Возможны отключения электричества не только днем, но и в ночное время, - ДТЭК

Об этом сообщил исполнительный директор ДТЭК Дмитрий Сахарук в эфире телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Эспрессо.
Как отметил Дмитрий Сахарук, лимиты подачи электричества пропорционально распределяются по регионам, поэтому областные поставщики энергии вводят отключения. Однако из-за холодной погоды увеличивается количество потребления: поэтому приходится применять ограничения.
"Однако сейчас идет снижение температуры, увеличение потребления, поэтому я думаю, что ограничения будут применять не только днем, но и в ночное время", - пояснил исполнительный директор ДТЭК.
Топ комментарии
І економії по лічильнику нуль,холодильник,наприклад,працює довший період,йому треба набрати поьрібну темпеоатуру після відключення.
А почалося ще з встановлення грабiжницьких тарифiв на комуналку,щоб люди не могли нормально жити та тiкали.Другий етап-вiйна.Нас винищують i рашисти i наша влада.Наша земля потрiбна iншому народу.I це не рашисти.
Цей коммент можуть cтepтu.
Напади путлера зруйнували Ялтинські угоди миру. Зараз світ знову переформовується. Той же Ердоган створює коаліцію арабсько - мусульманського світу, китайці формують своє, Меркель догралася у Європі з толерантним відношенням до тихої експансії арабами і ЄС зараз має багато національних проблем. Трамп у США, державі яка заснована на емігрантах, почав захищати країну від "панаехавших". У Канаді жорсткі умови до нових громадян...
Більшовизм, соціалізм, лібералізм, глобалізм, виявились хибними, тупиковими шляхами розвідку людства. Наші пращури за тисячоліття були прави - Золота середина!!!
Я вважаю, що зараз світ, після коронвірусу та путлеровщини обов'язково почне посилювати національні та релігійні основи, на яких колись сформувались держави.
Морози ось прийшли, можна грітися.
Коли у тарифі брали за модернізацію, а як кинулись ремонтувати, то вся електромережа "сивих 50-х років с аналогов нет обладнанням", до якого європейські запчастини не підходять?
Так що не кіздіть куме, хай Ахметов з свого гаманця ремонтує, та пельку не відкриває, бо йому швидко люди порахують усі 30 років його пі@дінга )))
Заявляли,що електрика є зіпсована комунікація.Півтори доби справна потімзіпсувалася.А нас світло зараз відключили.Чому?Підприємства сьогодні не працюють,вихідний.Звичайний шантаж.Підняли тарифи сотові оператори,бо їм важко в умовах війни А нам легко,особливо таким,як я пенсіонерам щ 50-річним стажем і трошки більшою за мінімальну пенсію.
Не платив два місяці,прийшло повідомлення,повернули старий тариф.
морози , плять , шоб люди замерзли або вчаділи гріючись газовими комфорками або ще якоюсь куйньою ... Ось вчорашній приклад в Одеській області , с. Білене -вирубили світло вночі, -грілися газовими комфорками, бо діти -результат три дитини і молода жінка(31 рік) вчаділи , чоловік у тяжкому стані в реанімації . І таких випадків по всій країні вже мабуть десятки є.
Ше раз питаю -навіщо вимикати світло вночі ???