Выдрин: «Самое главное событие – взаимные объятия Ющенко и Кучмы на встрече с Элтоном Джоном»
Такое мнение «Столичным новостям» высказал Дмитрий Выдрин.
Комментируя самое главное событие в украинской политике на прошлой неделе, господин Выдрин отметил «взаимные объятия президента Ющенко и экс-президента Кучмы на встрече с Элтоном Джоном».
«В политике, наверное, самое главное событие – взаимные объятия президента Ющенко и экс-президента Кучмы на встрече с Элтоном Джоном, – заявил он. – Это фактор, который показывает, что в Украине нет плохой или хорошей власти, а есть просто власть».
Источник: Цензор.НЕТ
Net, luchshe fotogalereju "Papa i Vitki !"
V chislo vitkov objazatelno vkluchit:
1. Viktora Yu...,
2. Viktora Ya.... (v narode proFFessor!), i
3. Viktora Me.... (byvshego lidera bessmertnoj SDPU-0)
15.06.2007, 22:17
Tablo ID
"Це не мрія! Сер Елтон Джон справді в Києві". Так розпочав зустріч з Елтоном Джоном в ПінчукАртЦентрі господар вечірки Віктор Пінчук. Здається, такої масштабної та елітної тусовки Київ ще не бачив.
А ще в її результаті стало зрозуміло одне: або політика – це великий блеф, або світське життя – це велике лицемірство. Бо де ще можна було побачити нинішнього президента Віктора Ющенка, який обіймається з головним своїм ворогом Леонідом Кучмою?
Явно лукавить Видрін. І не червоніє (хоча я його не бачив). Сам факт обійм ні про що, звичайно, не говорить. Хіба навіть йолопу не зрозуміло, що це така форма вітання? А не вітатитися просто нечемно. Як і в чужий монастир зі своїм уставом ходити. Тим більше, що Кучма (на відміну від тих, до кого перебіг Видрін і його самого) у політику нині не сунеться, має хоч якісь поняття про пристойність. Чи пан Видін сам інколи не віьається зі своїмим опонентами? А тепер лише уявимо, щоб про Ющенка сказали нормальні люди, якби він цього не зробив.
_
_
P.S. Kolja, ne suj ty vezde Timoshenko, gde nugno, i gde ne nugno, a to ved do absurda doti mogno, mol "Timoshenko slechku dergala, kogda Yuschenko i Kuchma celovalis" !!! Ponimaesh?
P.S. 2 Vydrin prav, sobytie v plane otnoshenij v ukrainskoj pravjaschej verhushke znakovoe. Skoree vsego v novoj rade budet partia (koalizia) oligarhov, a narod na vyborah nadujut, t.k. oligarhi poydut na vybory 2-mia partitami PR & NSNU ... Timoshenko prosto ne pustjat opjat k korytu, t.k. .....
Елтон Джон проти Міши Шуфутинського, або чи стане субкультура народною в Україні?
19.06.2007___ Егор Чечеринда, для УП
Ніколи не був шанувальником творчості сера Елтона Джона, але минулої неділі таки прийшов на Майдан Незалежності послухати його спів.
Переконав товариш. Мовляв, якщо ти вважаєш себе "просунутим інтелігентом", обов"язково маєш відвідати цей історичний для України захід. Потрапивши до п"ятої фанатської зони був приємно вражений присутністю зовсім поруч, на віп-трибуні Віктора Ющенка разом з дружиною та дітьми. Тут же був і Леонід Кучма, який спочатку щось шепотів на вушко Таїсії Повалій, а потім хвацько витанцьовував під пісні сера Елтона з Наталкою Могилевською.
Концерт тривав дві з половиною години, а енергії та запалу 60-річного Джона, здавалося, не було кінця. Чим далі, тим більше я переконувався, що все ж за рівнем фаховості та сценічного класу нашим так званим "мега-зіркам" ще надто далеко до світової вищої ліги шоу-бізнесу.
І за рівнем вокалу, і за здатністю заводити публіку, і навіть за можливістю організовувати власні тури.
Втім, імовірно, в останньому я можу помилятися. Адже велику частину підготовки шоу Елтона Джона на Майдані просто неба взяв на себе Фонд доньки Леоніда Кучми Олени Франчук "Анти-СНІД" та Арт-центр бізнесмена і мільярдера Віктора Пінчука.
Ніколи не був палким шанувальником зятя другого президента, (який, за словами Віктора Ющенка два роки тому нібито "за одну ніч вкрав у українців "Криворіжсталь", яку потім повернув державі), втім "післяреволюційна діяльність" Віктора Пінчука викликає дуже приємні враження. Принаймні, у мене, як журналіста.
