Полиция расследует покушение на убийство депутата от "Батькивщины" Мирзояна в Кривом Роге, которого избили металлической трубой

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает отдел коммуникации полиции в Днепропетровской области.

"Сообщение о происшествии поступило в полицию 9 января около 20:00. В полицию позвонил врач одной из больниц г. Кривой Рог и сообщил, что в 18:30 к ним бригадой скорой медицинской помощи с многочисленными травмами доставлен мужчина, 1984 г. р. Выездом на место происшествия установлено, что на ул. Хостинской в Центрально-Городском районе г. Кривой Рог неизвестные, применив газовый баллончик, напали на потерпевшего и нанесли ему телесные повреждения предметом, похожим на фрагмент металлической трубы. После этого нападавшие убежали в неизвестном ему направлении", - сказано в сообщении.

Отмечается, что в рамках расследования указанного факта полиция принимает меры направленные на установление всех обстоятельств преступления и задержание лиц, его совершивших.

Сведения о происшествии внесены в Единый реестр досудебных расследований по предварительной правовой квалификации по ч. 4 ст. 296 (хулиганство) и ст. 15 ч. 2, ст. 115 ч. 2 п. 7 УК Украины (покушение на убийство).

Как сообщили в пресс-службе "Батькивщины",  покушение было совершено на депутата Центрально-Городского районного совета, председателя Ингулецкого районного в г. Кривой Рог парторганизации ВО "Батькивщина" 34-летнего Вадима Мирзояна.

"По предварительной информации, нападавшие воспользовались газовым баллончиком, после чего нанесли Вадиму Мирзояну сильный удар стальной трубой по голове и хладнокровно избили. Сейчас представитель "Батькивщины" с черепно-мозговой травмой и многочисленными переломами был доставлен в больницу", - сказано в сообщении.

Кроме того, в Днепропетровской областной партячейке напомнили, что ранее злоумышленники дважды совершали нападения на офис Ингулецкой районной парторганизации ВО "Батькивщина", но их так и не нашли. 

В Криворожской городской партячейке также заявили о целенаправленном терроре относительно Ингулецкой районной парторганизации ВО "Батькивщина". По мнению партийцев, дерзкое нападение на Вадима Мирзояна является политическим заказом.

