12658 посетителей онлайн
5 578 43

Представители БПП воздержались при голосовании на комитете за законопроект о переходе религиозных общин, - Княжицкий

Представители БПП воздержались при голосовании на комитете за законопроект о переходе религиозных общин, - Княжицкий

Глава комитета ВР по культуре и духовности Николай Княжицкий (НФ) заявил о том, что закон о смене религиозными общинами подчиненности не был принят специально под президентские выборы.

Об этом нардеп рассказал в кулуарах после принятия данного закона, передает парламентский корреспондент Цензор.НЕТ.

"Я не баллотируюсь в президенты. Поддержавшая законопроект коллега Ирина Подоляк из "Самопомочи". Готовивший данный законопроект Еленский из НФ. И как раз при голосовании на комитете представители БПП воздержались. Представители "Оппоблока" голосовали против", - рассказал Княжицкий.

По его словам, в случае вмешательства в проведение собрания религиозной общины любой стороны нужно обращаться в прокуратуру.

"Титушки и конфликты появляются тогда, когда закон делает щель, чтобы забрать имущество общины. Новый закон это предотвращает и устанавливает четкие правила. … Если кто-то в незаконный способ привлекает полицию (к собранию общины. – Ред.), то нужно обращаться в прокуратуру", - сказал Княжицкий, отвечая на вопрос о возможном вмешательстве местных властей или возможном привлечении полиции для влияния на выбор религиозной общины.

Ранее Рада определила механизм перехода приходов религиозных общин.

Напомним, 15 декабря 2018 года на Объединительном соборе предстоятелем Украинской поместной православной церкви избрали митрополита Переяславского и Белоцерковского Епифания, представителя Украинской православной церкви Киевского патриархата.

Тогда же начался переход приходов УПЦ МП в ПЦУ. В интернете даже создали интерактивную карту таких переходов. Предстоятель Православной церкви Украины (ПЦУ) митрополит Киевский и всея Украины Епифаний заявил, что все верующие в Украине должны добровольно выбирать свой религиозный центр.

6 января 2019 года в церкви Святого Георгия в резиденции Вселенского патриархата в Константинополе во время праздничной литургии с участием патриарха Варфоломея предстоятелю Православной церкви Украины Епифанию вручили Томос об автокефалии украинской церкви.

9 января в Константинополе члены Синода Вселенского патриархата подписали Томос об автокефалии украинской церкви.

