11438 посетителей онлайн
17 349 57

Янукович 7 марта сидел в Минске, потому что это был дедлайн РФ по захвату Киева, - Данилов

янукович

Беглый экс-президент Виктор Янукович 7 марта прилетел в Минск, так как к этому дню россияне рассчитывали захватить половину Украины вместе со столицей и отправить туда своих марионеток для формирования пророссийского "правительства".

 Об этом сказал секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов в интервью на телемарафоне, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛигаБизнесИнформ.

По словам секретаря СНБО, у россиян было два плана. Первый план – максимум до 7 марта оккупировать левобережную часть Украины с Киевом. Именно в этот день, подчеркнул Данилов, Янукович находился в Минске, так как он якобы должен был в это время уже быть в Украине.

Следующим этапом, по его словам, россияне хотели захватить всю Украину аж до Львова и надеялись осуществить это за 19 дней.

Данилов подчеркнул, что полностью подготовиться к полномасштабной войне невозможно, но весь аппарат СНБО начал готовиться с декабря 2019 года "очень-очень мощно".

"Если бы государство не было готово к войне, то за три-пять дней россияне имели бы тот успех, на который они рассчитывали", – уверен Данилов.

Топ комментарии
+71
згідно оманському договорняку, Zeкоманда мала здати Київ за три дні. однак ні рашисти, ні клоуни не взяли до уваги, що у народу України і ЗСУ були інші плани. Тому зараз клоун вимушений грати роль боневтіка.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:01 Ответить
+59
Готовились вони. Ага, асфальт і шашлики.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:01 Ответить
+43
"Якби держава не була готова до війни, то..." Джерело:

Херсон був би захоплений за 1 добу, Суми та Чернігів були б в повному оточенні через 36 годин, за 24 години після вторгнення бої велися б у передмісті столиці, Маріуполь був би в оточенні і повністю зруйнований (з десятками тисяч жертв), за 2 доби було б захоплено додатково ще більше 15% території України...