Топ комментарии
+22
Абсолютно вірно, отєц Терезій Мальдівскій - наше усьо!
показать весь комментарий
10.01.2019 10:01 Ответить
+17
Тітушки-петюшки тренуються перед "виборами"...
показать весь комментарий
10.01.2019 09:51 Ответить
+17
А щє вона антипу у штани навалила, тому і потрібен респіратор.
показать весь комментарий
10.01.2019 10:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Депутат від якої будки,а то і не знаєш чі радіти,чи сумувати?))
показать весь комментарий
10.01.2019 09:45 Ответить
вроде Юлькин
показать весь комментарий
10.01.2019 10:21 Ответить
бабки на выборы надо уметь тратить ПРАВИЛЬНО)
показать весь комментарий
10.01.2019 16:07 Ответить
В Кривом Роге 9 января напали на депутата Центрально-городского районного совета, председателя Ингулецкой районной парторганизации ВО "Батьківщина" Вадима Мирзояна.
Об инцидента заявили в https://ba.org.ua/u-krivomu-rozi-*******-napad-na-deputata-vid-batkivshhini/ пресс-службе Днепропетровской областной партийной ячейки. Судя по предоставленной информации, злоумышленников было несколько.
Предварительно, нападавшие воспользовались газовым баллончиком, после чего нанесли 34-летнему Мирзояну сильный удар стальной трубой по голове и избили.https://www.obozrevatel.com/politics/truboj-po-golove-v-krivom-roge-zhestoko-izbili-deputata-batkivschini.htm
показать весь комментарий
10.01.2019 09:46 Ответить
Наверное агитировал за присоединение к России
показать весь комментарий
10.01.2019 09:51 Ответить
От вова ***** явно ху...ловська шістка. В іншому випадку воно б таку фігню б не городило. Хоча є ще одна гіпотеза - вова ***** - дебіл.
показать весь комментарий
10.01.2019 12:11 Ответить
ВО "Батькивщина" в Кривом Роге полностью лежит под Оппоблоком Вилкула. Голосуют они вместе с оппо. В городе Вилкул старший мэр. Поэтому, на мой взгляд, чувак получил по голове точно не за голосование в райсовете. К тому же полномочия райсоветов в городе практически ничтожны, чтобы из-за голосования там голову разбивать....
показать весь комментарий
10.01.2019 10:08 Ответить
саме так. Ольга Бабенко, голова ВО "Батьківщина", знаходитсья під контролем вілкулівьского клану. Незрозуміло, чому після збору 45 тис. підписів городян про відкликання всіх депутанів-бьютівців з міськради Юлія Володимирівна з "незрозумілих" причин не стала виключати цю наволоч з рядів партії, а напроти, поновила роботу фракції БЮТ у Кривому Розі.
показать весь комментарий
10.01.2019 11:51 Ответить
Может потому, что нет ,,підписів гродян" за отставку депутатов опоблока????
показать весь комментарий
10.01.2019 13:31 Ответить
Ви не зрозуміли. Тому трохи історії. Після виборів 2015 року в міськраду ригі (тобто жоппоблок) отримали загалом десь 30% депутатських місць. Тому був задіяний "план Б", за умов якого депутати від ляшка та ювт на першому ж засіданні міськради почали голосувати в унісон з ригами, забезпечивши їм проходення всіх їхніх пропозицій. Тому городяни й прийняли рішення про відкливання цих депутатів-перевертнів, але ні юля, ні головпідар ляшко на з'їздах партій не виключили цих потвор, тому далі все йде за старим сценарієм.
А депутатів жоппоблоку треба не відкликать, їх треба розстрілювати та вішати.
показать весь комментарий
10.01.2019 14:31 Ответить
ппц, цензор в своем стиле, что напали непонятно на кого, хотя другие сми уже все пораскапывали
показать весь комментарий
10.01.2019 10:18 Ответить
Этот Рог вообще какой-то не расово правильный город. Треба його колючкой обнести!
показать весь комментарий
10.01.2019 09:50 Ответить
Спробуй.
Тільки той колючий дріт може у твоєї дупі опинитися))
показать весь комментарий
10.01.2019 14:33 Ответить
Отхерачить депураста - богоугодно и томосно!
показать весь комментарий
10.01.2019 09:50 Ответить
Але не трубою по голові. Це виглядає на якісь розбірки щодо неправильного голосування.
показать весь комментарий
10.01.2019 09:52 Ответить
Тот, кто вальнул депураста, попадает сразу в Вальхаллу!
показать весь комментарий
10.01.2019 09:54 Ответить
Не, ну зачем же прям "сразу". Пусть поживет еще.
показать весь комментарий
10.01.2019 11:08 Ответить
Тітушки-петюшки тренуються перед "виборами"...
показать весь комментарий
10.01.2019 09:51 Ответить
А иначе, любого депутата, оттуда не вышибить.
показать весь комментарий
10.01.2019 09:54 Ответить
Увага! Цензор.НЕТ працює за гроші Коломойського і поміщає в своїй рекламі брехливу інформацію, що «метанова принцесса» буде Презідентном Украіни.
Лабутенчіху очікують нари в Качанівській бучецегарне.
У першому кварталі 2019 року Вона буде давати свідчення в суді Америки в зв'язку зі скандалом про перерахування на рахунки офшорів, підконтрольних екс-прем'єру України Павлу Лазаренку більше $ 160 мільйонів доларів, а розділ коментарiв на «Цензор.Нет» перетворився в россійську помийну яму з нечистотами. Без респіратора сюди неможливо заходити.
показать весь комментарий
10.01.2019 09:55 Ответить
Абсолютно вірно, отєц Терезій Мальдівскій - наше усьо!
показать весь комментарий
10.01.2019 10:01 Ответить
А щє вона антипу у штани навалила, тому і потрібен респіратор.
показать весь комментарий
10.01.2019 10:05 Ответить
І при цьому "мєрзко хіхікала"...
показать весь комментарий
10.01.2019 10:08 Ответить
Не треба його спамити, хай люди посміються.
показать весь комментарий
10.01.2019 10:13 Ответить
Извините, это косяк санитаров. Пока пили чай, оно и вырвалось с палаты. Сейчас всё исправим.
показать весь комментарий
10.01.2019 13:36 Ответить
Мінстецівський "пілігрім антіпа" щось про "бучецегарню" розказує. Правильно, антіп, всім їм там місце, і тебе біля них прилаштувати.
показать весь комментарий
10.01.2019 10:11 Ответить
будет ржачно, когда йулька снова сядет. Сможет тогда петь "я сидела при Николашке Первом, Алексашке Третьем, а уж как сидела при Николае Втором... мммм!"(с)
показать весь комментарий
10.01.2019 10:19 Ответить
Та, тобі весь час "ржачно", на тролефермі веселих - більшість.
показать весь комментарий
10.01.2019 10:43 Ответить
да людям не смешно, она сидела, а в это время разворовали страну полностью. Тарифы зашкаливают, медицина в заднице, людям только веселиться осталось
показать весь комментарий
10.01.2019 12:20 Ответить
Вана сиділа при янукощі ! То про які тарифи ти базікаєш ? І мабуть знову сяде після виборів , бо суд над Лазаренком на фінішній прямій ! Лазаренко співпрацює з прокурором і знає куди вана заникала мілліони із України !
показать весь комментарий
10.01.2019 13:08 Ответить
и только петя--наш гетьман исполнил многовековое желание украинского народа, поэтому должен быть пожизненным президентом, а после смерти и канонизирован?
показать весь комментарий
10.01.2019 10:20 Ответить
https://twitter.com/MykolaDoktor Микола Білошицький‏ @MykolaDoktor

