8509 посетителей онлайн

Суд Херсонской области приговорил военнослужащего-контрактника к пяти годам лишения свободы за сбыт оружия, - СБУ

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба СБУ.

В ведомстве напомнили, что сотрудники спецслужбы установили, что военнослужащий одной из частей Херсонского гарнизона наладил противоправный канал поставки оружия и боеприпасов из района операции Объединенных сил.

По информации СБУ нелегальные средства поражения мужчина реализовывал местным жителям.

Правоохранители задержали злоумышленника во время очередной попытки продажи двух пистолетов-пулеметов иностранного производства, ручного пулемета Дегтярева и двухсот пятидесяти патронов различного калибра.

Суд признал военнослужащего виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 263 Уголовного кодекса Украины.

Приговор вступил в законную силу.

Топ комментарии
+3
Армия,которая никогда не воевала и не факт что сможет.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:51 Ответить
+2
а авакяна за расдачу ружия пашинским и прочим уродам надо расстрелять!!!
показать весь комментарий
22.01.2019 07:52 Ответить
+2
Вибачай, але у нас жертв з числа підготованих військовослужбовців вистачає. Від принесених ними додому гранат.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Суд Херсонской области приговорил военнослужащего-контрактника к пяти годам лишения свободы за сбыт оружия, - СБУ - Цензор.НЕТ 8874
показать весь комментарий
22.01.2019 07:52 Ответить
а ще рогатка і лук? А так хотілось АКМ.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:28 Ответить
а авакяна за расдачу ружия пашинским и прочим уродам надо расстрелять!!!
показать весь комментарий
22.01.2019 07:52 Ответить
Потрібно змінювати підходи до формування армії. Зброї багато не буває, коли касаби під носом.

Відмінність Швейцарської армії - доведення до абсолюту ідеї «народ і армія єдині»
Кадрових військових в країні всього близько 9000, в основному в авіації. Перебувають на службі і перепідготовці - близько 10-15 тис одночасно. Солдат призивається на 90 днів у так звану Rekrutenschule - Ecole de recrue. Після закінчення держава віддає бійцю особисту зброю з двома повними магазинами (гвинтівка і / або пістолет), «консерву міністра», три комплекти форми на всі пори року, спорядження, бронежилет і каску, з яким він і повертається додому. Зберігає він його, як хоче - ніхто перевіряти не буде.
До 32 років солдат знаходиться в положенні «аусцуг», до 42-х «ландвер», і до 50 - «ландштурм». Рядовий аусцуга за 10 років проходить в своїй частині вісім зборів по три тижні, Ландвер - три рази по два тижні, Ландштурм - 1 раз по два тижні. Як тільки виповнюється 51 рік, тебе офіційно звільняють з армії, забирають гвинтівку, пістолет і «консерву», і дарують споряджений помповий дробовик і мобілізаційне розпорядження - на випадок тотальної мобілізації.
Особливість швейцарської армії - посилена підготовка офіцерів-резервістів. Бажаючі стати офіцерами проходять додаткові збори - кожний ранг - приблизно 100 днів в сумі. Цим, до речі, користуються всі начальники. Кажуть, що вони просто із законним збереженням зарплати звалюють від дружини і роботи на пікніки - парубкують зі стріляниною. Але це не зовсім так - служба там йде. Причина швидше в тому, що, грамотно потрапивши на збори, можна полежати за кулеметом і заодно поспілкуватися з потрібними людьми, вищестоящими або потенційними колегами, корисними політиками-депутатами та й просто з сусідом, бо ніхто не може ухильнутися від служби - ні студент, ні сам президент, якщо вони чоловіки.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:26 Ответить
Вибачай, але у нас жертв з числа підготованих військовослужбовців вистачає. Від принесених ними додому гранат.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:29 Ответить
Відмінність Швейцарської армії - доведення до абсолюту ідеї «народ і армія єдині»

