13853 посетителя онлайн

Минздрав планирует разрешить делать второй бустер против COVID-19 всем желающим, - Кузин

карантин,коронавирус

Министерство здравоохранения планирует разрешить получение второй бустерной прививки против COVID-19 всем желающим гражданам Украины без ограничений.

Об этом в интервью "Укринформу" рассказал главный санитарный врач Игорь Кузин, передаёт Цензор.НЕТ.

"Скорее всего, будет принято решение о расширении второго бустера на всех. Мы будем рекомендовать и давать возможность делать второй бустер для всех людей в зависимости от их желания", - отметил чиновник.

По его словам, такая возможность должна появиться ориентировочно к середине сентября.

Кузин объяснил, что в этом случае желающим сделать второй бустер не будут отказывать в пункте вакцинации. Медик отметил, что вторая бустерная доза вакцины будет помогать защититься от штамма "Омикрон", поскольку пока неизвестно, как дальше будет развиваться мутация вируса.

"Если человек пропустил прививку, или есть базовый курс и он не успел сделать бустер, то, безусловно, человек должен прийти и прививаться, потому что по сути неполный курс прививки не имеет такой защиты, как полный", - подытожил Кузин.

Топ комментарии
+7
Оце "не пам'ятаю" мене і напружує
показать весь комментарий
04.09.2022 17:34
+5
Це правильно, КОВІД нікуди не дівся. І реба забезпечити мобільні бригади, щоб війскових вакцинувати. Організм нашого воїна не повинен боротись і з рашистами та КОВІДом, з останнім хай бореться Файзер чи ще хтось.
Я чесно встиг до війни вколотись двічі, але вже не пам'ятаю, якою вакционю. Треба у сертифікаті подивтись.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:31
+5
4 рази вакцинований гендиректор Пфайзер два тижні тому таки захворів на ковід
показать весь комментарий
04.09.2022 17:41
Комментировать
Сортировать:
Та ладна, уже новый ковид есть, вы как с колхоза
показать весь комментарий
04.09.2022 17:28 Ответить
Який ковід? Абізяняча оспа в тренді)
показать весь комментарий
04.09.2022 17:38 Ответить
Вибачаюся перед спеціалістом. Так, вона сама.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:43 Ответить
Це правильно, КОВІД нікуди не дівся. І реба забезпечити мобільні бригади, щоб війскових вакцинувати. Організм нашого воїна не повинен боротись і з рашистами та КОВІДом, з останнім хай бореться Файзер чи ще хтось.
Я чесно встиг до війни вколотись двічі, але вже не пам'ятаю, якою вакционю. Треба у сертифікаті подивтись.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:31 Ответить
Оце "не пам'ятаю" мене і напружує
показать весь комментарий
04.09.2022 17:34 Ответить
Теж якось підозріло-2 знайомі по тим мають проблеми з пам'ятю та розсіяні дуже. Додаю, що серед знайомих вкололося тільки ті дві особи, а маємо багато знайомих.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:48 Ответить
МОЗ каже, що вже 15,2 повністю всьо (з 41,1) - 36,9 %
показать весь комментарий
04.09.2022 20:39 Ответить
Таки спіймали🤠.
Якщо запропонувати запам'ятати одне слово з чотирьох (стільки тоді було доступно вакцин), а десь через півроку спитати - ви це слово згадаєте? Насправді, я точно пам'ятаю, що був не Файзер, не Модерна і не Астра-зенека, але я забув назву четвертої вакцини, яку мені вкололи. Отака фігня.
показать весь комментарий
04.09.2022 19:08 Ответить
Я не приколююсь, так вийшло, вибачте.
показать весь комментарий
04.09.2022 19:09 Ответить
Усе нормально, я б теж причепився.
показать весь комментарий
04.09.2022 19:14 Ответить
КоронаВак
показать весь комментарий
04.09.2022 20:40 Ответить
Таки да.
показать весь комментарий