Кум бариги - діоксиновий трутень Ющенко розповів, як Тимошенко не дала підписати ПДЧ з НАТО, не пустила Томос, украла у його друга Фірташа весь газ, срала у глечики і перешкоджала йому будувати "Дитячу лікарню майбутнього" та розводити бджіл!Поліція розслідує замах на вбивство депутата від "Батьківщини" Мірзояна в Кривому Розі, якого побили металевою трубою - Цензор.НЕТ 7406
показать весь комментарий
10.01.2019 11:56 Ответить
Пане Жора кацап, він хоч зорводив бджіл, а вся донецька зграя Вас розводила і обувала. Що поганого, що у людини було "хобі" розводити бджіл.? А знаєте Ви, що коли приїзджав в якесь місто шапкокрад, то йому на ніч готували молоду дівчину, з якою він забавлявся, а його синочок забирав бізнес? Оце хобі.
показать весь комментарий
10.01.2019 12:19 Ответить
От Ющенка ждали своего Вашингтона, а получили мелочного, завистливого и подлого никчему.
показать весь комментарий
10.01.2019 12:42 Ответить
Ну, для чого я б оце таке говорив. Ющенко закінчив університет марксизму-ленінізму. Це високоосвічений чоловік. Ще, приблизно, такого самого рівня освіту в ті часи можна було здобути у вищій партійній школі (ВПШ), її тоді ще в народі називали "школою глухонімих".
показать весь комментарий
10.01.2019 12:59 Ответить
Ющенко закінчив університет марксизму-ленінізму.

