9401 посетитель онлайн

Полиция устанавливает изготовителя провокационных бордов с Порошенко и надписью "Кінець"

Полиция устанавливает изготовителя провокационных бордов с Порошенко и надписью

Правоохранители устанавливает тех, кто изготовлял борды в агитационной стилистике президента Петра Порошенко с надписью "Кінець", и составляет административные протоколы.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина", об этом заявил советник министра внутренних дел Украины Иван Стойко.

По его словам, на бордах, которые по стилистике похожи на плакаты в поддержку Порошенко, нет исходных данных.

"Не установлено третье лицо, которое выпускает эти борды. В ближайшее время мы сообщим, кто их изготовлял", - сказал он.

По словам советника министра, в отдельных областях после составления административных протоколов и решения суда эти борды снимают.

Он подчеркнул, что полиция фиксирует правонарушения  вне зависимости от политической принадлежности агитационной продукции.

В свою очередь, директор департамента коммуникации МВД Артем Шевченко пояснил, что размещение агитационной продукции без исходных данных - это административное правонарушение.

"Составляется админпротокол на собственника рекламной конструкции и агентство, которое изготовляло этот материал. "Мы работаем (над установлением этих данных, - Ред.)", - сказал Шевченко.

Что касается листовок с текстом "Зеленский наркоман", то, по словам Стойко, по таким фактам также регистрируются административные протоколы.

"Это административное правонарушение останавливается", - добавил Шевченко.

При этом он обратил внимание на то, что демонтажем такой продукции занимаются коммунальные службы.

10 апреля по Украине развесили билборды, подобные политической рекламе предвыборного штаба Петра Порошенко "Решающий выбор", но с надписью "Конец".

Позже пресс-секретарь Нацполиции Ярослав Тракало заявил, что рекламные щиты в стилистике Порошенко с надписью "Кінець" размещены с нарушением законодательства, их снимут.

В Администрации Президента заявили, что не имеют отношения к провокационным бордам с Порошенко и надписью "Кінець".

Топ комментарии
+28
Полиция устанавливает изготовителя провокационных бордов с Порошенко и надписью "Кінець" - Цензор.НЕТ 8155
показать весь комментарий
15.04.2019 14:17
+21
Откинь черно-белые и ответь честно.
Зеленский уклонист и ссыкун,что проигнорировал повестки и не пошёл Родину защищать?
показать весь комментарий
15.04.2019 14:23
+12
Навіщо шукати. Написана щира правда без матюків.
показать весь комментарий
15.04.2019 14:19
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Вчера налепили а сегодня рано утром закрасили краской.
показать весь комментарий
15.04.2019 14:46 Ответить
Може Ляшко, нє???
показать весь комментарий
15.04.2019 15:04 Ответить
да как угодно обсирайте, голосуют ПРОТИВ того что сейчас
показать весь комментарий
15.04.2019 15:09 Ответить
Частина коментаторів знає, як буде погано при Зє. А більшість читачів знає, як було погано протягом 5 останніх років.
показать весь комментарий
15.04.2019 15:16 Ответить
Ця частина тільки думає , що вона знає ! Та й то , що скоріше за все , більшість з них біля корита !
показать весь комментарий
15.04.2019 16:41 Ответить
Викрали моє ім'я
(не штани ж - можна і без нього жити !)
І тепер мене звуть
той, у кого ім'я викрадено.
Я вмію сіяти і мурувати білі стіни,
і коли я посію, то всі дізнаються, що сіяв той,
у кого ім'я викрадено,
а на білих стінах я завжди пишу :
стіну вибудував той, у кого ім'я викрадено.
Голобородько
показать весь комментарий
15.04.2019 15:23 Ответить
ЗВЕРНЕННЯ
об'єднаної Громадянської Ініціативи
«Захисти Україну!»

Вперше за останніх 5 років Україні загрожує реванш Росії - за її ганьбу та поразки. Це означає реванш сепаратистів, зрадників, україноненависників, екс-регіоналів та інших ворогів нашої держави.

Українців хочуть обдурити. Україну вже готують до здачі Путіну. Весело, під реготання «вати».

Тому патріоти, майданівці, активні представники українського суспільства - всі, кому не байдужа доля держави - об'єднуються для захисту України, головних національних та громадянських цінностей і здобутків. Ми вважаємо, що зараз найважливішим є:

* Відсіч російській агресії та повернення окупованих територій Донбасу і Криму;
* Інтеграція в ЄС та НАТО;
* Зміцнення армії та сектору національної безпеки і оборони;
* Захист українського інформаційного простору від російського вторгнення;
* Підтримка та розвиток української мови;
* Розбудова незалежної Православної церкви України;
* Утвердження енергетичної незалежності;
* Реальна економічна деокупація України.

Однак цього не відбудеться при Зеленському!

УКРАЇНЦІ не обирають того, хто готовий стати на коліна перед Путіним, кому аплодує Жириновський, ким захоплюється кримська прокурорша Поклонська, кого підтримує Порєчєнков і Зюганов, за кого виступає Губарєв і ЛНР-ДНР! УКРАЇНЦІ не обирають Зеленського!