Топ комментарии
+13
Інформація Княжицького дуже цікава. рошен піарить Томос однією рукою і гальмує іншою рукою створення ПЦУ, бо немає ані грошей на розбудову церкви ані священників щоб призначити їх у сотні приходів які переходять до ПЦУ! А політичні конкуренти рошена навпаки пришвидшують вирішення питань створення ПЦУ, щоб показати що рошен абсолютно не збирається будувати нову церкву, а тільки голосно говорить та піарить на Томосі. Це все вже проявляється в тих далеких парафіях які перейшли до ПЦУ але не можуть отримати нових священників, їх просто немає, як немає і фонду підтримки розвитку ПЦУ з внесками від рошена та інших оліграхів! Все це фікція! Тому і Філарет не йде з посади Патріарха, бо вся ця ПЦУ може розвалитись після виборів, коли мафія перестане використовувати Томос для власного піару!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:35 Ответить
+11
Інформація від Княжицького ні про що. Закон вже прийнятий парламентом необхідною більшістю голосів..😕😕😕
показать весь комментарий
17.01.2019 12:29 Ответить
+9
рошен зацікавлений в перемозі на виборах людини від мафії, відповідно зацікавлений в піарі на Томосі і створенні ПЦУ, але в реальній розбудові ПЦУ рошен не зацікавлений, бо це мільярдні витрати на розбудову храмів, на підготовку священників, на існування церковної адміністрації! Хто буде платити за це все? рошен не хоче давати свої гроші, це видно по сайту ПЦУ написаному за 100 доларів! Філарет теж не буде шукати спонсорів, його вже усунули від керівництва церкви!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Інформація від Княжицького ні про що. Закон вже прийнятий парламентом необхідною більшістю голосів..😕😕😕
показать весь комментарий
17.01.2019 12:29 Ответить
Інформація Княжицького дуже цікава. рошен піарить Томос однією рукою і гальмує іншою рукою створення ПЦУ, бо немає ані грошей на розбудову церкви ані священників щоб призначити їх у сотні приходів які переходять до ПЦУ! А політичні конкуренти рошена навпаки пришвидшують вирішення питань створення ПЦУ, щоб показати що рошен абсолютно не збирається будувати нову церкву, а тільки голосно говорить та піарить на Томосі. Це все вже проявляється в тих далеких парафіях які перейшли до ПЦУ але не можуть отримати нових священників, їх просто немає, як немає і фонду підтримки розвитку ПЦУ з внесками від рошена та інших оліграхів! Все це фікція! Тому і Філарет не йде з посади Патріарха, бо вся ця ПЦУ може розвалитись після виборів, коли мафія перестане використовувати Томос для власного піару!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:35 Ответить
Аналітег - найвищої споби
показать весь комментарий
17.01.2019 15:10 Ответить
🍫🍬
показать весь комментарий
17.01.2019 12:49 Ответить
Дякую. 😃😃😃
показать весь комментарий
17.01.2019 15:08 Ответить
Значит Вилкул все таки занес бабки. Не помогло...
показать весь комментарий
17.01.2019 12:34 Ответить
Це рошен не заніс гроші і тому його депутати не голосували!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:36 Ответить
рошен заинтересован в этом законе.
показать весь комментарий
17.01.2019 12:39 Ответить
рошен зацікавлений в перемозі на виборах людини від мафії, відповідно зацікавлений в піарі на Томосі і створенні ПЦУ, але в реальній розбудові ПЦУ рошен не зацікавлений, бо це мільярдні витрати на розбудову храмів, на підготовку священників, на існування церковної адміністрації! Хто буде платити за це все? рошен не хоче давати свої гроші, це видно по сайту ПЦУ написаному за 100 доларів! Філарет теж не буде шукати спонсорів, його вже усунули від керівництва церкви!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:43 Ответить
если интересы мафии совапдают с интересами народа, за это нужно голосовать.
показать весь комментарий
17.01.2019 12:46 Ответить
Інтереси мафії завжди не співпадають з інтересами народу України, бо мафія хоче вкрасти гроші у народу України і вивезти за кордон, а народ України за кордоном заробляє гроші і привозить їх в Україну! Курс національної валюти залежить від того хто скорше везе гроші мафія за кордон чи гастарбайтери в Україну! Якщо розбудовувати ПЦУ то олігархам потрібно скинутись по мільярду гривень на цю розбудову, а вони тільки но скинулись на передвиборчі витрати своїх кандидатів і тому вільних грошей не мають! Тому олігархи кажуть пєтє - ти сильно не поспішай зі створенням об'єднаної церкви, попіарся якомога більше, покатайся з Томосом, пограйся в апостола, але сильно не педалюй переходи громад, бо це ж всі проблеми вилізуть і вирішувати проблеми потрібно буде за реальні гроші! Сільські громади мають купу проблем, потрібно ремонтувати храми, купляти церковну утварь, яку покрали і вивезли священники УПЦ МП - хто це буде робити, яким коштом?
показать весь комментарий
17.01.2019 12:51 Ответить
Представники БПП утрималися під час голосування на комітеті за законопроект про перехід релігійних громад, - Княжицький - Цензор.НЕТ 675
показать весь комментарий
17.01.2019 13:02 Ответить
Овощь-2
показать весь комментарий
17.01.2019 13:22 Ответить
В Кремле говорят ,что фотография удалась, а сколько их ещё будет до выборов
показать весь комментарий
17.01.2019 14:06 Ответить
Сільські громади мають купу проблем, потрібно ремонтувати храми, купляти церковну утварь, яку покрали і вивезли священники УПЦ МП - хто це буде робити, яким коштом?