Ой! Так та же й сталося! То в чому була підготовка, Данілов? Ти перевдягнувся в чорну сорочку?
показать весь комментарий
04.01.2023 20:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Готовились вони. Ага, асфальт і шашлики.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:01 Ответить
і як тобі ті шашлики, наївся? я щось не пом'ятаю, а за асвальт **** згадую кожен день, шкода мало поклали
показать весь комментарий
04.01.2023 20:06 Ответить
коли ви вже понажираєтесь тим асфальтом? ще не нажерлись...
показать весь комментарий
04.01.2023 20:26 Ответить
згідно оманському договорняку, Zeкоманда мала здати Київ за три дні. однак ні рашисти, ні клоуни не взяли до уваги, що у народу України і ЗСУ були інші плани. Тому зараз клоун вимушений грати роль боневтіка.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:01 Ответить
Зараз вас посадять за розголошення державної таємниці...
показать весь комментарий
04.01.2023 20:08 Ответить
... бонездриса .
показать весь комментарий
04.01.2023 20:10 Ответить
Тільки зараз зрозумів чому Зе не здриснув . Бо обдристався з голови до п"ят . Невдобно йому було .
показать весь комментарий
04.01.2023 20:14 Ответить
згідно Оманського договорняку,Зєля мав впіхнути Донбас в Україну на умовах Путіна. Але він зассав в останню мить, зрозумівши, шо публікє це не сподобається.
а Зєля, як відомо,******** аплодісменти.
саме тому і після Стамбулу дав задню, хоча спочатку Арахамію послав добазаритися і був не проти здати Південь, аби Північ і Київ залишилися.
на наше щастя, цей довбень змушений прислуховуватися голосу українців. Бо дуже любить подобатися публіці.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:27 Ответить
Дуже цікаво читати таке від людини, яка не бачила боїв за Київ і як горіли сотні кацапської техніки і цим кацапам була пряма команда - вбити зелю і всіх, хто біля нього. І велика заслуга, що він не втік, це дуже мотивувало людей до боротьби, я не голосував, але что не втік зеля, то це велика повага, бо колони шли першочергово в урядовий квартал і вбити всіх там. Тут багато ботів, які не бачили які великі колони шли на Київ і як боролися і гинули люди, проте пишуть як специ, а багато вже із за кордону ботів пише, гарно там напевно за кордоном? Більшість політиків старожилів повтікали з Києва, а коли Київ вже відбили, то і юлька вилізла і інші політичні трупи почали чесатися, але коли було пекло, то старічки втекли, а на секунду саме вони створили фундамент для війни.
показать весь комментарий
04.01.2023 21:04 Ответить
ніхто б його не вбивав.., і навіть якщо б до нього близько підійшли.. його б вивезли секретними тунелями..
показать весь комментарий
04.01.2023 21:31 Ответить
Може і вивели б тунелями, тут не знаю, але бачив як багато мужиків здорових ще до вторгнення втікли, вони не сиділи і не будували загородження, а просто відразу втікли, але при цьому пишуть як хтось лишився в Києві і збирався тікати тунелями ))).
показать весь комментарий
05.01.2023 15:23 Ответить
Ахаха, команда вбити зелю? Це ти адрістовича надивився, який розповідав про 100500 дрг, які в перший місяць війни хотіли вбити зелю?!! Мій друг живе на вулиці Лютеранській, яка перпендикулярна Банковій. З 24.02 він постійно був удома або у підвалі свого дому. Жодного разу він не чув пострілів зі сторони ОП. Тому твої історії про бажаючих вбити найвеличнішого - це брехня.
показать весь комментарий
04.01.2023 22:33 Ответить
Не знаю про 100500 ДРГ, я бачив як через варшавку одна за другої їхали вантажівки з кацапами, і всі вони їхали на Київ, де їх розстрілювали. Мені не було куди тікати, не маю авто, і пришлося сидіти в окупаці з трьох сторін, мій район згорів в Ірпені і прийшлося тікати лісами, бої я бачив як є. Будували загородження, але кацапів було так багато, що одні по других їхали і таки прорвали оборону, але стали в Ірпені, Бучі, Гостомелі і на ЖИтомирській трасі, багато людей з мого району просто убили. Певно ти надивився Арестовича і пишеш це з Польщі, чи взагалі із Франції чи Канади, ну пиши далі. Таких друзів на Банковій і в мене є, але розпитай но людей на Оболоні чи Святошино, хай вони розкажуть чи не було там пострілів, особливо військова частина на Берестейській, де були розбиті перші ДРГ. А ваш друг на Банковій гарно прилаштувався, бо там було об'єктивно одне з самих захищених місць і щоб туди дійти, то треба було кацапам пробити не одну лінію оборони Києва і територіальної оборони.
показать весь комментарий
05.01.2023 15:32 Ответить
Дякувати треба і низько вклонитися українському народу і українським воїнам, що вони стали на захист України і зірвали плани путіна і зекоманди.
показать весь комментарий
05.01.2023 08:37 Ответить
Краще донатьте на ЗСУ, бо люди які дійсно бачили війну і бачили бої в перші дні, то такої ерунди не пишуть, бо бачили що робили кацапи і бачили як билися наші і дякувати було чим битися, техніка кацапів горіла безперервно.
показать весь комментарий
06.01.2023 20:27 Ответить
да а в феврале в киеве суд принял скаргу от овоща
показать весь комментарий
04.01.2023 20:02 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 20:02 Ответить
"Якби держава не була готова до війни, то..." Джерело:

Херсон був би захоплений за 1 добу, Суми та Чернігів були б в повному оточенні через 36 годин, за 24 години після вторгнення бої велися б у передмісті столиці, Маріуполь був би в оточенні і повністю зруйнований (з десятками тисяч жертв), за 2 доби було б захоплено додатково ще більше 15% території України...

Ой! Так та же й сталося! То в чому була підготовка, Данілов? Ти перевдягнувся в чорну сорочку?
показать весь комментарий
04.01.2023 20:09 Ответить
в принципі, так і було..Мені жіночка з Херсона, волонтерка, розповідала, як вона з дітьми їхала 24 зранку до Львова і всі бачили колону російських танків назустріч...
показать весь комментарий
04.01.2023 20:28 Ответить
В 5 утра 24 февраля на окружной дороге Харькова уже были танки рф. Просто чудо, что нацгвардия призывники, с простых гранатометов сожгла тех дураков, они стояли, потому что не знали точной дороги к центру города. Через несколько дней все повторится с легкими бтр кацапов, но на старой окраине города, опять не знали как ехать колоной в центр. Сожгла тер-оборона.
показать весь комментарий
04.01.2023 21:00 Ответить
аж блювати хочеться від його слів...
показать весь комментарий
04.01.2023 22:24 Ответить
В цьому році термін дедлайн заграв новими яскравими барвами.
Згідно сруськой мк: дедлайн-це інсталяція, яку бандерівці викладають падлом орків
показать весь комментарий
04.01.2023 20:10 Ответить
а "золотая бутылка", на которой он там сидел, скоро пойдёт с аукциона по цене невиданной, как его "последняя реликвия" ))
показать весь комментарий
04.01.2023 20:13 Ответить
Зедурагоны своей пургой отвлекают народ от того что сдали юг рашистам и водичку в Крым дали.Вот видите ...могло бы быть хуже. Да кацапы сами понимали что и Киев и вся Украина колом бы в грызле застряли.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:17 Ответить
Мівіна для лохів
показать весь комментарий
04.01.2023 20:17 Ответить


