9118 посетителей онлайн

В Партии Регионов погасят долги "Нашей Украины": проект Ющенко используют на выборах

В Партии Регионов решили погасить многомиллионные долги партии «Наша Украина», чтобы использовать этот проект на выборах.

Об этом сообщил Цензор.НЕТ один из депутатов-регионалов на условиях анонимности.

Он подтвердил корреспонденту Цензор.НЕТ информацию о том, что в штабы ПР пошла негласная разнарядка погасить долги местных организаций «Нашей Украины».

ЧИТАЙТЕ НА ЦЕНЗОР.НЕТ:Партия Регионов: История еще оценит Ющенко! Его приоритет: духовность, нация и мораль!

«Понятно, что никто их (долги, - прим.ред.) напрямую со счетов "Партии Регионов" гасить не будет. Но пошла команда поработать с бизнесменами и возложить эту задачу на них», - отметил регионал. - Я не вижу здесь крамолы. Нам выгодно участие партии Ющенко в выборах. Они с Ющенко уже никуда не пройдут, а голоса у оппозиции пощиплют, и попутно грязью обольют. Здесь чистая стратегия, которая направлена на достижения нашей партией результата".

ЧИТАЙТЕ НА ЦЕНЗОР.НЕТ: Ющенко и Костенко объединятся ради выборов?

Топ комментарии
+4
Когда с тюрем убегали уголовники, то они всегда брали с собой политических. Зачем? Бежать в тайге очень трудно, там, кроме мха, ничего не растет и не водится. Вот здесь и подходят политические - прекрасный корм для уголовников.


"Свобода" Олега Тягнибока, "Гражданская позиция" Антатолий Гриценко, "Украина, вперед" Наталии Королевской и прочее - это корм для ПР. Они не наберут 5% (или у них намохлюют) и свои голоса отдадут ПР.

Им дают волю свободно раскручиваться, везде поддерживают, везде зовут, не критикуют. Даже попыток нету прессовать - одна лояльность.

С какого уголовники стали такими добрыми?

За этих «борцов» с режимом люди будут голосовать, им уйдут голоса. И немалые - сотни тысяч, возможно всем самостоятельным партиям и до 2-3 миллионов голосов. И ни одна из этих партий не пройдет. Даже если и наберут голоса - ПР найдет способ как смохлевать и не пропустить.

Не будь уголовника во власти было бы нормальным каждому попробовать себя в выборах. Но сегодня - эти голоса уйдут к мохлевателю-уголовнику, это поражение людей, их рабство от Януковича.

Недавно были противсихы, теперь знакомые персонажи типа Шарикова, Швондера, Элки Людоедки - все это корм для Януковича, властителя страны. Не позорно? Не противно?
показать весь комментарий
12.06.2012 14:35 Ответить
+4
Надо быть Дебилом Донецким, что бы голосовать за ПРдунов, а ДАУНОМ чтобы голосовать да Ющенка!
Возьмите Юща в свою ПРдунеовскую партию и покажет как надо разваливать любое дело! Проход (анальный) на выборах тогда ВАМ обеспечен! Желаю удачи!
показать весь комментарий
12.06.2012 14:54 Ответить
+3
Да сколько уже можно сомневаться в дружбе юща с регионалами? Что он еще должен напаскудить, чтоб уже до всех дошла эта очевидная любовь?
показать весь комментарий
12.06.2012 14:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
патріот
Так ми русичі і потрібно відновити нашу славну Київську Русь!!!
показать весь комментарий
12.06.2012 17:25 Ответить
донецк
А мне нравытса Киевская Русь
показать весь комментарий
12.06.2012 17:28 Ответить
і мені