А это что,делает автоматически человека образцом порядочности?
Ловите правду о Карле Марксе например.
https://www.economics-prorok.com/2019/01/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D0%B1-%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4.html#more-62465 Правда об основателе коммунизма: бордели, попойки и горничные - ABC
показать весь комментарий
10.01.2019 19:23 Ответить
Мені насрати на донецьку зграю. Тому можешо шапкокрада затосувати обратно в дупу, звідки витягнув твій Ющ в 2007 році.
показать весь комментарий
10.01.2019 13:10 Ответить
Іуда гниломордий людей розводив не хіло. І потім, коли це чмо здало Хаму Україну, звичайно ж не задарма, воно безбідно жило собі далі. У цього бджоляра руки в крові Українських патріотів, якби цей пес розбудовував Україну, а не пасіку на держ.дачі, заарештував всіх "активістів" "ПІСУАРУ", сьогодні б Українці не гинули б на війні.
показать весь комментарий
10.01.2019 14:04 Ответить
ВО "Батькивщина" в Кривом Роге = Оппоблок Вилкула.
Голосуют они вместе с оппо. Возглавляет городской БЮТ кума Вилкула))) В городе Вилкул старший мэр.
Поэтому, на мой взгляд, чувак получил по голове точно не за голосование в райсовете. К тому же полномочия райсоветов в городе практически ничтожны, чтобы из-за голосования там голову разбивать.... может это Юля подослала для пиара)))
показать весь комментарий
10.01.2019 10:12 Ответить
жОппоблок та бздЮлька - близнюки та сестри. Хто нам більше потрібен вілкул чи бздЮля?
Здається обидва нах не потрібні.
Депутатів же не можна бити трубою по голові. Ми у Європу прямуємо чи у сонячний магадан?
показать весь комментарий
10.01.2019 10:21 Ответить
Сняли депутатскую неприкосновенность .
показать весь комментарий
10.01.2019 10:58 Ответить
Мірзояна від "Батьківщини" щось і не жаль
показать весь комментарий
10.01.2019 10:59 Ответить
А Петя твой не вор и не брехун))),!!!!наверное покруче юльки)))
показать весь комментарий
10.01.2019 11:09 Ответить
а ватноголовых-ольгинских дегенератов не спрашивают)))))
показать весь комментарий
10.01.2019 11:37 Ответить
Ну, якщо нє спрашівают - так мовчи. Сіді спакойно і чітай мєтадічку.
показать весь комментарий
10.01.2019 12:45 Ответить
ты хоть понял что нацарапал убогий???)))) или шлюнька боярышника перелила))))
показать весь комментарий
10.01.2019 12:48 Ответить
Какоє там понял? Вот сіжу і жду чтоби ти мнє абясніл как і с какого расстоянія можно увідєть рєхворму і рассказал как "на расії" хріново.
показать весь комментарий
10.01.2019 13:09 Ответить
Маєш докази , що він ,,вор ", ватниця із мокшандіі ?!
показать весь комментарий
10.01.2019 13:11 Ответить
Amber,поменяй методичку,одно и тоже. Уже все знают твою методичку наизусть )))!!!!
показать весь комментарий
10.01.2019 18:55 Ответить
а чем он вообще по жизни занимается кроме "служения народа" кто такой сфера деятельности всё такое
показать весь комментарий
10.01.2019 11:39 Ответить
Хостинская, в Кривом Роге, на Мопре, хе-хе, как вообще живой остался? Гопота взяла, а тот не будь дураком, политику шьет!
показать весь комментарий
10.01.2019 11:39 Ответить
Єто клоун виноват! Его злочиннв влада!
показать весь комментарий
10.01.2019 11:43 Ответить
Отмудохали взяточника из вилкуловского кубла , а ,, Родина " кричит о политическом заказе , я в шоке !
показать весь комментарий
10.01.2019 13:15 Ответить
Соевые дрозофилы-порохоботы загудели :"Батькивщина" в Кривом Роге лежит под Вилкулами. А я считаю, что с этими ПР-астами заигрывает Пётр Порошенко. Всё остальное - брехня и тупой развод граждан Украины.
показать весь комментарий
10.01.2019 13:41 Ответить
Що Григян, що Мірзоян - всі чужі зайди...
показать весь комментарий
10.01.2019 14:12 Ответить
А Сергій Нігоян теж чужий зайда?
Чи всі наші етнічні українці - патріоти? Отож.
Кожен народ має нормальних представників та не дуже, але в наш час потрібно оцінювати людину з точки зору любові до України, та відповідної громадянської позиції, а не суто з етнічних ознак.
показать весь комментарий
10.01.2019 14:41 Ответить
Немає правил без виключень. Нігоян це не індульгенція всім "панаєхавшим" вірменам, які просрали власну Батьківщину анексувавши Нагорний Карабах і повністю поклали її під кацапів. А самі втекли в Україну... І таких переважна більшість. Завтра вони втечуть і звідси... не забувши перед цим пограбувати Вас "на дорогу"...
показать весь комментарий
11.01.2019 14:29 Ответить
впевнений, що кожна нація має як своїх злочинців так і героів.
Я нікого не захищаю, але за справедливість: особисто знаю вірмен, що ще в 14-му воювали за нашу країну, знаю волонтерів, які їздили неодноразово на нулі. Ці люди для мене - браття.
