11132 посетителя онлайн

С начала суток 24 июля враг 7 раз нарушил перемирие. Террористы открывали огонь из минометов под Авдеевкой и Водяным, - пресс-центр штаба ООС

Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-центре штаба ООС.

В вечерней сводке отмечается: "У населенных пунктов Новоалександровка и Золотое-4 враг применил противотанковые ракетные комплексы.

Вблизи Водяного у Донецка, противник вел огонь из минометов 120-го калибра.

Неподалеку Пивденного и Широкино российско-оккупационные войска обстреляли наши позиции с станковых противотанковых, автоматических станковых гранатометов и крупнокалиберных пулеметов.

У Авдеевки враг открыл огонь из минометов 82-го калибра.

Кроме того, на Луганщине зафиксирован пролет вражеского беспилотного летательного аппарата типа "Орлан-10" с пересечением линии разграничения.

На обстрелы российско-оккупационных войск наши защитники открывали огонь. Боевых потерь в результате вражеского огня среди украинских военных нет".

Комментировать
Сортировать:
Террористы нарушили перемирие!

...надо разбросать над ними листовки с томографией зелиной головы... -- где война давно закончилась...
показать весь комментарий
24.07.2021 17:37 Ответить
Авдіївка це пастка для ЗСУ, потрібно йти у наступ і брати Ясинувату та заходити в Донецьк, щоб унеможливити знищення Авдіївки вогневим мішком! Терористи знаходяться від Авдіївки на відстані пострілу міномета - 7км і прострілюють всіма калібрами всі дороги які підходять до Авдіївки і можуть в будь який момент нанести вогневе ураження по Авдіївці і знищити її і не дати підійти резервам ЗСУ і медикам і це буде катастрофа! Авдіївку потрібно або евакуйовувати повністю і закривати для цивільного населення, або деблоковувати Авдіївку наступом на жд. вокзал/ДАП/Путіловський міст з однієї сторони і наступом на Ясинувату з іншої сторони! Генштаб на чолі з Хомчаком нічого не зробив за ці роки для деблокації Авдіївки та відкидання терористів від Авдіївки на відстань більше 20 км. (відстань ведення ефективного вогню польової артилерії та РСЗВ Град).
показать весь комментарий
24.07.2021 18:15 Ответить
Надо, надо, надо нам, ребята -- жизнь красивую прожить! (с)
-- берёшь Зелю -- и с ним -- на самый Ноль Линии Фронта -- с целью разрыва и прорыва!

...но, сперва к Бене надо будет зайти... -- а тебя к нему не пустят почему-то? ...*)
показать весь комментарий
24.07.2021 18:31 Ответить
Перемога на фронті забезпечується підготовкою резервів в тилу, а не сидінням на нулі. Ми програли військову компанію 2014 року тому що Генштаб не мав підготовлених резервів. Муженко загрався в танчки на нулі, замість того щоб працювати в тилу і робити свою роботу як Начальника Генштабу! Потрібно було не на танках гоцати по фронту, а висунути на фронті бригади в повному складі і нарізати комбригам зони відповідальності і не лізти зі своїми геніальними полководчеськими задумами на самий нуль! А самому потрібно було контролювати ситуацію взагалі і втручатись там де було найгірше, відправляючи на ці ділянки свіжі резерви! На жаль Муженко цього не робив і тому програв битву москалям! Зараз Хомчак повторює помилки Муженка, замість підготовки потужних резервів Хомчак грається в полководця, їздить на фронт щось там дивиться, хоча це не його робота, він має дивитись в граничну чисельність ЗСУ і збільшувати її до 400 тис. військовослужбовців!
показать весь комментарий
24.07.2021 18:53 Ответить
Короче, Склифасовский! (с)
Есть ты и Беня. -- и хто из вас победит? *)
показать весь комментарий
24.07.2021 19:04 Ответить