Зразу сало подешевшає.
показать весь комментарий
12.06.2012 17:36 Ответить
киев
Я также за Киевскую Русь а религия Дажбог пророк и учитель Лев Сыленко.
показать весь комментарий
12.06.2012 17:35 Ответить
Киевская Русь
Давайте создавать общество Новые Русычи.....
показать весь комментарий
12.06.2012 17:49 Ответить
ну и хрень
Дурачок Ющ прибился наконец официально к дремучим. Банзай!
показать весь комментарий
12.06.2012 18:02 Ответить
Киевская Русь
Возродим Славу Могущей Киевской Руси!!!
показать весь комментарий
12.06.2012 18:03 Ответить
я
хочу жити уКиївській Русі а Фаріон нехай залишається у своїй окраїні.
показать весь комментарий
12.06.2012 18:18 Ответить
ортопед
А разве проэкт ющенка до сих пор существует ?
показать весь комментарий
12.06.2012 18:20 Ответить
Не забывайте
без Ющенко никто б не узнал что такое Партия регионов.
показать весь комментарий
12.06.2012 18:33 Ответить
Володимир
І погасять, і візьмуть ті "члени" гроші, а Іуда - просто "відпочиває"...
показать весь комментарий
12.06.2012 19:18 Ответить
украинец
Вот все и стало на свои места. Ющенко - таки подсадная утка ПР. Теперь стали понятны беспрерывные попытки "нашей украины" развалить коалицию в ВР и не дать сбыться надеждам Майдана. Будьте вы прокляты, и Ющенко, и его подельники типа Балоги и прочих подонков, для которых личное благополучие ценнее интересов Украины!
показать весь комментарий
12.06.2012 20:14 Ответить
два
друга: йух і подпруга
показать весь комментарий
12.06.2012 20:33 Ответить
коллега
Одно гавно + одно гавно = одно гавно ( только куча более вонючая).
И если это гавно наберет на выборах большинство, значит - и мы гавно ( не только вонючее, но и тупое)
показать весь комментарий
12.06.2012 20:56 Ответить
Татьяна
Ющенко мало того, что о нем все говорят ненормативной лексикой, так решил пойти дальше! А может он отрабатывает за то что на выборах продался регионам?
показать весь комментарий
12.06.2012 21:34 Ответить
спиноза
Он отрабатывает дитячу л1карню майбутнього
показать весь комментарий
13.06.2012 05:29 Ответить
Ющенко Так
Ющенко Отец украинской демократии

Бути Ющенко наступним президентом.

