Правоохранители раскрыли имя стрелка, открывшего огонь по людям в центре Торонто

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Лигу, об этом стало известно из вчерашнего рапорта Специальной разведслужбы Онтарио.
Правоохранители по-прежнему не знают о мотивах преступника.
"После разговора детективов с родственникам погибшего и их представителем мы смогли подтвердить его личность. С учетом чрезвычайных обстоятельств этого трагического инцидента и общественного запроса, Служба раскрывает имя мужчины - это Фейсал Хусейн из Торонто", - говорится в сообщении.
Семья Хусейна сообщила СВС, что Фейсал имел "серьезные психические проблемы", посещал специальный клуб, где пытался совладать с депрессией и психозом.
"Мы даже представить не могли, что его уход станет таким разрушительным", - говорится в обращении родных преступника.
В ночь 23 июля на улице в центральном районе Торонто злоумышленник шел по улице, потом внезапно достал пистолет и открыл стрельбу. При этом были ранены 15 человек, двое из них позднее скончались - им было 18 и 10 лет. Нападавший хотел сбежать, но был убит в перестрелке с полицией. Следствие выясняет - его застрелили или он совершил самоубийство.
....житель Канады Фейсал Хусейн.
Як можна бути настільки обмеженим, щоб звинувачувати лише за національність?
"Ежегодно около одного миллиона человек в мире погибают из-за суицидов, от 10 до 20 миллионов - совершают попытки».
Тероризм - не араби. Тероризм - це Росія, яка веде терористичні війни, як відкриті в Сирії, так і таємні скрізь. Вона готує рядових терористів. Щоб воювати в цій війні, потрібні воюзники, потрібні солдати, потрібні агенти. Стецька чи Топвеста на таємну війну не пошлеш, мармиза тупа, і не арабська. Потрібні араби-прихильники демократії, потрібні мусульмани-вороги тероризму - тобто НОРМАЛЬНІ люди.
А тепер подумай баняком, де вони візьмуться, якщо звалити в купу і терористів, і порядних!
Подробнее: https://islam-today.ru/veroucenie/gurii-kto-oni/
после свиной шкуры все обнуляется,зря умирать никто не захочет.
https://censor.net/user/422069. Ви вдало визначили сторону найбільш зацікавлену в таких подіях...
Співчуття рідним і близьким загиблих...
Торонто Ми з вами...
В Українській версії написано: ...Правоохоронці розкрили ім'я стрілка, який відкрив вогонь по людях у центрі Торонто...
там має бути ...ім'я стрільця...
Тому: просторікуйте перед своєю дружиною.
У намаганні знівелювати українську мову у словниках було "зафіксовано" багато всякого кацапського лайна. У т.зв. "академічному" -- лише совкові приклади. Тому "стрілець", а не "стрілок". Останнє -- родовий відмінок до "стрІлки" (годинника).
З вашим совковим підходом українська взагалі скоро зникне.
Грати -- гравець;
Гнати -- гонець;
Посилати -- посланець.
То якого біса має бути "стрілок", а не "стрілець" від "стріляти"?
Бо совдепівські "мовознавці" намагалися "сбліжать_язикі" щоб потім можна було казати "адін_нарот".
СТРІЛОК, лка, чол., рідко. Те саме, що стрілець. У володінні цією зброєю [луком із стрілою] скіфи досягали особливої майстерності і славилися як неперевершені стрілки (Нариси стародавньої історії УРСР, 1957, 143);Начальник французького гарнізону спішно відрядив взвод стрілків для наведення порядку (Юрій Смолич, V, 1959, 611).
Взагалі, мова постійно змінюється, старі форми зникають, нові з'являються. З одного боку - література, письменники, поети формують стандарти, з другого - побутова мова, наука, техніка, політика вносять своє. Стосовно суфіксу -ець - він веде запеклу "боротьбу" з іншими віддієсловними суфіксами, такими як -ик, -ок. Той добре, мова стає багатшою... Головне - дітям читати гарні українські книжки! Все буде добре!
Суфікси -ок, -ик та інші проти -ець
в українській мові:
пахати - пахар
орати - орач
стріляти - стрілець, стріло
робити - робітник
працювати - працівник
постачати - постачальник
кривдити - кривдник
перевозити - перевізник
красти - крадій
замовляти - замовник
змовити - змовник
старцювати - старець
кравцювати - кравець
знати - знавець
боронити - оборонець
хоронити - охоронець
страждати - страждалець, страждальник (церк).
Только вот нигде не сообщалось, что бы Петренко или Розенблюм просто так людей резали
Вот мне всегда нравилось- стоит придумать термин какому-то явлению и уже всё как-бы объяснено...
Коренная нация....
А владеть оружием в Канаде разрешено, в том числе короткостволом. Сдай экзамен, получи лицензию в полиции, бери паспорт и иди в магазин за ружжом или пиштолем.
(Конечно есть ограничения - автомат или пулемет тебе не продадут).
...попробую угадать.
Англосакс? Вряд ли.
Француз? Кхм... Не похоже.
Быть может, украинец из диаспоры? Как-то сомнительно.
Кто бы это мог быть?
А хрен его знает...