Зеленский отказался отправлять Гончарука в отставку: "Правильно будет дать Вам шанс". ВИДЕО
Как передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на офис президента, решение об этом было принято после личной встречи президента Владимира Зеленского и премьер-министра Алексея Гончарука.
"Во-первых, хочу поблагодарить вас за эту встречу. Во-вторых, я получил от вас заявление сегодня об увольнении и, в связи с последними конфликтными ситуациями, или со скандалами, как угодно, скажем так, с очень неприятной ситуацией. Вы знаете, какое у меня к Вам личное отношение, и личное отношение к вашему молодому правительству. Я подумал, и мне кажется, что так будет правильно, я решил дать вам шанс и шанс вашему правительству, если вы решите некоторые моменты, которые сегодня очень важны и очень волнуют наше общество", - сказал Зеленский во время встречи с премьером в пятницу, видео которой распространено Офисом президента", - подчеркнул Зеленский.
Напомним, 15 января появилась аудиозапись, на которой якобы премьер-министр Алексей Гончарук советуется на заседании, как объяснить президенту Владимиру Зеленскому экономическую ситуацию в Украине. Говорящий, в частности, указывает на свою экономическую неграмотность, а также "примитивное понимание экономических процессов" Зеленским.
В пресс-службе Кабмина заявили, что информации о подлинности записи у них нет, заявления об отставке премьер не писал.
Позже появились вторая и третья части записи.
Премьер-министр записал видеообращение, в котором заявил, что против него и правительства развернули массированные медиа атаки.
17 января Гончарук написал заявление об отставке.
На жаль, Американська кіноакадемія вже оприлюднила список номінантів на премію "Оскар".
Але УП вирішила оголосити переможців власної політичної кінопремії.
Найкраща режисерська робота - Анонім
Нагороду за найкращу режисуру УП присудила авторові форсованої інформаційної кампанії проти прем'єр-міністра Олексія Гончарука.
Це захопливий гостросюжетний трилер, який тривав кілька місяців. В його ході головні герої неодноразово зустрічались і проводили наради в урядових кабінетах, не підозрюючи, що там https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/15/7237493/ ведеться аудіозапис .
Особливої цікавості режисерському задуму додає чисто постмодерний прецедент, коли урядову кризу спровокував не хтось конкретний, не політик чи журналіст, а віртуальна мережа анонімних каналів у месенджері. За які ніхто не несе відповідальності. Інформацію яких неможливо підтвердити.
Як то кажуть, https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/12/7212049/ віртуальному кандидату - віртуальних ворогів.
Редакція просить справжнього автора цього інформаційного шедевра "Записуй. Зливай. Розганяй" відгукнутись і отримати свою нагороду.
Найкращий звуковий монтаж - Анонім
Нагороду за найкращу роботу з монтажу звуку одноголосним рішенням суддів отримав автор https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/15/7237493/ опублікованих витримок із довжелезної, понад 5 годин, економічної наради у прем'єра Гончарука.
Авторське чуття слова, розуміння стилю і політичних нюансів зробили із його витвору шедевр, який одразу розійшовся на цитати і вже вписаний золотими буквами в історію української політичної афористики.
Найкращий режисер звуку - Анонім
Кілька місяців у приміщеннях, де прем'єр проводить стратегічні наради з вищими посадовцями країни, працювала записувальна апаратура. Саме той, хто її там встановив, міняв картки і батарейки достойний, на думку журі, нагороди за найкращу звукову режисуру.
Однак, щоб нагородити умільця, залишилось з'ясувати, хто цей "аудіо Робін Гуд", який краде розмови багатих і віддає їх ще багатшим.
Найкращий оригінальний сценарій - Давид Арахамія
Нагороду за найкращий сценарій присуджено главі фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії.
Саме йому, за даними УП, належить авторство сюжету, в якому прем'єр Гончарук пише https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/17/7237622/ заяву на звільнення на ім'я спікера Дмитра Разумкова, але публічно подає її - президенту.
Повна відсутність політичної доцільності, стратегічного бачення і банального розуміння наслідків власних дій робить із заяви Гончарука еталонний зразок жанру абсурду і саме тому достойна увіковічнення.
Найкращі спецефекти - Олексій Гончарук
Сумнівів у тому, хто отримає нагороду за найкращі політичні спецефекти, не могло і бути. Це однозначно прем'єр Гончарук.
