6423 посетителя онлайн
12 437 57

Европа должна признать, что Россия - значительно больший противник, чем мы думали, - Уоллес

бен,воллес

Европейские страны должны признать, что Россия значительно больший противник и несет больше угроз, чем думалось ранее.

Об этом заявил министр обороны Великобритании Бен Уоллес во время выступления на Варшавском форуме по безопасности, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Траектория, которой мы все должны придерживаться, - это признать как внутри страны, так и на европейском уровне, что россия - это гораздо больший противник, чем мы все думали", - заявил он.

По словам Уоллеса, речь идет не только о ведении войны в Европе, но и о несоблюдении прав человека россией и других угрозах. В частности, он указал на "пока загадочные взрывы на газопроводах", использование энергии в качестве оружия, агрессивное применение россией наемников из т.н. группы "Вагнер" в Западной Африке, что несет дестабилизацию в регионе и сопутствующие угрозы для европейского континента.

Британский министр указал на то, что после полномасштабного вторжения рф в Украину многие страны НАТО поняли уровень угрозы со стороны путинского режима и сейчас проводят реформы в военном секторе и увеличивают расходы на оборону. В частности, это касается и Великобритании, которая планирует увеличить оборонные расходы до 2030 года до уровня 3% от ВВП.

Топ комментарии
+21
Європа має визнати, що Росія - значно більший противник, ніж ми думали

Нє, корекшьон:
Європа має визнати, що Росія - значно більша купа гімна, ніж ми думали.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:55 Ответить
+18
росія - найбільший негідник, злодій , істота ,що немають нічого спільного з людиною
показать весь комментарий
04.10.2022 19:56 Ответить
+18
Противник?! Ми що на змаганнях?? Це країна- терорист, яка підлягає негайній ліквідації
показать весь комментарий
04.10.2022 19:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Європа має визнати, що Росія - значно більший противник, ніж ми думали

Нє, корекшьон:
Європа має визнати, що Росія - значно більша купа гімна, ніж ми думали.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:55 Ответить
Росія не значно більший противник. а смертельно небезпечний. І так було завжди. Тільки багатьом цього не бажано було визнавати. З різних обставин.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:01 Ответить
европа не первое столетие выгодно сотрудничает с дикарями, но раньше даже самые дикие вожди радиоактивным пеплом не угрожали
показать весь комментарий
04.10.2022 20:03 Ответить
Как говорят амеры, "всегда можно расширить опыт".
показать весь комментарий
04.10.2022 20:05 Ответить
Так він це мав на увазі.... 😅
показать весь комментарий
04.10.2022 20:39 Ответить
Європа має визнати, що Росія - значно меньший противник, ніж ми думали, адже ні вояк ні ********* обладнання.

Час дивитись в сторону Китая.

Цю "другу армію світу" "какіето то хохли" погнали "за поребрик"

показать весь комментарий
04.10.2022 20:41 Ответить
росія - найбільший негідник, злодій , істота ,що немають нічого спільного з людиною
показать весь комментарий
04.10.2022 19:56 Ответить
А читали б Степана Андрійовича, і проблем би не було
показать весь комментарий
04.10.2022 19:56 Ответить
Ага, як не стало дешевого газу - зразу очі відкрились )))
показать весь комментарий
04.10.2022 19:57 Ответить
Ху@ кончене , психічно - хворе чудовисько , який перещеголяв і сраліна і
Гітлера в своій жорстокості 😡
показать весь комментарий
04.10.2022 19:57 Ответить
Заходу треба було прислухатися до думки покійного Литвиненка, вбитого ******.