04.09.2022 22:33 Ответить
Джонсон була четверта.
показать весь комментарий
04.09.2022 22:18 Ответить
Супруга напомнила: коронавак.
показать весь комментарий
04.09.2022 22:32 Ответить
4 рази вакцинований гендиректор Пфайзер два тижні тому таки захворів на ковід
показать весь комментарий
04.09.2022 17:41 Ответить
Просто треба було хоча б шість разів щепитися.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:46 Ответить
Мати казали- гроші в бідоні.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:48 Ответить
Але перехворів легко - чи не так?
показать весь комментарий
04.09.2022 19:09 Ответить
Маєте зрозуміти одну просту річ-вакцина має захищати від інфекціі. Якщо вона не захищає, значить це не вакцина а щось інше. Всі ці розмови про "щеплення допоможе вам перенести хворобу легше"-це побрехенька, бо вони знали чудово, що не захистить. До речі, якщо вам про це не розказали, Пфайзер погодився відкрити данні про іспити вакцини, але це має зайняти 75 років! Вас це не дивує? Хоча згідно закону перш ніж одержати дозвіл на застосування ліків фармкомпанія має надати інформацію про результати іспитів. Я хворіла на ковід у березні 2020 та на омікрон цієї весни. 7-10 днів без усяких спецліків вдома. А 16 мені було ще в минулому столітті, не молоденька
показать весь комментарий
04.09.2022 19:57 Ответить
Антирабічна вакцина захищає від інфекції?
показать весь комментарий
04.09.2022 20:22 Ответить
я к казав класик, кращий критерій істини - практика. Перший раз (до вакцинації) я хворів місяць - важко, із двосторонньою пневмонією. Вдруге (після вакцинації) - приблизно 3 дні, як звичайна застуда. І це не тільки в мене, а й у багатьох моїх знайомих. Проте у декого, дійсно, були ускладнення, але н6іхто не помер. а от від КОВІДу невакциновані таки да помирають.
показать весь комментарий
04.09.2022 20:44 Ответить
Як показало життя та статистика-ковід вакцина викликає міокардіт, тобто запалення серцевих мязів у молодих людей чоловічої статі із високим фізичними навантаженнями . Хто у нас воїни ?
показать весь комментарий
04.09.2022 20:09 Ответить
А що у цих людей викликає КОВІД, і що небезпечніше?
показать весь комментарий
04.09.2022 20:45 Ответить
У цих людей є імунна система, це саме те, чим матінка природа нас нагородила для захисту
показать весь комментарий
04.09.2022 21:55 Ответить
До винайдення вакцин люди навряд чи доживали до 70 років (точно не знаю, але інтуїція підказує, що саме так).
показать весь комментарий
04.09.2022 22:35 Ответить
Все це брехня.Чотири місяці просив зробити щеплення для старої людини,а вони, з телефону .... 60-20-19 відповідали -- " чекайте".
показать весь комментарий
04.09.2022 17:31 Ответить
треба бустери було робить минулої зими а зараз вже немає сенсу бо нові штами не летальні
і шкода від бустера може бути більш ніж від ковіду
показать весь комментарий
04.09.2022 17:43 Ответить
не так давно хотів щепитись вчетаерте, - відмовили. Сказали нема поки вказівки з МОЗ.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:44 Ответить
Якщо робити щеплення кожного дня, можливо буде непоганий ефект.
показать весь комментарий
04.09.2022 17:45 Ответить
.
Пропонуєш їм зіграти в російську рулетку?
На який день у них почнеться тромбоз?
І на який день тромбоз приведе до ішемічного інсульту?
показать весь комментарий
04.09.2022 17:54 Ответить
Можливо, але недовго. Треба виконувати вказівки: сказано - раз на півроку.
показать весь комментарий
04.09.2022 19:10 Ответить
Як вранішна кава, але дуже великий ризик не дожити до вечері
показать весь комментарий
04.09.2022 19:58 Ответить