За короткий час своєї роботи в уряді він встиг опанувати майже весь арсенал передових практик: починаючи із вибухової "Чашки прем'єра" до не менш захопливих відеозвернень. Прем'єр випустив відео. Там у стилістиці українського сільського дискурсу з вербами і сірим небом глава уряду https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/16/7237525/ запевнив країну і світ, що своєї роботи не кине. І вже наступного ранку кинув.
З погляду застосування ефекту несподіваності - прийом чудовий. Для закручування напруженого сюжету - блискуче. Але от з точки зору побудови стратегічних комунікацій і довіри до уряду - просто провал.
Головна чоловіча роль - президент Володимир Зеленський
Інколи складається враження, що Володимир Олександрович грає роль у фільмі "Сам удома-5", де він виявився останнім дорослим на землі.
І він мусить часом розбороняти сварливих дітей, часом, як от у п'ятницю на зустрічі з Гончаруком, садити їх навпроти і тихим фірмовим голосом вичитувати прем'єра на весь світ, як останнього школяра.
Часом це тотально схоже на манеру Путіна чи Лукашенка - "покликати, посадити, вичитати".
Неголовна чоловіча роль - Олексій Гончарук за виступ у Раді
Нагороду за неголовну чоловічу роль присуджено прем'єр-міністру Олексію Гончаруку за найкращу публічну демонстрацію політичної вірності і любові до Володимира Зеленського.
У класичних голлівудських фільмах обов'язково надходить момент, коли герой виходить на авансцену і виголошує кульмінаційний монолог, який змінює хід історії. Прем'єр Гончарук мав свій момент істини, коли вийшов на трибуну Верховної Ради і https://www.facebook.com/PMHoncharuk/videos/1028554480862363/ сказав буквально таке: "Останнім часом щодо уряду точиться велика кількість інформаційних атак, маніпуляцій. Мета цих атак і маніпуляцій - посіяти розбрат всередині команди, створити уявлення про те, що нібито хтось не поважає президента. Це неправда".
Найкращий саундтрек до фільму - пісня "Не йди" гурту "Океан ельзи"
https://www.pravda.com.ua/articles/2020/01/17/7237701/
Киндерсюрпризу похер, что не он по Конституции принимает отставку премьера ( он же признался, что, идя в президенты, не знал в чём президентские обязанности - так шо нам от него хотеть?), а что отставку премьера принимает Рада...которая его назначала... Любителю самокатов тоже похер...он же признался , что он профан... причём ИМХО - в более широкой сфере вопросов , чем ему кажется... и главное обоим абсолютно похер на конституцию и на страну...для них это всё - пустые звуки... Правда, есть страна, где премьер пишет на отставку президенту...Ващета - это другая страна..Не Украина... Но #какаяразница
Та сама убогість і примітивізм ...
=всьо сдєлал правільно=, =вєрно= ...
Про Конституцію не чули. І люди написали, але ці зе-істоти навіть не допетрають.
Султан Омана господин Кабус бен Саид аль Саид, после отдыха Верховного Главнокомандующего ВСУ Украины в его стране, на второй день «приложился к отцам своим», а в некоторых районах Омана сильные дожди вызвали внезапные наводнения в Султанате. В результате стихийного бедствия в больницы города Маската были доставлены и госпитализированы с различными травмами около 200 человек.
я вот не желаю отставки Гончарука и среди моих знакомых много таких
или тебе лишь бы в лужу пёрднуть?
Возможно, что и некого. НО главное: именно такие утырки будут подбираться и назначаться, потому что подходят под основное требование: неспособность управлять страной в сложной ситуации. Сегодня на Украине нужна команда кризис-менеджеров, что хотя бы можно сохранить. Такого союзникам Украины не нужно, потому у власти по всем ветвям или новые неспособные ниначто шоумены, либо - старые порохоботы второго эшелона.
склевать......... деятели блть
Не может президент принимать отставку или давать поручения премьеру. Это разные ветви власти.
Но так происходит в России. Московские кураторы и сценаристы зеленского допустили оплошность?
Тут я вижу два варианта. Либо клоуны очередной раз расписались в своей вопиющей некомпетентности, либо это срежессированный сценарий для отвлечения от событий в Омане и Иране.
Во втором случае вполне соизмеримая жертва ввиде некомпетентного премьера, если речь идёт о чем то серьезном, что происходило в Омане.
Какая, в жопу, отставка?
"ведь у Премьера Гончарука с утверждением плана действий Правительства и с бюджетом годовой иммунитет"
У него иммунитет от отпраслением его в отставку кем-то, а не от добровольной отставки. Что логично.