7351 посетитель онлайн

Возможны отключения электричества не только днем, но и в ночное время, - ДТЭК

электрика,свет,электроэнергия,лампочка

Об этом сообщил исполнительный директор ДТЭК Дмитрий Сахарук в эфире телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Эспрессо.

Как отметил Дмитрий Сахарук, лимиты подачи электричества пропорционально распределяются по регионам, поэтому областные поставщики энергии вводят отключения. Однако из-за холодной погоды увеличивается количество потребления: поэтому приходится применять ограничения.

"Однако сейчас идет снижение температуры, увеличение потребления, поэтому я думаю, что ограничения будут применять не только днем, но и в ночное время", - пояснил исполнительный директор ДТЭК.

Топ комментарии
+17
Відмикайте канали з марахвоном які гребуть кіловати.
показать весь комментарий
08.01.2023 10:53 Ответить
+14
Будуть відключати допоки їм не дозволять підняти вартість електрики. Такий собі "енергетичний шантаж"
показать весь комментарий
08.01.2023 11:11 Ответить
+10
Ахметовський чиновник вже задовбав своїми прогнозами,як збирати гроші і нівщо не вкладати,сидів тихо,а як прийшлося трішки розкошелитись,паніку підняли.
показать весь комментарий
08.01.2023 10:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ахметовський чиновник вже задовбав своїми прогнозами,як збирати гроші і нівщо не вкладати,сидів тихо,а як прийшлося трішки розкошелитись,паніку підняли.
показать весь комментарий
08.01.2023 10:48 Ответить
можливо? а до цього хто відключав? керівництво дтек пора міняти, вони все одно нічим не керують
показать весь комментарий
08.01.2023 10:50 Ответить
Відмикайте канали з марахвоном які гребуть кіловати.
показать весь комментарий
08.01.2023 10:53 Ответить
Ми все витерпимо,але поясніть,чому дві морозні святкові доби немає відключень,після свят будуть?
І економії по лічильнику нуль,холодильник,наприклад,працює довший період,йому треба набрати поьрібну темпеоатуру після відключення.
показать весь комментарий
08.01.2023 10:55 Ответить
Промышленности лимиты урезали.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:09 Ответить
Вам нiхто нiчого не пояснить,а будуть мовчки геноцидiть,поки ми терпимо.Нас виживають звiдси,щоб ми сами виiджали,або хворiли та вмирали.
А почалося ще з встановлення грабiжницьких тарифiв на комуналку,щоб люди не могли нормально жити та тiкали.Другий етап-вiйна.Нас винищують i рашисти i наша влада.Наша земля потрiбна iншому народу.I це не рашисти.
Цей коммент можуть cтepтu.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:18 Ответить
Якщо уважно придивитись, то влада у рф і в нас, однієї і теж нації.

Напади путлера зруйнували Ялтинські угоди миру. Зараз світ знову переформовується. Той же Ердоган створює коаліцію арабсько - мусульманського світу, китайці формують своє, Меркель догралася у Європі з толерантним відношенням до тихої експансії арабами і ЄС зараз має багато національних проблем. Трамп у США, державі яка заснована на емігрантах, почав захищати країну від "панаехавших". У Канаді жорсткі умови до нових громадян...

Більшовизм, соціалізм, лібералізм, глобалізм, виявились хибними, тупиковими шляхами розвідку людства. Наші пращури за тисячоліття були прави - Золота середина!!!

Я вважаю, що зараз світ, після коронвірусу та путлеровщини обов'язково почне посилювати національні та релігійні основи, на яких колись сформувались держави.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:03 Ответить
тому шо відключають світло задля боротьби з глобальним потеплінням, щоб зменшити викиди СО2.
Морози ось прийшли, можна грітися.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:22 Ответить
не наглійте же, ніхто нікого не бомбить вже давно і жодного разу не спрацювала аварійне відключення світла, не потрібно нам вирубати так, на всяк случай
показать весь комментарий
08.01.2023 11:01 Ответить
Тiльки слiпим не видно,що вони вже вiдкрито знущаються над нами.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:05 Ответить
Народ,прокидайся,вiдкривай очi.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:06 Ответить
очі замилено горілкою, зараз святкує народ
показать весь комментарий
08.01.2023 11:23 Ответить
С 23 до 5 утра комндантська година, все дома, спят, зечем ночью свет? Отключайте с 12 до 4., а днём работа, магазин, больницы, поликлиники.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:07 Ответить
А выработанную ночью электроэнергию ты куда девать будешь? Ее же надо потреблять или снижать генерацию.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:10 Ответить
Выработка электроенергии зависит от количества потребления, ее нельзя выработать впрок и сложить про запас возле генератора.
показать весь комментарий
08.01.2023 12:52 Ответить
Вот именно,ночью происходит естественная экономия электроэнергии,зачем отключать дополнительно?Но властям все мало.Они через ручных энергетиков идут вразнос.Ждите блекаута на недельку,а то и на две.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:24 Ответить
Ночью, как правило, люди врубают электрообогреватели, "козлы" так называемые, потому, что штатное отопление слабо нагревает помещение, людям хочется согреться, а это дает резкое повышение потребляемой мощности в ночное время.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:00 Ответить
Ночью работает отопление, люди могут немного нагреть дома, в основном в частном секторе, подается вода, израсходованная за день, шоб ты мог слить ср*льник, например.
показать весь комментарий
08.01.2023 12:49 Ответить
ну да , зачем вообще нужны свет, вода , отопление когда есть свечка, речка, озеро, лужа, дрова , костёр и посрать можно в кустах -особенно ночью , да ?
показать весь комментарий
08.01.2023 12:59 Ответить
Будуть відключати допоки їм не дозволять підняти вартість електрики. Такий собі "енергетичний шантаж"
показать весь комментарий
08.01.2023 11:11 Ответить
Поки популісти керують, так і буде. Це не шантаж, а вимушений захід. Обвішали енргетику прокладками, і кабальними угодами і марафонять, замість працювати.
показать весь комментарий
08.01.2023 12:04 Ответить
А красти - це теж "вимушений" захід?

