Зеленский: Я уверен, что Медведчук действительно финансируется Россией, но этим должны заниматься правоохранительные органы

Об этом он сказал активисту Нацкорпуса во время визита в Волынскую область, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на УНИАН.
"Я уверен, что он действительно финансируется Российской Федерацией. Но этим должны детально заниматься правоохранительные органы. Я с вами в этом вопросе думаю одинаково", - заявил Зеленский.
При этом он подчеркнул, что все должно быть по закону.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Нацсовет проверит "112" из-за похвалы Медведчука в адрес Путина
Топ комментарии
Националистам?
пресс конференция о работе ГБР наживо
https://youtu.be/k3DpSkRuLsY
пашинський - "вийдіть на вулицю, спитайте, вам скажуть"...
порошенко - майже те саме.
чувак той, з якоїсь міськради - "вийди злодій" (це, *****, треш просто).
Антоненко, Дугарь, Кузьменко - вбивці встановлені...
істота-мєдведчук - нє, тут без мене, тут давайте якось самі, а краще не тре.
лайно воно лайно й є, а зеленське це величезна, смердюча купа лайна на посаді, якої воно, вочевидь, не гідне.
Чекаємо коли дійде справа до фсбшніх агентів.
Проста Расия "продаёт" Медведчуку газ задёшево, а он тут продаёт по рыночной.
Не подкопаешься!
Г-логика
Абсолютно безхребетнi політики.
Взагалі не варто цьому дивуватися - країни, які вийшли з сccр - нежиттєздатні.
Для інтересу запитайте: як такі країни - ОАЕ, Кувейт, Бахрейн, Катар і так далі змогли за 50 років побудувати багатющі економіки? Перестрибнувши з первісно - общинного устрою в капіталізм!
А всі ці "совєцькi рееспублікі" навпаки перейшли в первісне існування.
"Радянський лад" - фактично ці республіки вбив.
Так що у них ситуація інша.
Що ви скажете?
Продажний кремлівський холуй кум фашиста )(уйла Іуда В.Мертвечук просто по бузувірські знущався в суді над поетом - героєм Василем Стусом, цим великим українським патріотом загиблим в кривавих радянських концтаборах. Тоді, в 1980 році, молодий адвокат перевертень -Іуда, завербований КДБ, не захищав українського дисидента, а повністю підігравав обвинувачам. До речі, і зараз виродок Мертвечук дуже злиться, коли йому ставлять запитання про його злочинну участь у трагічному процесі судилище, який став незмивною плямою на його жалюгідною репутації. І він нагло бреше, що в тих умовах зробив все можливе. Однак відомо про неодноразові заяви , і просто благання Василя Стуса з постійними проханнями надати йому іншого порядного адвоката замість Юди -Медведчука (дисиденти не могли вибирати адвокатів, їх злочинно надавала їм держава комуно фашистів). " Другий кат -прокурор в особі Медведчука мені не потрібен", з розпачем і гіркотою - писав тоді Стус. На ці постійні заяви криваві кати, ці вбивці мучителі відповідали відмовою. І Юда Метвечук і далі продовжував в судилищах допомагати катам злочинно убивати Василя Стуса і вони врешті - врешт домоглися свого. А ось продажним ЗЕбілам - капітулянтам така проклята кремлівська зараза як кремлівський яничара Мертвечук виходить що дуже підходить, видно для допомоги по знищенню України як держави.
Путин - это преступник!!!!И не просто преступник , преступник под защитой Россиян!!!
ПОНЯТНО???
Когда говорят о Медведчуке Зеля тушуется и мямлит - это дело не мое, я человек маленький. Этим должны заниматься правоохранительные органы.
И это вполне естественно.
Не пойдет же дитятко против тятеньки!
https://twitter.com/tZEinform
tZE inform
@tZEinform
·https://twitter.com/tZEinform/status/1281511790636158976 59 мин
Заявление Зеленского о российском финансировании Медведчука вызвало только презрительную улыбку самого Медведчука. Дело в том, что он прекрасно понимает, что Зеленский никаких действий против него предпринимать не будет.
https://twitter.com/tZEinform
https://twitter.com/tZEinform
о том, что при расследовании этого могут всплыть очень интересные данные об восьмикратном увеличении роялти в 2019 году самому Зеленскому от тех же российских структур. Да и кто будет расследовать? Общий друг Медведчука-Суркиса, глава СБУ Баканов ?
Стратегія розвитку від Зе.