Слава Україні!
показать весь комментарий
12.06.2012 21:47 Ответить
От і гадайте - нащо вкидають компромат. Мало того - задовго до виборів.
показать весь комментарий
12.06.2012 22:47 Ответить
Бабушка -Домохозяйка
Не получилось о оппозицией прется в ПР.
показать весь комментарий
12.06.2012 23:09 Ответить
василь
Ющ - рідкісна падлюка, котра за гроші та державну дачу зробить усе. Проблема не в тому, що воно таке дурнувате та підле. Проблема є в тому, що зрада та підлість залишаються безкарними! Це робить зраду для таких гидотників як Ющ економічно вигідною професією.
показать весь комментарий
12.06.2012 23:14 Ответить
----
Як щоб ти був трошкі розумнішим,
Ти б знав чому ПРивці повернулись до старої Конституції.
показать весь комментарий
12.06.2012 23:25 Ответить
спиноза
Та розбещує суспільство
показать весь комментарий
13.06.2012 05:31 Ответить
ТАК
ЄВГЕНІЄ.... компромат потрібний для юліботів та ПідеРів які ...."погасят" борг .. ДЛЯ того ЩОБ порядна ЛЮДИНА ПРЕЗИДЕНТ за допомогою пр, пройшов до вр. Паскуди вонючі комуноординці забули як знущалися над ПРЕЗИДЕНТОМ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА, БЛОКУЮЧИ ТРИБУНУ ВР, БЛОКУЮЧИ ТА СПОГАНЮЮЧИ ЛЮБУ ДУМКУ ТА ПРОПОЗИЦІЮ( меморіал вічності невинно убієнним ПІД ЧАС геноциду УКРАЇНЦІВ 33 Р-ЯК вОНИ знущались , головне що телеканали надавались шавкам безмежно для нищення ПРЕЗИДЕНТА, як вили та синіли,)(сьгодні про вертолітні площадки ніяка ординська шавка даже не бякне), слідуюче- Вибори президента в парламенті, Хі,хі кання під час вирішення Державних програм, ...на ЛЮБУ пропозицію ЛІДЕРА НАЦІЇ ..оскаженіле тявкання армянської суки з відповідною режисурою . Господи прости.
показать весь комментарий
12.06.2012 23:21 Ответить
НІ
Зрадник та дурко не може бути лідером! Голоси 0,5% отаких дурнів воно і йде вкрасти у опозиції. Не було б дурнів, не мало б сенсу йому продовжувати свою підлу справу.
показать весь комментарий
12.06.2012 23:43 Ответить
Марія
Все ніби так,що Ющенко демократ,але при йому Янукович прихватнув Межигіря в 2007р.,він же гниломордий привів ось це покпащення сьогодні,він же в м.Біла Церква Київської обл. на моїх очах штовхав стару жінку,яка протестувала проти будівництва сталепрокатного заводу на трасі Київ-Одеса і кричав ,щоб забрала з його очей транспорант(жінка держалась на двох палицях ,просто перед нею був той транспорант),що це БЮТ підняли тут людей,а насправді всі стоявші там пішли в партію "Свобода",яка практично не дала тоді побудувати цей завод і розділити Україну навпіл.Я так думаю,що народ ще тоді в 2008році в квітні місяці правильну дав оцінку Ющу,а памятаєте я тоді кричала,що Ви робите Віктор Андрійович,але Ви думали і гадали ,як Вам скаже Вірка Ульянченко,яка на рекламі цього заводу заробляла собі на машину Бентлі і чому її сьогодні не судять і також Вас.
показать весь комментарий
13.06.2012 13:58 Ответить
Tesk
рано или поздно все возвращается на круги своя,страна заимела своего героя,я пока о предыдущем,и герой таки поимел ее,но жизнь ведь не обманешь,есть время разбрасывать камни,будет время их и собирать
показать весь комментарий
12.06.2012 23:49 Ответить
спиноза
Ющенко зробить що завгодно, якбі Юля не повернулася у політику, бо якщо це станеться, то в1н точно буде сидіти довго
показать весь комментарий
13.06.2012 05:34 Ответить
Вася нацисту-сіоністу
робити юді нічого не треба - вона собі сама на довічне "наробила" а що до "юдя вернется"-це марення ідійотів. не юдю треба"визволяти а її банду жидо-камсомольську та хамський жидо-камуняцький каганат з хамом на чолі до неї саджати.
показать весь комментарий
13.06.2012 06:26 Ответить
gggggg
це по фені так говорять!!!!!!! Українською можеш???????
показать весь комментарий
27.06.2012 14:32 Ответить
Вася нацистам-сіоністам
Ющенко - КРАЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ. Саме тому жи2 ХОРОМ на нього скавчить -і хамська жидо-камуняцька і юдькіна жидо-комсомольська і гбнява пукінська. Саме Ющенко ініциював гризню між жидо-камуняками та жидо-комсомольцями яка вийшла з-під контроля гбнявих... Саме Ющенко сказав юдя+хам=2валянки-пара. порядність чесність висока моральність викликає у бидла люту ненависть - бидло ніколи не повіре що в світі є ЛЮДИ.
показать весь комментарий
13.06.2012 06:24 Ответить
Марія
Васьок ,а чому тоді неєврей Фірташ не виходив день і ніч з хоромів Ющенка.Просто Ющ спав на Катьці,а йому снилась слава Юлі Тимошенко,яка ніколи не знала свого батька,а в роду якого найшли неєврея Капітельмана.Табачник,Азаров,Фірташ та назви хоч одного неєврея при владі.А чому так скачуть проти Юлі,як та московська церква проти України,яка одержала з рук держави на Західній Україні 500храмів і каже,що так треба.Західна Україна до 1948 року належала до Австро -Угорщини.Ющенко іуда,яких мало.На вибори всіх ,тільки нетак,як на виборах призедентів,щоб без підтасовки,то навіть мудрим нетреба бути,що Юля набере з 80% голосів.Єдина вона стояла і стоїть за нас дурних дунбасовців,якби крала,так як Ющ,то не сиділа б в тюрьмі.
показать весь комментарий
13.06.2012 14:10 Ответить
vitchuzna
якщо так і буде, то народ уже взагалі атрофований. Думається що люди на це не купляться
показать весь комментарий
13.06.2012 08:38 Ответить
юЩЕНКО
тЫ БОЛЬШОЕ МЕРЗОПАКОСТНОЕ ЧМО
показать весь комментарий
13.06.2012 10:26 Ответить
Вася нацисту-сіоністу
Ющенко -кращий президент України.
А то що завдяки йому зараз хамська
жидо-камуняцька банда перегризає горлянку юдькіній жидо-камсомольській
банді то ЙОГО ЗАСЛУГА! Cаме за це жи2 і юдькіна і хамська і гбнява його
люто ненавидить!!! Cподівання та надії жидви, яка мріяла що юдя-злодійка
їх "підгодує"та дасть можливість і далі красти-грабувати, УКРАЇНСЬКИЙ
НАРОД необходять!! в війні жидо-камуняк з жидо-камсомольцями вони один
одному перегризуть горлянки а переможцем буде український народ
показать весь комментарий
13.06.2012 10:49 Ответить
Марічка
Василечку....дякую тобі . .комуноберіїшна орда синіє. Слава Нації.
показать весь комментарий
13.06.2012 13:49 Ответить
Страница 2 из 2