Коли у тарифі брали за модернізацію, а як кинулись ремонтувати, то вся електромережа "сивих 50-х років с аналогов нет обладнанням", до якого європейські запчастини не підходять?

Так що не кіздіть куме, хай Ахметов з свого гаманця ремонтує, та пельку не відкриває, бо йому швидко люди порахують усі 30 років його пі@дінга )))
показать весь комментарий
08.01.2023 14:16 Ответить
СБУ и ВСУ сказало: всё должно работать, ничего не отключать! что не ясно?
показать весь комментарий
08.01.2023 11:26 Ответить
миллионы уехали за кордон (значит многие абоненты электрику и воду не потребляют), много разрушенной гражданской инфраструктуры (электрику и воду не потребляют)... эти не потребления как-то компенсируют нехватку энергии??? требуйте экономии у держустанов - там вечером ярко светятся все окна на всех этажах... а для населения подсчитывают сколько тянет одна стирка))))
показать весь комментарий
08.01.2023 11:26 Ответить
Я прямо уявляю собі,як голі по пояс кочегари з останніх сил кидають лопатами вугілля,щоб забезпечити нас енергією.А потім потрмилися.
Заявляли,що електрика є зіпсована комунікація.Півтори доби справна потімзіпсувалася.А нас світло зараз відключили.Чому?Підприємства сьогодні не працюють,вихідний.Звичайний шантаж.Підняли тарифи сотові оператори,бо їм важко в умовах війни А нам легко,особливо таким,як я пенсіонерам щ 50-річним стажем і трошки більшою за мінімальну пенсію.
Не платив два місяці,прийшло повідомлення,повернули старий тариф.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:26 Ответить
ахметівський "енергогеноцид" в Україні ,про який мудрі люди говорили років 20 назад,що у найскрутніші для України і її народу часи , московський ворог буде використовувати і енергосистему держави,котра передала свою енергосистему в дуже великій кількості під контроль рашистських "гаманців" в Україні.
показать весь комментарий
08.01.2023 11:39 Ответить
А якого куя вночі вимикати ? Яке може бути вночі збільшення споживання ???
морози , плять , шоб люди замерзли або вчаділи гріючись газовими комфорками або ще якоюсь куйньою ... Ось вчорашній приклад в Одеській області , с. Білене -вирубили світло вночі, -грілися газовими комфорками, бо діти -результат три дитини і молода жінка(31 рік) вчаділи , чоловік у тяжкому стані в реанімації . І таких випадків по всій країні вже мабуть десятки є.

Ше раз питаю -навіщо вимикати світло вночі ???
показать весь комментарий
08.01.2023 11:49 Ответить
ОАЕ днями знову поставили 1500 генераторів. Тепер їх треба продати. А кому вони будуть потрібні, якщо не відключати світло?
показать весь комментарий
08.01.2023 11:50 Ответить
О так! Свічки треба розпродавати, газові горілки для тих, у кого електроплитка.
показать весь комментарий
08.01.2023 13:27 Ответить
Саме так. А ще сотні тисяч різних ліхтарів, батарейок, акумуляторів, зарядних станцій і т.д., які без відключень знову стануть нікому не потрібні. Це ж золоте дно, мільйони і мільярди комусь в кишені. Не дарма ж уже прогнозуть відключення мінімум на 2 роки навіть після закінчення війни. Властьімущі та Ахмєткі зрозуміли, що український нарід можна розводити і доїти, як лохів, безкінечно.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:11 Ответить
Всю єнергетіку яку вони вкрали у народа-вернути народу і буде і робота і єнергія,в великих маштабах приватний сектор неевективний і бесполезний тільки крадуть на свою користь.
показать весь комментарий
08.01.2023 14:19 Ответить