А потім буде метадонова програма для ковід-вакцинних наркоманів)
показать весь комментарий
04.09.2022 17:47 Ответить
не робіть щеплення, щеплення - зло, ковід - це вигадки, природний відбір повинен працювати
показать весь комментарий
04.09.2022 17:54 Ответить
треба щеплюватись. то від лукавого
показать весь комментарий
04.09.2022 17:58 Ответить
Якщо не хворів, то треба. А навіщо щеплюватись, коли перехворів?
показать весь комментарий
04.09.2022 18:23 Ответить
Нові штами, та й імунітет від застуди не на все життя.
показать весь комментарий
04.09.2022 19:11 Ответить
Не існує іммунітету на все життя, а є імунна память. До речі застуда-не обовязково вірусне захворювання.
показать весь комментарий
04.09.2022 20:00 Ответить
Іронія в тому, що вакцина від ковіда АБСОЛЮТНО не дає імунітету. Вакцина насичує організм антитілами, які теоретично мали б у непехворівшої людини ще підібратись, а у перехворівшої утворитись з зразка імунної пам'яті за деякий час. І все би нічого, але ці антитіла (протиковідні) самі шкідливі, а для схильних до тромбозів людей набагато небезпечніші за сам ковід.
показать весь комментарий
04.09.2022 23:54 Ответить
А без лукавого, наукове обґрунтування де? Скільки тобі платять? Суди в США люди вже виграють, та доводять шкоду таких дій.
показать весь комментарий
04.09.2022 18:28 Ответить
Можливо ковід-не вигадка, бо ця група вірусів існує бог зна скільки. Але пандемія-це брехня однозначно
показать весь комментарий
04.09.2022 20:05 Ответить
Жінка та син мали по два щеплення ще за той рік, але в серпні проявився ще один тип . Жінку до лікарні на 16 днів, син оговтувався за неділю дома, а я в першій раз за чотири дні дома. А щеплень мені не робили, тільки обіцяли.
показать весь комментарий
04.09.2022 18:03 Ответить
Нікому не відмовляють і у першому бустері, кабінети скрізь порожні - велкам!
Тільки чомусь про https://www.epravda.com.ua/rus/news/2022/02/9/682216/ виплату 500 грн. за неї і мови вже нема.
показать весь комментарий
04.09.2022 18:04 Ответить
Акція закінчилася 24.02.
Я свої бабосіки встиг забрати. Однак, все віддав для ЗСУ у перші дні війни.
показать весь комментарий
04.09.2022 18:38 Ответить
Я теж забрав 1000 грн. на ліки за вакцинацію двома дозами. Але за бустер пообіцяли ще 0,5 тис., про які тепер і не згадують.
показать весь комментарий
04.09.2022 21:10 Ответить
На цю сумму влада оцінює людське життя? Це така заманіловка? Я маю на увазі, що у випадку счерьозних ускладнень або смерті після уколу вам вже заплатили
показать весь комментарий
04.09.2022 20:02 Ответить
Людей вакцинують вже сотню років - масово від купи хвороб. А поки цього не робили, вони жили удвічі-тричі менше.
Але ж то люди, а не антивакси
показать весь комментарий
04.09.2022 21:13 Ответить
..так так... *порожні*))) Тільки у Києві на Пфайзер недільна черга... На Короновак вільно.
показать весь комментарий
05.09.2022 00:10 Ответить
3 місяці тому було й на пфайзер вільно.
показать весь комментарий
05.09.2022 01:51 Ответить
Грошей немає на вакцини, і взагалі ми дуже поздоровішали, як прийшла війна
показать весь комментарий
04.09.2022 18:15 Ответить
"Швидше за все, буде прийнято рішення..."
От як буде прийнято, тоді й розкажеш, дєятєль!
показать весь комментарий
04.09.2022 20:07 Ответить
Планує?!! Про свої плани виїбати вам мозок і вашу матір я делікатно промовчу. Але ж гарно звучить, погодьтеся, шановне панство - я планую!
Зе шмарклі їбані, планокури тупорилі!
показать весь комментарий
04.09.2022 22:21 Ответить
А что кто-то еще не сделал бустер?
показать весь комментарий
04.09.2022 22:24 Ответить
Когда?