Про виключення не хочу й говорити, вони є скрізь. Ви знаєте, що етнічні українці воювали та воюють проти нас на Донбасі в складі НЗФ? Так що, це дає право комусь звинувачувати в зраді весь нарід?
показать весь комментарий
14.01.2019 11:08 Ответить
В зраді чого і кого? Звинувачувати в зраді Батьківщини допустимо лише етнічного українця, а всі інші тут "випадково опинились" і мають власні країни куди в будь який момент можуть повернутися. Сподіваюсь Вам зрозуміло що росіяни не хочуть вбивати росіян, вірмени також не хочуть, євреям взагалі все пофіг окрім грошей. Я цих людей не звинувачую, але в мене вистачає здорового глузду не покладатися і не розраховувати на таких людей в скрутні часи. Якщо вони і допомагають, то лише ситуативно переслідуючи при цьому власні інтереси. Так. Іноді інтереси співпадають на якийсь час. В кризові та воєнні періоди люди об'єднуються перш за все за національною ознакою в боротьбі за ресурси проти інших етнічних груп. Як тільки наступає стабільність, етнічна приналежність відразу втрачає значення і на перше місце виступає суспільна корисність індивіда, його професіоналізм та людські якості (таланти). З расизмом, антисемітизмом та всіма видами ксенофобії починають боротися лише в ситих та стабільних суспільствах, де корпоративна приналежність повністю витісняє національну. Лише етнічні українці - 78% населення України, несуть повну відповідальність за Україну і саме вони втратять Батьківщину якщо відмовляться від такої відповідальності. І ким вони тоді стануть белькочучи про "зраду" - нас зрадили росіяни, жиди, вірмени, європейці, американці, а ми ж такі білі, пухнасті і нещасні?...
показать весь комментарий
14.01.2019 16:22 Ответить
Я ще раз запитую у Вас: Вам відомо, що в рядах НЗФ проти нас воюють етнічні українці? І чи відомо Вам, що на нашому боці воюють білоруси, молдавани, чечени, грузини, вірмени, хорвати, евреї та інші национальності? Звертаю Вашу увагу на те, що є ті, хто приїхав, а є - громадяни України, які не є етнічними українцями, але вони справжні Патріоти.
Про що можна говорити, якщо в батальйоні ОУН та в лавах ДУК ПС воювало безліч національностей? Я пишаюся тим, що наша війна стала й їхньою війною, що вони пліч-о пліч стали на захист нашой країни.
Скажіть, чим краще справжній, етнічний українец, котрий ховаючись від армії, сидить на дивані, ніж якийсь "інородець", який не побоявся піти воювати за Україну?
І наостанок: знаєте, чому США є насправді Великою Державою? Тому що там ти - по-перше -громадяник цієї держави, а вже по-друге - маєш якуюсь свою національність. Я би дуже хотів. щоб наша славна Україна теж йшла по такому шляху, бо цей шлях - це шлях укріплення свідомості громадян незалежно від їхньой національності.
показать весь комментарий
14.01.2019 19:44 Ответить
Не займайтесь демагогією. Опубліковані поіменні списки всіх військових котрі загинули на війні. Візьміть хоча б останній за 2018 рік. Скільки там українців? А не українців? О то ж... Різна відповідальність - різна ціна Незалежності. Сьогодні вони допомагають нам, а завтра повернуться в свої країни незалежно від результату. Ми, безумовно, вдячні, але це вони допомагають нам, а не ми чимось завдячуємо їм. Різницю вловлюєте? Зокрема мені, на відміну від Вас, соромно коли українці намагаються уникнути військового обов'язку. ... Кожні п'ятдесят років накопичується "дурна кров" - лузери та невдахи мріють про війну вважаючи її єдиним соціальним ліфтом для себе. Такі люди будуть воювати з чим завгодно, з ким завгодно, за кого завгодно аби тільки вдалині був "ліфт" який має винести нагору - або в Рай, або на Вершину Соціальної Ієрархії. Ви що думаєте що це тільки у кацапів "дурна кров"? Вона є у всіх народів, включаючи нас!, які не воювали 50 років і вже забули що воно таке насправді. Відбувається романтизація та ідеалізація війни з усією атрибутикою "горбушку навпіл, бойові сто грам, військове братерство, Вищі Нагороди, "право переможця", яке на їх погляд мало чим відрізняється від феодального права "першої шлюбної ночі", і право на психопатію - наїзд на будь кого бризкаючи слиною "я, ****, в танке горел пока ти здесь, *****, девок портил!" ... Але вся ця мішура злітає як пил за два місяці і залишаються лише ті які воюють в регулярній професійній армії і воюють за свою Батьківщину. До речі подивіться скільки "комбатантів" повоювавши декілька тижнів втекли з фронту і зараз піаряться в якості "героїв" і отримали високі пости! Згадайте кацапа Костю Грішина... Сьогодні в армії безпечніше ніж переходити дорогу по зебрі - 139 загиблих військових за рік і близько 5000 цивільних лише на дорогах України в ДТП...
показать весь комментарий
14.01.2019 21:00 Ответить
Зокрема мені, на відміну від Вас, соромно коли українці намагаються уникнути військового обов'язку. - Це Ваші слова, це Ви про кого пишете зараз?!!