По идее паства сама и решает такие вопросы
показать весь комментарий
17.01.2019 13:02 Ответить
Так паства переходить в ПЦУ як раз задля того щоб вирішити свої питання і отримати допомогу в розбудові нового храму, в ремонті старого храму, в закупівлі церковної утварі. А що може запропонувати ПЦУ новим громадам, якщо в них навіть священників немає? Ті спонсори які були, підуть слідом за московськими попами в інші храми, як правило перейдуть в ПЦУ найбідніші села та найбідніші храми де мінімальний бюджет і потрібна допомога!
показать весь комментарий
17.01.2019 13:11 Ответить
Хм...А ведь действительно. что произойдет если предположить, что половина богатых приходов не перейдет? Ну и часть бедных сельских просто закроется? Не насильно же людей загонять.
показать весь комментарий
17.01.2019 13:19 Ответить
Там де були багаті спонсори патріоти - там є церкви УПЦ КП або УАПЦ або УГКЦ, а там де стоять церкви УПЦ МП, там спонсори проросійські і вони в ПЦУ не підуть, піде громада з храмом, але без священника і без грошей!
показать весь комментарий
17.01.2019 13:24 Ответить
Ти диви два ватніка виставу -діалог прокручують, актори - так собі (особливо бездарний з погонялом Іhttps://censor.net/user/347491), але режисура...пристойна.
показать весь комментарий
17.01.2019 14:43 Ответить
Думаю що, священники найдуться. Святе місце порожнім не буває. Якщо правильна громада і церква то, Господь дасть їм пастира. Ну, це якщо вірити в Бога.
показать весь комментарий
17.01.2019 14:52 Ответить
Бог дасть але за якийсь час, громада відправить свого сільського хлопчину до духовної семінарії і за кілька років отримає свого священника. Все буде, але з часом. А поки що ми бачимо повну неготовність влади і церковних кіл до створення об'єднаної церкви!
показать весь комментарий
17.01.2019 15:04 Ответить
Як тебе чорт мацкальськи знову крутить і паплюжить - значить робиться все правильно. До речі ти про які : " ...мільярдні витрати на розбудову храмів, на підготовку священників...",тут знову брешеш. Розтлумач прихожанам.
показать весь комментарий
17.01.2019 12:56 Ответить
А щось робиться? Тут же для дебілів пишуть що нічого не робиться! Мафія однією рукою розклюєю бігборди з Томосом, а іншою рукою гальмує закони про перехід приходів! Може Вам потрібно розжовувати? Побудувати храм, відремонтувати храм, сплатити за світло, опалення, зарплату священникам, д'яку, купити церковну утварь. Бюджет найменшого храму це 100-200 тис. грн на рік! Приходів УПЦ МП 11400, потрібно помножити на 100-200 тис. скільки вийде грошей? Тільки на утримання храмів УПЦ МП якщо вони перейдуть в ПЦУ потрібно 11-22 млрд грн на рік, це тільки за мінімальними підрахунками, бо в містах бюджет великого храму в 10-20 разів більший 1-2 млн. грн на рік. Тобто маємо суму 11-100 млрд грн яка може знадобитись для простого утримання храмів УПЦ МП які масово перейдуть в ПЦУ! Звичайно що у ПЦУ таких грошей немає, Філарета від справ усунули, він не буде ходити по спонсорах і просити гроші на церкву, рошен своїх грошей не дасть, інші олігархи теж не дадуть, а потрібні мільярди доларів! Тому робимо висновок - Томос це піар-технологія мафії, не наповнена реальним змістом та грошима і Філарет це розуміє і тому не йде з посади Патріарха!
показать весь комментарий
17.01.2019 13:09 Ответить
Що за ублюдочна манера - рахувати чужі гроші і видавати це за турботу. Ну та, що взяти з касарилага каларадскага ватніка. Йому ж так хочеться принизити, нівелювати досягнення України і, особисто, ПРЕЗИДЕНТА. Знайти хоч найменший натяк на "нелегетимність, несвоєчасність, нездійсненність" задумів...
Але все йде за планом . Так що готуй мотузку, милом забезпечу.
показать весь комментарий
17.01.2019 14:58 Ответить
Поки що немає жодних досягнень ані порошенка ані його команди. Томос це не результат а початок великої роботи - створення помісної церкви і поки що влада рошена цю роботу провалила, досі менше 1% приходів заявило о переході в ПЦУ, а це провал особисто рошена! Рошен так агітував за створення церкви, а виявилось що нічого не готово, навіть бюджет не порахували і гроші не приготували, священників не підготували, фонд не створили, навіть сайту полюдського немає! Це показник роботи рошена як менеджера, як керівника - він повний нуль в керівництві та управлінні проектами та бізнесом!
показать весь комментарий
17.01.2019 15:02 Ответить
Фсьо прапала
показать весь комментарий
17.01.2019 15:14 Ответить
БПП -Блок Партєйки Падлюк!!
показать весь комментарий
17.01.2019 12:48 Ответить
опять переименовались были ж как люди - БлокПанамскихПатриотов...а теперь п*длюки
показать весь комментарий
17.01.2019 13:01 Ответить
"И вашим, и нашим" )) Это общая политика БПП и её хозяина - много говорить и мало делать.
Люди слушают и любят красивые слова. Малое количество народа умеет сопоставлять обещанные три бочки мёда с выполненным стаканом сахарного сиропа. Увы. Потому - "даешь еще пять лет на выполнение обещаний!" )))
показать весь комментарий
17.01.2019 12:50 Ответить
Какой смысл так откровенно *******? БПП дало большинство голосов за этот закон.
показать весь комментарий
17.01.2019 12:58 Ответить
какой прелестный русский? московский филфак заканчивали?
показать весь комментарий
17.01.2019 13:07 Ответить
На *** иди, родной.
показать весь комментарий
17.01.2019 14:00 Ответить
Они в БПП все клоуны.
показать весь комментарий
17.01.2019 13:19 Ответить
Мне интересно, это наши Порошенка в Московский Патриархат заслали, Московский Патриархат заслал Порошенка к нам, или Порошенко просто такой близорукий.
показать весь комментарий
17.01.2019 13:35 Ответить
Просто у Президента много других дел,ведь сейчас идёт война между Украиной и агрессором Московия,потому так ,а вообще это дело духовенства,СБУ и общественности, ну а потом Президент ставит точку над i, правда?
показать весь комментарий
17.01.2019 14:10 Ответить
ВАШИ,ВАШИ...куди ж без ВАШИХ.
показать весь комментарий
17.01.2019 15:16 Ответить
Николай Княжицкий (НФ) заявил о том, что закон о смене религиозными общинами подчиненности не был принят специально под президентские выборы.
Об этом нардеп рассказал в кулуарах после принятия данного закона.
Закон не был принят, .. сказал после принятия закона.
Это как?
показать весь комментарий
17.01.2019 14:25 Ответить
Да