військовий бюджет країни з 7.5 мільйонами населення? Майже п'ять мільярдів доларів - це майже 20 відсотків. Що на озброєнні? Багато чого - більше 800 танків і бронемашин (420 Леопардів-2, 150 М-109). Країна довжиною всього 300 км 14 ескадрилів з більш, ніж 350 бойовими, 120 навчальними літаками і 100 вертольотами! Парк постійно оновлюється. Такого як, наприклад, в американській армії, коли пілот часто молодше свого літака тут не допускають.
Неліквіди і ретельно відремонтовану та відновлену армійську зброю держава продає громадянам із значною знижкою, причому особливо пропонує його жінкам. Реєстрація дуже проста, і тільки для нової зброї, купленої в магазині. При покупці з рук взагалі не потрібна. За обережними оцінками тільки армійської зброї, карабінів-напівавтоматів і мисливської зброї на руках у населення - до півтора мільйона. Плюс приблизно два мільйони пістолетів. Четверте місце в світі на душу населення і друге по відсотку населення зі зброєю.
У країні десятки стрілецьких клубів, тирів майже стільки ж, скільки кафе. Як служить солдат? Ніби непогано - два вихідних на тиждень зі звільненням, сортири не будує, картоплю не чистить, посуд не миє, паркани не фарбує - все роблять приватні фірми. А тепер взагалі присядьте - він навіть в караул не ходить! Периметр військової частини вартують приватні охоронні фірми! Та це просто свято якесь, а не служба! Курорт!
Солдатів ганяють так, що вони перетворюються на Термінаторів і Рембо в одному флаконі. Офіцер спочатку вчить свій взвод поводитися з пістолетом, а потім для перевірки (як звик) кидається з багнетом на замученого бійця. Результат - пристрелений на повному автоматі.
При неявці за повісткою (сесія, весілля, запій, відпустка і т.д.) світить штраф і в'язниця за такою страшною статтею, що рядовий швейцарець може ставити хрест на кар'єрі. Його більше ніхто і ніколи на пристойну роботу не візьме. Білий квиток? Ти сліпий, хворий або емігрант? Отримай 3-процентний податок на утримання армії. Пацифіст-альтернативник? Отримуй ті ж повістки, але на розгрібання муніципального лайна, і в півтора рази частіше. Працюєш за кордоном і без причин забув / не дістався до зборів? Див. Вище - штраф і в'язниця.
Спокійна тиха країна? Міф!
Друге місце в світі за смертностю від вогнепальної зброї на душу населення! Втім - це підсумок концентрації стволів. Якщо в решті Європи нехлюя, злодюжку або самовбивцю чекають граблі по яйцях, сковорідка в лоб або петля на шию, то у Швейцарії - СИГ, Сфінкс, або Глок. (моделі пістолетів - коментар перекладача).


Перестануть бути бажаючі з гранатами бавитись. Потрібно тільки зважитись і зробити як в Швейцарії.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:37 Ответить
Армия,которая никогда не воевала и не факт что сможет.
показать весь комментарий
22.01.2019 08:51 Ответить
Тому і не воювала, бо мешканці тотально озброєні і в горах є лінія «Тоблерон».

Сооруженные в 1930-е годы, они до сих пор остаются http://www.toblerones.ch/index.php/willkommen там, где их построилиВнешняя ссылка , постепенно превратившись из военного объекта почти что в произведение искусства. Швейцарский фотограф Габи Фогт (http://www.gabivogt.ch/ Gabi VogtВнешняя ссылка ) впервые обратила внимания на это обстоятельство и решила сделать серию фоторабот, интерпретировав мрачные цепи противотанковых надолбов в качестве едва ли не элемента оригинальной ландшафтной архитектуры.
Каждый такой «тоблерон» весит примерно 9 тонн, свое военное значение цепи «тоблеронов» сохраняли и в годы холодной войны, поскольку в Швейцарии всерьез опасались вторжения советских танковых армад. Сегодня существуют проекты превращения их в оригинальные туристические достопримечательности. Швейцария не была единственной страной, сооружавшей такие оборонительные объекты. Похожие «Зубы дракона» использовались также на знаменитой «Линии Мажино» во Франции и на оборонительной «Линии Зигфрида» в Германии.
показать весь комментарий
22.01.2019 09:15 Ответить
Краще скажи, з ким і коли воювала страшна швейцарська армія?
показать весь комментарий
22.01.2019 08:58 Ответить
Є декілька можливих причин, чому Німеччина не виконала https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_(%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0) вторгнення :

Швейцарські збройні сили значно поступалась німецьким в артилерії та літаках. Але для контролю над країною німці мали знищити великі та добре треновані піхотні сили. На початковому періоді війни невелика, але добре тренована, армія Швейцарії, озброєна автоматичними https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%93%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0_%D0%A8%D0%BC%D1%96%D0%B4%D1%82%D0%B0-%D0%A0%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%D0%B0&action=edit&redlink=1 гвинтівками Шмідта-Рубіна , була рівноцінною або навіть кращою за німецьку. А приклад https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Зимової війни показав, що така армія може спинити набагато чисельнішу та озброєну армію. Немає сумнівів, що вторгнення коштувало б німецьким військам значних втрат солдат та ресурсів, які могли бути необхідними в іншому місці.

швейцарцы тоже не сидели сложа руки. Особенность устройства швейцарской армии такова, что практически в каждом доме есть оружие. Армия составляла пятую часть всего населения - 850,000 человек. Те, кто не подходил по возрасту все равно были вооружены и составляли что-то вроде ополчения.

Конечно, размеры страны не дают возможности для глубокой обороны, поэтому был продуман план, называемый "национальный редут", согласно которому армия сосредоточилась бы в сети редутов в горах. Это система автономных крепостей, в которых даже небольшой отряд может держать оборону месяцами.

Власть децентрализована и президент конфедерации, да и пожалуй федеральный совет не обладают полномочиями капитулировать от имени всей страны.
Командующий армией генерал Анри Гизан призвал население защищаться до последнего патрона, а любой призыв к капитуляции, от кого бы он не исходил, считать вражеской пропагандой.
Выходило, что вторжение в Швейцарию стоило бы слишком больших потерь в сравнении с потенциальным выиграшем от оккупации такой маленькой страны, и план был отложен.
показать весь комментарий
22.01.2019 09:13 Ответить
Не смеши своими умозаключениями, Швейцария была финансовым союзником Гитлера, зачем на неё нападать?
показать весь комментарий
22.01.2019 09:16 Ответить
Клоуне кацабський, почитай.

Швейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!
http://veterano.com.ua/korisni-materiali/viiskovi-znannia/6598-navit-gitler-ne-navazhivsya-napasti-na-tsyu-derzhavu-shcho-mozhna-uspishno-zaprovaditi

Почему Гитлер не напал на Швейцарию. Часть I.Автор: https://www.swissinfo.ch/rus/profiles-swissinfo/igor-petrov Игорь Петров
показать весь комментарий
22.01.2019 09:22 Ответить
Ватный дурачёк, может хватить оргазмировать на армию, которая ни разу не воевала?
показать весь комментарий
22.01.2019 09:24 Ответить
Пішов нафу кацапе до "рідного стойла"
показать весь комментарий
22.01.2019 09:26 Ответить
Может и не союзником, а Гитлеру тоже нужна была международная финансовая система...
показать весь комментарий
22.01.2019 10:53 Ответить
"Казки дідуся Панаса"... Швейцарці останній раз, реально, воювали ще з рицарями, під Земпахом. Потім вони, лише відігравали роль парадної охорони, при дворах правителів Європи... Це раз... Однак, практику ведення бойових дій нічим, ніякими тренуваннями та навчаннями, замінить неможливо... Гірська місцевість створює реальні умови для оборони шляхом перекриття ущелин та перевалів, а також партизанських дій, бо (особливо в зимовий час), долини розділені між собою, і застосування масово бойової техніки, включо з авіацією, практично, неможливе... Це два... В Україні є практика, однак, немає можливості організувать оборону по швейцарському принципу - відсутні природні перепони... Перша реальна перепона, при натиску зі сходу - Дніпро... Так що приводить, у якості прикладу, швейцарську "міліцію", немає ніяких підстав...
показать весь комментарий
22.01.2019 09:11 Ответить
Швейцарська модель армії, яка не воює, але як казав москаль "всегда готова".

https://www.ar25.org/node/21691
показать весь комментарий
22.01.2019 09:18 Ответить
Французи, в 40-му, і СРСР, у 41-му, теж "були готові"...
показать весь комментарий
22.01.2019 09:38 Ответить
СРСР та сталін самі хотіло війни, проте німці їх обіграли.
показать весь комментарий
22.01.2019 16:09 Ответить
Тут суперечка не в тому...
показать весь комментарий
22.01.2019 16:26 Ответить
Недаремно є прислівя, що порох потрібно тримати сухим. Тобто завжди бути готовим до війни
показать весь комментарий
22.01.2019 16:39 Ответить
Не пробовали задуматься, что всё это за деньги тех, кому это государство выдало на время?
показать весь комментарий
22.01.2019 10:55 Ответить
Все правильно сделали.
Но вот ющ, например, сбывал нелегально оружие в сговоре с урбанским (папой) и альпериным ( номинальным хозяином Фаины) , да ещё и в горячие точки. Когда Фаину поймали пираты, то все абалдели от масштабов аппетитов ці руки нічого не крали. Ющ отделался легким испугом. За моряков выплатила выкуп якобы альперин и на этом закончилось.
Потом альперину дали карт бланш по контрабасу , и он вернул утерянное с лихвой. Мало того, когда НАБУ поймали его уже при 'самой честной влади' , то юга в порыве чувст совершил должностное преступле6ие и рассекретил агентов НАБУ, тем самым сорвав длитнльные по време6и заготавлмваемые спецоперации по внедре6ию агентов НАБУ для борьбы с топ коррупцией.
Понятное дело, что иногда ловится среднее звено. Деньги максимум в сто тысяч гривен раскладываются веером по ковру , и все мы в диком восторге аплодируем стоя Авакову и Луценко.
Но прийдет время , граждане, и у вас обязательно поинтересуются , где украденные не тысячи гривен и маленькие партии оружия, а где украденные миллиарды долларов и из армии в том числе.
А они, эти самые миллиарды, выведены при помощи уже нынешних банков и решений в безопасные места. Преступники в основном сбежали. Или ходят в суды , где есть признаки развала дел и тогда получить решение нескольких инстанций о том: что они невынуватые.
Насиров с бойкой тоже не в тюрьме.
А кто там в тюрьме- городская сумасшедшая штепа и такая же Савченко ? Где все миллиардеры? Они или в Монако или в раде. И деньги постепенно без шума и пыли возвращаются к ним же, счета разблокируются(((
показать весь комментарий
22.01.2019 08:40 Ответить
СТРАНА ЮА ПУБЛІКАЦІЯ ЗА 21 СІЧНЯ 2019 ВКРАВ КОМБАТ - ПОСАДИЛИ КОМАНДИРА ВЗВОДУ, ЗНАЙТИ СТРІЛОЧНИКА ЗАВЖДИ ЛЕГШЕ, А СТРІЛОЧНИК - ЗВИЧАЙНИЙ СОЛДАТ, ОСЬ І РОЗМІРКОВУЙТЕ ......
показать весь комментарий
22.01.2019 11:27 Ответить