І хто з нас займається демагогією?

Демаго́гія (дав.-гр. δημαγωγία - дослівно «веду народ» , aбо «керівництво народом») - маніпуляція інформацією, набір ораторських і полемічних прийомів і засобів, що дозволяють ввести аудиторію в оману і схилити її на свій бік (с) - Вікіпедія

Я був на Сході, і не як турист, і не два тижні. А Ви воювали? Хоча б в армії служили? Чи просто уявляете себе "експертом" в усіх питаннях.
На мій погляд ви - звичайнісінький ксенофоб, дуже примітивний та з низьким рівнем освіти. Це ж так просто: не треба нічого робити, напружуватися та ризикувати житям, просто об'яви себе "вищою расою", всіх інших - чурбанами, унтерменшами, неповноцінними за національною ознакою. І все нормально!
Я звик судити о людях по їхніх по вчинках, а не по словах, тому для мене мої побратими-грузини, еврей, білорус та росіянин, що воювали за Україну дорожчі, ніж тисячі "диванних експертів" на кшалт "НБ".
показать весь комментарий
15.01.2019 18:44 Ответить
Ви шляхетно захищаєте своїх побратимів. А я просто констатую відомі факти. Без емоцій. Ксенофобії тут немає. Основна теза в тому що ми самі відповідаємо за нашу свободу, а не люди які, нам з тої чи іншої причини тимчасово допомагають. В армії я служив. Давно і про "армійський інтернаціонал" в мене найгірші спогади і саме в радянській армії я усвідомив себе українцем.
показать весь комментарий
15.01.2019 19:38 Ответить
расследовать и наказать, когда разговор идет о депутате- дело нужно доводить до логического конца