4489 посетителей онлайн

Мобилизация в России масштабная. В армии РФ уже используют заградотряды, - Минобороны

рф

Об этом заявила заместитель министра обороны Анна Маляр в эфире национального телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛігаБізнесІнформ.

По ее словам, мобилизованные являются важным ресурсом для противника, так как РФ может позволить себе пренебрегать жизнями личного состава. Она отметила, что россияне используют заградительные отряды, которые не дают отступать.

Также Маляр заявила, что Россия все больше прибегает к практике использования частных армий, так как регулярные войска имеют низкий уровень мотивации.

"В большинстве своем они не понимают, за что должны умирать. Они осознают, как к ним относится власть РФ. Наемники воюют за деньги. Мобилизация там масштабная — это серьезный вызов, который говорит о том, что воевать они собираются долго", — заявила она.

Топ комментарии
+48
показать весь комментарий
04.01.2023 01:40 Ответить
+33
показать весь комментарий
04.01.2023 01:34 Ответить
+29
показать весь комментарий
04.01.2023 04:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
04.01.2023 01:34 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 04:05 Ответить
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
04.01.2023 04:26 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 11:10 Ответить
Ти диви, окремі речення цієї міністерської курки, виявляється, можуть мати сенс...
показать весь комментарий
04.01.2023 01:35 Ответить
Появилось видео, как крымский старец предсказывает в Ялте: "Скоро здесь будет война, вам всем п***ц"
https://t.me/Ukraine_365News/43705
показать весь комментарий
04.01.2023 01:37 Ответить
Якийсь Фреді Крюгер на мінімалках )
показать весь комментарий
04.01.2023 06:39 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 01:40 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 01:41 Ответить
Мобільні крематорії вже не в тренді?
показать весь комментарий
04.01.2023 08:14 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 01:46 Ответить
Якщо вірити дослідженням та звітам кацапських ЗАГСів а не офіційним заявам про кількість населення, то кацапів зараз близько 89млн чоловік. Мінус ті що втекли в Казахстан, Грузію, Турцію. То в цілому на одного нашого козака приходиться приблизно півтора кацапських алкаша. Враховуючи скільки їх дохне кожен день на нашій землі, а танків, броні і літаків у них особо більше не стає, то це все перетворюється на тупу мясорубку скільки б вони їх не зібрали. Я ні в якому разі не применшую загрозу, але і причин для паніки я поки що теж не бачу.
показать весь комментарий
04.01.2023 01:49 Ответить
Кацап детектед
показать весь комментарий
04.01.2023 11:09 Ответить
Ти такий тут розумний наче в нас є інший вибір. Люди в цілому до життя ставляться занадто серйозно. Вічно живучого ще жодного не зустрічав. Помремо всі, не хвилюйся.
Ще раз кажу, якщо тобі не зрозуміло. Техніка у кацапів не нескінченна. Вона вже практично закінчилась. Може ще останній виперд з білокацапії буде і все. Далі це буде не війна а мясорубка. І наші козаки на відміну від кацапів будуть дивитись з дронів і в приціл арти та мінометів, а не в приціл автомата як інша сторона. І встелені орками землі останні місяці це дуже явно показують. А хаймарси мою "бумажну" статистику множать на два а то й три. Так що готуйтеся вмирати кацапики.
показать весь комментарий
04.01.2023 11:51 Ответить
Знаєш, ти вже мабуть четвертий піздабол воїн коментатор що мені трапляється. А коли ближче до діла починаєш розпитувати що куди і як. Одразу язик в сраку. Дуже зручно прикидатись воякою і бути при цьому кацапським гавноїдом. В мене на нулі багато друзів, і вони не несуть такої х..ні як ти.
показать весь комментарий
04.01.2023 12:21 Ответить
Ти краще мені про Макіївку розкажи, славний воєн пад хєрсонам
показать весь комментарий
04.01.2023 12:25 Ответить
Жирно плюсую. Якби я сидів в окопі, кожен мобілізований дебіл з автоматом зменшував би мої шанси на виживання.
показать весь комментарий
04.01.2023 11:42 Ответить
Далекобійні ракети могли б суттєво скоротити поголів'я чмобіків, кількість воєнних заводів, літаків і кораблів на території лаптєстану. Мало надіїї, що зелені ідіоти запустять дороге ракетне виробництво, яке не наповнюватиме їхні кишені, тому сподіваюсь, що оперативно-тактичний ракетний сезон для України першою відкриє Велика Британія.
показать весь комментарий
04.01.2023 01:55 Ответить
І саме цікаве - масштабних повстань у Росії не очікується Всі повстання в тій же системі ГУЛаг при Сталіні і у післясталінський період піднімалися засудженими повстанцями УПА за підтримки прибалтів Один Карлаг чого вартий - танки на його придушення кидали! У РОсії залишилося безхребетне стадо, страшне своєю величезною аморфною масою, яке піде туди, куди вкаже батіг погонича!
показать весь комментарий
04.01.2023 02:23 Ответить
Причина тут на мій погляд одна. І тут я не відкрию Америку коли скажу, що русня більше ненавидить нас, українців, аніж свою владу. того й не буде там ніяких масових повстань. так, поодинокі будуть. але то таке, автозаки швидко їх остудять.
показать весь комментарий
04.01.2023 02:47 Ответить
Та там не в "ненависті" справа, в першу чергу А в наявності "погонича" Вони - "стадо" Але і тупе стадо може затоптать ворога, якщо "погонич" направить його в потрібному напрямку От сьогоднішні "кремлівські погоничі" це "стадо" і направляють на нас, пояснюючи, що у всіх бідах та негараздах цього "стада" винні "хахли"!
показать весь комментарий
04.01.2023 03:01 Ответить
национальный телемарафон... это не марафон, когда выступают эксперты... шмуляр - ыхспэрд.. да и сам марафон - это скрытое финансирование каломойского, пинчука, медведчука, дерьмака, зеленского...
показать весь комментарий
04.01.2023 03:05 Ответить
Нашли повешенным солдата в подъезде одного из городов оккупированной луганской области. В предсмертной записке он рассказывает, что кадырки "правят" россиянами, забирают деньги и насилуют.

