В ГБР заявляют, что Порошенко является фигурантом 11 уголовных производств, а в "Европейской солидарности" это отрицают

Как передает Цензор.НЕТ, в пресс-службе ГБР Громадському ТБ сообщили, что Порошенко фигурирует в ряде производств, хотя подозрений ему не объявляли.
"Гражданин Портнов обратился с рядом заявлений по фактам, к которым причастен Порошенко как еще действующий президент. Получается так, что по этим фактам приведенным мы открыли дела. Так, подозрения еще не вручено, но он является фигурантом 11 уголовных производств", - сказал пресс-секретарь Бюро Максим Билоусенко.
Он добавил, что фабула, то есть смысл заявлений, частично может отличаться в зависимости от производства.
"Например, заявление о совершении преступления высшими должностными лицами государства, то есть, в заявлениях о нем (Порошенко - ред.) речь идет", - пояснил представитель ГБР.
В заявлении "ЕС" говорится, что во время визита Порошенко в ГБР 24 июля там ему подтвердили, что в отношении него "нет никаких производств".
Отметим, что в пресс-службе "ЕС" также рассказали, что адвокат Порошенко подчеркнул "необходимость ответственности бывшего соратника Виктора Януковича Андрея Портнова по постоянным утечкам информации из Государственного бюро расследований и по заведомо ложным сообщениям о преступлениях".
https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/2618170021579171 11 ч. · https://www.facebook.com/100001585953356/posts/2618170021579171/#
Тепер, коли перша емоційна реакція на вибори позаду, коротко про причини. Настрої в суспільстві давно і надійно ліві і патерналістські. В тому сенсі, що не брати відповідальність за себе, а очікування турботи ззовні. Вимога не вудки, а рибки. Бажання отримати матеріальні блага, а не можливість їх заробити самостійно. При цьому запиті, жодної партії соціалістичного характеру в парламенті не було. З'явилась. Слуги не є класичними соціалістами, але сценарна лівизна в програмному кіно дуже чітко потрапила і в народні настрої отримати слугу, який все замість них зробить, і у давні мрії забрати і поділити. Все у всіх, незалежно від легальності отриманих статків. Проте, ******** пролетаріат вже не той і ланцюги його не в кайданах, а на шиях, а бійці, що знають війну, переважно, мають зовсім іншу точку зору. Тому замість робочих і селян в парламенті опинилася їхня **********, апргрейджена версія у вигляді тамад і фотографів. Експерти і фахівці, переважно, виявилися непотрібними, бо їхні пояснення були занадто складними для виборця, вихованого у дев'яностих-нульових на руїнах радянської системи освіти. Нова парламентська більшість буде слухняною і одноголосною, бо не завжди розумітиме за що голосує. Ідеальний революційний лівий парламент - не місце для дискусій. До соціалістичної нео-революції ще доєдналися космополіти, навіть самостійні і дієві, але яким «какая разніца» і «лучше халодний мір». Їм я приділяти увагу не дуже хочу - вони просто не любили читати історію України. І Україна їм не відгукується нічим - так, територія помешкання.
Як далі? Про короткотермінові перспективи неминучого розчарування в поточних кумирах написали всі. Слідами кожної революції іде її протилежність. Але ця протилежність не стане капіталістичною, бо при провалі слуг сформується запит на потужного «господіна». Якщо дивитися на довгі перспективи, то вірус соціалізму при відсутності належного рівня освіти і критичного мислення, на жаль, засів в суспільстві надовго. І не буде вилікуваним, поки одвічний пошук винних не закінчиться біля дзеркала. Для всіх. Шкода, що може бути пізно для країни, яка добровільно вирішила провести над собою досить авантюрний експеримент, не зважаючи на наслідки аналогічного, правда і жорсткішого, екперименту версії жовтня 1917 року.
Да , бросили агента "Лолоита" все прихлебатели .
А , как кричали порохо боты на сборах стецька .
Нерушимый , ты наш !
Весело взяли бревнышко . Очередной Бланк на субботнике в честь
"Дня МальДИв "