показать весь комментарий
04.10.2022 21:24 Ответить
Европа проснулась . Рашу треба развалити - це едине правільне рішення
показать весь комментарий
04.10.2022 19:57 Ответить
Да погоди ты, дружище Воллес, тут ты видишь он, у одного паспорт кацапский "фейковый", другой в набу на кофе просто так заехал с ревизией, а третий с НБУ решил по-шустрому сквозонуть - движняк, так шо погоди покуда
показать весь комментарий
04.10.2022 19:58 Ответить
Українці давно вам про це казали, а ви пропускали це мимо вух.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:59 Ответить
Противник?! Ми що на змаганнях?? Це країна- терорист, яка підлягає негайній ліквідації
показать весь комментарий
04.10.2022 19:59 Ответить
Европа навряд чи визнає одностайно, а провідні країни повинні.
показать весь комментарий
04.10.2022 19:59 Ответить
От чесно,послухаєш європейських політиків,і просто в шоці.Вони думали,вони не готові,треба нарощувати армії,бла-бла...
За що платню отримують ті чиновники?За те,що "думали"?І які ж у них армії,що зараз всі кинулись їх нарощувати?Велика ,сита,багата,технологічна Європа боїться кацапської недоармії.ЗСУ луплять ту шваль в хвіст і в гриву,при тому,що обмежені в зброї,а Європа продовжує боятися і щось там нарощувати.Цивілізація зіграла жарт над європейцями-вони розучилися жити в натуральному,реальному світі
показать весь комментарий
04.10.2022 20:02 Ответить
шановні європейці
знайте пока існує Україна кордони європи на замку
тож помагайте Україні поставити в стойло це нікчемне
створіння під назвою росія
показать весь комментарий
04.10.2022 20:07 Ответить
"Всю Європу боронили як могли проти нечисті азійської орди"
показать весь комментарий
04.10.2022 20:31 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2022 16:52 Ответить
Надо закрепить законодательно на уровне ЕС что кацапия враг и бить по рукам за любое сотрудничество с врагом человечества.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:08 Ответить
Не вистачило раніше бажання додавити російську гниду. Стегенця слали. У ясна цілувалися. Отримали знову те саме гівно.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:09 Ответить
kurwa, росія у вас, Великій Британії, неодноразово застосовувала зброю масового враження для терактів, а ви продовжували з нею мати стосунки... Тільки тепер почали щось розуміти.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:18 Ответить
Яке грамотне, де воно вчилось? В моей 13-й школе точно нет
показать весь комментарий
04.10.2022 20:20 Ответить
може Ви мали на увазі дурніший а не більший???
показать весь комментарий
04.10.2022 20:21 Ответить
It's not only an enemy (as it always were), it's a country terrorist, who sponsors terrorism around the globe. It's a cancer (stage 4) on the body of this fragile Earth that keeps spreading. And we all know what to do with the cancer if we want to live.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:23 Ответить
Exactly
показать весь комментарий
04.10.2022 20:47 Ответить
Woooow, is nuclear treatment something new in the field of cancer prevention?
показать весь комментарий
05.10.2022 01:26 Ответить
Чем вам, *******, денежка заходила
показать весь комментарий
04.10.2022 20:25 Ответить
Вот что отрывание от кацапской сиськи животворящее делает!
показать весь комментарий
04.10.2022 20:30 Ответить
Про яку сіську мова? Коли наша влада про шашлики говорила брити нлави присилали
показать весь комментарий
04.10.2022 22:17 Ответить
про кацапську сіську
показать весь комментарий
04.10.2022 23:19 Ответить
а я знаю, половина Європи раніше взагалі не бачила в росії жодної загрози, бізнес-бізнес, нічого особистого, а на мапу навіть і не дивилися, а як би дивилися то по мапі все було видно. тут вам і держпереворот в Білорусії в результаті чого мають тепер свого асада просто в Європі, і Калініград і Крим і навчання по всьому периметру України це ж все не випадковість.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:35 Ответить
очень как то странно,что цензор ссылается на сайт домена RU.

а ещё более странно,что в этой статье нет ссылки на первоисточник. ну согласитесь,что Уолес не стал бы давать интервью непонятно кому.
показать весь комментарий
04.10.2022 20:42 Ответить
ссілка на укринформ
показать весь комментарий
04.10.2022 23:21 Ответить
ссылка на https://www.ukrinform.ru/ !!!
а там в статье нет ссылки на первоисточник. значит это фейковая инфа!
показать весь комментарий
05.10.2022 08:48 Ответить
Ты брехун, ссылка имеет другой адрес, никакого .RU там нет.Причём это ссылка на первоисточник,то есть собственный корреспондент Укринформ. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3585868-volles-evropa-mae-viznati-so-rosia-znacno-bilsij-protivnik-niz-mi-dumali.html
показать весь комментарий
05.10.2022 09:37 Ответить
То що він сказав це правильно для Європи і їх народу, думаю шо справжня його думка змінилась після того коли Україна дала звізди маючи на озброєнні ще совітьську техніку, а та зброя яку передав захід дозволила нам перейти в контрнаступ
показать весь комментарий
04.10.2022 22:12 Ответить
А что ж вы раньше только яйца чесали олухи.
показать весь комментарий
04.10.2022 22:55 Ответить
А ви ще прихистіть "нещасних" орків, які масово драпають від мобілізації і через пару років отримаєте свій "рузькій мір" в себе на задньому дворі з всіма "прелєстями". Прозріння настане швидше...доказано історією, але її треба читати і знати
показать весь комментарий
05.10.2022 06:43 Ответить
до них это только сейчас дошло?!
показать весь комментарий
05.10.2022 12:53 Ответить