Вже пожинаються вкиди в маси на тему, як ********* готувалась, що пропустити в глиб країни агресора було стратегічним планом, щоб легше здолати ворога колонами🤔 Відчувають суки, що їм ніхто не пробачить ні шашликів, ні великого крадівництва, замість виробництва Оплотів, Нептунів та Стугни! Відповісте за смерті сотень тисяч українців, як не на нарах, так на Божому суді! 😢
показать весь комментарий
04.01.2023 20:21 Ответить
то може "легітимний" сказав "Астанавітесь!"
показать весь комментарий
04.01.2023 20:25 Ответить
Данилов, 28 июля 2020

Если Россия решится пойти в полномасштабное нападение на Украину, то это ей будет "очень дорого стоить".

Об этом заявил секретарь СНБО Алексей Данилов в эфире телеканала "Украина 24" .

"Я хочу сказать, что Украина - это ядерная держава. У нас есть сегодня ядерные реакторы и если Европа этого не понимает - а я понимаю, что они очень внимательно за этим следят - вы понимаете, какие могут быть последствия, если будет большая война? Запорожская атомная, и еще много других атомных объектов. Очень-очень опасно. Для кого? Для Европы точно так же. Поэтому у нас сегодня есть партнеры, у нас сегодня есть понимание", - сказал секретарь СНБО.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:25 Ответить
Та готовились.... Шо аж адмінтериторію з Кримом розмінували...
показать весь комментарий
04.01.2023 20:26 Ответить
Як хто зрозумів цю новину, а я по-своєму. В Києві, в самому серці, в ОП є працівник міліції татаров, який при януковичу фальшував справи проти майданівців і "пакував" їх в тюрягу. То він виправився? Звичайно ні, він притих і надів нову одежу, перефарбуквався під патріота. Такий же єлдак, смірнов, демченко та інші. Звідти янукович, а тут давно сидять свої, тобись його підлеглі.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:27 Ответить
16 декабря 2021

Секретарь Совета безопасности и обороны Алексей Данилов заявил, что на границе с Россией сейчас 92 тысячи военнослужащих, но ей потребуется гораздо больше, если она собирается вторгнуться в Украину.

Источник: Данилов в интервью https://www.reuters.com/world/europe/exclusive-ukraine-sees-no-sign-russia-withdrawing-troops-border-2021-12-15/ Reuters

Прямая речь Данилова: "Было некоторое (увеличение численности войск - ред.), но не настолько критично, чтобы мы могли сказать: вот оно, это (вторжение - ред.) произойдет сейчас".

Детали: По его словам, России потребуется не менее 500-600 тысяч солдат на границе, "чтобы держать ситуацию под контролем в случае наступления".

Данилов сказал, что Россия может увеличить численность войск очень быстро и в любой момент, но ей потребуется более 24 часов, чтобы подвести достаточное количество войск к границе для начала вторжения.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:28 Ответить
Данилов конечно патриот. Но он не руководит РНБО. Информации у него нет, никаких решений он не приниамет.Так, говорящая голова.
жаль.был отличным мэром Луганска, первым не комуняцким и адекватным мером. Он был ветеринаром в луганском зооуголке и сделал из него такую лялечку - весь город ходил любоваться. Потому его выбрали потом мэром, он сделал насыпь вокруг Луганки, потому как когда она разливалась - весь Камброд затапливало. лично караулил уровень воды по весне. В городе его как мэра очень уважали.
Про его связи с как его..с паханом рекетиров местных - вранье.Думаю, просто платил мзду со своих магазинов как все, но так все делали, весь город. Пока его СБУ не грохнули при Кучме.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:33 Ответить
Свiтоглядом вiн так i не вирiс з того "зооуголка"...
показать весь комментарий
04.01.2023 21:33 Ответить
Почитайте чем и как «руководит» РНБО? Ничем и никак! Это дорадчий орган… Чтобы вы о Луганском и Донецком (не хочу обидно,как это сейчас принято вас называть) народах не говорили, а всеравно всё началось именно из за вас сепары! В рашку вам захотелось по богатому И вообще после победы ваш Луганск надо переименовать в г.Шухевич а Донецк в Бандеровск чтобы ваши друзья из рашки облезли от огорчения….
показать весь комментарий
04.01.2023 22:15 Ответить
І що не так?
92 тис - це мало солдат для захоплення України тому й вважалося, що Окурок блефує.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:45 Ответить
На перший погляд прочитавши ці бовкання данілова зараз складається враження що він відкрито робив для кацападлів корекцію сил вторгнення. Десь так : 92 тисячі мало- то ви постарайтесь прибавити і починайте?Дебіли чи корисні дурні в кращому випадку.
показать весь комментарий
04.01.2023 23:53 Ответить
ну так бульбофюрер йому показав, откуда готовілось нападєніє?