Це і відкриття величезного Центру ********* мистецтва у центрі Києва (вхід до якого є безкоштовним), і проведення щорічного міжнародного економічного форуму у Ялті, на який цього року має завітати Білл Клінтон, і фінансова підтримка акції проти СНІДУ за участю Елтона Джона.
З меценатськими здібностями, як і з фінансовими, у Пінчука все гаразд. Адже він перший з українських олігархів збагнув абсолютно зрозумілу на заході річ - гарний імідж справжнього мецената у ********* світі бізнесу неодмінно дасть пряму чи опосередковану фінансову вигоду у майбутньому. Я вже не кажу про те, що саме меценатство є найкращим позитивним пі-аром для будь-якого політика.
Коли вже йшов після концерту додому, чомусь подумав - цікаво, якби Пінчук народився не у Дніпропетровську, а, скажімо, в Донецьку, чи в Єнакієвому, чи займався він тим самим, що робить нині? Так приклад іншого українського багатія, Рената Ахметова, дає можливість небезпідставно сумніватися в цьому.
Адже у Донецьку в силу різних причин не надто шанують усе західне. А значить, і професійне. У тому числі й мистецтво. Більш зрозумілими на батьківщині Олексія Стаханова є східні зразки.
Зокрема, й музики. Михайло Шуфутинський, його тезка, кілька років тому вбитий бандитами, Михайло Круг, Ірина Аллегрова або Альона Апіна. Йосип Кобзон – у найкращому випадку.
Такі зірки як Елтон Джон сприймаються донецькою бізнес-елітою, та й більшістю тамтешніх пересічних громадян, як щось геть інородне та незрозуміле.
Принаймні, на його концерті у центрі Києва з "донецьких" членів уряду не було геть нікого. Ані прем"єра, ані жодного з його заступників, ані представників гуманітарного блоку.
Єдиним урядовцем, хто прийшов послухати сера Елтона, був Нестор Шуфрич. Втім, він не типовий представник донецької команди, адже народжений на західноукраїнському Закарпатті.
Натомість цього понеділка Міністерство вугільної промисловості урочисто оголосило, що в Україні вже розпочато підготовку до Дня шахтаря, яке відзначатимуть аж 26-го серпня.
Згідно з програмою, на святкування запросять усіх колишніх керівників міністерства, очільників вугільних підприємств, героїв України та простих вуглекопів. Не сумніваюся, що зі сцени перед присутніми співатимуть все ті ж ігорі крутиє, іосіфи кобзони та міші шуфутинські.
Для видимості балансу можливо, запросять ще й когось з українських аналогів. Подібного музичного свята, яке було цієї неділі на столичному Майдані Незалежності, у центрі Донецька навряд чи можна чекати. Надто вже специфічні смаки у тамтешніх меценатів.
Якось пару років тому потрапив в один з розважальних закладів у центрі Донецька.
Одночасно там співали караоке, танцювали стриптиз, пили та розважалися у суцільному тютюновому мареві представники середнього класу Донецька.
Репертуар закладу, складений здебільшого з пісень буремної юності нинішнього українського прем"єр-міністра, робив усе дійство дуже схожим на кадри зі старих радянських фільмів про "воровські малини" 20-х років минулого століття.
Не вистачало хіба що радісних пострілів у стелю після чергового вдалого виступу на сцені.
Особливо вразив запальний стриптиз юної донеччанки під "Владімірскій централ" покійного Круга. При цьому сам "Централ" співав під караоке один з гостей закладу. Такого я справді ще ніколи і ніде не бачив.
На запитання, як ти можеш відпочивати у подібних закладах, мій товариш – керівник одного з підрозділів тодішньої Донецької облдержадміністрації, зі щирим подивом відповів: "Старий, ти не розумієш! Це – Донбас! Це – субкультура!".
Я зовсім не проти існування субкультур. Єдине, чого я дуже остерігаюся, щоб різноманітні субкультури сумнівного походження не витісняли у нашій країні культуру без префікса "суб".
І коли майже в кожному маршрутному автобусі, навіть у столиці, я чую музичний репертуар того чи іншого "Шансону" та пісні "про колючку і про фінку", розумію, що моє занепокоєння не є безпідставним.
Єгор Чечеринда, головний редактор Інтернет-порталу INTV.
...
Точно! Ничего важнее просто нет... И Элтон Джон так думает.
И его раздолбанное очко так полагает!
Ну подралися бы .
Всё равно нашлись бы недовольные одни фак5том драки, другие неэффективностью ударов...
Власть не любит шум.
Выдрин работал на Кучму, Януковича , Тимошенко.. а результат- везде получал пинок под зад.
Руки чешутся?
А как же Гонгадзе безвинно убиенный "преступным режимом Кучмы"? А как же ваше собственное "отравление"?
Виктор Андреевич, за свои слова отвечать положено...