Сьогодні ми ще можемо зупинити московський реванш через участь у голосуванні. Для цього потрібно просто прийти на свою виборчу дільницю і проголосувати проти ЗеРеваншу. Також переконати всіх, кого можна, прийти і проголосувати. Щоб завтра не довелося платити за все кров'ю і знову починати спочатку.

Не дозволимо обдурити українців!
21 квітня прийди і проголосуй!
Захисти Україну! Зупини Зеленського!

#СтопРеванш
#УКРАЇНА_ПОНАД_УСЕ
#УкраїнаПереможе

Звернення підписали:
Юрій Шухевич, народний депутат, син командувача Української повстанської армії Романа Шухевича
Стефан Романів, Голова Проводу Організації українських націоналістів (бандерівців)
Дмитро Ярош, народний депутат
Микола Величкович, народний депутат, Самооборона Майдану
Андрій Левус, народний депутат, Голова Проводу Вільні Люди;
Ігор Мазур, керівник УНА-УНСО
Андрій Тарасенко, ПРАВИЙ СЕКТОР
Богдан Червак, Голова Організації українських націоналістів (мельниківців)
Степан Брацюнь, голова Конгрес Українських Націоналістів;
Сергій Квіт, доктор наук, професор
Володимир В'ятрович, історик, учасник Революції Гідності

А також громадські об'єднання:
Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК
ГО Автомайдан Тернопіль
Patriot Defence / Захист Патріотів
Babylon'13
Самооборона Майдану
Відсіч
Корпус Захисників Революції Гідності
Асоціація українських правників
УСІ - Українська стратегічна ініціатива
Громадська ініціатива Звільни інформпростір від окупантів - #ВимкниРосійське;
Асоціація учасників АТО, сімей загиблих (померлих) військовослужбовців
Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова;
Антипутінський інформаційний фронт
Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій
СУМ в Україні
показать весь комментарий
15.04.2019 15:29 Ответить
А де там "Свобода"? Чому вони не підписались? Чому вони разом з опоблоком на протязі року обливали брудом президента і кричали разом з Тимошенко, Ляшко, Гриценко та іншими, що всі зубожіли, що все розкрадено, що хтось винуватий в Іловайську, за придукроваті дії росії? Ви всі викликали ненависть до діючого президента і вату тепер не зупинити, Вони будуть помирати і не зрозуміють, що зробили помилку. Їм всі популісти запудрили тоненькі мізки і вже нічого не зробите. Вам поганий був Порошенко? То буде добрий Беня і Портнов з Курченко, будуть проросійські сепаратисти. Там на Донбасі, котрі під окупацією немає БПП і Народного Фронту і немає старих політиків. Всі нові. Як там класно, да???
показать весь комментарий
15.04.2019 15:44 Ответить
Когда Петя крал, почему они молчали? Почему не выдвинули единого кандидата? Может быть потому, что общий рейтинг всех подписантов меньше 1%?
показать весь комментарий
15.04.2019 17:04 Ответить
То нехай запитають патрульних, які там чергували. У них є записні пристрої, як в автомобілі, так і на формі. Чи то тільки для чужих, своїм ні???
показать весь комментарий
15.04.2019 15:37 Ответить
Ясно як Божий день. це голобородько.
Тим більше що з'явились зелені борди з написом кінець епохи, чи щось на зразок цього.
показать весь комментарий
15.04.2019 15:40 Ответить
Та шо там устанавливать ,конец он и в Африке конец...
показать весь комментарий
15.04.2019 15:54 Ответить
Правоохоронці встановлює тих, хто виготовляв борди в агітаційній стилістиці президента Петра Порошенка з написом "Кінець", і складають адміністративні протоколи. Джерело: https://censor.net/ua/n3122308

========================
Це так важко встановити?
Визначив власника бігборду, а потім визначив замовника самої картинки, при цьому потрібно первірити чи дійсно то був саме той замовник...
показать весь комментарий
15.04.2019 15:57 Ответить
Устанавливают?!АААААААУУУУУУ прочии хихи и хаха!Все уже знают что Аваков ,Геращенко и "народный фронт" уже переметнулись к Зе!!!!
показать весь комментарий
15.04.2019 17:02 Ответить
Казнокрады и коррупционеры спокойно гуляют на воле,а полиция бегает за изготовителями бордов с надписью кiнець.
показать весь комментарий
15.04.2019 17:46 Ответить
найти и наградить
показать весь комментарий
15.04.2019 18:39 Ответить
Зэззеленский раз за разом доказывает, что он обычный криворозкий быдляк! А ещё обижается на правильное определение!.... Какой с него "президент"?!.. Так, прэзик!...
показать весь комментарий
15.04.2019 19:11 Ответить
А что устанавливать-- понятно же, что это уровень Зебильной команды с ее кацапскими пиарщиками.

Вспомните ролик, где зеленое чмо прогуливается на фоне кацапского кортежа, а потом его сбивает кацапский Камаз---оба ролика их, реклама и антиреклама---их работа 100%.
Но аваковская крыса работает на беню и Зеко-заказчика не "найдут")))
показать весь комментарий
15.04.2019 21:29 Ответить
Рік вже минув...
Що блазень зробив з країною....