показать весь комментарий
04.01.2023 20:28 Ответить
так воно і є - якби не готувалися - було би "ну от и всё"

тут є багацько патріотів з полум'яними мізками які би бажали спалити до тла всю московію вже на наступний день після першого постріла нашу сторону

я і сам би так хотів але є сувора реальність - на нас поперла ода яка є друга або принаймні третя армія в світі і її було ніяк не зупинити окрім як маневреною обороною
показать весь комментарий
04.01.2023 20:34 Ответить
Ну -ну стратєг. Ну рівня йосіфа кривавого - драпали до волгі чтоби ізмотать фошиздоф маневренной обороной!!! Якби ЗСУ притримувалась вашої стратегії <то лінія фронту була б десь на Західному Бугу.Прийде час і військові розкажуть, які накази давала ******* щеневтіків напередодні вторгнення.І збудеться лозунг:"нікто нє забит-нічио нє забито".
показать весь комментарий
05.01.2023 00:03 Ответить
команди військовим видає виключно Залужний - хочете повчити його воювати - не відмовляйте собі
показать весь комментарий
05.01.2023 00:12 Ответить
Ваш пост звучить оптимістично. А ви не допускаєте втручання в дії військового керівництва втручання ОПи на чолі з дєрмаком?А я допускаю що так і було і навіть запевнення сина пенсіонера ефес бе що вінвсе порішав і вторгнення не буде. Підтвердженням цього можуть бути дії військових на кримському перешийку.Ну і охорона мертвечука на протязі більш як місяця викликає далекосяжні роздуми.
показать весь комментарий
05.01.2023 10:37 Ответить
******* і не скривиться.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:54 Ответить
Питання до пана Данілова - захоплення кацапами півдня України за кілька днів , теж входило в плани - "дуже-дуже потужної " підготовки до війни , чи ні ??
показать весь комментарий
04.01.2023 21:16 Ответить
Це буде одним з основних обвинувачень на судi над зе-шоблою...
показать весь комментарий
04.01.2023 21:36 Ответить
Загрози вторгнення він не бачив, а плани про захоплення знав! Видно щось у данілових пішло не так, бо ЗСУ завадили їх планам здати Україну!
показать весь комментарий
04.01.2023 21:24 Ответить
таке собі кіно, в дусі "замаху на шерифа"... не дуже вірогідно...
показать весь комментарий
04.01.2023 21:34 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 21:39 Ответить
воно тупе ще тоді було - переживало лише за свої виступи в кацапії
показать весь комментарий
04.01.2023 23:49 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 21:51 Ответить
Готувались вони...? Особливо по Півдню підготувались потужно, що досі кров'ю українською відхаркується. Воно в той час обкурене на саночках каталось))
показать весь комментарий
04.01.2023 22:04 Ответить
"Данілов наголосив, що повністю підготуватися до повномасштабної війни неможливо, але весь апарат РНБО почав готуватися з грудня 2019 року "дуже-дуже потужно". "
Так. Ну дуже потужно готувалися. Руйнували ракетні програми, недофінансували армію, робили розведення військ, знищіли аєророзвідку та ще багато іншого. Готувалися зустричати кремлівських хаязєв. Сподіваюсь, всім "хероям" буде по нагороді після перемоги. Срокі, срокі, срокі.
показать весь комментарий
04.01.2023 22:43 Ответить
Для таких зрадників має бути смертна кара. Через таких як янукович маємо зараз війну