить
БИ
Да что вы, друзья, как будто не понимаете:"Назвался груздем - полезай в кузов", "С волками жить - по-волчьи выть", "Свой своему поневоле брат". Говорить-то можно всё, что угодно, а раз уж в этом кругу - будешь жить по уставу.
показать весь комментарий
20.06.2007 09:08 Ответить