показать весь комментарий
04.01.2023 05:58 Ответить
Ну й дурень. Міг би просто втікти й здатись у полон.
показать весь комментарий
04.01.2023 06:43 Ответить
Якби ними не керували каДіровци і не ґвалтували, це би робили солдати НАТО
показать весь комментарий
04.01.2023 10:30 Ответить
Міг би перед тим пару рожків у кадирівців розрядити. Хіба так не краще
показать весь комментарий
04.01.2023 12:24 Ответить
....не почистимо,а зачистимо.
показать весь комментарий
04.01.2023 06:40 Ответить
Цікаво як росіяни порівнюють здатність російських ракет протидіяти Хаймерсу... https://www.youtube.com/watch?v=ye_QXleh4R8 https://www.youtube.com/watch?v=ye_QXleh4R8

вони визнають що протиотрути немає
показать весь комментарий
04.01.2023 08:39 Ответить
А чому про наш новий " закон" од зелених, номер 1487 чому не пишемо? Твм такі " перли", Північна Корея відпочиває.
Заборона військовозобов'язаним міняти мімце проживання, призив 16річних, повістки ьерер роздаватимуть робітникам керівники поидприємств, зобов'язання здавати в воєнкомат чоловіеів-пацієнтів стационара, зобов'язання повідомляти про потенційних рекрутів , якщо звернувся до ценоу зайнятості, повіськи через Дію, і ще " перл", якщо повістки не отримав, мусиш сам звернутися до воєнкома.
показать весь комментарий
04.01.2023 09:02 Ответить
Ну ти не перебільшуй, ато й прям так все, як пнкор))) Половини того, що ти написав - там і не пахло)
показать весь комментарий
04.01.2023 09:16 Ответить
Взято з Корра
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4549869-velyki-zminy-novyi-poriadok-viiskovoho-obliku
показать весь комментарий
04.01.2023 09:34 Ответить
Почитав закон. Там навіть більше заборон, чим , написав в пості.
показать весь комментарий
04.01.2023 10:16 Ответить
А ты перечитай полный текст. Там больше чем половина пахнет Сев. Кореей.
показать весь комментарий
04.01.2023 11:21 Ответить
Это постановление идет в ногу с законом 8271, и понятно что делается это все не от хорошей жизни, вопреки тому что рассказывает Резников, а потому что некем стало дыры закрывать.

Теперь мужика можно будет вызвать как только он засветится, пригрозив сроком если он не явится. И бросить с автоматом на танк или РСЗО, пригрозив сроком если он не бросится.

Ни к чему кроме ненависти к итак ненавистному государству, это не приведет.
показать весь комментарий
04.01.2023 11:28 Ответить
на "закони" зеленського можна так само НАСРАТИ, як він срав на українців зі сцени РОКАМИ!!....

та й в ж и дів загалом завжди, що не збудують, то гетто або гулаг виходить!
показать весь комментарий
04.01.2023 11:24 Ответить
Пора вже вводити сталінський наказ "ні шагу назад"
показать весь комментарий
04.01.2023 11:41 Ответить
Моя жена , разговаривала , на заводе, с одним из расии, забежал от могилизации. Так он рассказывает , что властям не нужно столько населения , слишком много , на всех нефте долларов не хватает . Не хотят делиться прибылями от продажи углеводородов . Все у них разваливается, в производство никто вкладывать не хочет ,а Запад уходит . И глубинку осваивают только на бумаге.
показать весь комментарий
04.01.2023 13:40 Ответить
вот поэтому они и писали в наших разграбленные и загаженных ими домах - а кто вам разрешил жить лучше?... вот поэтому они марадерили унитазы, старое белье, детские игрушки и бытовую технику (даже не зная ее назначения - например мультиварки (думали что сейфы))) и пылесосы-роботы (похожие на мины))))) их ставили в тупик)... быдло алкоголизированное, ждущее халявы и не способное помыть руки после туалета, где одно полотенце "семейное" для всего и для всех...

если не можешь навести порядок в своей стране-говени - разхренячь соседнюю !!!
показать весь комментарий
04.01.2023 16:10 Ответить
На Луганщині чмобіки вішаються, після того, як їх "полюбили" кадирівці:
https://youtu.be/0WBel9vjphU
показать весь комментарий
04.01.2023 13:41 Ответить
СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
04.01.2023 14:44 Ответить